Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taandushüpnoos (vaimne regressioon)
#1
Teab keegi öelda, kas keegi tegeleb sellega Eestis?

[Muudetud: 22-5-2009 elis]
Vasta
#2
Ehk seletad mida see termin tähendab? Vaimset tagasilangust või?
Vasta
#3
postimees: Hüpnoteraapia, mis viib inimese üliteadvuslikku seisundisse, et seeläbi eludevahelise elu kogemus saada.

Müstik: Ei osanud selle nime alt (taandushüpnood) otsida.

Aga ise küsin, ise vastan (mõtlesin et teen googles suurema otsingu sellel teemal) ja leidsingi vastuse mida otsisin.

Veebilehel: http://www.holistictherapy.eu/index.php?...&Itemid=36 leiab infot sellise teraapia kohta.
Vasta
#4
Lugesin sellelt leheküljelt kõik läbi, tundus väga huvitav. Kas keegi on seda teinud? Või on kavas minna kellelgi? Huvitav oleks lugeda ka kellegi kogemustest selle teraapiaga.
Vasta
#5
Vaimne regressioon on tõesti oma vaimus tagasi minek. Tegelik vaste meitekeeli oleks taandushüpnoos või siis ametlikult regressiivteraapia.

Julgen soovitada Mai Väljataga-t, kui ta ikka tegeleb veel nende asjadega.
Vasta
#6
Kuigi teraapia on suht kallis võiks ju seal ära käia. Kui seal käidud saab, siis võin sellest kogemusest midagi kirjutada. wink
Vasta
#7
Muide NLP süsteem kasutab ka samu meetodeid,seal saab ka inimest tagasi viia vajalikku kohta .....See koosneb mitmest osast.Kinesioloogiline nõustamine tegeleb ka analoogse asjaga. Kui inimene tahab midagi teha,siis peab ta ka tagasi oskama tuua.Muidu tekivad häired.
Väikesed lapsed reeglina teavad oma eelmist olnud,hiljem ta unustab selle. Kuna on teada,et olevik tulevik ja minevik on üheaegne,siis mõnes mõttes on see huvitav. Igaks juhuks peab nende kasutamisel ettevaatlik olema.head proovimist.
Vasta
#8
Hulk aastaid tagasi lasin endale samuti hüpnoosi teha. Loomulikult oli suur soov teada saada, miks mu praegune elu on just selliseks kujunenud nagu ta on. Niisiis, lasin ühel tuttaval end hüpnoosi viia, vastastikune usaldus oli olemas ja kõik oleks pidanud justkui toimima. Juhtus hoopis nii, et ma ei allunud sellele ja mind ei õnnestunudki 'kuhugi saata'... justkui mingi nähtamatu jõud oleks 'käe ette pannud' ja nii ma ei saanudki midagi teada. Loomulikult natuke kurvastasin, sest kes ei tahaks 'piiluda kardinate taha' ja kas või natuke selle äärt kergitada, et midagi rohkemat teada saada. Leppisin siis sellega, et ei õnnestunud, kuid kõik see, mis pärast tuli, on senini arusaamatu.
Kui seatl toast lahkusin, siis tundsin, kuidas hambad suus vaikselt valutama hakkasid, mitte üks, vaid terve suu ja, kui ma kusagil pool tundi hiljem tundsin, kuidas igemed ülesse paistetasid, niiet, ei saanud korralikult rääkidagi, siis juba hakkasin mõtlema, et midagi on ikka väga, väga valesti. Alguses arvasin, et ah see võib - olla hüpnoosi ebaõnnestumise tagajärg, et küllap järgmine päev annab järgi ja kõik on ok. Kuid see öö oli kohutav ja sellele järgnev nädal samuti, vaevlesin üle 39,6 palaviku käes ja ei aidanud ei rohud ega ka mingid muud meetmed (viinasokid ja teed[ krokk]), lihtsalt selline tunne oli, et nagu põleksin ja mingi seletamatu teadmine, et pean selle läbi tegema. Loomulikult sain hakkama ja, kui nädal möödas, siis ärgates tundsin nagu polekski haige olnud, lihtsalt õnnelik, et hing sisse jäi.Laugh Ei tea, milleks see vajalik oli, kuid nüüd ikka mõtlen asjade üle rohkem järgi. Korra on veel tulnud kiusatus, et prooviks, kuid samas meenub see olukord, kus end ikka nii halvasti tundsin, siis praeguseks on küll nii, et EI.
Vasta
#9
Kui vana sa siis olid? Mõnikord ei lase nn isiklik teejuht infole, mida liiga vara kätte oleks saada, ligi. Eriti just noorematel inimestel.
Vasta
#10
Ehee, väga noor ikka ei olnud ja mingist uljast uudishimust seda ka tegema ei hakanud, et oh põnev, vaataks, mis juhtub. Kindel soov ja kindel teadmine, kuid jah, läks nagu läks... Aga muidugi, kellel soov on või, kes juba kogenud hüpnoosi, siis nemad oskavad enda kogemusest ise pajatada. Igaljuhul maha seda valdkonda ei tee ja, kui on oskajad inimesed, siis - miks mitte!
Vasta
#11
Mõtlen just, et olen äkki liiga noor selliste asjade avastamiseks (alla 30a), samas eks siis saab teada tõesti, kas mind lastakse sellele infole ligi või mitte...Smile
Vasta
#12
Minatahaks just surra,ehk saan teispool need unistused realiseerida, mida siinpoolei saa. Ehk on elutsüklis miskit juhtunud- peaksin olema juba surnud, aga elan mingil põhjusel- sealt ka see surmaigatsus.
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas Wilholmensis
Mina tahaks just surra, ehk saan teispool need unistused realiseerida, mida siinpoolel saa. Ehk on elutsüklis miskit juhtunud- peaksin olema juba surnud, aga elan mingil põhjusel- sealt ka see surmaigatsus.

Mis puutub suremine ja surmaigatsus siia teemasse?
Siin on jutuks taandushüpnoos. Taandushüpnoosi kaudu saaksid sa teada, mida eelmises elus valesti tegid, et nüüd nii kehv elada on.
Elutsüklite jaoks on reinkarnatsiooniteema.


Vasta
#14
Veidike teemast mööda, aga yar´ile: ma olen aru saanud, et sellised haigestumised on meile just head. Sa lasid mingi stressi endas vabaks ja organism sai paranema hakata (tekkis põletik - aga see on just organismi reaktsioon paranemiseks).
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas messa
Teab keegi öelda, kas keegi tegeleb sellega Eestis?

Ehk oskaks öelda kes sellega ei tegele?

--------------

Huvitav kuidas vaimsus taandatakse mingiks labaseks poolmateriaalseks hüpnoosiks.
Minu arusaam vaimsest regressioonist oleks rohkem seotud vanemate liigse(rõhutaks sõna liigse)heatahtlikkusega oma laste suhtes.

Iga EMA kohus on õpetada lapsele armastust, see tähendab LUGU PIDAMA kõigest mis meid ümbritseb.Ja sellesse suhtuda lugupidavalt-SEE ON ARMASTUSE TÄHENDUS
Iga ISA kohus on karmilt,kuid õiglaselt;piirata tärkava isiksuse ohjeldamatust.Jällegi rõhk ÕIGLUSEL.

Õiglus on midagi analoogset koskõlaga,jällegi ennast ümbritsevaga.Ja seda kooskõla ei anna ükski massimeedia.
Vaat siit peaks regressiooni algpõhjuseid otsima.


------------------------------
Edit: Liitsin järjestikused postitused.

[Muudetud: 22-5-2009 elis]
Vasta
#16
Leidsin sellist infot:

Hingerännakuid viivad läbi järgmised terapeudid:

Tiina Mariam Reinsalu
Tallinn
55 67 3007
tiina.mariam@gmail
Hingerännak: 700 krooni tunnist.
Hingerännaku pikkus on umbes 4 tundi. Kui seanss osutub pikemaks, siis maksab klient ikkagi vaid 4 tunni eest.

Marina Paula Eberth
Tallinn
55 595 428
marina@holistictherapy.eu
Eelmise elu regressioon: 700 + KM = 826 krooni tunnist, seanss kestab kuni 3 tundi.

Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas chapy
Leidsin sellist infot:

Hingerännakuid viivad läbi järgmised terapeudid:

Tiina Mariam Reinsalu
Tallinn
55 67 3007
tiina.mariam@gmail
Hingerännak: 700 krooni tunnist.
Hingerännaku pikkus on umbes 4 tundi. Kui seanss osutub pikemaks, siis maksab klient ikkagi vaid 4 tunni eest.

Marina Paula Eberth
Tallinn
55 595 428
marina@holistictherapy.eu
Eelmise elu regressioon: 700 + KM = 826 krooni tunnist, seanss kestab kuni 3 tundi.


Njaa, oleks see siis kogu raha... tegelikult on nii, et selle hüpnoosi eelduseks on, tsiteerin, "Võtame hingerännku seanssidele neid, kes on holistilise neliku juba läbi teinud". Ja see holistiline nelik maksab -Holistiline nelik: 4 kuni kolmetunnist seanssi (kokku 12 tundi)
5400 +KM = 6480 krooni
Üksik seanss (3 tundi) 1350 + KM = 1620 krooni
:o

Oleksin vist isegi huvitet, aga ehk kunagi kui raha tekib. Kui tekib ja tunne on õige (praegu vist päriselt ei ole veel), siis katsetan seda....Smile1
Vasta
#18
Lisan veel eelmisele kirjale - ei teagi, kas see asi mulle praegu mõikaks. Keegi rääkis eespool vanusest, et ma äkki liiga noor (22). Ei tea küll, miks see peaks mingi määrav faktor olema...
Vasta
#19
On kaks eri asja:

Hüpnoosi kasutamisega.
Uuritav viiakse süvahüpnoosi ning temale öeldakse, et on aasta 2000 enne meie ajaaarvamist ning palutakse kirjeldada ennast ja ümbrust. Hüpnotiseerija küsib küsimusi ja hüpnotiseeritu vastab.
Probleem on selles, et kes on end kord lasknud allutada hüpnoosile, on kui lukustamata uks. Igaüks võib sisse astuda, kel selleks oskust ja soovi. Gunnar Aarma pidas hüpnoosi vaimseks kuriteoks.

Hüpnoosi kasutamiseta.
Selgeltnägija keskendub kindlale inimesele ja vaatab oma sisemise nägemise abil uuritava eelmist kehastumist (kui see on temale lubatud) oma sisemise nägemise abil. Mai Väljataga tegeles just sellega. See ei kahjusta uuritavat.
Ka väljakutsutud vaimud annavad sellelaadset teavet, mis aga ei pruugi tõele vastata.

Ka inimene ise võib oma eelmiste kehastumiste kohta küsimusi esitada (näiteks pendli abil) ja saada neile vastuseid.
Võib küsida sünni- ja surmaaastat, sünnikohta, elukohta jne. Saab vastusena arvandmeid ning ei/jah vastuseid. Kui see on temale lubatud, muidugi.
Vasta
#20
Saab teha ka taandushüpnoosi.

Isik viiakse hüpnoosi ja temele sisendatakse, et peale ärkamist on ta viieaastase lapse intellektiga. Nii jääbki.
Siin on palju variante.

Kolme tähega organisatsioonid kasutavad seda üsna laialdaselt.
Segab muidugi see, et tugeva tahtega inimesed ei allu hüpnoosile.
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas HadziOgloe
Saab teha ka taandushüpnoosi.

Isik viiakse hüpnoosi ja temele sisendatakse, et peale ärkamist on ta viieaastase lapse intellektiga. Nii jääbki.
Siin on palju variante.

Kolme tähega organisatsioonid kasutavad seda üsna laialdaselt.
Segab muidugi see, et tugeva tahtega inimesed ei allu hüpnoosile.

Ja ma arvan, et mina oleksin seda vastutöötavat tüüpi inimene, keda selletõttu ei saa hüpnotiseerida - ma nagu ei usalda väga inimesi...
Sama kehtib selgeltnägijate kohta, ma lihtsalt ei usalda piisavalt, et 100% tõsiselt võtta. Ning isegi kui usaldaksin, mul jääks endal kogemus olemata ning see on just see, mida ma tõenäoliselt vajaksin, et selles elus "imesid" korda saataBleh

P.S HadziOgloe, kas Su avatar on kuidagi seotud nn Universumi Inimeste liikumisega (või kuidas seda nimetada)? http://www.universe-people.com/english/default.htm
Vasta
#22
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Ja ma arvan, et mina oleksin seda vastutöötavat tüüpi inimene, keda selletõttu ei saa hüpnotiseerida - ma nagu ei usalda väga inimesi...
Oled Sa selles ikka päris kindel ???

Isiklikult nõustun austet Hadziga täielikult.
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas HadziOgloe

Probleem on selles, et kes on end kord lasknud allutada hüpnoosile, on kui lukustamata uks. Igaüks võib sisse astuda, kel selleks oskust ja soovi. Gunnar Aarma pidas hüpnoosi vaimseks kuriteoks.

Kahtlen selles. Kindluse mõttes võib siis lasta ju hüpnotiseerijal öelda, et pärast hüpnoosi sulguvad kanalid ja ainult isiku enda soovil võib need avada.

Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Ja ma arvan, et mina oleksin seda vastutöötavat tüüpi inimene, keda selletõttu ei saa hüpnotiseerida - ma nagu ei usalda väga inimesi...
Oled Sa selles ikka päris kindel ???

Isiklikult nõustun austet Hadziga täielikult.

Suht kindel. Mulle väga lähedane inimene on püüdnud mind hüpnotiseerida mingid aastad tagasi... Kõik, mida ma teha suutsin, oli sisimas talle vastu töötada, olgugi, et ma nagu tahtsin samas kaasa minna. Ehk ei ole veel aeg.
Vasta
#25
Vabandan et pumpan vana teemat kuid mõni päev tagasi viisin ma ühe oma väga hea sõbranna tema enda soovil eelmisesse ellu. Lugesin teksti maha B. Goldberg-i raamatust "enesehüpnoos". Kuna me oleme väga head sõbrad ja ta usaldas mind 100 protsendiliselt lubas ta mul seda proovida. Tulemus oli vägagi hämmastav, poleks uskunud et see võib nii reaalne olla. Kirjutan tema kogemusest natuke ka siia.

1) Esimesena palusin ma viia tal end eelmisesse ellu kui ta oli umbes 15 aastane. Tema kirjeldas seda nii.
" Ma olin ruumis sees. See ruum oli väga luksuslik ja viisakas: maas oli punane vaip, marmorist kujud jne. Mul oli seljas sinine liibuv kleit ja hõbedast kaelakee. Ma istusin kirjutuslaua taga. Vasakule vaadates nägin ma nurgas veel üht lauda millel oli vanaaegne trükimasin. Paremal oli punase kattega tool, kus oli üks vanem mees kes luges ajalehte."
Ta nägi pealkirja mis oli "vanaaegsetes" kirjatähtedes. Pealkirja oli kirjutatud sõna "Times", esimest sõna ta kahjuks ei näinud kuid ta oli kindel et see ei olnud Londoni ega New Yorgi Times
Hiljem pikalt järele mõeldes suutis ta meenutada et ajalehel oli aasta 1960 või 1962

2)Järgmisena palusin ma minna tal vähemalt 3 aastat edasi. Tema kirjeldus.
" Ma olin rahulikus maakodus. Oli suvi ja päike paistis. Ma nägin valget aiamajaksest, milles istus üks noorematsorti mees. Mehel oli õrn habe ja ta joonistas portreesi. Ta õpetas ka mind ja mulle meeldis see väga"
Peale selle suutis ta meenutada et teda köitis golf, kuigi praeguses elus ta ei salli absoluutselt golfi.

3)Järgmisena palusin viia end ühte väga olulisse sündmusesse mis muutis ta elu. Tema kirjeldus:
" Ma olin suurlinnas. Oli talv ja mul oli seljas must mantel. Ma kõndisin mööda tänavat ja mul olid käes mingid märkmed. Mul oli kindel siht minna ajaleheputka juurde ja ajaleht osta, kuna seal avaldati esimene minu kirjutaud artikkel/ artikkel minu kohta."

4) viimaks palusin ma tal kujutada ette hetke vähemalt 3 aastat hiljem mil ta tundis enda suhetes saavutust, mille üle oli ta väga õnnelik. Tema kirjeldus:
" Ma olin lastetoas ja mu käes oli 1-2 aastane laps. Ma tundsin end väga hästi ja õnnelikuna. Lapsel oli voodi mille kohal oli "keerdkarusell". Toa sein oli hele ja uks oli pruun. Uksel seisis see sama mees, kes oli mulle mõned aastad varem joonistamist õpetanud. Tal olid seljas traksipüksid ja ta silmis oli väga ilus sära nagu see oleks ta oma laps."

Lõpuks järeldasime koos et arvatavasti oli ta kas joonistaja või (aja)kirjanik. Sama mehega kellega ta ühel suvel joonistamist õppinud, saanud lapse. Kui sügavamale laskuda siis arvas ta ise et see sama mees avas ta silmad ja õhutas teda joonistama. Mõned aastad hiljem oli ta edukas, selle saab järelda sellest et ta luges artiklit endast. Mõned aastad hiljem elab ta selle sama mehega koos ja saab lapse. Veel oli imelik see, et selles elus meeldib sellele tüdrukule väga lugeda ja joonistada.

Kõige toredam asja juures oli neiu reaktsioon, ta oli lõpuks väga elevil et tal võis eelmises elus laps olla.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Regressioon ja astraalrännakud LostSoul 1 4,361 15-09-2015, 06:20
Viimane postitus: kalldunn

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat