Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idee - Para Paadimatk
#1
Tekkis selline idee, et kui võtaks kätte ja teeks ühise paadimatka? Ehk siis kellel on mingi oma paat, mida ta saaks kaasata, see võib oma aluse mängu panna. Ja tuleb vajadusel leida ka transport. Tervitatud on kõik lihaste ja tuule jõul liikuvad alused, kuna nendega tohib sõita ka (osadel) looduskaitsealadel, kus mootoriga sõitmine on keelatud. Ka on variant kusagilt kanuusid vms rentida.

Mul on kolmekohaline matkasüst Taimen, millel, tõsi küll, on seni vaid 1 aer olemas, vähemalt üht aeru on veel vaja, kui ma tahan ühe või kahe kaassõitjaga teistel kannul püsida. Aga päästeveste on mul kolm ja süsta otsad on penoplasti täis pandud, nii et turvalisust peaks nagu olema. See süst on stabiilne ja mahutab peale sõitjate ka palju kolaSmile
Vasta
#2
Broneerin ühe koha Paadikapteni süstas.
Ehk teeme miskit juba sel nädalavahetusel?
Vasta
#3
Kas ei oleks kogu seltskonnaga kohe ametlikule kanuu matkale minna? See ju palju lihtsam, kui midagi ise organiseerima hakata.
Kui ise teha, siis kardan, et me langeme veesõidukite defitsiidi kättesse.
Ainuke asi selle ametliku kanuu matkaga, on see et see võb osutuda päris kulukaks.
Vasta
#4
mõte pole paha aga teostamine võib minna keerukamaks kui praegu ette kujutada võib
Vasta
#5
Mis seal keerukat on?

PS. Kõigil pole raha ametlikust matkast osa võtmiseks. Kummipaat ka palju ei maksa.

Muudetud: 3-7-08 kell 22:38:35 Metavo
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
PS. Kõigil pole raha ametlikust matkast osa võtmiseks.
Selle pärast mainisingi ära, et see võib kulukaks osutuda.
Aga vähemalt mõte on üles visatus, ja saab kaaluda seda varjanti.
Vasta
#7
okei. aga kas kellegil siis mingisuguseid vahendeid on millega veepeal kulgeda. kolme koha kanuu vist igatahes oli kellegil?
Vasta
#8
Ise olen käinud paar aastat tagasi umbes-täpselt sellisel matkal : http://www.kajakimatkad.ee/matkad5.html

Kuid siit saaks lihtsalt kanuu laenutada : http://www.loodusmatkad.ee/index.php?id=...t&lang=est , mis on u 500.- inimese kohta (kolme päevane matk, kolm inimest kanuus+transa). See mõte muidugi meeldib rohkem, aga väikse vihjena võin öelda, et selleks aastaks on juba kõik broneeritud. Ehk järgmine?

Omal vaevalt, et kellelgi (peale Paadikapteni Smile ) mõni ujuv alus nurgas vedeleb.
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: Tom

Omal vaevalt, et kellelgi (peale Paadikapteni Smile ) mõni ujuv alus nurgas vedeleb.
Mul on Võsul parve raam. Aerud saab kokku klopsida katuseplekist ja puutoigastest.
Kusagil peaks olema ka umbes 1000.- täispuhutav kummipaat.
Vasta
#10
Tsitaat:Kusagil peaks olema ka umbes 1000.- täispuhutav kummipaat.

Kust see ostetud on? Kui on mingi kataloogikaup või säästumarketi "vakstu", siis www.kalale.ee foorumis räägitakse päris "lõbusaid" seiku sellest, kuidas seesugused on juba randumisel vastu paadisilda või kaldakruusa puutudes õhu välja lasknud... parandada pidi neid kah keeruline olema. Vene kummikad pidavat hulga asjalikumad olema.

Minu süst mahutab küll peale minu veel 2 inimest, aga kui retkel kõik kohad täis on ja mõne kummipaadiga midagi letaalset juhtub, nii et selle kummariga enam kuidagi edasi ei sõida... Angry siis võib mõnes paadis kitsaks minna.
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: paadikapten Kui on mingi kataloogikaup või säästumarketi "vakstu", siis www.kalale.ee foorumis räägitakse päris "lõbusaid" seiku sellest

Peabki lõbus olema.
Vasta
#12
Küsimus, millisele jõele või veekogule te üldse plaaniksite minna, sest igalepoole ei saa iga sõidukiga minna ka? Näiteks kui ma kevadel kanuumatkal käisin Võhandul, siis julgen väita, et kummipaadiga küll sinna ei maksaks minna, sest seal oli nii kivine ja roikaid täis, lõbus aga sellegipoolest.
Vasta
#13
Siis just Võhandule tulebki minna, sest kui nalja ei saa siis on jama. Ostaks kõik säästumarketi vakstud ja vaataks kes kaugemale jõuab
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 423 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,311 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,381 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Para-web'i 15. sünnipäev 9.-11. novembril 2018 PiziIngliito 22 11,252 18-11-2018, 14:59
Viimane postitus: Mannu
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,369 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web'i sünnipäev 2017 PiziIngliito 11 9,558 26-11-2017, 11:53
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-web'i sünnipäev 2016 PiziIngliito 40 28,434 17-10-2017, 11:55
Viimane postitus: Addy
  Para-Jaanipäev PiziIngliito 4 11,675 13-06-2017, 18:48
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-Webi sünnipäev 2015.a. stalo 28 28,901 17-10-2016, 16:56
Viimane postitus: katz
  Para-web'i suvise kokkutuleku asukoha küsitlus PiziIngliito 4 7,692 01-07-2015, 07:59
Viimane postitus: PiziIngliito

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat