Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hinge sünd
#1
Hinge sünd algab hetkest, mil vaim tema ürgolendist eraldab. Tollest hetkest omandab hing uue teadvuse. Tal tuleb hakata koos eksisteerima juba vanade ja kogenud hingedega. Hinge eesmärgiks on kogeda ja iseennast tundma õppida. Selleks pannakse enne füüsilisse reaalsusesse sündimist sugulas-hingedega paika üldine eluplaan, kusjuures need plaanid koosnevad vaid väga lihtsatest märksõnadest. See jätab kehastunud hingele väga laia voli kasutada vaba valiku põhimõtet.

Kui hing sünnib siia ilma, siis pole tal veel füüsilist keha, mille sisse tulla. See keha valmib pika protsessi käigus, mida ma nimetan elementide segamiseks. Hing valib välja oma vanemad, oma sõbrad ja tuttavad ning tähtsamad saavutatavad eesmärgid. See tähendab seda, et oma valikutes on inimene oma eluea jooksul küll vaba, kui mingi ettemääratud siht on tal ometi olemas ning seda võib täiesti vabalt nimetada saatuseks.

Tekib küsimus, et miks hing peaks täitma eesmärke, miks ta peaks teadma stsenaariumi pealkirju, kui võiks ka niisama kehastuda ja täiesti süüdimatult elada oma maist elu. Tegelikult ta nii teha ei saa, sest hing eraldatakse ürgolendist vaimu poolt ning too vaim on hinge jaoks järgmised aastad justnagu toiteallikaks. Kogu olemasolev jõud ja vägi, mis hinge särama löövad, tuleb tolle vaimu läbi. Seega hing eksisteerib väljaspool ürgolendit ainult läbi vaimu ning seetõttu on ka vaimul võimalus hingele ette anda juhiseid tema järgnevaks arenguteeks.

Samas ei ole ka vaimu olemust tarvis tõsta hingest hierarhiliselt kõrgemaks, sest vaim areneb ainult läbi hinge. Seega on mõlema eksistentsi jaoks tarvis teist osapoolt, hing ja vaim on justkui ühe terviku kaks erinevat poolust.

Hing sünnib seega juba enne füüsilise keha olemasolu. Oma esimestel "elukuudel" õpib ta tundma oma tulevast elukeskkonda, oma vanemaid ning tal on võimalus eesolevaid tingimusi siluda ja lihvida. Kui talle midagi ei sobi, või kui talle tundub antud keskkond liiga võõrana, hing lahkub. Lahkudes on tal kaks valikut - minna ja sündida uuesti kuskil mujal, või saada taas üheks ürgolendiga. Kui hing otsustab jääda, hakkab ta korraldama oma füüsilise keha loomist. Füüsiline-, ehk primitiivkeha luuakse sellesama kandi looduse elementidest, mille energeetilises väljas tulevase inimese kodu asub. Elementide segamise teel võetakse loodusest kõik vajaminev "toormaterjal" primitiivkeha arenemiseks. Selle protsessi käigus vormib seda uut keha kõrvuti hingega ka vaim, kellest jäävad lõppeks maha ka teatud vaimuosised, mida võiks kutsuda vaimumälestuseks.

Naise raseduse ajal on uus hing temaga pidevalt. Tegelikult on uus hing naise energeetilise keha sees, õppides niimoodi tundma oa tulevase ema energeetikat üldiselt ning ka tema emotsioone. Kui hinge ülesandeks on siia ilma sündida tüdrukuna, õpib ta tundma oma ema emotsioonkeha ning emotsioonkeskuseid, sest peale füüsilist sündimist on ta niikuinii ligi kolm aastat osa oma ema energeetikast. Kui aga hing peab tulevikus hakkama kandma poisi ülesandeid, õpib ta tundma oma ema vaimsust, tema sidet oma vaimuga ning võimet õppida ja omastada vaimseid teadmisi. Selliselt nagu ema suhtub oma lapse isasse, suhtub ta ka oma lapse vaimsusesse, oskusesse omastada uusi teadmisi ning üldse vormib selle järgi oma lapse suhtumist vastassugupoolde.

Hing siseneb füüsilisse reaalsusesse läbi ürglätte peale lapse sündi. Ürgläte on justkui allikas, portaal, mis kogu ülejäänud elu ühendab inimest tema taevase vaimuga. Lapse teadvus koosneb seega nüüd juba kahest osast - hing, kes mäletab oma tulemise põhjust ning vaimuosa, mis mäletab oma vaimuosiseid, ehk siis neid teadvuse osasi, mis jäid primitiivkehasse elementide segamise ajal. Vastsündinul puudub emotsioonkeha - ta pole lihtsalt emotsioone veel omandanud. Neid õpib ta tasapisi oma vanematelt, eriti emalt, kelle kaitsva emotsioonkeha sees ta järgnevad aastad elama peab.

Areneva lapse emotsioonid on vahetud, kuna ta on egotu. Tema emotsioonide vahel segased väljendused tulenevad sellest, et ta alles õpib kontrollima kõigepealt oma ema emotsioone, seejärel ka iseenda omi, vastavalt emotsioonkeskuste arengule. Need arenevad välja kolmanda eluaasta alguseks. Vastsündinu on vaimses plaanis justkui särav täheke oma ema emotsioonkehas, umbes viis sentimeetrit südamest allapoole. See on punkt, mis ühendab last tema emaga.

Sündimise looga käib kaasas ka kaks negatiivset nähtus. Mõlemad neist saadavad inimest läbi terve tema elu, mõjutades tema tegemisi ning otsuseid. Üks neist on sünniprotsess ise, mis sündiva lapse jaoks on justkui pikk kannatuste rada ning teine negatiivne tegur on ego, mis hakkab kimbutama last paar aastat peale sündimist.

Sünniprotsessi läbielamised on meie kõigi jaoks teadvusest kustutatud. Ent teatud viisidel on võimalik seda hetke taas läbi elada ning seista silmitsi oma elu suurima hirmuga - hirm üksijäämise ees. Vaatleme korraks primitiivkeha sündimise protsessi lapse seisukohast. Kogu oma teadaoleva arengu on ta olnud osake oma emast, ema kaitses ja toitis teda, pakkus kõike olemasolevat ja vajaminevat. Järsku aga kistakse ta eemale kõigest sellest turvalisusest, tema hing, millega ta on jõudnud juba sõbrustada, jääb maha ning laps leiab ennast järsku ihuüksinda võõrast keskkonnast. Sel hetkel kogebki laps ühte suurimatest hirmudest, mis ühe inimese jaoks olemas saab olla - hirm olla üksi. Sest tol hetkel pole tal enam midagi, ei ole ema, ei ole hinge. Mis sest, et hing kohe kohe temaga taas kokku saab ja ühte sulab, mis sest, et tema ema siinsamas tema kõrval kohe on - hirmutunne on avastatud ning see jätab terveks eluks alateadvusse oma jälje.

Muudetud: 4-4-08 kell 23:36:49 Celtic
Vasta
#2
Vaatasin paar päeva tagasi,kuidas hinged emase koera ehk lita ümber tiirlesid ja sünnitushetke ootasid! Paraku sündisid kaks kutsikat surnutena ja hingedel polnud kusagile minna ... No läks alles löömaks,ülikõvaks andmiseks!
NB! Hingede nägemiseks peab kandma roosasid prille!
Vasta
#3
Roosad prillid on arvatavasti nali.

Loomade puhul on selline värk, et hinged kehastuvad korraga rohkematesse loomadesse, kui nad seda inimese ajajärgul teevad. Kui näiteks üks hing inimesena saab korraga eksisteerida 20-30 kehastuses, siis loomade puhul kuni 100 korraga. Loomade õppetükid on väiksemad, see on justkui 0-klass enne elukooli. Loomadena õpime me selgeks instinktid ning samuti harjutame ka erinevate kehade loomist. Loomadel puuduvad ingel- ja haldjakeha. Energiakeha on ligi kaks korda õhem.
Vasta
#4
See uudis,et ma korraga 20-30 kehastuses viibida saan,mulle tõesti meeldib! Kas tegemist on eri aegade,erinevatel planeetidel ja eri kuju ning vormiga kehastustega? Kas mina ka nendega kuidagiviisi kontakti võiks saada? Kas keegi nendest kehastustest on see "üks ja peamine" ja kuidas saab selgitada,et ma isikliselt ei ole kellegi tähtsama kõrvalkehastus? Jne,jne. Ääretult huvitav ja lausa põnev!Hea on,et keegi on seda kõike teada saanud! Kes see võiks küll olla ja millal see juhtus? Ja see kindlus,konkreetsus ja täpsus - infot on vist hiljuti uuendatud,kaasaegsele tasandile ja keelde viidud! Kas saaks kontakti saatja ja vastuvõtjaga? Kuidas? Kas alandlikkusest,kuulekusest ja süstemaatilisest palumisest piisab? Kuidas Buddha ja Tema mõtted sellesse süsteemi sobivad? Kas Buddha oli ka kombinaadi koolipingi X-tasandile jõudnu? Mitu kehastust Temal ka oli? Jne,jne? Noh,muudest prohvetitest,filosoofidest,jumalatest ma ei räägigi . need ju kõik naa noored ja nõrgakesed võrreldes sellesamuse kõiksuse mõttega. Millisel plahvatuse etapil see mõte-idee-organiseeritus-projekt tekkis? Või oli Suur Pauk selle hiidprojekti väike osa? Jah,nii palju tahaks teada,nii palju õppida-kogeda,et ÕIGEID otsuseid langetada ...
Vasta
#5
Eks meil kõigil ole OMAD ÕIGED otsused langetada ja põhjused selleks leida.
Vasta
#6
Ei saa ühtegi konkreetset vastust! Kas mõni tuleriidal pudeneks? Kahtlen. Aga küsida ja teada ikka tahaks!Või on see kuritegu? Islamis on ... Kristluses oli. Kuidas on lood hinduistlike paganatega?
Vasta
#7
Miks sa tahad konkreetseid vastuseid, kui su enda postitused on laialivalguvad ja ümmargused. Aga minu vastus oli konkreetne - võta mu teksti kui kindlat või mittekindlat, tõest või mittetõest. Minu vastus oli mõeldud sinu viimase küsimuse jaoks.
Vasta
#8
Celtic,ära riidle! Kas küsimine on siis kurjast? Kui Sul on mulle küsimusi,olen valmis Sulle ja teistelegi oma kompetentsuse tasandist lähtuvalt vastama. Ei ole mina kõiketeadja jumal aga ühtteist narsiaanluse olemusest-mõtteviisist-teest sellesse ikkagi tean. Küsige ja ma vastan ILMA KEERUTAMATA,kuna narsiaanlus on oma olemuselt selge ja loogiline ...
Vasta
#9
Küsimus Narsiaanlasele:
Mida Sa sellest elust taotled?
Vasta
#10
Jõudmist saamisest andmisesse. Aeg näitab,on mul midagi anda ...
Rõõmu elust enesest,veel kingitud päevadest ...,loodusest,lähedastest,hingesoojusest ... saamisest ja andmisest.
Vasta
#11
Pole miskit halba saamises. Kui kõik annaks, siis kes saaks?
Vasta
#12
Kas see viimane oli niiöelda "loogikaväline" küsimus? Kuidas on võimalik,et arenenud inimmeeles tekib arusaam,et andja ise ei vajagi saamist,saaja andmist? Ei Celtic,Sa lausa pead end kõvasti kokku võtma,enda vaimu teritama ... See võõraste ja läbimõtestamate-tunnetamata tekstide esitamine viib vajaliku võitlusvõime-vaimuväe ...
Vasta
#13
Aga mida sa annad? Miks sa annad? Kas selleks, et sul hakkaks parem?
Vasta
#14
Narsiaanlus ON elurõõmu andmine,st iseendale elu imelisuse-harukordsuse teavitamist-teadvustamist Kõiksuse-Lõpmatuse Igavikus. Tunda elust rõõmu ja seda rõõmu teiste inimestega jägada - on seda palju või vähe? Ja kui kunagi on juba sinu ja minuga säärane ime - ELADA! - juhtunud,siis tuleb seda ka hoida,selle eest vastutust kanda. Rõõmus inimene,kes vaimu teritab ja hinge harib , ei ole rõõmuks mitte ainult oma tuttavatele-lähedastele,vaid on ka eluenergia allikas - oma panuse andja Kõige Elava Jumalale! Ei ole oluline,keda või mida ta usub,või ei usu absoluutselt kedagi-midagi,millise nimega oma jumalat või jumalaid kutsub-nimetab - kõik see kuulub inimlike vigade valdkonda ja ei lähe Suurele Külvajale vähimalgi määral korda! Elu ise,selle austamine ja armastamine,selle jätkuvuse tagamine nii planeedil Maa kui Kõiksuse-Lõpmatuse haruharvadel elupõldudel - see,ja ainult SEE on väärtustesüsteem ja eetiline skaala,mille abil saame nii iseendas kui maailmas toimuvat mõõta ja hinnata ... et aja tulles asuda oma kohale Kõige Elava Jumalas.
Miks ma annan? Toitu ja rõõmu tahaks ikka anda ...
Kas mul hakkab sellest parem? Mul on hea (rõõm elust,osalemisest,alanud päevast) niigi ... aga jagatud hea on veel parem hea.
Vasta
#15
ma tihti küsin endalt ' mida ma oma eelmises elus valesti tegin ?' ,sest minu praeguses inkarnatsioonis on kõik nii fucked up et ma vist olin lastevägistaja,massmõrvar,kõrilõikaja oma eelmistes eludes et olen oma praeguse ära teeninud

ja lol @ üksilemise hirm,see ei ole mingi inimese suurim hirm,on olemas palju hullemaid asju mida ette ei kujutagi

Muudetud: 13-5-08 kell 17:43:06 devilouspriest
Vasta
#16
Viimnepäev,karma,eelmised elud,esivanemate patud,jne,jne... Kõik teised+raske lapsepõlv on süüdi! Ja igat sorti ja kaaluga "hingepäästjad" on ka kohe platsis - pääsemist ja päästmist pakkumas-pähe määrimas! Vot ei ole nii! Sina,just just - Sina Ise! - oled oma tegemistes ja tegematajätmises süüdi! Sina oled oma saatuse sepp ja õnne-õnnetuse peremees! (Esineb erandeid,ajaloo ränkraskeid "hammasrattaid" - sõjad,loodusõnnetused,haigused, jne). Ja oma ülinadit seisu saad parandada Ainult Sina ise! Nii usume meie,narsiaanlased! Ja see on tore - nii uskuda ja mitte "taevaste vägede" peale loota! Looda iseendale - tegutse - tunne elust rõõmu! Faffa ...
Vasta
#17
Lõpeta oma nõmeda narsiaanluse propageerimine. Ühes teemas sõimad inimesi, et õpitakse võõraid teadmisi selgeks, ise järgid aga kahepalgeliselt usuvoolu, millest keegi pole varem kuulnudki, pidades oma vaimseks guruks kedagi isa Narsust. Häbi sul olgu, sa kahepalgeline silmakirjatseja.
Vasta
#18
No nii - ära tuli! Ei saa needsamused "hingekarjased" seda sallida,et inimene on see keskne ja oluline ja iseenda peremees. Nemad tahavad juhtida-karjatada nii Sind kui mind,sest "nemad teavad",nendele on "antud" vägi ja õigus...! Nii on nad aastatuhandeid hämanud,iseenda ambitsioone saladusi-müüte-müsteeriumeid luues ja HIRMU külvates,rahuldanud. Inimene,sa oled tolmukübe saatuserattas,kes võib minu kaudu ja abil pääseda! - see on KOGU nende sõnum. Kõik muu on bluff ja häma. On siis narsiaanlus erinev? On! Narsiaanluse keskmes on Elav ja rõõmus inimene! Ja narsiaanlased ei pea oluliseks,millist jumalat kummardad,millise nime jumalale annad. ELU ise,täis rõõmu ja hinge ning vaimu harimist,loodust austades ja armastades on narsiaanlase suurim kingitus eelkõige iseendale ja alles seejärel Kõige Elava Jumalale! No,see on ju üks nõme värk,kuulutavad kristlased ja paganad ühtmoodi ja ühest suust: Inimene,see on juba sündides patukott,kes roomama peab! Noh,seepärast kirikud tühjaks jäävadki ...
Vasta
#19
See tekst oli huvitav, pani mõtlema. Siiamaani ma mõtlesin oma hingest teistmoodi. Mu vanavanaema suri 9 kuud enne minu sündi. Arvasin, et äkki on minu sees midagi temasugust. Välimuse poolest on sarnasusi, aga iseloomu poolest ei ole. Vähemalt minul on pilt tema iseloomust mis ei pruugi olla absoluutselt õige, ega keegi mulle temast mulle midagi rääkinud pole. Tema elulugu ma tean ja mulle tundus et ta oli
kergemeelne naine, minuga täielik vastandSmile Igatahes see tekst pani sügavalt mõtlema
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kontroll vaimu/hinge üle pärast surma? Põhjavalgus 20 19,233 04-11-2016, 13:00
Viimane postitus: Müstik
  Paar küsimust hinge ja surma kohta. karmaw0rks 18 14,629 22-07-2013, 17:49
Viimane postitus: Krt

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat