Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tulnukate maailmad.
#1
Kas on olnud selliseid juhtumeid kui inimene on viidud ära teisele planeedile ja siis tagasi toodud? Ma olen lugenud neid juhtumeid kus röövitud kirjeldavad neid imelisi ja organiseerituid planeete. Äkki jagate linke? Smile

Muudetud: 27-5-08 kell 20:27:23 Tom
Vasta
#2
No kui sa juba lugenud oled, siis ehk peaks hoopis sina neid linke jagama.
Vasta
#3
Ma ei mäleta kus ma lugesin. Oli see raamat või internet, ei mäleta sedagi!
Vasta
#4
elik parafraseerides ühte vana anekdooti:

Uurijad Maalt saabuvad tundmatule planeedile. Maise roheluse ja veekülluse kõrval jätab see armetu mulje: kuiv, kõrbenud, tolmune. "Kas siin elab keegi?" hüüab üks uurija. Vaikus. Hüüavad kooris: "Elab siin keegi?" Ikka vaikus. Et olla lõplikult veendunud, lasevad sellel küsimusel veel laeva valjuhääldjast üle tolmuse välja kõlada: "Me küsime, kas siin elab keegi?". Seepeale kostub ühest august hädine hääleke: "See ka mõni elu!"
Vasta
#5
Selliseid juhtumeid minu teada pole,kuid see on võimalik.Seda ei saa välistada,sest maaväline elu eksisteerib.
Vasta
#6
Mõned jutud, mida kuulnud olen, aga mida kuskile kirja pandud veel ei ole:

Üks väidetavalt "materjaalselt kohalkäinud" kogemuse rääkis meile Otepää kokkutuleku külaline: et see planeet, kuhu ta viidi oli üleni kaetud mingi kergkruusa taolise materjaliga. Olid erinevad olendid, väikestest hallidest suurtesilmsetest kuni mitme inimese suuruste "goljatiteni". Palju erinevaid "rasse". Puudus roheline loodus. Ta proovis veidi seda "kruusa" taskusse pista, aga sai selle eest karistada.

Teised kogemused, kuid mis on arvatavasti ainult astraalkogemused:
Üks anonüümne "mitte vabatahtlik kosmoserändur" kirjeldas teist planeeti nagu küberruumi, kus pikkus ja laius oli äärmises veidras kombinatsioonis. Kõik meenutas nagu hologrammi.

Astraal külastused:
- Üks tegelane sattus hiiglaslikule metalsele planeedile, mis meenutas nagu suurt tehase kompleksi. Tehislik ühesõnaga.

- Väga roheline ja lopsaka loodusega maailm, kus "linnad" olid väga kõrgete ja ümarjate hoonetega.

- Külastus asteroidi suurusele taevakehale, kus elasid inimese-sarnased olendid, kellel olid skafandrid ja veidrad "aparaadid" selja peal. Aparaadi aktiveerides tõusid seljatagant välja midagi tiibadetaolist - meenutasid ingleid.


Sellised juhtumid tulid praegu meelde....

Muudetud: 27-5-08 kell 20:34:21 Tom
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: Tom
"materjaalselt kohalkäinud"
...
ainult astraalkogemused:
Mis see vahe? Et ühel juhul võtavad kraest ja viivad, teine aga suht vabatahtlik?
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia

Mis see vahe? Et ühel juhul võtavad kraest ja viivad, teine aga suht vabatahtlik?

See mul täiesti omavoliline liigitamine, ehk kes on terve kehaga kuhugi tiritud ja kes reaalselt on voodis edasi lamanud, kui kelle mõistusega on trikitatud.
Vasta
#9
Kui kellegi keha kuskile tiritakse siis see jätaks materiaalseid jälgi. Minu teada selliseid tõendeid meil veel pole ju.
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
Kui kellegi keha kuskile tiritakse siis see jätaks materiaalseid jälgi. Minu teada selliseid tõendeid meil veel pole ju.

VÄIDETAVALT,

Too tädi, kes seda esimest juttu rääkis (kruusaga), tema ei röövitud mitte üksi, vaid koos oma tütrega, kes tema juttu 100% kinnitab. Ja peale juhtumit ei saanud "peakangelane" nädal aega jalgu alla ja vaevles tohutute kõhuhädade käes. Tütrel läks kergemini.
Veel rääkis ta, et need suure peaga "hallid" on teda korduvalt magamistoas külastanud, muuhulgas ka tantsinud.
"Hallid" olevat siis midagi töömesilaste sarnased, kuid "ülemused" on väga inimese-sarnased uhked tegelased, enamasti blondid.
Neid "blonde" seostaks ma ise loomulikult plejaadlastega.

Ja nüüd astub uksest sisse jälle meie vana-hea tuntud sõber "Uskuda-või-mitte". Laugh
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: Tom
Ja nüüd astub uksest sisse jälle meie vana-hea tuntud sõber "Uskuda-või-mitte". Laugh
Uskumine või mitteuskumine ei peaks veel analüüsi välistama ja viimase jaoks on see lugu suurepärane - tänud vahendamast, Tom!

1. Oletame, et daam (kasutan seda terminit "tädi" asemel) rääkis tõtt - so kirjeldas seda, mida ta kunagi tajus. Alternatiiviks siis see, et mõtles kogu loo välja. Aga mis tulu oleks talle viimasest tõusnud? Kuulusust ja raha pole ta sellega ilmselt eriti kogunud, ainus, mida saavutada võib, on, et ümbruskondlased temast kui pisut "metsapoolsest" arvama hakkavad - mida väga suur enamus inimestest vältida püüab. Ja erilise hullu muljet ta vist ju ei jätnud?

2. Nüüd selle loo (arvan, et) kõige olulisema detaili juurde
Tsitaat:Ta proovis veidi seda "kruusa" taskusse pista, aga sai selle eest karistada.
Sellise detaili lisamine "kirjanduslikku omaloomingusse" ei tundu eriti põhjendatuna, sest (a) jutustaja oleks võinud sinna juurde suht suvalist pisut erisugusema väljanägemisega kivikest näidata (kui juba müstifitseerida, siis müstifitseerida), (b) lugu poleks eriti midagi kaotanud ka ilma selle koha lisamiseta.

3. Vaatame nüüd aga sama kohta "võõrustajate" poole pealt: miks oli neil vaja nii tühist asja keelata? Et muidu nuhime me selle kivikese järgi nende asukoha välja? See on küll naeruväärne arvamus! Kõik paistab aga hoopis teises valguses, kui me oletame, et ( i ) daam, tegutsedes oma parimast situatsioonitajust lähtuvalt, püüdis seda tema jaoks täiesti reaalset kivikest kaasa võtta, (ii) reaalne füüsiline võimalus tal selleks aga puudus, (iii) kuid seda asjaolu püüti tema eest igati varjata, andes loogilise põhjenduse tõigale, et lõppkokkuvõttes ta sealt midagi kaasa ei toonud. Arvata, et kui ta oleks omateada selle kivi tasku pistnud, pärast aga mitte leidnud, oleks see võinud tas kahtlusi tekitada.

3. Veel ka sellest, et
Tsitaat: tema ei röövitud mitte üksi, vaid koos oma tütrega, kes tema juttu 100% kinnitab.
- saan siis aru, et tütar nägi umbes samu asju. Aga seegi pole miski erandlik situatsioon. On ju sajad inimesed näinud korraga (kinolinal) tegutsemas King-Kongi, krahv Draculat jpt ning pärast muljeid vahetanud.Aga ega nad seepärast kõike nähtut veel reaalsuseks pea!

Järeldused? Jõuavad ikka ja jälle samasse punkti, kuhu mõned UFO-nähtuse uurijad (nt minu pooli siin palju kiidetud Jacques Vallee) juba palju varem jõudnud on: see, mida meie daam tajus polnud ei meie tavaline füüsiline reaalsus ega ka mitte "uinuva mõistuse sünnitatud koletis" (unenägu). Mis see siis oli? Jah, see see küsimus ongi!
Vasta
#12
No Eestis on selle unenäolise reaalsuse kütkes (astraalis)tulnukate juures või tulnukad tema juures viibinud enda jutu ja raamatu järgi Anna Merkulova, kelle ajju pandi kristallid, et ta saaks inimesi ravida.

http://www.jt.ee/010406/esileht/inimene/20003006_1.php
Vasta
#13
Tuleb meelde üks olend teisest maailmast. Plejaad ega Reptiloid ta ei olnud.
Pidi hästi sõbralik olema ja omavahel hoiavad hästi kokku. Kaaslane on neile väga oluline.
Välimus ei olnud peale keha inimese moodi. Neil oli koonu moodi asi näos. Üx inimene oli väidetavalt nendega kaasa läinud ja seda sõbralikku ning armastavat ühiskonda näinud. Täielik rahulolu ja harmoonia üxteise suhtes. See kõik võiks tõsi olla. Läheks hea meelega sinna elama Smile))
Vasta
#14
vb ta sai sellepärast öiendada et ta tahtis seda mötetut kruusa n.ö. varastada..
j
a ennem ju mingit päästmist ei tule kuni köik oma vigadest aru saame ja enam ei valeta ega varasta ega muud paha teisele..

kui nyyd järsku meid sinna teisele planeedile viia sis inimesed hakkaks seal ju kohe omavolitsema ja majandama..ega ei lase ju endale pähe istuda..
koguvöim ikka endale..ahnus..

inimesed ju ikka varastavad ja valetavad..ka nö mötetu asja pärast
kogu see systeem see värk mis siin toimub selle raha ymber ja need asjad..see on nii mötetu..aga
kui tahad ellu jääda sis tuleb selles systeemis majandada..

Muudetud: 28-5-08 kell 18:21:19 kuubalane
Vasta
#15
http://hdebruijn.soo.dto.tudelft.nl/dena...aChap3.htm

Vot seal tahan mina elada. Loodan südamest et nad mulle kunagi koju järgi tulevad.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Meie võimalused tulnukate vastu? hulkuv hing 116 47,406 05-11-2021, 13:22
Viimane postitus: Maakristall
  Inimröövid tulnukate poolt Tutanhamon 169 114,969 28-05-2021, 21:18
Viimane postitus: Kaaluja
  Inimesed tulnukate poolt aretatud. Klaid 19 13,972 03-05-2017, 19:26
Viimane postitus: Marimu
  Mõned küsimused tulnukate kohta. Merc MKIII 50 26,050 18-01-2017, 18:55
Viimane postitus: Müstik
  Kepleri kosmoseteleskoop avastas tulnukate megastruktuuri zafa 3 3,919 10-11-2015, 09:40
Viimane postitus: Müstik
  Petitsioon tulnukate avalikustamiseks garber 14 7,917 16-02-2015, 20:55
Viimane postitus: VironShaman
  Nasa teleskoop püüdis pildile tulnukate õhulaeva ? kk2ku- 5 5,636 22-01-2012, 15:17
Viimane postitus: Leena
  ÜRO nimetas tulnukate kontaktisiku? donulme 19 8,713 20-12-2010, 17:12
Viimane postitus: ekke721
  Tulnukate inimrööv Zakarum 3 3,589 10-04-2008, 22:01
Viimane postitus: kala

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat