Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teise inimese aura tunnetamine.
#1
Kas keegi suudab tunnetada teise inimese aurat?

Isiklikud kogemused on, et ma kohe tunnetan, kui inimesel on halb aura ümber, ma mitte ei näe seda, nagu teemas inimese 7. meel, et näed mingit kogu, vaid lihtsalt tunnetad seda.
Koheselt läheb sul endal ka tuju halvaks jne. väsimus tuleb kallale ja palju muud sellist, kui aga see vastav isik lahkub su juurest, kellel näiteks see halb aura on, siis läheb kõik sama hästi jälle edasi....
Head aurat ma millegipärast aga üldse ei tunneta....aaa ning halva aura vastu aitab ka see, et kui see vastav inimene ei lahku, siis pane selline lõõgastav muusika mängima, siis see nagu peletaks seda eemale....

Kas keegi on midagi sellist tunnetanud, kas siis head või halba aurat, kui seda saab auraks nimetada, mida ma eespool kirjeldasin....
Vasta
#2
NU päris sihukest inimest külle ei tea enda lähikonnas kes mulle oceselt halba õnne või siis halba tuju tekitab :o
Kuid leidub sihukesi inimesi kes pisikese sõneluse järel mull vere keema ajavad :biting:

Õps rääkis et imikutel on selline tunnetus.
N: kui mingi halva karma või auraga inimene võtab imiku sulle siis imik licalht hakkab nutma. ja kui laps ema või kellegi teis ekätte anda siis jätab nutmise järgi.
Sama asi on ka kortel nemadgi tunnetavad halva karmaga inimesi.
Vasta
#3
Tsitaat:Esialgne postitaja z3r0 c001
NU päris sihukest inimest külle ei tea enda lähikonnas kes mulle oceselt halba õnne või siis halba tuju tekitab :o
Kuid leidub sihukesi inimesi kes pisikese sõneluse järel mull vere keema ajavad :biting:

Õps rääkis et imikutel on selline tunnetus.
N: kui mingi halva karma või auraga inimene võtab imiku sulle siis imik licalht hakkab nutma. ja kui laps ema või kellegi teis ekätte anda siis jätab nutmise järgi.
Sama asi on ka kortel nemadgi tunnetavad halva karmaga inimesi.

ma mõtlesin just, et halba tuju, kuna mul ka see õnnetust ei too, aga lihtsalt meel läheb selliseks halvaks nii nagu ma enne kirjutasin. Samas, aga peale pisikest sõnelust, siis see pole ju tegelt see sama asi...või noh ma räägin paremini ehk nüüd:
Et see teine inimene on kasvõi täiesti vait, ta tegeleb oma asjadega, aga kui oled temaga koos, siis sa lihtsalt tunnetad, kas siis tema halba tuju/aurat/karmat mida iganes ja siis see kandub vaikselt sulle ka üle...ta nagu jagab sinuga oma seda halba tunnetust, aga tegemist pole näiteks, et iga päev 1 ja sama isik, siis võiks olla juba isiklik vaen või midagi selle isiku vastu ja siis lihtsalt tema kohalolek tekitab sinus ebamugavust, aga toome näite:

NÄIDE:
olen tööline ja minuga ühes ruumis töötab veel 1 tööline ja siis mõni päev kui temaga koos seal ruumis olen, siis tunnetan seda, teine päev jälle pole mitte kui midagi, naerame igast lollide naljade üle jne.....

[Teadet on muutnud 16-4-2004 postitaja hiidlane]
Vasta
#4
Soovitan teha aura tunnetamise proovimiseks sellist mängu, mida psühholoogia õppejõud meile soovitas.

Võtke mingi grupp inimesi, see ei ole oluline, kas nad tunnevad teinteist või mitte. Üks neist pannakse näoga seina poole ning teised hakkavad talle ükshaaval lähenema, kui inimene, kes näoga seina poole seisab, tunneb, et tal hakkab teise inimese lähenemisest mingil hetkel ebamugav, siis peaks teine inimene tema "ruumi" tungima". Kusjuures erinevate inimestega võib aura võtta erineva suuruse, st see oleneb ka teise inimese aurast.

Nii et proovige ise järgi, saate kasvõi enda kohta midagi uut äkki teada Bleh
Vasta
#5
Aga äkki on lugu selles et sa oled väga õrna hingeline ja kui näed et teisel tuju paha muutub ka sinu tuju halvaks.
mõnel on selline asi et kui näeb teist nutmas hakkab ise aga ilma erilise põhjuseta.
Vasta
#6
Tegu võib olla ka energiavampiiridega.
Nagu imevad endale teiste eluenergiat.
Alati nad ise ei tiagi seda. Teised jälle teevad seda meelega. Nenve vastu tuli jalad risti panna ja käed rinnakorvi kohal kokkupõimida. Siis pidi nendel endil paha hakkama ja nad lahkuvad kiiresti.
Vasta
#7
Kõigepealt..Tutanhamoni soovituse peaks küll järgi proovima....

Edasi...walker112, et mina isiklikult nüüd küll enda arust õrna hingega pole, pigem siis juba vastupidi....ning ma ei näe, et teisel inimesel on tuju paha, ma tunnetan nagu seda ja see oli öeldud enam vähem nii: [tuju/karma/aura], et ei tea mida täpsemalt õigemaks nimetada...siis panin nagu need 3 nii kokku...., et kui teisel inimesel ongi näiteks tuju paha, siis sellisel juhul tal see kõrvalt vaadates küll välja ei paista....

Ja Thorondorile, et see energiavampiir võib küll üsna huvitav olla, aga siis ma pigem pakuks seda 1. varianti, kus nad ise seda ei teagi...aga kui tegu ongi nö. energiavampiiriga, siis see lükkab kõik selle aura värgi ümber, et mida siis üldse nimetada auraks? Et kui tunnetan seda, et kas siis tegu on aura või selle vampiiriga...
Vasta
#8
Aurasid võib vabalt tunda...isegi näha aga enne peab selleks keskenduma. No võibolla sellest veel ei piisa aga ikkagi. See ka, et auradel on erinevad värvid. Nägijad suudavad näha valesid värve ja nii leiavad haigused.
Vasta
#9
Ma nõustuks Thorondori mõttega. Aura tunnetamine on üks asi, aga et sinu enesetunne kah sellest halveneb paneb arvama mind et tegu on energiavampiiriga pigem

[Teadet on muutnud 7-4-2004 postitaja Norwain]
Vasta
#10
Tsitaat:Esialgne postitaja z3r0 c001
Õps rääkis et imikutel on selline tunnetus.
N: kui mingi halva karma või auraga inimene võtab imiku sulle siis imik licalht hakkab nutma. ja kui laps ema või kellegi teis ekätte anda siis jätab nutmise järgi.
Sama asi on ka kortel nemadgi tunnetavad halva karmaga inimesi.

Järelikult on hiidlane koer või imik?
Vasta
#11
to: freewingonboard

ää tegelt pole ei koer ega imik, kuigi koeraga sarnanen üsna, isegi koera krõbinaid ja konservi ükspäev sai nalja pärast söödudLaugh - tahtsin teada, mis maitsega on.......

nu ju siis on tegu ikkagi selle nii öelda vampiiriga.....kuid kas üldse saabki aurat tunnetada või siis saab ainult näha, peab selle Tutanhamoni selle ikka ära tegema....
igatahes, kas üldse on tõestatud, et teise halvast aurast ei või sinu meel halvaks minnaBleh

--------------------
ää tunda saab, vabandust ma ei pannud sildude postitust tähele

[Teadet on muutnud 7-4-2004 postitaja hiidlane]
Vasta
#12
Kui mingi vastik inimene ligidale tuleb siis tuleb jah imelik tunne sisse.
Vasta
#13
tuttav kogemus see halva tuju asi. Ei tea kas siin nüüd mingi aura tunnetamine või värk on. Aga tegelikult võib olla ka. Kuid mis seda negatiivset aurat tekitab?
Vasta
#14
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
tuttav kogemus see halva tuju asi. Ei tea kas siin nüüd mingi aura tunnetamine või värk on. Aga tegelikult võib olla ka. Kuid mis seda negatiivset aurat tekitab?

noo kui tegu on siiski auraga, siis ma pakuks, et ikka inimene ise........kui et kogu seda võib siiski nimetada aura tunnetamiseks, et siis äkki on see uus edasiareng inimeste juures, et see on nagu võime, kus me saame nagu informatsiooni täiesti uuel tasnadil........tean küll, et läheb jälle ulmeliseks äraBleh....et nagu me mõtleme kuidas need ülal mehikesed suhtlevad oma võimete abil, et kui see on selline edasiminek, siis praegu me suudame lihtsalt ära tunda siis kas inimese iseloomu või mida iganes, aga kui edasi areneme siis ehk need võimed lähevad ka edasi.....arenevad kaugemale, kus me suudame juba teist mõista täielikult ilma rääkimata - telepaatilised võimed.....?
Vasta
#15
Võime omandamine on omajagu kunst nimelt, mis siis saab kui sa unes hakkad seda võimet kasutama? unenägusid ju inimene kontrollida ei saa või mis?
Vasta
#16
Saab ikka unenägusi kontrollida. Enamus inimesi ei oska lihtsalt, või nad ei tea et oskavad.
Täpsemalt juttu sellest, kuskil seal
Unenägude teemas.

[Teadet on muutnud 11-4-2004 postitaja Thorondor]
Vasta
#17
Umm, ma saan nüüd niimoodi aru, et halba tuju põhjustab halb aura ja halba aurat põhjustab inimene oma halva tujuga???
Vasta
#18
Mu ema nägi kunagi veel vene valitsuse ajal Igor Gäsini aurat ja see oli punast värvi. Gräsin pidas kultuurimajas mingit loengut ja istus laval.
Vasta
#19
Aura ehk energiaväli on väga kiiresti muutuv..kui inimesel on halb tuju, siis see väljendub ka tema auras (samuti on kõigi teiste tujudega) ja see muudabki tema läheduses viibimise ebameeldivaks/ebamugavaks, sest meie energiaväljad puutuvad kokku..nii et mida lähedasem on kontakt seda mõjuvam see on.
Ise tunnen pidevalt milline inimene mulle hetkel sobib ja milline mitte.. bussiga sõites on huvitav teisi reisijaid jälgida, mõne kõrval istudes tekib ebamugav tunne ja pidev valveseisund samas kui teine võib isegi tuju heaks muuta.
Suuresti oleneb tegelt sellest ka, milline enda hetkeseis on...
Vasta
#20
see kui sul mingi inimese seltskonnas paha on olla ei ole seotud aura tunnetusega. aura kui selline ei suuda teist asja mõjutada.

pigem on tegemist vaimu energia alalhoiuinstinktiga. osad inimesed kurnatuna vajuvad lihtsalt loiult kokku... osad energiad aga otsivad täiendust mujalt... ehk siis kaaslastelt varastades
Vasta
#21
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Soovitan teha aura tunnetamise proovimiseks sellist mängu, mida psühholoogia õppejõud meile soovitas.

Võtke mingi grupp inimesi, see ei ole oluline, kas nad tunnevad teinteist või mitte. Üks neist pannakse näoga seina poole ning teised hakkavad talle ükshaaval lähenema, kui inimene, kes näoga seina poole seisab, tunneb, et tal hakkab teise inimese lähenemisest mingil hetkel ebamugav, siis peaks teine inimene tema "ruumi" tungima". Kusjuures erinevate inimestega võib aura võtta erineva suuruse, st see oleneb ka teise inimese aurast.

Para-webi kokkutulekul võib selle ju ära tehaSmile
Vasta
#22
Tsitaat:Esialgne postitaja celtic
see kui sul mingi inimese seltskonnas paha on olla ei ole seotud aura tunnetusega. aura kui selline ei suuda teist asja mõjutada.

pigem on tegemist vaimu energia alalhoiuinstinktiga. osad inimesed kurnatuna vajuvad lihtsalt loiult kokku... osad energiad aga otsivad täiendust mujalt... ehk siis kaaslastelt varastades

Aura kui energia suudab mõjutada teist sama tihedusega energiat ja seega ka siis läbi teise inimese aura tema hetketuju. Muidugi oleneb samuti aura üldseisukorrast, sellest milline on tuju keskmiselt päevast päeva, sest depressiivse indiviidi näiteks hetkelist rõõmu väljendavad värvid ei ole puhtusastmelt võrreldavadki elurõõmsa ja energilise inimese omadega.
Vasta
#23
tegelt need, kes tunnetavad aurasid, neil on lihtsalt hea haistmine. see viis, kuda inimene higistab, selle järgi on võimalik öelda, milline see inimene on, ja mis tujus ta praegu on. teie alateadvus lihtsalt määrab automatselt ära, mis inimesega tegu on.
Vasta
#24
Aurade tunnetamine on väga huvitav teema. Üks väga hea raamat eesti keeles on "Nähtav ja Nähtamatu inimene", autor on Charles W. Leadbeater. Pole ka kallis...50 eeki kuskil. Kellel vähergi huvi, peaks seda lugema.

Ise olen ma kogenud ja ka tänane päev olen kogenud inimeste aurat... millegi pärast ainult halba nagu selle posti alustajagi. Võib-olla kogeb inimene halba aurat rohkem kuna see on selgemini eristatav...see erineb meie enda olekust märgatavalt. Ka kipub inimene tihti märkama halba sündmusi rohkem kui head. Seda see pärast, et head sündmused on need mille poole me koguaeg pürgleme ja need on meile loomu omased.

Samas on täheldatud, et aurasid kogevat just tugevalt intuitiivsed inimesed.
Vasta
#25
Ikka võib tunda ja päris tugevalt, kui keegi oma saasta sulle sisse laeb või kui keegi sult energiat varastab...

Samas ega vinguva inimesega pole ka eriti tore läheduses olla, vingumine on siis oma saasta teiste kaela pildumine...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Telefoni kiirguse tunnetamine? hiidlane 91 46,829 28-09-2015, 10:54
Viimane postitus: Müstik
  Värav teise dimensiooni loading 57 27,661 27-07-2015, 22:08
Viimane postitus: Lorenz
  Läbi teise inimese silmade nägemine muffin14 3 3,537 23-03-2015, 06:56
Viimane postitus: kalldunn
  Aura pildistamine Wolfgirl 55 30,771 15-05-2014, 17:47
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Silmade ja aju füüsiline eripära või aura nägemine? Ülane 55 26,074 06-05-2012, 22:38
Viimane postitus: kuukaart
  Tunnen teise inimese lähedust gutta 2 2,503 25-11-2008, 15:35
Viimane postitus: PiziIngliito
  Mu lähedase inimese surm Zwky 11 7,098 05-06-2007, 19:56
Viimane postitus: Ettur12
  Esemete/piltide aura? Adie 11 7,550 26-10-2005, 22:26
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat