•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 22
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maailmalõpp
#26
Väga kiirelt mindaks(minnakse, kui nafta lõpeb) üle igalpool elektrienergjale. Tuumaenergia on lahenduseks. Kogu asi hakkab olema akudega.

Suitsetamine toob maailma lõpu Laugh

[Teadet on muutnud 20-11-2003 Postitaja rha]
Vasta
#27
Tsitaat:Esialgne postitaja Inimene
Miks see põhjustab maailma lõpu?Hmm..no mõtle loogiliselt.Naftast tehakse bensiini.Kui nafta saab otsa siis saab ka ju bensiin otsa,või mis?Kui bensiin saab otsa siis ei tööta paljud masinad mida läheks vaja näiteks autod,lennukid jne.Aga kui need ei tööta kuidas me siis asju ekspordime ja kuidas meile asju ekspordidakse?Kui me toitu kuskilt ei saa sureme ju nälga...Nafta pidi otsa saama aastal 2060+ midagi.

[Inimene]



see ei tähenda kindlasti mitte mingit maailmalõppu, kuna esiteks, kuidas inimesed elasid enne, kui naftat ei olnud, neil polnud naftat vaja, nafta pole eluliselt tähtis maavara. Kuigi ma kuskilt juba lugesin, et teadlased suutsid ise mingitest ainetest naftat tekitada, siis pole ka seda probleemi, et tossava autoga enam sõita ei saaks. Kuigi jah uued energiavarud on selleks ajaks kindlasti, isegi juba siis, kui nafta pole veel otsas, sest nafta saastab liiga palju atmosfääri, mis võib teha tegelikult meie elule tulevikus lõpu, nii, et tegelikult, kui nafta otsa saab, siis see tähendab seda, et atmosfääri enam süsihappegaas, mis naftast tuleb ei lagunda ja sealt tuleb seda üsna suur hulk, et see tähendab just, et elu läheb ilusamaks õhkkond läheb meeldivamaks jne.


Tumma sõda=IRW!!!

tummad hakkavad omavahel sõdima ja sellega hävineb kõik elu maal = IRW

OK, OK, sain aru, et sa tahtsid õelda tuuma sõda, aga ma arvan, et kui tuuma sõda ka tuleb, kuigi isegi see on nüüd väga küsimärgi all, aga kui ikkagi tuleb suur tuumasõda, et ikka kõik tuumarelvadega riigid lasevad oma pommid käiku, siis hävineb küll päris hulgaliselt elu, aga ma siiski kipun arvama, et midagi jääb ikkagi alles, kas siis mingid väärakad peale kiiritust jne. aga sealt hakkab elu uuesti arenema.
Vasta
#28
Tsitaat:Esialgne postitaja Inimene
Miks see põhjustab maailma lõpu?Hmm..no mõtle loogiliselt.Naftast tehakse bensiini.Kui nafta saab otsa siis saab ka ju bensiin otsa,või mis?Kui bensiin saab otsa siis ei tööta paljud masinad mida läheks vaja näiteks autod,lennukid jne.Aga kui need ei tööta kuidas me siis asju ekspordime ja kuidas meile asju ekspordidakse?Kui me toitu kuskilt ei saa sureme ju nälga...Nafta pidi otsa saama aastal 2060+ midagi.

[Inimene]

no näiteks saab tuule jõul ka liikuda nagu kuldsetel vanadel aegadel....
Vasta
#29
Bensu ei olegi vaja ju.
2010 aastal on juba poes saadaval soodsate hindadega vesinikküttel autod ja Uri Geller ütles, et siis tulevad miskit uut sorti lennumasinad kah.
Vasta
#30
Mida *****? FLT cmon... tuule jõul my ass.
No kyll tulevad ikka haiged mõtted inimestel

Tsenseerisin teksti
-------------------------------
Tutanhamon

[Teadet on muutnud 10-12-2003 postitaja Tutanhamon]
Vasta
#31
Tsitaat:Esialgne postitaja Inimene
Miks see põhjustab maailma lõpu?Hmm..no mõtle loogiliselt.Naftast tehakse bensiini.Kui nafta saab otsa siis saab ka ju bensiin otsa,või mis?Kui bensiin saab otsa siis ei tööta paljud masinad mida läheks vaja näiteks autod,lennukid jne.Aga kui need ei tööta kuidas me siis asju ekspordime ja kuidas meile asju ekspordidakse?Kui me toitu kuskilt ei saa sureme ju nälga...Nafta pidi otsa saama aastal 2060+ midagi.

[Inimene]

kas kivi-aja inimesed lendasid siis ka naftal töötavate lennukitega. Kuidas me üldse tänapäeva ilma naftata jõudsime???
Vasta
#32
Tsitaat:Esialgne postitaja loom
Mida ******? FLT cmon... tuule jõul my ass.
No kyll tulevad ikka haiged mõtted inimestel

no ma pakkusin et näiteks saab tuulejõul liikuda, aga jah vesinik võetakse arvatavasti kasutusele järgnevalt...

Tsenseerisin teksti
---------------------------
Tutanhamon

[Teadet on muutnud 10-12-2003 postitaja Tutanhamon]
Vasta
#33
Inimkond elab hirmudes, päevast päeva. Himrud on erinevad - osad kardavad surra, osad kardavad näiteks kaotada aktsiaturul oma viimast vara.

Maailmalõpp on kah üks hirmudest. Prohvetid on üritanud aastatuhandeid inimesi selleks ettevalmistada. Paraku siiani on nagu on. Kõiksugu usundid räägivad oma teooria maailmalõpust, kuid nad ei pane paika kindlat kuupäeva. No mingid matemaatikud on selle välja arvutanud ning see on ka kõik. Väga umbmäärane.

Tõepoolest tundub tõenäoline, et maailmalõpp - kui selle all mõista inimkonna hukku (inimkond ongi maailma põhikomponent), saabub tõenäoliselt vale nupuvajutuse läbi. Inimene on hävitaja - alati ja igavesti.

Teised tarkpead räägivad igasugu asteroididest, päikese paisumisest, kustumisest jne jne. See on tulevik ja see meid ei puuduta. Maailmalõpp võib saabuda varem kui milardite aastate pärast. Samas mitte. Maailmalõpp on kindlasti üks teemasid, millest inimene jääbki spekuleerima, kuid millele ta vastust tõenäoliselt kunagi ei leia.
Vasta
#34
Maailma lõpu võib minuarust põhjustada kas duumasõda või sis mõni asteroid, päikese kustumist või hävimist kohe kindlasti meie eluajal ei toimu.. Smile Ja ka Nafta lõppemine maailmalõppu ei tohiks põhjustada.
Vasta
#35
Maailmalõpp on meile lähemal kui me arvatagi oskame. Ntx mingi segane maffiapealik otsustab maailma õhku lasta ja see pole mingi probleem. Hangib kuskilt vesinikupommi ja kaboom. Kui reaalselt võtta siis no kurat kui inimene enne 1000 aastat siit minema ei lähe siis me siin enam vastu ei pea kah. Evolution toimub ja nii oleks maailm üks suur linn ja see oleks rõve - nagu mingis ulmefilmis kui planeet on üleni metallist ja mingid käigud ainult :S

Inimese areng on viimase saja aastaga tohutult kasvanud ja inimkond hakkab üha kiiremini seda tegema. Loodetavasti leitakse enne lahendus Shock
Vasta
#36
inimene h2vitab k6ik oma ymber, maailma ja iseenda, paratamatus
Vasta
#37
Kõike muud kui paratamatus, lollus pigem.
Vasta
#38
Tsitaat:Esialgne postitaja freewingonboard
Maailmalõpp on meile lähemal kui me arvatagi oskame. Ntx mingi segane maffiapealik otsustab maailma õhku lasta ja see pole mingi probleem.

Sa võid ka hakata autoga inimesi alla ajama täiega jne aga inimesed lihtsalt ei tee seda. Tuumasõja alustamine oleks sama hea kui lihtsalt kihutava auto ette astumine. Kui inimesed üldse maailma hävitavad siis teevad nad seada teadmatult, kogematta.
Vasta
#39
Tsitaat:Esialgne postitaja fyb
Tsitaat:Esialgne postitaja freewingonboard
Maailmalõpp on meile lähemal kui me arvatagi oskame. Ntx mingi segane maffiapealik otsustab maailma õhku lasta ja see pole mingi probleem.

Sa võid ka hakata autoga inimesi alla ajama täiega jne aga inimesed lihtsalt ei tee seda. Tuumasõja alustamine oleks sama hea kui lihtsalt kihutava auto ette astumine. Kui inimesed üldse maailma hävitavad siis teevad nad seada teadmatult, kogematta.
Igasuguseid hulle on olemas...
Vasta
#40
Tsitaat:Esialgne postitaja Scope
Tsitaat:Esialgne postitaja fyb
Tsitaat:Esialgne postitaja freewingonboard
Maailmalõpp on meile lähemal kui me arvatagi oskame. Ntx mingi segane maffiapealik otsustab maailma õhku lasta ja see pole mingi probleem.

Sa võid ka hakata autoga inimesi alla ajama täiega jne aga inimesed lihtsalt ei tee seda. Tuumasõja alustamine oleks sama hea kui lihtsalt kihutava auto ette astumine. Kui inimesed üldse maailma hävitavad siis teevad nad seada teadmatult, kogematta.
Igasuguseid hulle on olemas...
Jah, just seda ma mõtlesin, et lausa uskumatuid värde on ju olemas. Mõni saab endale kogemata vale asja kätte ja ongi blaah... Sad
Vasta
#41
eks me vist eksisteerimegi noatera otsal :o. Sellepärast tulebki elu igat sekundit nautida wink.
Vasta
#42
Tsitaat:Esialgne postitaja fyb
eks me vist eksisteerimegi noatera otsal :o. Sellepärast tulebki elu igat sekundit nautida wink.
jah, aga kahjuks mina ei suuda seda. Täna mul mingi hull närv sees, siuke tunne nagu homme oleks mingi eksam vms. Nii ma naudingi igat hetke oma vaheajas, mõttetult närveldes. Mingi veider šokk vms.

Tegelikult maailma lõpp on ka väga suhteline mõiste. Kas lõpp inimkonnale? Konkreetsele isikule? Planeedile? Keskkonnale?

PS: MA loodan,et homset päeva ma juba naudinLaugh
Vasta
#43
Mis te arvate siis sellest kas on tulemas mingi maailma lõpu lähedane w?
Ma olen kuulnud armagedonist sihukest varjanti et päike jahtub ära ning maailmas tekib uus jääaeg kus inimkond hukkub.
Vasta
#44
Tsitaat:Esialgne postitaja z3r0 c001
Ma olen kuulnud armagedonist sihukest varjanti et päike jahtub ära ning maailmas tekib uus jääaeg kus inimkond hukkub.

praegune tendents on küll sinnapoole, et kliima soojeneb järjest, mis põhjustab tulevikus ulatuslikke üleujutusi seoses polaarmütside kiire sulamisega, väidetavalt on aastaks 2050 Artika suviti jäävaba...viimase 50 aastaga on Artika jäävarud vähenenud 42%

kui ka kunagi (4-5 miljardi aasta pärast, kui Päikese eluaeg hakkab otsakorrale jõudma) kliima külmenema hakkab, siis vaevalt enam planeet Maa üldse eksisteerib, veelvähem elu sellel
Vasta
#45
Elu maakeral ähvardavad
supervulkaanid
Supervulkaanide pursete võimsus on tavaliste omast kümneid kordi suurem. Nüüdseks on nad "maganud" sadu tuhandeid aastaid, magma hiiglaslikes reservuaarides kraatrite luku taga. Aga kord paiskub see välja apokalüptilise jõuga, mis tõotab hävitada terveid kontinente.

Selliseid uinunud monstrumeid on maakeral seni avastatud ainult mõned. Viimane kolossaalne purse toimus Sumatra saarel Tobes 75 tuhat aastat tagasi. Atmosfääri paiskus tuhandeid kuupkilomeetreid tuhka, mis tingis temperatuuri languse kogu maakeral 21 kraadi võrra. 35 cm-ne tuhakiht kattis maapinna 500 km raadiuses ümber Tobe. Hiiglaslik kogus veeauru ja mürgiseid gaase kondenseerusid pilvedeks täis happevihmu. Inimeste ja loomade arv vähenes kümme korda, viimastest hävinesid mitmed liigid täielikult. Põhjapoolkera taimestikust jäi ellu vaid veerand.
Supervulkaanid erinevad tavalistest paljude parameetrite poolest. Vastupidiselt tavalisele koonuse kujule on supervulkaan tohutu kaldeera - sulglohk. Magma ei pursku sellest välja, vaid koguneb maakoore alla tohututesse reservuaaridesse, sulatab kaljud ja muutub sellest nii tihkeks, et vulkaanilised gaasid ei suuda sellest läbi tungida. Protsess kestab sadu tuhandeid aastaid, kuni ükskord toimub kohutav purse, mis maapinna lõhub ja uue kaldeera moodustab. Sumatral on Tobe kaldeera piirjooned tänini nähtavad

Vulkaan Yellowstone’i rahvuspargi all

Kõiki supervulkaane pole senini avastatud. Üks suuremaist teadaolevaist asub USA-s, Yellowstone'i rahvuspargi all. See avastati alles tänu kosmosest tehtud fotodele, maal polnud seda võimalik märgata tema tohutu suuruse pärast. Kogu 3825 ruutkilomeetri suurune Yellowstone'i park on tegelikult kaldeera, mis varjab oma põues hiiglaslikku magmavanni. Teadlased on kindlaks teinud, et 1923. aastast tänaseni on maapind pargis kerkinud 74 cm võrra, mis on tunnistuseks selle paisumisest. Magmareservuaar täitub ähvardava kiirusega. Arvestuste kohaselt purskavad supervulkaanid iga 600 tuhande aasta tagant, ja viimane purse toimus Yellowstone'is 640 tuhat aastat tagasi. Mis juhtub, kui see lähiajal kordub?
Maapind terves Yellowstone'i jõe sängis hakkab kiiresti kerkima, kuni lõhkeb. Magma paiskub 50 km kõrgusele ja tuha ning laava all hukub kõik elav tuhande kilomeetri raadiuses. See katab paksu kihiga isegi nii kaugel asuvad alad nagu Iowa osariik ja Mehhiko laht, kogusest jätkub kogu Ühendriikide territooriumi katmiseks 15 cm paksuse kihiga. Oletuste kohaselt saab see purse olema eelmisest 2500 korda võimsam, nii et juba esimese 10 minuti jooksul hukub kümneid tuhandeid inimesi, aga kataklüsmi pikemaaegsed tagajärjed on veelgi laastavamad.

Inimeste eest varjatakse tõde

Tuhapilved varjavad päikese, mis toob järsu globaalse külmenemise, järgneb midagi tuumatalve taolist. Lisaks Sumatras toimunu kirjeldusele katab tuhk vilja kogu Suurel tasandikul. Mitte ainult Põhja-Ameerikas, vaid kõikjal maakeral hakkab kallama happevihma. Taimede ja loomade hävimine toob toidupuuduse, aga kui temperatuur peaks langema 21 kraadi võrra, nagu pärast Tobet, katab igijää suure osa mõlema poolkera pinnast ning elu lakkab. Seda võiks võrrelda ülemaailmse tuumasõjaga.
Praegu teevad USA teadlased Yellowstone'is intensiivset uurimistööd. Maalähe dastel orbiitidel tiirlevad sputnikud pildistavad pidevalt maakera pinda uute kaldeerade avastamiseks.
Inimkond seisab probleemi ees - kuidas end kaitsta, või supervulkaani laastamisjõudu kuigivõrd vähendada, sest purset takistada pole võimalik. Pressi on imbunud andmeid ettekandest USA kongressile Yellowstone'is tehtud uurimiste kohta. Neid ei avalikustata, vältimaks võimalikku paanikat. Ometi on tõenäoline, et lähiajal selle supervulkaani seisundist avalikult teada antakse, sest oht ähvardab ju tervet inimkonda, ja selle vähendamiseks on võimalik midagi ära teha ainult rahvusvahelisel tasandil.

see variant tundub mulle kõige tõenäolisem
Vasta
#46
lõpuks ometi ameeriklastel vesi ahjusLaugh
tglt asi tundub tõsine...loodetavasti jääme meie ikka esialgu ellu
tundub, et teha selle purske vastu midagi erilist ei saa{mar
Vasta
#47
No mul on ka vesi ahjus nüüd Bleh
Taoline asi ähvardab tervet inimkonda. Jube mõeldagi kui taolist aeglast surma surema peaks. Parem tulgu asteroid ja pühkigu sekunditega Maalt elu...
Vasta
#48
Miks vana maailmalõpu teema enam ei sobinud ?
http://www.para-web.org/foorum/viewthread.php?tid=113
Ja üldsegi kas ma olen ainuke kelle arust see teema paikneb vale kohas? Tegelt maailma võib vaadelda küll kui universiumit või osa sellest aga siis oleks seda vist enamus teemad.
Vasta
#49
Laseme yellostone'i õhku, siis pääseb vulkaan välja. Aga väiksema jõuga kui ta sed hiljem teeks.
Tglt ootame aastaid, kuni tuleb mingi imepärane tehnoloogia.
Vasta
#50
teeme kõik massi enesetapu kaheteistkümnendalt korruselt alla hüpates. Pääseb suurtest piinades jms. Ei tea mis tunne oleks niimoodi kukkuda, mõtle, viimane hetk mis sa näed on millimeetri kaugusel näoga maapinnast, ei tea mis tunne võib olla.
Mina arvan, et maailmalõpp käib ja on rohkem psühholoogiline.
Ning samuti on surm osa meie igapäeva elust. Surma toodetakse konveieriliinil kuskil sigalates kus käib meeletu surmaeelne kisa. Laibatükid vedelevad poodides ja meie sööme neid. Tänaval kõndides astume sitika laiaks, ta on surnud. Kärbsed munevad selle sisse ja tekib uus elu. Vana lõpp on uue algus ja mis on see pisike planeet sellele lõpmatule universumile... Sama mis see sitikas meile, tühine. Ilmselt on elu teistes kohtades veel rohkem. Minu arvamus.
Hävime ära, teeme teistele ruumi.
Miski ei kesta igavesti millel on algus.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 22
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maailmalõpp asteroidiga kokkupõrkest Borgir 11 6,620 26-03-2017, 02:59
Viimane postitus: Malandro

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat