Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vampirism on viirus?
#76
Krt teab äkki on ka mingi viirus..HHV vist oli kuskil U:S:A-s
Vasta
#77
vampirism ja viirus? kummaline. see ei tohiks niimoodi ju külge jääda... aga kunagi ei või teada.
seal alglest antud leheküljel olid nata kahtlased pildid SmileLaugh
Vasta
#78
Vampiirid on mõistatuslikud olendid.
see eelpool mainitud viiruseteooria oli väga hea , kuid minu jaoks jäid mõned asjad siiski väga kahtlaseks. Nt: mis alusel siis arvatakse ,et Rasputin oli samuti vampiir/ohver.
Üldiselt arvan siiski ,et vampiirid on täiesti olemas ja tegutsevad. Ise pole küll ühegi otsa komistanud , kuid oleksin väga õnnelik kui see juhtuks .
Vasta
#79
Hea mõte, pole varem sellest kui viirusest mõelnudki...
Vasta
#80
Viiruse asi on tõesti minu arust väga usutav.
Huvitav kas on ka leitud mõni selle viiruse kandja (inimene) .?
seda oleks huvitav teada ! Laugh
hoidke kursis
Vasta
#81
Neil peaks olema sama effekt nagu komodo varaanil. Nende hiidsisalike sülg on paksult surmavaid baktereid täis ja kui nad kedagi hammustavad, siis üsna varsti ohver sureb mürgitusse, sest siis on tema veres juba bakterid levinud ja hävitustööd külvama hakanud.
Vamiiridega peak olema sama lugu, ainult et nende hammustused ei tapa. Muidugi, osad kehalised funktsioonid muteeruvad või seiskuvad, aga kindlasti inimene ei sure.
Vasta
#82
Väga huvitav teema, ma arvan, et see viiruseteooria on päris loogiline.
Lisaks hakkasin ma mõtlema, et huvitav kas Stephenie Meyer võttis "Twilighti" aluseks sama teooria? Sest seal võisid ka vampiirid tavainimesi hammustuse kaudu vampiirideks muuta ..JUHUL kui nad suudavad vastu panna kiusatusele neid verest tühjaks imeda.. Samuti olid filmis vampiiridel samad omadused mida ülaltoodud lingis mainiti (kiirus, tugevus, kõrge eluiga).
Vasta
#83
Just meenus minulegi seda teemat lugedes film "Twilight". Need vampiirid elasid ju täiesti vabalt inimeste keskel. Vaadati neid küll imelikult, kuid keegi ei kahtlustanud, et nad vampiirid võiksid olla. Seal filmis õppisid need vampiirid oma vere himu talitsema ja toitusid metsloomade verest (ise pidasid neile jahti). Võibolla elavad ka meie ümber sellised vampiirid, kellest me midagi ei tea ? Laugh
Vasta
#84
vampiirid ei maga kirstudes, nagu eelmainitud lingil seletas, maeti nad elusatelt kirstu ja mulla alla, sellest ongi selline väärarvamus tulnud.
Vasta
#85
Tsitaat:Algselt postitas angela5
O.K on aeg vist veidi saladuse loori tõsta, vampiiride seisukohalt...olen nimelt vist ainuke vampirist Eestis ja muide mu boyfriend on tõesti vampiir...(ma ei viitsi hakata seda tundide viisi seletama) Ma ei hakka teie teooriad ümber lükkama, sest igal inimesel on õigus oma arvamusele. Kuid kinnitan seda, et ka Eestis elab käputäis vampiire (isiklikult olen kohtunud kolmega neist)...ja ärge arvake, et nad on mingid verejanulised friigid, ei seda nad pole, nad on hoopis ühed inteligentsemad olevused maailmas.Kui te arvate, et nad vere saamiseks tapavad inimesi, siis teadke, et nad eelistavad vabatahtlikke kes verd loovutavad "doonore". Vampiire on mitu liiki : jah on nii viiruse/mutatsiooni vampiire ja sündinud vampiire.
Kõik see bullshit, et nad riste ja küüslauku kardavad on jama...ja tegelikult saavad osad neist väga kaua päikese käes viibida. Kuid oma ülitundlike silmade pärast kannavad nad nii päevavalguses, kui ka lambivalguses päikeseprille. Samuti kannavad riideid, mis ei lase päikesevalgusel nende nahale langeda, sest päike võib neile tekitada põletusi.

Tõesti, mulle tundub, et sa ise nosid hullusärgis tatraputru!!!
Sa vaatad liiga palju "Tru Blood'i"LaughLaughLaughLaughSmile1Smile1SmileBlehBleh
Kõik peaksid aru saama, et sa võtad selle jutu "Twilight'ist"!!!!!

[Muudetud: 6-29-2009 BadDream]
Vasta
#86
Mina omaltpoolt arvan, et see viirus on olemas ja võib olla veel teisigi variante.
Angela5 juttu eriti ei usu, kuna ühes teises postituses on ta öelnud, et poiss ei luba täpsemalt rääkida, miks siin siis üldse kõvasti kuulutada vaja on? Samas mingismõttes tundub see huvitav.
Tahaksin kohutavalt nende vampiiridega kohtuda kellest Sa rääkisid.
Vasta
#87
Ma usuks pigem teooriat, et vampiiriks saab viiruse näol kui midagi muud.Laugh Aga see oleks täiesti usutav kuna on õeldud, et nad ei suuda päikese käes vastu pidada- no neil pidi õhuke tundlik nahk olemaLaugh Ja verejoomisest- Võibolla sisaldab veri midagi, mis aitab selle viiruse vastu nii, et see päris ära ei tapaLaugh Kihvades pole ma kindelLaugh See võib olla lihtsalt filmitööstuse väljamõeldis, et kihvadega imevad verdLaugh Ja üleüldse kui nad olemas poleks, siis miks on olnud nii palju müüte?Laugh Päkapikkudega on ka oma stoori juLaugh (Nimelt oli kuskil ammu mingi väike mees, kes käis akende taga vms, keda hüüti päkapikuks. Täpsemalt ei mäleta)Laugh Kõik on siin maailmas võimalikLaugh
Vasta
#88
Mina arvan , et viirus võib olemas olla..
Laugh Aga arvn , et vampiire ise pole olemas..
Vasta
#89
Vampirism ehk viirus?

Enda arvamus asja kohta oleks selline et see on pigem needus, et siis hinge poolne needus mis sunnib sind vere järgi janunema ning "muudab" sind.
Vasta
#90
"Hallide" tsivilisatsioon küll tõmbab inimesi verest tühjaks, et verd saada oma tarbeks.
Seda muidugi selleks, et saada inimeste verest viirustevastaseid antikehi.

Itaallanna Giovanna on andnud neljaosalise intervjuu:
http://ufoblogger.blogspot.com/2009/07/i...woman.html

Kirjutasin sellest ühes teises teemas.

Võimalik, et "hallid" kasutavad vere võtmiseks ka nende teenistuses olevaid inimesi.
Info on lihtsalt segunenud.
Vasta
#91
Minu arust on vampiirid olemas. Ma lausa ootan et mõni vampiir tuleks.
Ma arvan, et vampiiriks saab sündida ja selle vampirismiga ja vampiiri vere joomisega.
Aga äkki vampiiridele sellepärast ka ei meeldi päikesevalgus ehk aeg mil päike paistab sest siis kõik näevad neid.
See on minu arvamus. Bleh
Vasta
#92
Jah, sama siin. Ega ausalt öeldes ma ei suudagi kunagi vampiiridesse uskuda, mulle pakub hoopis huvi kust kohast see vampiiri mõiste alguse sai.
Vasta
#93
Tsitaat:Algselt postitas angela5
O.K on aeg vist veidi saladuse loori tõsta, vampiiride seisukohalt...olen nimelt vist ainuke vampirist Eestis ja muide mu boyfriend on tõesti vampiir...(ma ei viitsi hakata seda tundide viisi seletama) Ma ei hakka teie teooriad ümber lükkama, sest igal inimesel on õigus oma arvamusele. Kuid kinnitan seda, et ka Eestis elab käputäis vampiire (isiklikult olen kohtunud kolmega neist)...ja ärge arvake, et nad on mingid verejanulised friigid, ei seda nad pole, nad on hoopis ühed inteligentsemad olevused maailmas.Kui te arvate, et nad vere saamiseks tapavad inimesi, siis teadke, et nad eelistavad vabatahtlikke kes verd loovutavad "doonore". Vampiire on mitu liiki : jah on nii viiruse/mutatsiooni vampiire ja sündinud vampiire.
Kõik see bullshit, et nad riste ja küüslauku kardavad on jama...ja tegelikult saavad osad neist väga kaua päikese käes viibida. Kuid oma ülitundlike silmade pärast kannavad nad nii päevavalguses, kui ka lambivalguses päikeseprille. Samuti kannavad riideid, mis ei lase päikesevalgusel nende nahale langeda, sest päike võib neile tekitada põletusi.


Elav fantaasia , xd .
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kõige suurem viirus Hallucigenia 8 6,264 27-06-2018, 17:56
Viimane postitus: Hansee
  HPV viirus - Puumees kurk 1 2,562 11-02-2008, 15:46
Viimane postitus: Spirit007

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat