•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10(current)
Teema hinnang:
  • 4Hääli - 4.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis on vaimud/kummitused? - Arutelu!
Ma praegu lugesin ja mõtlesin, maõtlesin ja lugesin, et kas ma hakkan vigu välja tooma, aga sain ma lõppeks vist ilmutuse ja mõistmise, et on ju päris kõnekas fakt. Ka "nõid" Vanaküla ja meie kohalikku VSi pole teaduslikud seletused nende hullumisteel kunagi huvitanud ega seganud... Ning lõppude lõpuks on ikkagi igaühe oma asi, kas ta suhtub asjadesse kaine mõistusega või teeb end lõpuks vähemalt iseenda ees lolliks (kui mitte varem, siis pärast surma kindlasti)
No tere Leenake, ainult Leenakesel oli otse füüsiline vajadus igat pidi VSi halvustada ja solvata.
Kas peale sinisilma teistel ka ruumi jääb kui kõik teemad sinisilma poolt ära solgitakse.
Vasta
Chaose tekstid on igavad ja s.h. ka üks P-webi väljasuretamise mehhanismidest.
Vasta
(12-03-2011, 14:40 )VironShaman Kirjutas: Räägime vaimudest natuke tõsist juttu ka. Meie esivanemad suhtusid vaimudesse väga tõsiselt, kuna nad tundsid loodust palju põhjalikumalt kui tänapäeva inimene.
Siinjuures on huvitav, et näiteks jaapanlased pole oma sidet loodusega kaotand olles ise samal ajal üles ehitanud tehnitsistliku kõrgtsivilisatsiooni.
Ka põliseestlaste jaoks oli kogu loodus hingestatud ja elati sümbioosis kohalikus toidupüramiidis nendega keda otseselt näha polnud.
On ju Maa ise nagu inimenegi kihiline pirukas ja eri sagedustes on terved maailmad mida me otse ei taju aga kelle elanikega peame arvestama. On ju tulevaimud, maavaimud, veevaimud ja õhuvaimud. Aga tänu ristiusule kummardavad meie ametlikud eliidi esindajad hoolega hoopis Orioni kurjuseimpeeriumi väävlilõhnalisi reptiile.
Jaa, on palju erinevaid sagedusi, mida tänapäeva inimene enam ei taju. Samuti on see lausa silmaga näha, keda tänapäeva inimesed kummardavad. Põhiliselt kummardatakse ainult rahamaailma.

Lisan, et sellel esile toodud postitusel on jumet.



Vasta
oli mingisugune sari Ghost Hunters vms. Seda sarja vaadates võis järeldada et kummitusi on umb laias laastus 3 sorti:

1. vaimud, kes omavad intellekti ja kellega saab suhelda (ütlevad oma nime, mis juhtus jms., need võiks siis olla inimeste vaimud kes peale oma surma pole rahu leidnud)
2. mingisugused ühetaoliselt korduvad ilmutused, nagu oleks salvestunud mõni tugev emotsioon mida siis otsast peale jälle nö maha mängitakse.
3. deemonlikud vaimud, kes on nagu intellektiga vaimud kuid erinevad 1. selle vahega et ei tundu enam inimlikud (ja edastavad päris negatiivset sõnumit, pahatahtlikud)

Lisaks oli seal sarjas üks huvitav juhtum kus suheldi vaimuga kes oli omastarust hoopis teises ajas, et kui tegelikult oli öö siis vaim rääkis et päike paistab ja on päev vms. Ühes osas õnnestus sarja tegijatel isegi tabada kahe vaimu omavahelist vestlust - et annab natuke aimu vaimude nö ''elusfäärist'', ehk milline on nende jaoks keskkond kus nad on. Muidugi kui tõsi see sari oli, ei tea... Kuid miks mitte..

olen ilmselt kohanud 3. tüüpi olendit kunagi. See pani küll mõtlema et vb. on kuskil paralleeluniversum milles elavate olendite põhiolemuseks on kurjus, vastupidiselt siis sellele et kui teame et meil siin on loovaks, toetavaks ja vabastavaks jõuks midagi mida võiks nim armastuseks. Et järsku oli kuskilt teisest universumist kuidagi siia eksinud, mingisugune õudukas mis muidu siia üldse ei sobi.

Samas siit võiks loogiliselt edasi arutleda et on ka mingisuguseid mitteinimlikke heasoovlikke vaimolendeid, nagu ingel vms.

Tundub et neid võiks olla terve spekter, väga pahatahtlikest kuni ülimalt kaastundlike ja heasoovlikeni, neutraalseid niisama-klompe sinna vahele.

Jah, kuid ilmselt kes pole kohanud sel pole põhjust ka neid vaime-kummitusi uskuda. Ongi ehk parem-lihtsam.
meenus veel üks naljakas lugu kus inimene ajas vaimu oma toanaabriga segamini. Ärkas hommikul ja nägi et miskit valget hõljub voodi kohal. Esmaseks mõtteks oli et see on ta suure valge kampsuniga toanaaber, siis jõudis kohale et too ju ei hõlju.. .)
Vasta
Kas kellelgi on kogemusi vaimude ära saatmisega?Kuus aastat juba mul hääled. Kiusavad ja reostavad mu informatsiooni välja. Mul diagnoositud paranoiline skisofreenia. Tabletikuurist ka mingit tolku ei ole. Hullumajas üks sõber ütles et need on sõjaväe agendid kes nussivad ajusi. Tule leekides räägivad, külmkapis, arvuti kaudu, kõrva sees. Üks kord sõitsin rattaga koju ja mingid tüübid hüppasid kõrva sisse. Loll olen et üldse nende psühhiatrite juures käisin, mõnitavad ainult. Hääled ka aint mõnitavad ja süüdistavad. Kõriauguni juba siuksest maailmast. Vihkan siukest asja, et kedagi laimatakse lolliks ja teist targaks. See terve maailm on täielik lasteaed. Vaene oled siis nö. rikkamad ainult lollitavad ja naeravad su üle. Kummitused samasugused. Ebaaus vaesemate inimeste suhtes. Tõenäoliselt siukest orjust nagu praegu maailmas on ei ole veel nähtud. Valdav osa arhitektuurist on ka mingi joonlaua järgimine. Viilmaa kirjutas et suurte süütunnetega inimene võib tõmmata endale kaela valesüüdistusi või vihane inimene endale teiste maailmade kurjasid vaime või tulnukaid. Mingi nähtamatu tüüp sosistas kõrva sisse et ega robotid lollid ei ole. Issand Jumal hoidku peale kaksteist aastat kooli ja hiljem peale sõjaväge ja ebaõnnestumisi ülikoolis on inimene juba nii kapsaks ennast õppind. J mis siis tuleb veel edasi inimesi piinata või. See pole enam maailm vaid piinakamber. Üks tühi töö ja vaimu närimine. Ainult vanglaid luuakse siin planeedil. Mina ei tea, kes need põhilised kiusajad on ja ma ei saa aru kuidas ma ise ja paljud siin planeedil veel endaga ülekohut lasevad teha. Ja inimene võib muidugi endale ka selleks kiusajaks muutuda. See on see heade ja häbelike inimeste probleem. Ah las teised elavad, endal haavad hinges, et jagad küll armastust aga vastu saad viha ja vägivalda. Elame 21.sajandil ja mis kammajaa siin käib. Ainult üks sõdimine, massihüpnoos, teleka, arvutite, raamatute, raha ja facebooki kummardamine. Ja kui Jumal üldse veel elab siis miks kõik temalt lunastust loodavad, ja abi nuruvad, paljud meist jumalat aidata tahtnud on või mõelnud, et ehk talle peaks hoopis appi tõttama. Ja Saatanaga samamoodi. Ma siit parawebist lugesin et üks oli saatanat näind ja pidi üldse mingi südamlik tüüp olema. Kes lihtsalt annab võimaluse mõndadel südametuna elada et kogeda kuidas nii olla on. Olen ise elu jooksul ikka kaklustest proovind hoiduda aga ajalugu on näidand, et mul ei toimugi mingit kaklust, lihtsalt saan peksa. Alles mõned päevad tagasi sõber kägistas mind peaaegu surnuks. Siis üks tüüp kellele ei näidand oma kung fu võtteid pani mulle lõuga. Ja tahtis et end üles pooksin. Siis hea küll, lapsepõlves panin mõnele kutile lõuga. Palju ma tüdrukute käest peksa olen saand, tahtsid muga ainult kakelda. Minu meelest meessoost ja naissoost olendid on täpselt samasugused. Ainult jageleks. Mult küsiti, et kas mulle neegrid meeldivad, vastasin, et mulle ei meeldi keegi. Sain siukse viha endale kaela. Tema käest saingi lõuksi. Issand Jumal küll, aint eestlaste käest olengi peksa saand. Ei ole venelased ega ameeriklased mulle kallale tungind, ei hiinlased, juudid, ega neegrid, ,miks ma peaksin siis neid vihkama. Miks ma ise ja terve maailm mind vihkab, ei saa ma aru?
Vasta
(26-02-2016, 04:38 )Eithea Kirjutas: Chaose tekstid on igavad ja s.h. ka üks P-webi väljasuretamise mehhanismidest.
Para-veebi suretavad välja sinu ja VironShamani taolised ning rahvuspropaganda inimesed kes mitte midagi selgitada ei oska ja käivad igas teemas rahvuspropagandat ja usku levitamas ning oma meeldimiste alusel teisi ja nende postitusi kommenteerimas (oma tundeid välja elamas). Kui inimesed asjast reaalselt ka midagi teavad, siis nad oskavad argumenteerida ja selgitada ja kui ei tea, siis vinguvad inimeste ja postituste kallal - nii lihtne see asi ongi.

Võtke eeskuju kaldunnist kes ei irise postituste ja inimeste kallal vaid kirjeldab/seletab oma teadmiste ja oskuste kohaselt. Teil peaks ju vanust piisavalt olema, kuhu siis selline tarkus ning mõistvalt ja inimlikult teistesse suhtumine jäänud on?

Vasta
Et, siis see "rahvuslus" on kummitus , mis kolistab ja häirib endast lugupidavaid pervertte ?
.............Ma annaks Kagele kohe mingisuguse medali!wink
Vasta
Minul siiani kogemused puuduvad sel vallas Smile
Vasta
(02-03-2016, 14:24 )kage Kirjutas: Kui inimesed asjast reaalselt ka midagi teavad, siis nad oskavad argumenteerida ja selgitada ja kui ei tea, siis vinguvad inimeste ja postituste kallal - nii lihtne see asi ongi.i

Mnjah, üldjuhul kõrvalvaatajana pean tunnistama,et Sul on õigus.
Aga ega Sa ise ka just esimene kiviviskaja ei ole.wink
Vasta
(02-03-2016, 14:24 )kage Kirjutas:
(26-02-2016, 04:38 )Eithea Kirjutas: Chaose tekstid on igavad ja s.h. ka üks P-webi väljasuretamise mehhanismidest.
Para-veebi suretavad välja sinu ja VironShamani taolised ning rahvuspropaganda inimesed kes mitte midagi selgitada ei oska ja käivad igas teemas rahvuspropagandat ja usku levitamas ning oma meeldimiste alusel teisi ja nende postitusi kommenteerimas (oma tundeid välja elamas). Kui inimesed asjast reaalselt ka midagi teavad, siis nad oskavad argumenteerida ja selgitada ja kui ei tea, siis vinguvad inimeste ja postituste kallal - nii lihtne see asi ongi.

Võtke eeskuju kaldunnist kes ei irise postituste ja inimeste kallal vaid kirjeldab/seletab oma teadmiste ja oskuste kohaselt. Teil peaks ju vanust piisavalt olema, kuhu siis selline tarkus ning mõistvalt ja inimlikult teistesse suhtumine jäänud on?


Laugh
Vasta
(02-03-2016, 17:23 )Hansee Kirjutas: Et, siis see "rahvuslus" on kummitus , mis kolistab ja häirib endast lugupidavaid pervertte ?
.............Ma annaks Kagele kohe mingisuguse medali!wink

Meie rahvuslik ajataju
tajub aega
kui piisknakkust
mis viib rahvuse
vältimatule väljasuremisele

Meie rahvuslik ajataju
peab ajule ajujahti
et tabada õiget aega
enne kui on hilja

Meie rahvuslik ajataju
on kui draamakuningas
mis kehastab meie
rahvuslikku kangelasmeelt
millega ei lähe
enam kaua

Meie rahvuslik ajataju
või õieti meie rahvuslik
pikameelsus
ei ole jätkusuutlik
loogiline ju

Kogust "Paraluulet 2013-2014


Vasta
Nofretete ära ole pessimist.Ma olen rääkinud ORIONI endaga ,ka tema on naissoost. Köik püramiidid ja Päikese kaksik vend on praegu ootel.SA pead olema vastu võtma uut energiat.
Vasta
Mis on vaimud.Ei tea aga paistab, et mateeria kogum mis kannab energiat ja nad on erinevad.Juba enne kui mind pihta pandi,toimus aeg ajalt veidraid asju.Ma ütlesin ja tegin asju,mis ei olnud mulle omased.Siis jäi ainult pead raputada ja küsida endalt,mis see oli.Ka teised ei saanud aru.Ära võtmine käib,sinu teadmata kuisee just silmist välja ei paista.Kõige pealt õpetati kaema enda sisse ja kuidas hävitada parasiite.Ainult mõni üksik kujutab ette,need kes on selle tee läbi käinud.SEE on kohutav millise saasta masealt leidsin ja see kõik tuli välja transportida.Keskenduda ja rakendada oma tahet see on väga raske.Kurnab vaimsust ja füüsist,kui kogu protsess võib kesta 2 ja pool tundi,siis oledki nagu tühi kott,mispüsti ei seisa.Istusin köÖˇ1QQ
Vasta
Eilne postidus katkes nagu noaga lõigatult.Kas keegi teab on meil eestis ekshordsisti, oleks vaja nõu pidada.Mu seljas pesitseb keegi kes on vägagi elus.Kinnitub kandades,tuleb üle neeru pealsetesse (adrenaliin),tuleb läbi kõhu õõne ja loob sahvri kõhu pealses rasva kihis,selleks et säilitada energiat.Siis siseneb läbi väike aju.Siis läbistab silmad,nii ta näeb sellest räägin hiljem.Kui ma mõtlen ta peale siis ta liigutab,kas see on ründav või mitte.Tal on tiivad,sest meie rangluud on tiibade rudiment.Vahel ta kohendab neid, siis on vaja teha kirbutõrjet.Kõige hullem selle juures on mass.Nii paneb ta jalad roppu moodi valutama,tõmbab selja küüru ega lase seda sirutada,sest ta i stub sinu kukil.Vaadake vanu Inimesi,mille üle nad kurdavad.Nüüd köögi juurde tagasi,istud mõtiskled ja keskendud.Äkki avastad,et sinu ajuga toimub midagi.SA avastad ,et sinnakasvab kolmas kiht.See on kogu kõiksusele avatud.Vasak pool on tume ehk põhi mateerija.Parempool kannab teadmist ehk peen mateeriat,Vaimsust.See võib ka sulguda ,nagu kassi või ussisilm.Mõlemad pooled eraldi.Kui ma sain aru,et n ad tahavad mind rünnata,leidsid nad alati võimaluse,kui ma selle sulgesin.esimene tasand oliainult mõtlemiseks.Maei taha kedagi tüüdata,kui keegi teist tahab rohkem teada,küsige.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kui Kuressaares jalutasid vaimud ringi.. Maario 1 163 06-03-2024, 19:34
Viimane postitus: Maario
  Vaimulaadsete olendite liigitamine (arutelu) Cassiopeia 60 34,504 17-02-2024, 14:50
Viimane postitus: selgus
  Riisipere mõisa kummitused joosephelve 6 12,312 14-10-2021, 13:30
Viimane postitus: Leonhard
  Mis keeles vaimud, tondid, kummitused ikkagi räägivad? kalldunn 65 24,279 24-06-2020, 21:36
Viimane postitus: jeekim
  Head vaimud ja kurjad vaimud hingepüüdja 16 9,835 28-05-2020, 18:41
Viimane postitus: Naut
  Vaimud ja reaalsusenihe Otsija 3 7,062 05-01-2017, 15:07
Viimane postitus: Müstik
  Kummitused kardavad valgust? KiShaper 16 8,451 25-10-2013, 14:40
Viimane postitus: DaamValges
  Kassid ja kummitused catu0 48 14,698 27-09-2013, 11:53
Viimane postitus: missykissy
  Mida vaimud kannavad? Hallucigenia 32 17,262 14-01-2013, 01:05
Viimane postitus: Pia
  Mida vaimud siit maailmast tahavad? SuperHit80 31 16,227 01-02-2012, 21:46
Viimane postitus: Ginger

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat