Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taandushüpnoos (vaimne regressioon)
Autor Sõnum
Preilikass
Vana kala

03-04-2010 23:52
Postitus: #26

Tsitaat:Algselt postitas -Apple
Vabandan et pumpan vana teemat kuid mõni päev tagasi viisin ma ühe oma väga hea sõbranna tema enda soovil eelmisesse ellu. Lugesin teksti maha B. Goldberg-i raamatust "enesehüpnoos". Kuna me oleme väga head sõbrad ja ta usaldas mind 100 protsendiliselt lubas ta mul seda proovida. Tulemus oli vägagi hämmastav, poleks uskunud et see võib nii reaalne olla. Kirjutan tema kogemusest natuke ka siia.

1) Esimesena palusin ma viia tal end eelmisesse ellu kui ta oli umbes 15 aastane. Tema kirjeldas seda nii.
" Ma olin ruumis sees. See ruum oli väga luksuslik ja viisakas: maas oli punane vaip, marmorist kujud jne. Mul oli seljas sinine liibuv kleit ja hõbedast kaelakee. Ma istusin kirjutuslaua taga. Vasakule vaadates nägin ma nurgas veel üht lauda millel oli vanaaegne trükimasin. Paremal oli punase kattega tool, kus oli üks vanem mees kes luges ajalehte."
Ta nägi pealkirja mis oli "vanaaegsetes" kirjatähtedes. Pealkirja oli kirjutatud sõna "Times", esimest sõna ta kahjuks ei näinud kuid ta oli kindel et see ei olnud Londoni ega New Yorgi Times
Hiljem pikalt järele mõeldes suutis ta meenutada et ajalehel oli aasta 1960 või 1962

2)Järgmisena palusin ma minna tal vähemalt 3 aastat edasi. Tema kirjeldus.
" Ma olin rahulikus maakodus. Oli suvi ja päike paistis. Ma nägin valget aiamajaksest, milles istus üks noorematsorti mees. Mehel oli õrn habe ja ta joonistas portreesi. Ta õpetas ka mind ja mulle meeldis see väga"
Peale selle suutis ta meenutada et teda köitis golf, kuigi praeguses elus ta ei salli absoluutselt golfi.

3)Järgmisena palusin viia end ühte väga olulisse sündmusesse mis muutis ta elu. Tema kirjeldus:
" Ma olin suurlinnas. Oli talv ja mul oli seljas must mantel. Ma kõndisin mööda tänavat ja mul olid käes mingid märkmed. Mul oli kindel siht minna ajaleheputka juurde ja ajaleht osta, kuna seal avaldati esimene minu kirjutaud artikkel/ artikkel minu kohta."

4) viimaks palusin ma tal kujutada ette hetke vähemalt 3 aastat hiljem mil ta tundis enda suhetes saavutust, mille üle oli ta väga õnnelik. Tema kirjeldus:
" Ma olin lastetoas ja mu käes oli 1-2 aastane laps. Ma tundsin end väga hästi ja õnnelikuna. Lapsel oli voodi mille kohal oli "keerdkarusell". Toa sein oli hele ja uks oli pruun. Uksel seisis see sama mees, kes oli mulle mõned aastad varem joonistamist õpetanud. Tal olid seljas traksipüksid ja ta silmis oli väga ilus sära nagu see oleks ta oma laps."

Lõpuks järeldasime koos et arvatavasti oli ta kas joonistaja või (aja)kirjanik. Sama mehega kellega ta ühel suvel joonistamist õppinud, saanud lapse. Kui sügavamale laskuda siis arvas ta ise et see sama mees avas ta silmad ja õhutas teda joonistama. Mõned aastad hiljem oli ta edukas, selle saab järelda sellest et ta luges artiklit endast. Mõned aastad hiljem elab ta selle sama mehega koos ja saab lapse. Veel oli imelik see, et selles elus meeldib sellele tüdrukule väga lugeda ja joonistada.

Kõige toredam asja juures oli neiu reaktsioon, ta oli lõpuks väga elevil et tal võis eelmises elus laps olla.

Lihtsalt mõned küssad Bleh
Kindel, et 1960 ja mitte 1860? Ta oli eelmises elus aastal 1960 ehk 50 aastat tagasi 15-aastane? Kui noorelt ta siis suri? Mis aastal ta sellesse ellu sündis?
Millest sa järeldad, et ta kirjeldused tõesti eelmine elu ja mitte mõni unenäolaadne seisund?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
troodon Eemal
ilge reptiloid

04-04-2010 10:44
Postitus: #27

Ettevaatlikult ja varjatult "suunavate" küsimustega hüpnoos võib viia välja ei millelegi muule kui libamälestuste tekkimiseni. Sõltub olukorrast, kas neid libamälestusi peetakse eelmiste elude kogemusteks või praeguses elus toimunud sündmusteks. Nii saab nt kahtlusaluseid panna võõrast kuritegu omaks võtma. Võltsmälestuste tekitamisega on mul omal kogemus olemas, kus ma tahtmatult ühele inimesele sellise tekitasin.
-Apple
Uustulnukas

04-04-2010 12:56
Postitus: #28

Tsitaat:Algselt postitas Preilikass

Lihtsalt mõned küssad Bleh
Kindel, et 1960 ja mitte 1860? Ta oli eelmises elus aastal 1960 ehk 50 aastat tagasi 15-aastane? Kui noorelt ta siis suri? Mis aastal ta sellesse ellu sündis?
Millest sa järeldad, et ta kirjeldused tõesti eelmine elu ja mitte mõni unenäolaadne seisund?

Mina ei ole milleski kindel. Võis olla vabalt ka 1860 kuna ajalehtedel on 9 ja 8 väga sarnased. Tema praegust sünniaastat ei oska kahjuks öelda.
Ma olen ise ka natuke skeptiline eelmistes eludes rändamise suhtes. Minu järelduste järgi peaks see seanss olema hüpnoos, kuna ta allus väga hästi, suutis end kohe aastates edasi viia ja ärkas minu tahtmise peale kohe üles ning oli väga reibas. Lisaks oli võimeline väga hästi asju meenutama(lapsest saati on tal probleeme unenägude meenutamisega, on proovinud lucid dreamingut aga tulemusi ei ole). Aga miski ei ole kindel, kuid ta ise oli täiesti kindel et ta oli eelmises elus...
Müstik
Shambalas

15-06-2012 15:39
Postitus: #29
RE: Taandushüpnoos (vaimne regressioon)
Kuna ühest teemast jäi mulje, et ei tehta suurt vahet taandushüpnoosil ja hüpnoosil, siis toon selle teema uuesti välja.
HÜPNOOS - med. psühhoteraapias rakendatav osaline uni, mille arst (hüpnotiseerija) kutsub patsiendil esile sõnalise mõjutamise ja monotoonsete ärritajatega.
Oli tuntud juba aastatuhandeid tagasi, sellest räägib vanade egiptlaste ravikunstiürik “Papyrus Ebers”.
Hüpnoosi on kasutatud ka programmeeritud agentide (psühhospioonide) loomiseks Mustades projektides.

TAANDUSHÜPNOOS - ingl. ´regressive hypnosis`on hüpnoosi kasutamine mingisse vanemasse aega, ka eelmistesse eludesse viimiseks.
Palju on seda kasutatud inimeste puhul, keda väidetavalt on tulnukad endaga kaasa viinud ja nende puhul mitmesuguseid katseid sooritanud, näiteks kiipe paigaldanud.
Lausa 14 taandushüpnoosi tehti Betty Andreassonile. Välja tuli väga huvitavaid andmeid, mida tulnukad temaga tegid. Eraldi teema selle kohta.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Päikeseinsener
Bännitud

15-06-2012 22:33
Postitus: #30
(15-06-2012 15:39 )Müstik Kirjutas:  Kuna ühest teemast jäi mulje, et ei tehta suurt vahet taandushüpnoosil ja hüpnoosil, siis toon selle teema uuesti välja.

Ehh, ja mina arvasin koguaeg, et areng ja taandareng
on üks ja seesama asi.

Tänud Müstik, sain nüüd kohe jupp maad targemakswink

"You're all individuals"
Müstik
Shambalas

16-06-2012 21:29
Postitus: #31
(15-06-2012 21:22 )Minaelan Kirjutas:  Minu jaoks kõige ehtsamad taandushüpnoosid olid siiani Michael Newtoni uuringud https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/index?...&otsi.y=10

Müstik, kuidas sa nimetaksid sellist mõtterännakut, kus oled justkui une-eelses seisundis, täielikult lõdvestunud, kuulad juhendajat ja lased ennast suunata minevikku ning eelmistesse eludesse, eelnevatesse olemusvormidesse; samas aga võid kuulda linnu laulu väljas, mõtelda, et miks ta küll uut plaati mängima ei pane ja ka oled teadlik, et võid iga hetk püsti karata ja selle rännaku omavoliliselt lõpetada?
Ma nimetaksin seda hõljumiseks kahe elu vahel, st eelmise ja praeguse.
Seda saab kogeda ka ilma juhendaja abita.
Samas võib seda nimetada ka vaimselt ärkvel oleku seisundiks ehk kuuenda meele seisundiks.

(15-06-2012 22:33 )Päikeseinsener Kirjutas:  Ehh, ja mina arvasin koguaeg, et areng ja taandareng
on üks ja seesama asi.
Vaevalt, et saa nii rumal oled nagu viimasel ajal foorumis näidata tahad.
Aga ehk kulub lisateave ka ära.
Kaasaegse taandushüpnoosi (inimese viimine selle või eelnevate kehastuste aegadesse) rakendamine organisatsiooni tasemel algas 1980.a. Siis loodi Regressiooni Uurimise ja Ravi Rahvusvaheline Assotsiatsioon (International Association for Regression Research and Therapy).
Algselt oli selles 50 terapeuti, juhtriikideks olid USA ja Kanada. Tänapäeval on liikmeid 28-st riigist.
On loodud ka alaühinguna tegutsev Euroopa Regressiooniteraapia Assotsiatsioon (muuseas kuuluvad sinna ka Soome, Rootsi, Norra, Taani, Holland, Inglismaa jt).
Viimane ülemaailmne kongress toimus 2911.a.oktoobris Türgis.
Selle (taandushüpnoosi organisatsiooni töö) käigus ja juba varemgi on, ilmnenud, et ette on tulnud ka meenutusi varasematest eludest teistel planeetidel.
Kui mäletad, siis sama tuli välja ka Edgar Cayce seanssidel.
Uuritavate eelnevat elu teistel planeetidel on täheldanud paljud hüpnoterapeudid. Lisaks Minaelan poolt mainitud Michael Newtonile veel B. Weiss, D.Cannon, B.Lamb, A. Bhattacharya jt.
Dr. Robert James toob andmeid oma uuringuist 107 inimese kohta, kelledest 14-l esines mälestusi elust teisel planeedil. Hüpnoteraapiaga on dr. R. James tegelenud üle 40 aasta. Ta ütleb ka, et regressioonifenomen on täiskasvannud inimese puhul tavaline ja normaalne.
Dr. B. Lamb aga lisab:
"Mõnikord teatavad regressiooni läbivad kliendid, et neid on eelmises elus röövitud tulnukate poolt...Mõned Maalt äraviidud inimesed avastavad aga regressiooni ajal, et nad tegid tulnukatega koostööd...
Dr.Brian Weiss aga kirjutab oma ka eesti keelde tõlgitud raamatud "Sama hing, mitu keha" (2007, lk.142) taandushüpnoosi seansist 31 a-se noormehe Patricuga:
"Patric avastas ootamatult, et 60 000 aastat tagasi tuli ta teiselt planeedilt koos teiste kaaslastega Maale elama. Nende endi planeet ei võimaldanud enam sealse elu jätkamist. Nad valisid Maa, sest atmosfäär oli sarnane nende koduplaneedi omaga.
Patrick arvas veel, et vaimsed teejuhid Maal võivad olla seotud ammuse kõrgtsivilisatsiooniga."
27.märtsil 2010 Vene telekanalil REN TV rääkis ka vene regressiooniterapeut Leonid Kozlov, et ka tema ravialuste seas on mitmeid, kellele on meenunud elu teisel planeedil.
Meenutuseks, et ka selgeltnägijat Vangat viidi korduvalt teisele planeedile, kus oli tema sõnul kõrgtsivilisatsioon.
(selle postituse viimane muutmine: 16-06-2012 21:32 Müstik.)

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Regressioon ja astraalrännakud LostSoul 1 3,565 15-09-2015 06:20
Viimane postitus: kalldunn

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog