Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teise inimese aura tunnetamine.
#26
jah, just - sa tunnetad, et temas on midagi ebameeldivat või siis meeldivat - isegi inimesest möödumisel, see oleneb, kuidas inimeste aurad sobivad või põrkuvad, igatahes asi väärib edasist uurimist
Vasta
#27
Ei tea kas seda just auratunnetamiseks lugeda, aga ma kuidagimoodi tunnetan kui keegi mu selja taga on, või nagu tegime sõbraga proovi, et panin silmad kinni ja siis ta enda suva järgi pani oma käe mu näo ette(ilma ofkoors puudutamata). Ma arvasin iga kord ära kas ta pani käe või ei pannud.
Vasta
#28
Lühinägelikel on selline huvitav asi, et nad ei pea nägema inimest selgelt, et neid ära tunda, äratundmine toimub vähemalt minu puhul alateadvuslikult, mõned väidavad, et see on võimalik kas kõnnaku, keha seisaku ja muude väliste omaduste märkamisel, kuid viimasel ajal ma ei pea isegi inimesele pilku pöörama, et teada, et ta asub läheduses.
Pakun välja, et lühinägelikud suudavad teiste inimeste aurat alateadvuslikult meelde jätta ja ära tunda ning seda ära kasutadaSmile
Vasta
#29
Tsitaat:Algselt postitas: metavo
Pakun välja, et lühinägelikud suudavad teiste inimeste aurat alateadvuslikult meelde jätta ja ära tunda ning seda ära kasutadaSmile

Pimedatel võiks see võime olla siis veelgi rohkem arenenud? Või pole see nii? Nägemisel siiski on mingi osa?
Huvitav märkus igatahes ...
Vasta
#30
Silmad võivad sellega mingil määral küll seotud olla, kuid kes ütles, et pimedatel see puudub? Võiks rohkem uurida seda teematSmile
Vasta
#31
lühinägelikkusest tahaks siiski lahti saadaSadSad... ntc mõttejõul tervendamisega?! huvitab, kuidas see välja näeksBleh
Vasta
#32
Tsitaat:Algselt postitas: Legallyblond
lühinägelikkusest tahaks siiski lahti saadaSadSad... ntc mõttejõul tervendamisega?! huvitab, kuidas see välja näeksBleh
Ei saa, silmad hakkavad valutama ja ninast verd jooksma peale kuut minutit.
Vasta
#33
Tsitaat:Algselt postitas: metavo
Tsitaat:Algselt postitas: Legallyblond
lühinägelikkusest tahaks siiski lahti saadaSadSad... ntc mõttejõul tervendamisega?! huvitab, kuidas see välja näeksBleh
Ei saa, silmad hakkavad valutama ja ninast verd jooksma peale kuut minutit.

möh? kas sa oled proovinud või?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Telefoni kiirguse tunnetamine? hiidlane 91 46,862 28-09-2015, 10:54
Viimane postitus: Müstik
  Värav teise dimensiooni loading 57 27,703 27-07-2015, 22:08
Viimane postitus: Lorenz
  Läbi teise inimese silmade nägemine muffin14 3 3,539 23-03-2015, 06:56
Viimane postitus: kalldunn
  Aura pildistamine Wolfgirl 55 30,811 15-05-2014, 17:47
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Silmade ja aju füüsiline eripära või aura nägemine? Ülane 55 26,094 06-05-2012, 22:38
Viimane postitus: kuukaart
  Tunnen teise inimese lähedust gutta 2 2,504 25-11-2008, 15:35
Viimane postitus: PiziIngliito
  Mu lähedase inimese surm Zwky 11 7,098 05-06-2007, 19:56
Viimane postitus: Ettur12
  Esemete/piltide aura? Adie 11 7,563 26-10-2005, 22:26
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat