Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohtudest Vaimude Maailma uurimisel ...
#26
Maagiline tervikgrupp koosneb nelja maja teatud energiakehadega inimeste kombinatsioonist, millest nagu puzzlest saab kokku panna järgmise taseme tervikolendi, selleks et seda maailma luua, hüppasid ju tulle paljud jumalad ja inimesed sisaldavad igaüks eraldi nende jumalate killukesi, ühendades teatud killukesed tervikuks võib saada tervikolendi mille üks osa on alati siin reaalsuses ja põlvkondade kaupa lahkutakse omaloodud (kujustatud) maailma.
Tensegrity on aga ainult põhja maja seltskond ega suuda moodustada tervikut, kogu jutt on paras häma nn tuumikule kes käib oma usundit üle maailma seminarides tutvustamas väites et mingid indiaanlaste reeglid ei kehti ja igaüks kes harjutab ja maksab saab tasutud paradiisiga. Fak selle jutu peale.
Aga ikkagi on ju huvitav järgmises ümbersünnis jõuda pooljumalate või jumalate tasemele, mis siis et budistide jutu järgi karmarattas aga mitte eriti halvas seisundis inimestega võrreldes.
Vasta
#27
Kui üks õpetus on omadega vastu seina jooksnud ja sellest koorub juba õpetajate eneste tahtmisel midagi uut, siis tuleb otsast alata - pöörduda tagasi juurte juurde.

Ja juurte juurest me avastame, et neli ilmatuult jaotuvad:

Põhjatuul - tuleelement, primitiivkeha
Idatuul - vee element, hing ehk emotsioonkeha
Lõunatuul - maaelement, haldjakeha
Läänetuul - õhuelement, ingelkeha
Vasta
#28
Celtic, sul on kaks maja valede elementidega võrreldes indiaanlastega, neil on ida õhuelement ja lääs vihmajumal, võttes aluseks ka ida õpetuste loogika on lääne maja ihaldatum kui ida maja mis on meie tänane reaalsus, valgusta alusteksti kust pärit.
Paljudel raamatutel on kogu tegelikkus meelega segamini aetud, et töötaks ainult raamatusse sissekirjutatud mantrate kutse kirjutaja vaimude kutsumiseks.
Vasta
#29
Alusteksti polegi Laugh Juba ütlesin et juurte juurest avastasin.
Vasta
#30
Kuidas need ilmakaared asjasse puutuvad. Selle mingi geograafiline või geomeetriline seos ka, või on lihtsalt midagi mida jaotatakse neljaks. Sel juhul võiks vabalt olla tegemist nelja aastaajaga, kui alustekstid kõrvale jätta.
Vasta
#31
Kuna ma olen üsnagi suur skeptik, siis lugedes cc raamatuid ja uurides seda maailmapilti oli mul vaja seda võrrelda teiste allikatega, kas fantaasia või tõepoolest kirjeldab ühte maailmakäsitlust antropoloogina.
Siis sattus mul näppu 90ndate alguse horoskoop kust üllatus üllatus, vaatas teiste horoskoopide kõrval vastu ka asteekide horoskoop.
Kribin lihtsalt sissejuhatava osa:
Asteekide astroloogia baseerub maiade (maajade) kalendrisüsteemile mis võeti asteekide poolt üle.
Asteekide kalender koosneb kahest osast: Tonalpoul'ist - rituaalne päevade järgnevus ja päikesekalendrist, mis on jagatud 18-ks kuuks, igaühes 20 päeva ja lisaks veel viiepäevane nn õnnetu periood (7-11 veebruar)
Kombinatsioon neist kahest süsteemist võimaldas läbi viia väga täpse ajajaotuse 52 aastasteks tsükliteks.
JMALAD
Mida siis tähendavad asteekide jumalad ja kes on teie sünniaasta kaitsepühak.

*LÕUNA Tähtede jumal - Tezcatlipoca.
Kui see on teie sünniaasta jumal, siis annab ta teile kannatlikku meelt, jõudu ja võitlusvaimu. Ta soosib julgeid ja kaitseb teid. noh võiks ju mõelda et tegu tegelastega Aldebaranilt.
Maa element. Värv kollane.

*LÄÄS Vihma jumal - Tlaloc.
Annab tervist edukust ja rikkust. Ta on jumal kes soosib ja annab elule romantikat ning erutavaid elamusi.
Vee element. Värvid must(naiste maailm, ürgemakas) ja sinine.

*IDA Tuule jumal - Quetzalcoatl.
Jälgib ja annab tarkust, elus edasijõudmist, aitab leiutamisel ja avastamisel.
Inimesed kes selle jumala kaitse all sündinud on intelligentsed ja akadeemilised.
Õhu element Värv valge.

*PÕHI Päikese jumal - Huitzilopochtli.
Soosib ja annab julgust, põhjustab rahutust ja raevu neis kes on selle märgi all sündinud.
Päikese jumal on ka sõjajumal, kes aitab sõjamehi, võitlejaid ja armeesid.
Tule element. Värv punane.


panen nüüd kirja neli järjestikust aastat seostatuna ilmakaartega: 1963 E 1964 N (Liigaasta) 1965 W ja 1966 S.
Aasta algab ja lõpeb 24 dets.
Kui kõrvale jätta horoskoopidele kohustuslik blabla siis klapib cc maagiliste majade kirjeldustega.
Kas pean need ka siia kribama, või on raamatud läbi loetud.
Muidugi on üsna põhjalikult läbi võetud inkade usundisüsteem vene keelest ja palju muudki sealt meerika mandrilt.
Kunagi keegi tegi inkade kohta mingit valikaine eksamit ja ma pidin talle pikki materjaliosi tõlkima.
Vasta
#32
Nüüd ma sain aru, miks on minu tõlgenduses ja asteekide tõlgenduses ida ning lääs ära vahetatud.

Vaatasin asja puhtalt Eesti seisukohalt, kuid idakaar, mis jääb meie suhtes Venemaale ja Siberisse, jääb ju asteekidel läände. Nende vee maja oli pärit läänest, meil aga idast. Meie ida tuuled on nende läänetuuled. Quetzalcoatl saabus "laevadega" triivides tuulte poolt lükatuna asteekide maale.
Vasta
#33
See selgitus klapib ka katoliikliku maailmapildiga, õigeusklike ristil isegi märgitud hinge teekond edelast kagusse ja vanauaulistel lisaks põhi ja lõuna pulkadega kinni topitud.
Su enda märgiks oli pikka aega keldi rist mis sümboliseerib täpselt neidsamu nelja maja.
Katoliikllul ristil on ida põhja ja lääneotstes kolmikud, mis sümboliseerivad naistepaare ja selle maja meesnõida.
Ida on hommik, põhi on keskpäev, lääs on õhtu ja lõuna on öö.
Sisse pääseb maagilisse ringi lõunast.
Eri indiaanlastel on siin erinevad seisukohad sissepääsu suhtes.
heraldikas on põhi alati üleval ja ida paremal pool.

Muudetud: 12-5-08 kell 08:28:27 VironShaman
Vasta
#34
Tegelikult oli tegemist päikeserattaga.

Peale kristluse võidukäiku Lääne-Euroopas võeti kohalik päikeseratta sümbol, kui paganlik sümbol ning segati too kristluses kasutatud ristiga. Nii saadi tulemuseks keldi rist. Kui algses päikeserattas ümbritses ring maailma kodasi, ehk sümboliseeris kõiksuse igavest ringkäiku ja inimest, kui jõu keset, siis uuel keldi ristil ulatusid "kodarad" ringist välja, viies seega ka jõu keskme tasakaalust ära.

Muudetud: 12-5-08 kell 11:10:36 Celtic
Vasta
#35
Väga huvitav teema! Kiitus!
Kuna siin on Asteekide kalendrist ehk Päikesekivist juttu, siis juurde vaatamiseks ka see Päikesekivi pilt suurelt:
http://www.dayofthedeadmexico.org/aztec%20calendar.JPG

See asteekide Päikesekivi tahuti basaldirahnust välja 1497.a. Leiti Teotihuacanist Päikesetempli katuselt. Selle monoliitse basaltketta läbimööt on 360 cm, mass 24,5 tonni. Keskel asub Tonatiuhi (Päikese) nägu. Temast paremal ja vasakul on küünised, mille abil ta kosmoses püsib. Ruutjais raamides on kujutatud nelja kosmogoonilist epohhi, millest olen kirjutanud siin:

http://para-web.org/viewthread.php?tid=2...1#pid32629

Esimeses ringis on 20 looma jm kujutist. .Järgmistes ringides on kujutatud ilmakaari, tähtkujusid, valgust, jõudu jm.

CC maagilistest majadest oleks küll huvitatud.



[Muudetud: 11-11-2009 Müstik]
Vasta
#36
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Kuna kõik on nii aktiivsed olnud ufode ja paranähtuste jahtimisel, siis see teema on tõepoolest üsnagi õigeaegne.
Kõigepealt oma kogemusest, eestis on üks ülihea manamise koht, see on Valaste juga, kust saab oma vaenlastele kallale manada nii mõndagi, seal paljand väga erinevatest ajastutest ja liikumas eri ajastute vaimud, nende seas üsna võimsaid ja näljaseid.
Niisiiis hakkas seal meeldima üks trilobiidiga kivi, mis seal targutada, käpp taha ja autosse.
Meedium urises küll et midagi tuli kiviga kaasa, aga algul ei pidand seda tähtsaks, nagu suveti alati sõidame kordamööda, täpselt ei seleta, kuid see kaasatulnud näljane vaim juhtis meediumi avariisse, õigel hetkel nihutas teadvuse ära ja auto sõitis 90 kraadisessse kurvi liiga suure kiiruga, vastu piirdebetooni ja esisild läks nagu niuhti, oleks uus auto olnud, oleks üle pea käinud, tänu roostes masinale jäime terveks, ainult auto läks romulasse ja kulusid oli oi kui palju äravedamisel.
Keda süüdistada, meedoiumi, kes ei sõida mitte esimest aastat ja juhib normaalselt või ennast, sest otse sõites oleks avarii olemata olnud.
Kivi lendas küll suure kaarega autost välja aga näljane vaim kolis koos autoga romulasse.
Teine juhtum, välismaal olles tehti muuseumist pilti ja kodus muidugi pilt uhkelt seinale.
Ja unenägudesse ilmus tegelane, kes hakkas oma joru ajama, mitte mulle jällegi vaid meediumile, lahti sai alles siis kui hävitati mitte ainult pilt seinalt, vaid ka arvutist, alles siis vähenes külaskäikude arv ja lõpuks kadus.
Sai käidud ühe silmaallika juures Rakvere kandis ja sealt allikavaimu pildistatud, samuti uhkelt seinale ja toas ta pagan istuski, temaga samuti pahandust rohkem kui kasu nii et tuli tast suure kisa ja vastastikuse pahandamisega loobuda.
Siit järeldus, tuua koju igasuguseid meeneid teadmata mida nad sisaldavad, on üsna ohtlik, halvimal juhul võib lõppeda isegi surmaga mingi õnnetuse läbi, ja selle taga on mitteorgaaniliste olendiute juhtimine.
Muidugi tavainimese jaoks, kelle teadvus on skeptikute moodi paigas nagu raudnael on need tegelased ohutud, kuid ega kõik pole skeptikud, alati on liikuvamna teadvusega inimesi keda neil võimalik juhtida, tood koju ja lähedased satuvad löögi alla.
Ettevaatust piltidega, nende kaudu on võimalik tulle neil keda pildistati ja alati pole nad parimas meeleolus.

Siit tekkis üks selline küsimus, et kas nad (kes iganes, keda tavasilmaga ei näe) maalide peale kah võivad tulla?
Ma olen loodusvaateid teinud küll vähe (ja need pole isegi mitte ligilähedaselt realislikud), aga ikkagi tekkis küsimus. Maalijad panevad pildi sisse vist pigem hoopis tükikese ennast kui kedagi teist?
Vasta
#37
Pilt on alati kihiline pirukas.
Ja esimene kiht on maalija ise, pildi kaudu saab alati kohale tõmmata maalija vaimu või astuda sisse tema loodud ja kujustatud maailma mis enamike kunstnike puhul on täiesti tavaline.
Piltides on kõike, selle koha vaim kus pilt maaliti, mõni muu teispoolsuse tegelane kes otsustas mõne pildielemendi kaudu siia kiigata, ja juhtis iseenda joonistamist, pildid pole kunagi süütud tegelased, isegi fotod võivad teinekord neutraalsemad olla.
Muide Kristuse pilte altarimaalidel vaadates tuleb teenistuse ajal tihtipeale hoopis maalija pildist ja seisab pildi ees.
Vasta
#38
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Muide Kristuse pilte altarimaalidel vaadates tuleb teenistuse ajal tihtipeale hoopis maalija pildist ja seisab pildi ees.
See viitab siis vähemalt ühele põhjusele, miks toslemid ei luba oma jumalat kujutada joonistada/maalida. Aga samas ei ole ka inimest lubatud, on siin ka mingi tõsisem seos?
Muide, Vana Testamendi (ehk siis ka Koraani) järgi oli mingi ajani karmilt keelatud pühakodade ehitamine, hiljem, kui religioon juba stabiilselt töötas, saabus käsk neid ehitama hakata. See peab siis olema samamoodi kuidagi energeetikaga seotud?
Vasta
#39
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Pilt on alati kihiline pirukas.
Ja esimene kiht on maalija ise, pildi kaudu saab alati kohale tõmmata maalija vaimu või astuda sisse tema loodud ja kujustatud maailma mis enamike kunstnike puhul on täiesti tavaline.
Piltides on kõike, selle koha vaim kus pilt maaliti, mõni muu teispoolsuse tegelane kes otsustas mõne pildielemendi kaudu siia kiigata, ja juhtis iseenda joonistamist, pildid pole kunagi süütud tegelased, isegi fotod võivad teinekord neutraalsemad olla.
Muide Kristuse pilte altarimaalidel vaadates tuleb teenistuse ajal tihtipeale hoopis maalija pildist ja seisab pildi ees.


Ja see tähendab, et jään siinse maailmaga läbi oma maalide kuidagi rohkem seotuks kui muidu? Et see kes tahab, saab peale minu füüsilise elu läbi saamist siin maal, minuga soovi korral kontakti läbi maali? Et pean justkui kohale tulema kui keegi pilti vaatab?

Kas see oleneb ka sellest kui palju kunstnik oma pildiga suhestub ja kui tõsiselt oma töid ise võtab. Kas see jutt, mis kirjutasid, kehtib kõikide jooniste puhul? Väiksed lapsed ju pea, et iga päev joonistavad pilte (nii kohustuslikke kui ka mitte)...

Aga kui ma ise tunnen, et seal pildil pole mingit vaimu, on ainult teatud energia või meeleolu. Siis kas seda Sina nimetadki vaimuks?

KaskaskasLaugh Et nagu eriti palju küsin. Sa ei pea vastama kõigele kui ei saa või ei taha.

Sinu jutu järgi tundub, et mida vähem endast maha jätame seda parem ja seda vabamad oleme pärast...?
Vasta
#40
MHL, põdeda pole mõtet, haua kaudu saab ju niikuinii igatüht või osa temast kohale vedada, tavaliselt see on seotud hinge osaga mis jääb maasse koos kehaga, 4 alumist kihti, sinine potisinine ja violett lasevad varvast ja muidugi juhe kuklast ehk pealae valge lendaja laseb samuti oma teed, nüüd küsimus, milline osa inimesest on ümbersündides, kas lendaja on see kes meile ümbersünde etendab, kõritsakra kiht on ju akasha raamatukogu kus isiksuse saatus kirjas.
CC väidab et alles siis saab inimesest inimene kui ta suudab lendajast lahti saada ja oma mõistust arendada, igatahes hauas olev osa on üsna loll olevus võrreldes surnu endise intellektiga, kuid teab suguvõsa või hõimu minevikku igivanade aegadeni.
Võiks äraminekuteemadel küsida, et kus on see paradiis või hea koht maise eluratta asemel.
Sooline elu lõpeb ju helesinisega, südamekihiga.
Adam ja Eva paradiisis on nonsess, on maine elu ja maine kihtide osa jookseb suguvõsas laste kaudu tulevikku, on kolm sinist kihti mis kusagile ära kaovad aga need pole enam soolised olendid, kogu elu sisu mis on sooga seotud on mõttetu, ja on maa sisse kaduv esivanemate surmariik kuhu siis osa maist isiksust suubub.
Vasta
#41
Tsitaat:kas lendaja on see kes meile ümbersünde etendab?
Mulle see mõte sobib.
Et siis sellepärast budistid tahavadki ümbersündidest vabaneda?!

Maalide ja vaimse maailma ohtude teemal. Umbes aasta tagasi veeretasin peas mõtet, et kas peaksin äkki ühe pildi kaudu saama pisut "koduloolist uuringut" teha, vaadates oma kodukohta läbi keskaegse pildi autori silmade. Või sattudes ise sinna. Või küsides. Aga igatahes on seni veel tegemata Smile
Passin mõnele muule võimalusele peale. Pildi autori isiksus ei oleks mulle huvi pakkunud, pealegi poleks mina suutnud seda kokku korjata. Mitte sinnapoolegi.
Vasta
#42
Kuulge ei ole kraaagelda vaja.Lähed tuulte juurde ,räägid oma mure ära ja see raugeb .Teeb äike sulle muret ,lähed Taadu juurde .kõik saab lahentatud.Rumal ei ole see kes ei tea ,rumal on see kes ei taha teada.Kui ei tea siis lähed ja küsid targemastelt.AA
Vasta
#43
Mind võeti üle.Kõigel on päris kõrge hind .Vaimolendid peavad meid Inimesi madalaks ,(aju potensiaal 10%) ,ehk päris ausalt "kahurilihaks". Selt tulenebki kõik.Väärarengud ,ravimatud haigused,luulud ,sund mõtted ja rumalus sest me ei kontrolli seda.Toon ühe näite.Arvasin et olen kõva mees ,teen mis tahan.Peale pooleteist aastast õppimist arvasin et tean kõike.See oli ainult aimdus ehk siis teadmise mõistmine allesalgas.Tulin töölt ,sõin ja jäin diivani peale tukkuma.Ärkasin selle peale et, kaks Vaimolendit askeldasid minu kallal.Nad olid eri tasandilt,hallikamjaheledam.Nad kaesid mind ja panid diagnoosi "Deemon" harutasid mind lahti nagu lõõtsa ,sealt toodi välja väga ere täpp mis tõmbus koomale ja siis plahvatas väga valju heliga.Muide ma arvan et nii sünnib psühoos ja sellelest teadus psühhaatria.Kuidas teab arst mis sind vaevab kui ta eiole just Jumal. Muide eile oli päev kus sain paugu allapoole vööd ja sain aru kui pikad "juhtmed" meil Inimestel on.Kui huvitab andke märku küll ma jagan.
Vasta
#44
Kui inimene saab juba ise aru, kui rumal ta on. On ta juba poolenisti GEENIUS.
Nii olevat öelnud, üks ülikooli õppejõud. Olen temaga samal arvamusel.
Tundub et sind püütakse, kõikide vahenditega teha saatana teenriks.
Kaasaegne trend.
Maakera on nakatunud kurjuse ja ahnuse viirusega.
Vasta
#45
(20-10-2018, 11:50 )Avatud aken Kirjutas: Mind võeti üle.Kõigel on päris kõrge hind .Vaimolendid peavad meid Inimesi madalaks ,(aju potensiaal 10%) ,ehk päris ausalt "kahurilihaks". Selt tulenebki kõik.Väärarengud ,ravimatud haigused,luulud ,sund mõtted ja rumalus sest me ei kontrolli seda.Toon ühe näite.Arvasin et olen kõva mees ,teen mis tahan.Peale pooleteist aastast õppimist arvasin et tean kõike.See oli ainult aimdus ehk siis teadmise mõistmine allesalgas.Tulin töölt ,sõin ja jäin diivani peale tukkuma.Ärkasin selle peale et, kaks Vaimolendit askeldasid minu kallal.Nad olid eri tasandilt,hallikamjaheledam.Nad kaesid mind ja panid diagnoosi "Deemon" harutasid mind lahti nagu lõõtsa ,sealt toodi välja väga ere täpp mis tõmbus koomale ja siis plahvatas väga valju heliga.Muide ma arvan et nii sünnib psühoos ja sellelest teadus psühhaatria.Kuidas teab arst mis sind vaevab kui ta eiole just Jumal. Muide eile oli päev kus sain paugu allapoole vööd ja sain aru kui pikad "juhtmed" meil Inimestel on.Kui huvitab andke märku küll ma jagan.
Mustade jõudude struktuuride hävitamisega kaasneb kõva ja ootamatu heli. Pauk, mürin, kolin, koera ootamatu haukuma hakkamine, plahvatuse heli jne. Heli allikat pole võimalik enamusel juhtudel tuvastada.
Vasta
#46
(20-10-2018, 17:05 )Tinar Kirjutas: Mustade jõudude struktuuride hävitamisega kaasneb kõva ja ootamatu heli. Pauk, mürin, kolin, koera ootamatu haukuma hakkamine, plahvatuse heli jne. Heli allikat pole võimalik enamusel juhtudel tuvastada.
Aga kui see pauk on mitte kõrvaga kuuldav pauk, vaid mingi muu meelega (ei oska täpsemalt määratleda) tajutav ... pigem plompsatus? Mida selliselt kaduva olendi kohta arvata? Millekski heaks ma teda ei pidanud, millekski päris halvaks ka mitte.

Vasta
#47
Need pikad juhtmed.
Läbi õppimise, anti mulle teadmised.Käisin seal,kus tava inimene ei käi iial.Oman teadmisi,midatava inimene ei peagi teadma,eriti nõiad nagu me neid kutsume.See on esimene tasand,kust tuleb edasi pürgida.Vintsutusi oli palju,ühel korral avastasin ennast tukkumast või siis ärkamast ,millegi jalamil.See on viies tasand ehk "Püha ALTAR",läbi selle sain endale "virgatsi"ja relva ,mida kutsutakse Jumala Silmaks.Läbi selle ka töö ehk ameti ,seda kaitsta.Siis anti mulle midagi ilusat.Vaatates päikesesse,mida ma varem kuidagi ei suutnud oli täielikult muutunud.Keskendunult vaatates "Vend Heliosse",nii nagu ma seda praegu kutsun,tuleb vastus kiiremini kui 2 sekundit.Vastus miks see nii on taipasin 5aastat hiljem.

Jumala silm onkahe osaline.Ülemineots on loodud vastutama "Sõnumit vastu võtma,ravima,looma ja looma kaitsma kaitse kilpi.Loomine on kahte kahte tüüpi.esimene misloob kõik uue ja see misloob kilbi,etseda kaitsta.Keskel on "Teadmine",mis seda kontrollib ja kaitseb.Alumine osa töötab ,kõige hävitamiseks, olgu energia milline tahes.
Tuli välja et maei taibanud teadmist ,mida ma kasutan saunas.Jätame selle sõnumi vahetamiseks.
Vasta
#48
(31-10-2018, 20:31 )Avatud aken Kirjutas: Jumala silm on kahe osaline. Ülemine ots on loodud vastutama "sõnumit vastu võtma, ravima, looma ja looma kaitsma kaitsekilpi. Loomine on kahte tüüpi, esimene mis loob kõik uue ja see mis loob kilbi, et seda kaitsta. Keskel on "Teadmine", mis seda kontrollib ja kaitseb. Alumine osa töötab, kõige hävitamiseks, olgu energia milline tahes.
Brahma -looja; Višnu - hoidja; Šiva - hävitaja.

Tsitaat:Tuli välja et ma ei taibanud teadmist, mida ma kasutan saunas.
Ei saanud aru.

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 44,255 25-12-2016, 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Maailma enim kummitatavamad kohad Tutanhamon 162 61,175 22-11-2016, 15:48
Viimane postitus: Müstik
  Vaimude väljakutsumine XHK 720 242,318 05-11-2013, 18:30
Viimane postitus: Ken
  Kell 3 öösel: parim aeg vaimude nägemiseks? iovnzu 25 15,449 16-04-2012, 21:12
Viimane postitus: Wieerd
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 13,024 10-04-2011, 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Vaimude maailm mr. Alan 26 12,343 31-05-2010, 21:20
Viimane postitus: mr. Alan
  Vaimude mingid piirid ? Eekam 28 11,878 07-07-2007, 23:58
Viimane postitus: Eekam
  Thomas Edison tahtis teha vaimude telegraafi(EVP) yodalr 13 9,345 08-10-2006, 07:31
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat