Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karma ületamine, põhjus-tagajärg seaduste eiramine
Autor Sõnum
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
03-04-2008 11:13
Postitus: #1
Karma ületamine, põhjus-tagajärg seaduste eiramine
Meie mõtlemise traagika seisnebki selles, et järgime kõiges ja kõigis põhjus-tagajärg seaduseid. Jah tõesti, paljudes kohtades need vanad seadused, läbi mille ka karmat iseloomustatakse, töötavad laitmatu visadusega, ent nad ei hõlma kogu olemasolevat. Nad ei ole elu aluseks. Inimeseks arenemisel tuli meie vaimul ja ka hingel teha läbi pikk teekond. Tuli füüsilise reaalsuse maailm muuta vastavalt elu alustele just selliseks, milliseks elu neid tingimusi lõi. Mitte aga vastupidi. Teaduslik evolutsiooniteooria ning ajalugu räägib meile aga omi mõtteid lähtuvalt põhjus-tagajärg seadusest. Nii saame teada, et elu olevat arenenud vastavalt geoloogilistele ja kosmilistele muutustele, kliima ja atmosfääri teisenemisel arenesid ka eluslooduse osad. Kui minna aga välja karmaseadustest ning põhjus-tagajärg seostest, siis kas poleks õigem väita, et hoopis füüsilist reaalsust muudeti ja kohandati vastavalt elu arengu nõudmistele? Täpselt samamoodi muudetakse teatrites ka lavakujundust erinevate näitetükkide vahel. Oli aeg, mil tehti "eelsoojendust" arenenuma hinge kehastumiseks ning olid ajad, mil meie planeedil eksisteerisid suured tsivilisatsioonid ja kõrgelt arenenud vaimolendid. Ent see on hoopis teine teema ja teised ajad, nendel vaimolenditel ei ole tänapäevaste inimestega mingit seost. Vähemalt hingelises ja vaimses plaanis mitte.

Inimese vaimne eksistents on meile näidanud, et meie evolutsioon ja mõttemallide muutused toimuvad hüppeliselt, mitte aga vaikselt arenedes. See on järjekordne tõendus põhjus-tagajärg seoste tähtsusetuse kohta meie vaimse arengu mastaapides. Areng on küll vaikselt kulgev protsess, ent ilma teatud hüppeliste kiirendusteta on inimelu lihtsalt stagnatsioon. Võib-olla ongi just see uue "vaimse ärkamise" aluseks, mille tulemusena on viimased kümnendid räägitud nö. Uuest põlvkonnast - indigolastest ja indigo inimestest. Inimesed, kellede iseloomustamiseks kasutatakse alati ülivõrdeid ning seda just vaimu arengu ja väljundi suhtes füüsilises reaalsuses.
Tegelikkuses on sääraseid äkilisi ärkamise perioode täheldatud pea iga põlvkonna juures. Selliseid inimesi, kes panevad tähele kogukonna hingelisi muutuseid on läbi aegade erinevalt kutsutud ja neisse ka erinevalt suhtutud. Tavaliselt on ikka nii, et mida väiksem on kogukond, seda austavam on suhtumine shamaanidesse ja külatarkadesse. Suuresti tänu monoteistlike religioossete süsteemide võidukäigule "pimedal keskajal" hakati ka inimeste vaimsetesse probleemidesse suhtuma kui "võõrasse muresse" ning inimesed, kes iidset tõde endas kandsid, leidsid ennast üsna pea tuleriidalt, kuna nende usk ja nende nägemine tõi inimeste pahelisuse nende endi juurde tagasi. Nende maailmanägemuse järgi ei olnud olemas mingit jumalat, kellele omad hingelised patud üle kanda ning kelle antipoolt, ehk siis saatanakuju, nendes süüdistada.

Inimhinge areng, või õigemini küll Kõiksuse osiste areng, on alati sellisena maailma kujundanud. On hinged, mis kannavad erinevaid ülesandeid ja on hinged, mis kõike seda kontrollivad. Ning näitelavaks selles etenduses kus me kõik osaleme, on seesama Maa, mida meie ise oleme muutnud vastavalt oma vajadustele. Esiti vaimses sfääris, kuna meil puudusid füüsilised võimalused ja ressursid ning nüüdseks füüsilises sfääris, kuna meil puuduvad vaimsed võialused ja oskused. Olukord ja lõpptulemus on sama, ent poolused on vahetunud. Mida füüsilisemaks muutub inimese elu, seda rohkem ta vaimseid väärtuseid ja teadmisi endas alla surub, ent mis on korra alla surutud, see kunagi ka seda jõudsamalt pinnale lahvatab. Ent kas just seesama allasurutus ja pinnale lahvatamine ei võikski olla põhjuseks inimhinge arengu hüppelistele perioodidele? Mida pikem on stagnatsioon, seda jõudsam on "vaimne ärkamine" ning seda suurema ja rasvasema piiri saab nende aegkondade vahele tirida.

Heebrea hõimude pühas raamatus Vanas Testamendis on kirjas üks huvitav mõte, mille üle olen tihti juurelnud. Nimelt pidavat nende jumal nuhtlema esivanemate patud järeltulijate kaela seitsme põlvkonna jooksul. Läbi põlvkondade kantakse oma lastele edasi omi ideaale, leitakse ja täidetakse iseenda unistused või omaenda vajakajäämised oma laste läbi. Kui paljud isad ei ole oma poegadest soovinud teha sama vahvaid spordimehi, pankureid, töömehi või politseinikke, kui nad ise on olnud? Vanemad elavad oma laste elu ning lapsed peavad tasa tegema oma vanemate patud. Lapsed tulevad inimesi lunastama iseenda pattulangemise hinnaga. See aga on üks lõppematu nõiaring, kuni hetkeni kus sünnib põlvkond ilma karmata, väljaspool põhjus-tagajärg seaduseid ning kelledest saab alguse järgmiste põlvkondade vaimne revolutsioon. Vanad uskumused vaadatakse kriitilise pilguga üle ning uued tähendamissõnad võetakse kollektiivsesse alateadvusse vastu.

Säärased hüppelised arenguprotsessid on muidugi täheldatavad suuremate sotsiaalsete koosluste puhul. Ma ei hakka siin väitmagi, et üksikisiku tasemel ei oleks põlvkondade siseselt võimalik omi teadmisi või arengut suunata. Otse vastupidi - ka iseenda eluajal on võimalik jõuda õigetele äratundmistele ning ületada vähemalt osaliselt karma piirid. Sest olgem ausad - kaua peab üks hing vaevlema teiste pattude tõttu? Hingel on õigus ja suisa kohustus vaadata kriitilise pilguga üle vanad diilid ja kokkulepped, mida tema esivanemad on oma heaolu nimel teinud ning neid lepinguid vajadusel ka lihtsalt tühistada, sest tegelikkuses need lepingud ei ole tema jaoks siduvad. Probleemid saavadki alguse sellest, et inimene ei tea üleüldse sääraste põlvkondadevaheliste diilide olemasolust, seetõttu ei osata ka edasi minna oma eluga, vaid elatakse kellegi teise elu

Läbi iseenda saatuse kujundamise on võimalik ka areneda põlvkonnasiseselt edasi - nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Võtame antud juhul näiteks üksikisiku mõttemaailma kujunemise üldise infomüra taustal. Kui teatud isikute vaimne tase on juba küündinud mingi kriitilise piirini, millest edasi mindaks juba otseselt vastuollu ühiskonnas laiemalt aksepteeritud normidega, siis toimubki eespool kirjeldatud põlvkondade vaheline arenguhüpe. Vaimne evolutsioon. Seega üks sündmus ei välista teist, vaid just vastupidi - iga üksikindiviidi enesearendus viib meid üha lähemale terve inimkonna vaimsele ärkamisele. See ongi iseenda ja oma osade ära tundmine, see ongi Kõiksuse viis õppida kogema olemist ja arenemist. Hing on sündides üsna väike, ent mida rohkem ta elu jooksul õpib, seda suuremaks ta muutub oma hingeosakeste arvelt, seda enam teadmisi ta enesega lättesse kaasa võtab ning seda suuremana ta järgises kehastuses maailma kogeb. Lihtsalt tuleb jälgida, et kaasa võetaks vaid positiivsed ja hingejõudu avardavad oskused ning teadmised, mitte aga midagi, mis võiks meid meie igavesel teel segada ning teelt kõrvale juhtida kasutu infomüra sisse.

Muudetud: 3-4-08 kell 11:15:45 Celtic

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
messa
Tavaliige

Postitusi: 54
Liitunud: Feb 2008
04-04-2008 22:38
Postitus: #2
 
Usun, et see perekondade põlvkondade vaheline nö pattude ülekanne tuleneb eelkõige füüsilise olemuse mõjutustest.
Kuigi taoline Heebrea hõimude ideaal karmavõlgade kadumisest on võimas. Ilmselt areneb inimene kunagi sinnani just tänu hüppelistele arengutele tajude valdkonnas. Kui inimene oma elutingimusi siin maal just elamisvõimetuks ei tee (millesse sekkumist, et sellist olukorda ei tekiks, kõrgemate jõudude poolt ma usun, samas küllap leitakse mõni muu arenemisvõimalust pakkuv koht, kuigi kõik eluvormid on ainulaadsed kogu universumis ja nii ka inimesed jne jne) ja me ei jõuagi oma arenguga selle võimaliku täiuseni...

Ilmselt oled uurinud vaimuilma kohta nii mõndagi ja tahaks küsida, kas oled kuulnud sellest, et arenenud hinged tegelevad muundamise ja loomisega? Kas on võimalik, et hüpe inimahvist inimeseks evolutsioonis sai tõuke ühest sellisest mõtestatud-põhjuslikust muundamisest? Ja vahest tehakse teatud põlvkonna inimajudes ka mingisuguseid muundusi, et avardada võimet tajuda meie mõistes ebanormaalseid asju, nagu nt nähtamatud olevused ja muu sellega seonduv - üleloomulikud ravivõimed jne - luuakse eeldused nö indigolaste sündimiseks?

PS väga laiahaardeline ja sisurikas tekst! Smile

Kasvada, kasvada, kasvada... ja... vabaneda...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
04-04-2008 22:55
Postitus: #3
 
Hinged käivad mööda maad kahel põhjusel - selleks et õppida ning selleks, et õpetada. Õpetajad ei kehastu ning nad kujundavad meie saatust, kui me ise oma saatusega toime ei tule või enda sihilt kõrvale kaldume. Säärased kiired hüpped hinge teadvuses tuuaksegi esile, kui mingi periood inimkonna arengus jääb liiga pikalt toppama.

Avastasin järsku, et teksti lõpust unustasin ühe lõigukese ära. Toon selle nüüd siinkohal esile:


Shamanismi uurides ning selle erinevaid harusi tundma õppides läbi ajaloo kulgemise võime täheldada, et erinevate piirkondade shamaanidel olid erinevad tõekspidamised ühe suurema Tõe sees. Ehk siis nende kogukonnad tegelesid ühe ja sama eesmärgi erinevate harudega. Kes ravitsesid haiget hinge ajarännakutega, kes vaimolenditega diile tehes, kes tegelesid kogukonna üldise vibratsioonitaseme tõstmisega, kes aga jällegi looduse kummardamise ning animistlike uskumuste juurutamisega. Neid kombeid tundma õppides võib järeldada vaid üht – shamaanid üle maailma on justkui ühe organismi erinevad osised, täites igaüks oma eesmärki, ent samas töötades mingi üldise Tõe nimel. Tänaseks olen selgeks saanud, et tänu shamaanide ühistele jõupingutustele ongi toimunud meie ja paari eelneva põlvkonna nn. kvanthüpe uude ajajärku, mida iseloomustavadki juba eespool mainitud karma ületamine ja põhjus-tagajärg seadustest väljaspool eksisteerimine. Seda ajajärku on nimetatud mitmeti, küll indigoajaks, küll veevalaja ajastuks. Tegelikkuses nimi polegi tähtis. Tähtis on vaid enesele teadvustada, et sellised arenguhüpped eksisteerivad ning nende abil saab meie kõigi ühisosa, Kõiksus, juurde teadmisi ja kogemusi ning tema osakesed, kelledeks oleme meie, hinged, võivad astuda järgise sammu evolutsiooniteel. Seega pilguheit minevikku avab meile hoopis ukse tulevikku.

Muudetud: 4-4-08 kell 22:56:32 Celtic

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
messa
Tavaliige

Postitusi: 54
Liitunud: Feb 2008
04-04-2008 23:20
Postitus: #4
 
Tekkis huvi, et kus võime kõige sagedamini kohata tänapäeva ¹amaane?

Kasvada, kasvada, kasvada... ja... vabaneda...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
04-04-2008 23:29
Postitus: #5
 
Seal, kus neid otsida ei oska Laugh

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Narsiaanlane
Tavaliige

Postitusi: 108
Liitunud: Mar 2008
06-04-2008 09:49
Postitus: #6
 
Seoses inimrumaluse kasvuga on ¹amaanide hulk totaalselt vähenenud. Ja osa ¹amaane asus valitsejate teenistusse. Nii juhtus see juba Vana-Egiptuses ja varemgi. Nii sündisid religioonid ja usundid - et oleks mugavam valitseda - nii ¹amaanidel-preestritel kui vaaraodel,kuningatel,parteigenossedel ...

Saada osa,osaleda Imes,mis lõputuses sündinud ... ON õnn!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
06-04-2008 09:58
Postitus: #7
 
Inimrumalus kasvab vaid nende arvelt, kes inimesi rumalaks peavad. Inimesed on täpselt nii targad, kui neil on hetkel vaja olla, et endale vajalikud õppetükid selgeks saada. Sest hing inimese sees on täiuslik, ideaalne, võrdne kõigi teiste hingedega. See, kui pidada teisi hingesi rumalateks vaid seetõttu, et nad valisid selle väga raske õppetüki maa peal, on nende alandamine ja iseenda alandumine.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Narsiaanlane
Tavaliige

Postitusi: 108
Liitunud: Mar 2008
06-04-2008 10:38
Postitus: #8
 
Millisesse kohta süsteemis paigutada sõjardid,mõrvarid,joodikud,pederastid,narkomaanid,pedofiilid,jne,jne selles "õppekombinaadis",milles "inimesed on nii targad,kui neil hetkel vaja olla,et endale vajalikud õppetükid selgeks saada"!? Siis on ju nende teod kõrgema tahte poolt ette määratud ja kõrvalseisjatel ning ohvritel-kannatajatel pole lootustki olukorda parandada ... Kui ainult tapmise läbi? Kus see "igamehe projekt" käivitatakse,kus arenguid jälgitakse,kus korrektuure sisse viiakse,et kus täiuslikkus ja ideaalsus realiseerub? Milleks säärane keeruline ja ülipikk projekt on üleüldse käivitatud? Ka skäivitaja vajab seda või on see Tema hobby? Kas kõik see saab kodu Kõige Elava Jumalas?

Saada osa,osaleda Imes,mis lõputuses sündinud ... ON õnn!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
06-04-2008 11:50
Postitus: #9
 
Ise õpid, ise kontrollid. Pole olemas mingit kõrgemat jõudu, sest hinged ja vaimolendid eksisteerivad kõik samast algallikast. Kas sinu organismis süda on kõrgem jõud, kui kops?

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Narsiaanlane
Tavaliige

Postitusi: 108
Liitunud: Mar 2008
07-04-2008 08:47
Postitus: #10
 
Ise väidate,et hing on ürgollusest ennem sündi kellegi poolt lahti murtud!Ja kes neid inimrumaluse-tarkuse-arengu seise ja õppetükke hindab,kontrollib,arvestust peab,et järgmine kord arvestuste tulemustest lähtuvalt kellegina 20-30 kehasse sündida. No siis peab ju see "algallikas" olema samane Kõige Elava Jumalaga! Ainult et Kõige Elava Jumal ei eralda ega kontrolli hingi ja vaime,ei maksa kätte ega sokuta neid mööda kehasid laiali.Kõige Elava Jumal on nii tark küll,et taoliste väiklustega ta ei tegele! Õppida maises elus? - mida??!! Peale oskuse ARMASTADA ja AUSTADA ei ole siin maises elus midagi õppida - jumalike teadmistega võrreldes! Ah jaa,loogiline mõtlemine ja kiire reageerimisoskus on ka olulised omadused ...

Saada osa,osaleda Imes,mis lõputuses sündinud ... ON õnn!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
07-04-2008 09:00
Postitus: #11
 
Aga mida on võimalik õppida Kõiksusel? Kas kõiksus suudaks midagi kogeda? Ei suuda, sest tal puudub väljund. Vaid väljundi kaudu suudab keegi midagi kogeda ja õppida. Mis kasu on olemisest iseendas, kui sul puudub võrdlusmoment. Vajadus areneda, vajadus iseennast tunnustada.

Meie vaim on see, kes eraldab meie hinge kõiksusest, et seeläbi õppida olemise kõiki tahke. Me oleme inimesena maa peal, et meie hing saaks kogeda ja vaim õppida inimeseks olemist. Sest vaim ei kehastu kunagi.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Narsiaanlane
Tavaliige

Postitusi: 108
Liitunud: Mar 2008
07-04-2008 13:38
Postitus: #12
 
Narsiaanlastel on need veendumused teistsugused. Meie oleme veendunud,et inimese hing ja vaim saavad oma maise eksistentsi järel ühinema omavahel ja,see on eriti oluline,säilitades oma MINA ,osaks Kõige Elava Jumalast. Ei tule meie hing ega vaim kõiksusest vaid arenevad ja kujunevad meie orgaanilises kehas nii kaua,kui meile on neid maiseid päevi antud. Olenemata rahvusest,ulenemata uskumisest või mitteuskumisest,olenemata soost,majanduslikust seisukorrast,jne,jne saame me osaks Jumalast ... Hinge ja vaimu sümbioos ATMAN on see,milles talletatud oskus armastada ja austada,analüüsida ja otsuseid loovalt langetada on need omadused,millede üle Jumalal hea meel on. Aja=surma võitmine on eesmärk,millede poole kõik mõtlevad olendid Kõiksuses on pürginud ja pürivad ... Kõige Elava Jumal on selle probleemi ammu-ammu lahendanud!

Saada osa,osaleda Imes,mis lõputuses sündinud ... ON õnn!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
messa
Tavaliige

Postitusi: 54
Liitunud: Feb 2008
07-04-2008 19:59
Postitus: #13
 
Narsiaanlane, sa siis usud, et hing ei ole igavene? Et igas sündivas inimeses on üks ja ainulaadne hing, mis pärast surma ühineb vaimuga igaveseks?
Miks võita aega ja surma?

Kasvada, kasvada, kasvada... ja... vabaneda...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Narsiaanlane
Tavaliige

Postitusi: 108
Liitunud: Mar 2008
08-04-2008 09:57
Postitus: #14
 
Messa,igavik ISE on igavene,kõik muu on KADUV! Aga selles,et kõige elava (looma ja puu ja bakteri) hing jumalas inimese ajaskaalal mõõdetuna hirmkaua edasi on,on kindel.Inimesega on seis sama. Ainuke erinevus on selles,et inimese hing ja vaim moodustavad terviku - ATMANI - mis üldjuhul tähendab jõudmist teadvustatud olemise tasandile Jumalas. Ja see on teistsugune seis kui energeetilisel tasandil (väljendid kujundlikud,inimkeelsed ja meelsed,mitte Kõige Elava Jumalas oleve adekvaatsed kirjeldused).
Kas vaim jääb jumalasse? Vaim võib ka ekslema jääda ja jumalasse mitte jõuda. Et inimese vaim kunagi kehalikku ellu tagasi pöörduks? Seda ma ei kinnita ega lükka ka ümber. Aga tõsiasi,et Jumal on"energeetiline väli",mis-kes on KOGU AEG meie sees,üle ja ümber,kelles on oma koha leidnud meiegi esivanemad,siis -TEATUD TINGIMUSTEL - ON võimalik KONTAKT või osakontakt või tunnetuslik taju oma lahkunud lähedastega. Seepärast EI EITA narsiaanlased nn paranormaalseid nähtusi,¹amaanide võimeid kontakte saada,jne,jne. Aga me oleme vendunud,et elame kogu aeg oma esivanemate valvsa pilgu all. Ja nad muretsevad meie pärast, ja tunnevad rõõmu meie rõõmudest ...
Miks võita aega ja surma?
Miks elada? Miks areneda? Milles on elu mõte? Milles on mõtte mõte? Jne,jne... Kui kõiksuses-lõputuses on kunagi ammustel aegadel sündinud pea võimatuna tunduv nähtus nimega ELU,siis on see olnud ja on edasi TÕELINE IME. Kui selle IME arengud on ammustel aegadel viinud osalejaid IME märkamise ja mõistmiseni,nendele osakssaanu harukordsusest RÕÕMU tundmiseni,ARMASTUSE kogemiseni,siis ... siis tekib VASTUTUS. Kõike seda kogetut tuleb ometi kinkida-edasi anda-paljundada ... Jah,elu mõte on elus eneses. Ka kõiksuses ... Ja teades,et Osatervikud tekivad ja kaovad,on elu säilitamiseks hädavajalik võita surma ja aega.
Inimene ja tema ainulaatsus? Kindlasti! Sünnib inimene,sünnib uus universum. Ja inimesest endast ja Suurest Juhusest ja tuhandest muust "asjast" sõltub,kuidas see universum sisustatud saab ...
Meie veendumuste kohaselt on meil kõigil suur õnn ELADA,st osaleda IMES. Ja ,uskuge Isa Narsuse sõna,RÕÕMUS inimene on suurimaks kingiks,mida inimene Jumalale teha saab!

Saada osa,osaleda Imes,mis lõputuses sündinud ... ON õnn!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Raul
Tavaliige

Postitusi: 208
Liitunud: Sep 2007
08-04-2008 17:04
Postitus: #15
 
Tsitaat:Algselt postitas: Narsiaanlane
Millisesse kohta süsteemis paigutada sõjardid,mõrvarid,joodikud,pederastid,narkomaanid,pedofiilid,jne,jne selles "õppekombinaadis",milles "inimesed on nii targad,kui neil hetkel vaja olla,et endale vajalikud õppetükid selgeks saada"!? Siis on ju nende teod kõrgema tahte poolt ette määratud ja kõrvalseisjatel ning ohvritel-kannatajatel pole lootustki olukorda parandada ... Kui ainult tapmise läbi? Kus see "igamehe projekt" käivitatakse,kus arenguid jälgitakse,kus korrektuure sisse viiakse,et kus täiuslikkus ja ideaalsus realiseerub? Milleks säärane keeruline ja ülipikk projekt on üleüldse käivitatud? Ka skäivitaja vajab seda või on see Tema hobby? Kas kõik see saab kodu Kõige Elava Jumalas?
Mingit kõrgemat tahet ei ole olemas, peale inimese enda oma.
Inimene peaks endale olema ainus jumal keda kuulata.

Aastal 2012 ei juhtu midagi. Kõik jätkub nii nagu siiani.
[Pilt: banner_468x60.gif]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
messa
Tavaliige

Postitusi: 54
Liitunud: Feb 2008
08-04-2008 19:43
Postitus: #16
 
Narsiaanlane, ma usun, et lõpuks ikka koonduvad paljud maailmavaated ühte punkti. Tõde on kusagil olemas ning avastades selle tahke erinevatel viisidel jõuame lõpptulemusena tõele lähemale, kui mitte kogu tõeni.
Kuigi universumeid on palju, on kusagil kogu info kogu meid ümbritseva ja me endi kohta. Allikast on kogu eksistents alguse saanud. See, et on tekkinud elu, on lihtsalt üks Allika väljunditest. Kogu olemasolev on samuti eriline, mitte elu üksinda.
Ma leian, et eksiteerimiseks pole vaja võita ei surma, ega aega, midagi siin ei jäeta ju juhuse hooleks. Asjad ja olendid "tekivad" ja "kaovad", võimaluse saavad uued väljundid.

Muudetud: 8-4-08 kell 19:50:22 messa

Kasvada, kasvada, kasvada... ja... vabaneda...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
08-04-2008 20:23
Postitus: #17
 
Lugesin kõigi kommentaare ja arvan,et praegu toimub ettevalmistus üleminekuks teisele tasandile.NN Indigolapsi sünnib järjest rohkem nende oskused ja teadmised ületavad meie endi omi.Neile on avatud varjatud infopangad,kust nad saavad momentaalselt vajaliku info. See kiirendab oluliselt nende endi arengut.Mul on selles osas kogemused olemas.Olen nendega kokku puutunud.Sellistel on meie õppesüsteem igav,see ei suuda neile vajalikkumaterjali sellisel hulgal anda,kui nad on suutelised vastu võtma.Ja teiseks praegused õppeprogrammid ei sobi neile.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
messa
Tavaliige

Postitusi: 54
Liitunud: Feb 2008
08-04-2008 20:33
Postitus: #18
 
Arutluseks, mis missiooni täidavad indigolapsed tulevikus?

Kasvada, kasvada, kasvada... ja... vabaneda...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
08-04-2008 20:51
Postitus: #19
 
Arengu tee on nii,et sinu järglased peavad olema sinu enda tasemest kõrgemal tasemel oma teadmistega. NN indigod viivad seda taset hüppeliselt edasi kiiremas korras,kui tavainimene.Nad on universaalid.Karma loodi tuleviku jaoks koos inimese loomisega, sest see loodi rämps segust nimme ja oli vaja millegagi,seda karja valitseda.Ja sellepärast on see poogitud piibli külge.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ONE
Tavaliige

Postitusi: 60
Liitunud: Mar 2008
08-04-2008 20:59
Postitus: #20
 
Tsitaat:Algselt postitas: messa
Narsiaanlane, ma usun, et lõpuks ikka koonduvad paljud maailmavaated ühte punkti. Tõde on kusagil olemas ning avastades selle tahke erinevatel viisidel jõuame lõpptulemusena tõele lähemale, kui mitte kogu tõeni.
Kuigi universumeid on palju, on kusagil kogu info kogu meid ümbritseva ja me endi kohta. Allikast on kogu eksistents alguse saanud. See, et on tekkinud elu, on lihtsalt üks Allika väljunditest. Kogu olemasolev on samuti eriline, mitte elu üksinda.
Ma leian, et eksiteerimiseks pole vaja võita ei surma, ega aega, midagi siin ei jäeta ju juhuse hooleks. Asjad ja olendid "tekivad" ja "kaovad", võimaluse saavad uued väljundid.

Muudetud: 8-4-08 kell 19:50:22 messa


Aga kui ei ole siiski olemas seda absoluutset tõde.Kui selle tõe asemel valiseb Kaos ja kõik protsessid toimuvad iseenesest, aga suht ettearvamatult.Oletame, et kõige algus ongi see nn. Allikas, aga kui kõik on väljunud kontrolli alt ja nüüd valitseb kõigis ja kõiges Kaos.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PiziIngliito
Proua

Postitusi: 1,688
Liitunud: Sep 2007
08-04-2008 23:52
Postitus: #21
 
Tsitaat:Algselt postitas: ONE
Aga kui ei ole siiski olemas seda absoluutset tõde.Kui selle tõe asemel valiseb Kaos ja kõik protsessid toimuvad iseenesest, aga suht ettearvamatult.Oletame, et kõige algus ongi see nn. Allikas, aga kui kõik on väljunud kontrolli alt ja nüüd valitseb kõigis ja kõiges Kaos.

Ma leian, et Kaos kuulub nii või teisiti meie juurde, sest ta on korra vastand (tasakaalu mõttes) ja ilma korrata vaevalt, et su kehagi koos püsiks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Raul
Tavaliige

Postitusi: 208
Liitunud: Sep 2007
09-04-2008 00:10
Postitus: #22
 
Korra vastand on segadus.

Kaos on see mis asub meie piiride taga ja millest me ei saa aru.

Aastal 2012 ei juhtu midagi. Kõik jätkub nii nagu siiani.
[Pilt: banner_468x60.gif]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Raul
Tavaliige

Postitusi: 208
Liitunud: Sep 2007
09-04-2008 00:16
Postitus: #23
 
Tsitaat:Algselt postitas: ONE
Aga kui ei ole siiski olemas seda absoluutset tõde.Kui selle tõe asemel valiseb Kaos ja kõik protsessid toimuvad iseenesest, aga suht ettearvamatult.Oletame, et kõige algus ongi see nn. Allikas, aga kui kõik on väljunud kontrolli alt ja nüüd valitseb kõigis ja kõiges Kaos.
Kaoses toimuvadki protsessid kus ei kehti tavapärane põhjus/ tagajärg seadus.

Aastal 2012 ei juhtu midagi. Kõik jätkub nii nagu siiani.
[Pilt: banner_468x60.gif]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Flash
Veteran

Postitusi: 1,664
Liitunud: May 2005
09-04-2008 08:06
Postitus: #24
 
Tsitaat:Algselt postitas: RaulMingit kõrgemat tahet ei ole olemas, peale inimese enda oma. Inimene peaks endale olema ainus jumal keda kuulata.
Millist osa endast? Südant või mõistust.
Inimene ei ole enda jumal, inimene on enda Maailma jumal.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Raul
Tavaliige

Postitusi: 208
Liitunud: Sep 2007
09-04-2008 09:31
Postitus: #25
 
Tsitaat:Algselt postitas: Flash

Inimene ei ole enda jumal, inimene on enda Maailma jumal.
See on minu jaoks üks ja sama ....

Aastal 2012 ei juhtu midagi. Kõik jätkub nii nagu siiani.
[Pilt: banner_468x60.gif]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Põhjus kõigile hädadele Metafor 53 12,190 20-11-2017 12:55
Viimane postitus: PiziIngliito

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog