Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unenägu ja pärast seda
#1
tere

ei ole küll vaimude ja värkidega kokku puutunud aga täna öösel nägin unes kuidas üks mustade juustega neiu tuli minu poole, peale seda mäletan oma voodit ja seda kuidas see sama neiu minu kõrval magas

kargasin püsti, tuli põlema jne. võiks täitsa tavaline uni olla. aga nipp on selles, et magasin seina ääres (tõestuseks oli voodi soe) ja ma mäletan, et neiu oli mitte-seina-poolses voodi osas. samuti mäletan toa valgustustaset - see oli täpselt sama kui kontrollisin hetk hiljem... kuradi huvitav

tahakski teada, et kas vaimud võivad unenäkku tungida? äkki magab mul see neiu iga öö kõrval, kuidagi seda kontrollida saaks?

[Muudetud: 13-8-2010 InDemand]
Vasta
#2
Kontrollida? Ole kauem üleval, mitte ära jää kohe magama Smile
Vasta
#3
Väidetavalt võivad oskuslikumad hinged mitte ainult siseneda, vaid ka kujundada unenägusid.
Vasta
#4
Une näo kontrollimiseks soovitan vaadata teemat "Lucid Dreaming".
Unenägudesse tungimise kohalt ei oska täpselt öelda, kas vaimud suudavad seda teha või mitte. Kuid olen kuulnud juhtumeid, kus hinged on andnud sõnumeid läbi une, kuna siis on inimese teadvusesse parem pääseda. Samuti tean 3 inimest, kes on minu unne trüginud, ja oma tahtmise järgi seadnud. Järgmisel päeval olen kontrollind, ja kõik läheb identselt täppi. Isegi kui see inimene elab Washington DC-s. Seega väga ei välistaks seda võimalust, et hing üritab une kaudu kontakti saada.
Vasta
#5
See on täitsa võimalik. Minul endalgi üks vaim mind kuus korra unes külastab. Kusjuures alati on mul selline kõhe tunne, nagu ma teda pikka aega teaks.Kõik on identne.

Muide... selle koha pealt, nagu sina kirjeldasid, on võimalik, et su hing käis parasjagu väljaspool sind, kui sind külastas too neiust vaim.
Vasta
#6
Kirjutan siia, kuna tõesti ei teadnud kuhu mujale panna see.
On see normaalne, et näen juba kuu/kaks koguaeg und ainult maailma lõpust?

Kõik need katastroofid...
Vasta
#7
Oled kuulnud aasta 2012 ennustustest? Neid on palju!
Vasta
#8
Arvan samuti, et kogu see maailmalõpu jutt võib juba ajudele hakata..., aga rahune, ajalugu ja elav näide, et me elame näitab, et kogu kära on suuresti põhjendamatu...
Vasta
#9
Jah olen, aga vaevalt, et selle pärast näen neid unenägusi?


[Muudetud: 5-3-2009 Eva]
Vasta
#10
Kas su unen2od l2hevad alati t2ide?
Kas nende teooriate (2012) kuulmine oli v2ga h2iriv?
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas Mister Fyr
Kas su unen2od l2hevad alati t2ide?
Kas nende teooriate (2012) kuulmine oli v2ga h2iriv?

Ma ei ütleks, et kõik mis ma unes näen läheb täide, aga pean tunnistama, et viimasel ajal lähevad väga paljud asjad neist täide.
Ja see 2012 ennustus ei häiri mind, kuna ennegi räägitud, et maailma lõpp tuleb jne....
Need unenäod lihtsalt ärritavad.
Vasta
#12
Unes katastroofide nägemine tähendab tavaliselt suuri muutusi päriselus. Mina näiteks näen igasugu maavärinaid, tsunamisid, tulekahjusid või vahel isegi tulnukate invasioone just enne eksameid, kooli/klassi lõpetamist, mingeid tähtsaid üritusi vms.
Unenäod korduvad, sest neil on sulle midagi öelda, mida sa tähele ei pane. Kirjuta need unenäod võimalikult detailselt üles ning siis uuri, kas on äkki mingeid sarnaseid/korduvaid kujundeid. Kas sa unenägudes saad ise lõpuks vigastada/surma, või pigem jääd katastroofist puutumata?
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas tribalangel
Unes katastroofide nägemine tähendab tavaliselt suuri muutusi päriselus. Mina näiteks näen igasugu maavärinaid, tsunamisid, tulekahjusid või vahel isegi tulnukate invasioone just enne eksameid, kooli/klassi lõpetamist, mingeid tähtsaid üritusi vms.
Unenäod korduvad, sest neil on sulle midagi öelda, mida sa tähele ei pane. Kirjuta need unenäod võimalikult detailselt üles ning siis uuri, kas on äkki mingeid sarnaseid/korduvaid kujundeid. Kas sa unenägudes saad ise lõpuks vigastada/surma, või pigem jääd katastroofist puutumata?

Ok, eks minagi näe just, et lõpp saabub katastroofide tagajärel, kuid üle kuu näha iga öö neid unenägusi, kuid samas mingeid muudatusi ei tule? Ma ei ütleks, et mu elus on nüüd midagi erilist selle aja jooksul juhtunud on.

Vigastuste kohta nii palju, et oleneb - olen end nii mõnigi kord uppumas näinud. Surma pole saanud - vigastada? Natukene.
Vasta
#14
Ehk on su elu lihtsalt stressirohkemaks muutunud? Probleemid kasvavad üle pea, või vähemalt kardad seda? Katastroof on ju midagi sellist, mille üle sul kontroll puudub. See, et katastroofid/probleemid sind ainult kergelt vigastavad või üldse puutumata jätavad on positiivne märk.
Muidugi need kõik on mu enda tõlgendused, mida ma oma unenägude põhjal olen tähele pannud. Unenägude tähendused on väga varieeruvad. Ehk mõni targem inimene võtab ka sõna ja pakub professionaalsemaid nõuandeid. Smile
Vasta
#15
Ma n2en ka 9sna tihti samu unen2gusid ,mida ma olen juba varem n2inud, aga mitte iga kuu. Vaid kuidas kunagi. See on 9sna veider. Aga minu unen2gudel mingit seost p2ris maailmaga ei ole (need on liiga veidrad).(H)
Vasta
#16
Ma näen laksu all olles kogu aeg maailma lõppu, aga sa ei näe mind siia teemat tegemas. :/Sad

Või sa loodad, et me viskaks käed taeva poole ja hämmastuks su võimes. Oleks sa siis vaeva näinud ja pikemalt seletanud mis näed. Sad
Vasta
#17
...ja ometigi kirjutad sa sellest siia...
Esiteks - unenäol ja hallutsinatsioonil on suur vahe. Edu sulle oma elu hävitamisega.
Teiseks - maailmalõpu unenägu ei pruugi enamasti üldse tähendada seda, et varsti tulebki lõpp. Kui sa oleksid teema korralikult läbi lugenud, siis ehk teaksid seda. Eva ei tulnud siia kuulutama (ma vähmalt loodan nii), et kõik on hukule määratud, vaid lihtsalt probleemi kohta nõu küsima. Kui ka sul, bblurry-angel, läheb abi vaja, siis palun väga - küsi.
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas tribalangel
Ehk on su elu lihtsalt stressirohkemaks muutunud? Probleemid kasvavad üle pea, või vähemalt kardad seda? Katastroof on ju midagi sellist, mille üle sul kontroll puudub. See, et katastroofid/probleemid sind ainult kergelt vigastavad või üldse puutumata jätavad on positiivne märk.
Muidugi need kõik on mu enda tõlgendused, mida ma oma unenägude põhjal olen tähele pannud. Unenägude tähendused on väga varieeruvad. Ehk mõni targem inimene võtab ka sõna ja pakub professionaalsemaid nõuandeid. Smile

Mhh... Ma ei tea, kõik on nagu rahulik seega ei, pole stressirohkemaks mu elu muutunud. Kõik on nagu ennem, vastupidi tuju parem kuna suvi tulemas ja soojad ilmad väljas.
Ise jahm, vigastada tõsiselt pole saanud, olen saanud aga vähe, tihti olen ennast uppumas näinud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  seda ja teist poliitikateemadel kirjutan123 250 55,143 21-01-2021, 16:13
Viimane postitus: Minaelan
  seda ja teist meilt ja mujalt Tulnukinimene 312 62,642 12-10-2018, 09:49
Viimane postitus: Temimoor
  Surm ja elu... Mis pärast seda on? AiriinOlen 20 7,985 05-12-2010, 01:31
Viimane postitus: unclekomm
  See on unenägu Kiku 23 4,610 17-07-2008, 12:03
Viimane postitus: Triinukas.

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat