Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keegi teine mu keha sees
#1
Kas teil on tekkinud vahest tunne, et keegi elab veel su sees. Nagu teine sina. Mul on küll selline tunne. Mõnikord ta näitab mulle tunnetega mis otsus on õige, kuigi mina pole midagi mõelnud. Räägib sinuga nagu tunnetes. Kas teil on ka sellised imelikud juhtumis olnud?
Vasta
#2
Kusjuures mitte.. kuigi vahest tuleb mulle mõni absurdne lause mõtetesse. Naq näiteks ma koristasin oma tuba ja mõtlesin ühest situatsioonist. (naljakas lugu) ja siis ma nagu unustasin ennast ja ainult koristasin.. korraga juhtus nii, et ma ütlsin mõttes endale lause "Täpselt nagu kirikuski"
See oli kummaline, kuna see oli üldse teemast kõrvale läinud..Bleh
Vasta
#3
See Kellu räägitud värk on minujaoks väga tavaline. Vahes tuleb niimoodi nagu mingite inimeste kahekõne, mingi 3-4 lauset ja siis ei saa jälle aru miks ma sellest mõtlen. Viimane, mis meelde on jäänud oli see kuidas kaks inimest arutasid, kuidas nad homseks mingi aruande valmis saavad.

Muudetud: 22-5-08 kell 17:43:02 Merx
Vasta
#4
selles pole midagi imelikku,need on kaitseinglid kes inimesi suunavad ja juhendavad ja aitavad otsuseid langetada
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas -Kellu-
Kusjuures mitte.. kuigi vahest tuleb mulle mõni absurdne lause mõtetesse. Naq näiteks ma koristasin oma tuba ja mõtlesin ühest situatsioonist. (naljakas lugu) ja siis ma nagu unustasin ennast ja ainult koristasin.. korraga juhtus nii, et ma ütlsin mõttes endale lause "Täpselt nagu kirikuski"
See oli kummaline, kuna see oli üldse teemast kõrvale läinud..Bleh

Täpselt sama siin. Absoluudselt koguaeg Sad
Vasta
#6
Kedagi teist ei ole tundnud. Küll aga oli koolis ühe tunni ajal (geograafia oli vist) nii, et me kirjutasime mingit lauset vihikusse ja järsku ma nagu tundsin, et mu "hing" või mingi "asi" nagu oleks hetkeks keha jätnud ja nagu vaatas kõrvalt, kuidas ma kirjutasin. Nagu ma tundsin, kuidas ma ei kontrollinud oma kirjutamist, mõtteid ega midagi, vaid lihtsalt jälgisin nagu kõrvalisikuna, mida ma teen. Ma tõesti ei oska seletada, mis see oli....:o
Vasta
#7
Põhimõtteliselt oli eile hommikul selline asi, et nägin oma kaaslase sees päris mitut teda ennast. Ja ta ise ütles ka, et ta ei saanud midagi teha. Lihtsalt kontroll keha üle kadus ja järjest erinevad isiksused lõid välja, nii imelik tunne oli ka, algul nagu kartsin, et mis toimub, aga mõne aja möödudes enam ei kartnud vaid ütlesin neile teistele, et tahaks selle inimesega rääkida kellega ma siia(minu maja) tulin. Siis ta nagu üritas mulle öelda, et ta ei jõua enam, et ta läheb hulluks. Siis lihtsalt tõmbasin kardinad eest ja lasin valguse tuppa. Algul arvasin, et nüüd on kõik jälle ok, aga nii jube kui see ka ei olnud ikka kestis edasi see jama mõnda aega. Lõpuks oli kõik ok ja ta oli tema ise. See kõik kestis ala 2-3h. Meie aga arvasime et ala30min. Tegelikult ma lihtsalt ei oska seda kirjeldada, aga need isiksused nagu rääkisid tunnete keeles ka veel peale kõige, sest mingi hetk mul tuli niisugune kurbus peale, et peaaegu nutsin, siis aga oli jälle rõõmus ja veel enamat. Mõlemad veel mõtlesime, et kas me tõesti oleme hulluks läinud või et mis toimus. A üksasi veel, mingi hetk kadus lihtsalt vool ka ära.........ütlen veel nii palju, et kindlasti oli meil mõlemal üleväsimus.

Räägiks detailidest ka, aga ennem tahaks kindel olla et ma ei ole hull ja et kas kellegil veel sellist imelikku kogemust on olnud.
Mis arvate sellest asjast?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  KEEGI, EIKEEGI ja ühiskond Flash 14 6,208 11-04-2018, 10:49
Viimane postitus: ontheway
  Energia meie sees Celtic 9 8,359 08-03-2016, 14:05
Viimane postitus: Müstik
  Tunneb keegi selle pildi energiat? Pirx 41 18,564 16-06-2014, 13:36
Viimane postitus: Müstik
  Hingeosakesed, energeetiline keha Celtic 3 5,020 12-09-2007, 13:31
Viimane postitus: Hallucigenia
  Mälestamine - energeetilise keha kinnihoidmine Celtic 5 5,441 05-09-2006, 23:19
Viimane postitus: HadziOgloe

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat