Para-web'i sünnipäev 2017

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tean palju kuid ei jaga
Autor Sõnum
Jason
Bännitud

31-03-2008 17:10
Postitus: #26

mida ma tõestan? mul pole võimeid ega tunne ka kedagi, kel oleks. seda enam ootan ja soovin, et räägiks keegi, kes oskab ja teab.

http://teateid_tegelikkusest.phpbb24.com/index.php
http://www.youtube.com/watch?v=JenF7pi3xX4
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

31-03-2008 18:07
Postitus: #27

Ilma võimeteta saab ka palju ära teha, tähtis on oskus. Nagu ma näen on teil vajadus kätte saada teadmised,millega teisi valitseda,sest see osa on teil nimelt puudu. Seda tee ei saa.
Gulja
Tavaliige

31-03-2008 18:25
Postitus: #28

Tsitaat:Algselt postitas: HUGOTH
Ilma võimeteta saab ka palju ära teha, tähtis on oskus. Nagu ma näen on teil vajadus kätte saada teadmised,millega teisi valitseda,sest see osa on teil nimelt puudu. Seda tee ei saa.

kle oled sa mingi kehkenpüks ja jutumees või tead ja teed kah midagi, vastasel juhul särad siin niisama nagu kasssikuld.

muideks keegi ei taha kedagi valitseda. Jah on neid kes tahavad, kurjal ja enesekasu eesmärgil. Üldiselt siinne seltskond , pakun, on rohkem lihtsalt teadmahimuline. Nii ka mina. Nii et kui sul on mõni teema millest rohkem tead , mis on uus ja huvitav siis , valgusta meidki.
Jason
Bännitud

31-03-2008 22:07
Postitus: #29

tegelikult ma teengi ilma üleloomulike võimetega suht palju ära. tõlgin, kujundan, küljendan, kirjastan, kasvatan titte, rahuldan naist. ütleme, et teen asju, millega enamus hakkama ei saa. aga...tjah...see pole ju see. PARAWÄRKI oleks vaja ;-)

Anzie
Nägija

31-03-2008 22:42
Postitus: #30

Siia võib ju sadu lehti kirjutada,aga sellel ei ole mõtet.Seda saab ju teha ka lühemalt ja keda see asi edasi huvitab võib ise edasi uurida.Siin on palju sellised, millest ühte huvitab ainult mingi kindel osa,teine tahab nimme kõike näha.Võimaluse piires trükin siia ka pikemalt nendest asjadest.mul on siin probleem kirjutamisega.Ei saa nii kiiresti seda teha,kui vaja on.
Ma pole öelnud, et ei avalda siin pikemalt lugusid see on kellegi vaimusünnitis .Ja samuti ei teinud seda teemat eraldi siin mina.Vastasel juhul kustutan terve selle teema ära....

Sina tegid selle teema ju. Ja sinu lause oli just selline: Mul on materjali palju aga siia ei saa seda panna need on liiga pikad lood. Kui siis kusagil kokkusaamisel võtan veel mõned huvitavad tegelased kaasa. Kui sina seda teemat ei teinud, siis kes seda tegi? Miks sa ähvardad, et kustutad selle teema siit ära? Kustuta, minugipoolest.
Lotharius
Tavaliige

01-04-2008 03:15
Postitus: #31

Vähem möla, pikem samm!

Seda, et keegi ainult selle pärast siin tahaks mingite võimete tõestust saada, et neid ära kasutada kellegi üle valitsemiseks, ma kahtlen. Samas ka mulle meeldib, kui inimesel on miskit oma väidete kinnituseks öelda. Jasoniga olen ma ses suhtes suht ühel meelel, et iga asja puhul võiks ikka mingi käegakatsutav või silmaga nähtav tõestus ka olla. Siin keegi ütles:"et kui on võimed, siis miks peab midagi tõestama kellelegi?", ma ütleks selle peale, et paratamatult tõstatab see küsimusi ja huvi, kui keegi väidab enesel olevat võimeid või siis suuri kogemusi paranähtustega. Kui seletada ei taha, siis ei pea üldse selliste väidetega välja tulema. Samas kui teemaalgataja tõesti kunagi pajatab oma kogemustest, siis ju igati tore Smile
Jason
Bännitud

01-04-2008 08:27
Postitus: #32

anzie, hugo ei teinud seda teemat nagu ka mina ei teinud "jason vs paramehed". need mõlemad on tekkinud mingi teise teema poolekslöömisest moderaatori käe läbi.

Celtic
ja sina pead kandma maailma

01-04-2008 09:06
Postitus: #33

Ma ju kirjutasin juba eespool, et mina tegin teema, ent teema kasvas välja siiski Hugo ütlemisest.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
HUGOTH
Veteran

01-04-2008 17:20
Postitus: #34

Pakun kõigile skeptikutele proovimiseks ühe väikese viguri,kuidas hambavalust igaveseks lahti saab.
Seda võib ka muul ajal proovida aga siis ei ole toimet. Pole tähtis,kas valutab ülemised või alumised hambad.Kõigepealt istute toolile,seejärel sirutage parem jalg välja.
Algul hingate 3..4korda sügavalt sisse välja seejärel jätate viimasel välja hingamisel pool õhku sisse.Samaaegselt vaadake silmadega jala pöia peale ja mõttes hingake läbi jalatalla sisse.Samaaegselt veel hoidke hinge kinni.nii kusagil 15...20 sekundit .Kui te õieti teete seda,siis tekib teil suhu imelik maitse,millele te oska nime anda,seenäitab seda,et asi toimib õieti.seejärel hingake kõik välja.Valu kaob igaveseks elu lõpuni.
See variant kehtib siis,kui valutab parema poole hambad.Vasaku poole valu korral teha sama asi vasaku jalaga läbi. Kui ei tule kohe välja võite korrata. Sellel ei ole kahjulikku kõrvalmõju.Olen omal nahal seda teinud ammu ammu aega tagasi.Head tegemist.
Anzie
Nägija

02-04-2008 22:20
Postitus: #35

Tsitaat:Algselt postitas: Jason
anzie, hugo ei teinud seda teemat nagu ka mina ei teinud "jason vs paramehed". need mõlemad on tekkinud mingi teise teema poolekslöömisest moderaatori käe läbi.
Okei, ma ei teadnud seda. Vabandust minu poolt. Teadsin seda, et ta kuskil teises teemas seda väitis...
Gulja
Tavaliige

03-04-2008 08:22
Postitus: #36

Pakun kõigile skeptikutele proovimiseks ühe väikese viguri,kuidas hambavalust igaveseks lahti saab.
Seda võib ka muul ajal proovida aga siis ei ole toimet. Pole tähtis,kas valutab ülemised või alumised hambad.Kõigepealt istute toolile,seejärel sirutage parem jalg välja.
Algul hingate 3..4korda sügavalt sisse välja seejärel jätate viimasel välja hingamisel pool õhku sisse.Samaaegselt vaadake silmadega jala pöia peale ja mõttes hingake läbi jalatalla sisse.Samaaegselt veel hoidke hinge kinni.nii kusagil 15...20 sekundit .Kui te õieti teete seda,siis tekib teil suhu imelik maitse,millele te oska nime anda,seenäitab seda,et asi toimib õieti.seejärel hingake kõik välja.Valu kaob igaveseks elu lõpuni.
See variant kehtib siis,kui valutab parema poole hambad.Vasaku poole valu korral teha sama asi vasaku jalaga läbi. Kui ei tule kohe välja võite korrata. Sellel ei ole kahjulikku kõrvalmõju.Olen omal nahal seda teinud ammu ammu aega tagasi.Head tegemist.

kas mingit muud õpetust pole skeptikutele. See hambavalu ei tule ega tule et sinu õpetus ära katsetadawink ( ma ei nori)

Mida igapäevasemat ehk?
HUGOTH
Veteran

03-04-2008 10:27
Postitus: #37

Sa saad seda ka ilma toimeta teha,tunned ainult effekti.Saad sellega hakkama tulevad uued asjad.
Anzie
Nägija

03-04-2008 16:44
Postitus: #38

Ja mis need uued asjad on? Ja kust nad tulevad?

Muudetud: 3-4-08 kell 16:44:45 Anzie
Gulja
Tavaliige

05-04-2008 09:52
Postitus: #39

Sa saad seda ka ilma toimeta teha,tunned ainult effekti.Saad sellega hakkama tulevad uued asjad.

peale 6 te katset mingit effekti ei tundnud. Külla aga võin öelda et oskan ise midagi huvitavat.

Lamage selili ja lõdvestunult. hingake rahulikult. nüüd üritage ajuga anda liikumise käslusi oma jalgadele aga samas üritage mitte jalgu ega muid kehaosi liigutada. Effekt seisneb selles et te anna te niiöelda vale signaale. signaalile ei järgne tegevust nagu peaks ja te peaks tundma just nagu oleks teie jalad ``electri`` pinge all. Kui edasi proovite või niimodi kogu keha seletamatu (tundmatu) pingega täita.
Päikeseinsener
Bännitud

23-01-2011 15:47
Postitus: #40
RE: Tean palju kuid ei jaga
Näe, kõik on nii "electri" pinge alla jäänud, et 2 aastat pole kriipsugi
siia enam tulnud wink

"You're all individuals"
Ott Sama
Veteran

23-01-2011 18:53
Postitus: #41
(26-03-2008 20:11 )HUGOTH Kirjutas:  Mul on materjali palju aga siia ei saa seda panna need on liiga pikad lood. Kui siis kusagil kokkusaamisel.Lisaks võtan veelmõned huvitavad tegelased kaasa.

Olen päris tulija, kui HUGOTH hõikaks välja kus ja millal. Tuleks lausa
rattaga, kui ilmad kobedamad. Paraku pole HUGOTH päris pikalt Para-
webi külastanud. Teeb ehk natuke murelikuks... .
HUGOTH
Veteran

23-01-2011 19:42
Postitus: #42
Tere jälle Lugesin siin seda materjali üle tüki aja ja miski on mäda selles loos. Kusagilt on eriasjad kokku miksitud. Ma ei ole teadmiste ja materjali jagamise vastu kui sellest ka inimestele kasu on. Tavaliselt piirdub see kõik info kogumise ja tegijate arvelevõtmisega, seega Omamoodi filter....
Kõik need on mõeldud inimeste jaokset nad saaksid enda hädasid ja olemist parandada. Panen ka uut materjali üles nii mõnigi võib siit midagi leida......
Mannu Eemal
Blondiin

24-01-2011 14:26
Postitus: #43
(23-01-2011 18:53 )Ott Sama Kirjutas:  
(26-03-2008 20:11 )HUGOTH Kirjutas:  Mul on materjali palju aga siia ei saa seda panna need on liiga pikad lood. Kui siis kusagil kokkusaamisel.Lisaks võtan veelmõned huvitavad tegelased kaasa.

Olen päris tulija, kui HUGOTH hõikaks välja kus ja millal.
Mina ka!

Brain expedition.
Ilo
Avatariks Orioni Tähevärav xendra

24-01-2011 15:26
Postitus: #44
(23-01-2011 19:42 )HUGOTH Kirjutas:  Kusagilt on eriasjad kokku miksitud.
Erinevatest teemadest on välja võetud postid, mis on kokku kogutud siia, et halvustada HUGOTH'i nime? Bleh
Jõhvikas
Veteran

24-01-2011 17:40
Postitus: #45
Celtic tegi ühe teema pooleks ja talle omaselt ka vastava pealkirja valis. Ausaltöeldes on teema pealkiri natuke naljakas, et peale selle teema poolitamist oleks võinud selle ka lukku panna, aga see selleks.

Hugoga olen kohtunud ja tean omast käest, et tal on, millest rääkida. Kui Viljandi kanti sattun, siis kindlasti helistan ja soovin temaga kokku saada. Samuti olen huvitatud ka veidi suuremas seltsis kohtumisest, kui Hugo seda heaks mõtteks peab.
(selle postituse viimane muutmine: 24-01-2011 18:11 Jõhvikas.)

Pimedus on ürgne, ajatu. Valgus tuleb ja valgus läheb, pimedus oli, on ja jääb. Sule silmad ja sa näed!
HUGOTH
Veteran

24-01-2011 19:55
Postitus: #46
Mõte on hea aga millal seda teha....Praegu on liikumisega raskusi,seda võib märtsist alates teha kusagil erinevates kohtades kus on kergem inimestel kokku tulla ja on huvilisi. Võib ka väikses ringis mul pole selle vastu midagi.
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

24-01-2011 20:11
Postitus: #47
Hugoth - sinu ratta kell on siiani minu käes. Kui sul keegi tuttav "talinas" liigub anna teada - saadan sulle edasi.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Ott Sama
Veteran

27-06-2011 19:51
Postitus: #48
(24-01-2011 19:55 )HUGOTH Kirjutas:  Mõte on hea aga millal seda teha....Praegu on liikumisega raskusi,seda võib märtsist alates teha kusagil erinevates kohtades kus on kergem inimestel kokku tulla ja on huvilisi. Võib ka väikses ringis mul pole selle vastu midagi.

HUGOTH! Aeg sobib, ilmad on soojad...! Kuidas on, kas kohtumine
Valgehobesemäel para-kokkutulekul v. enne seda, eraviisiliselt väiksema
seltskonnaga? Olen valmis tulema! Nimeta endale sobiv aeg, koht ja viis.
euroruubel
Saidil

vaatlen ja jälgin

27-06-2011 21:26
Postitus: #49
RE:
(01-04-2008 17:20 )HUGOTH Kirjutas:  Pakun kõigile skeptikutele proovimiseks ühe väikese viguri,kuidas hambavalust igaveseks lahti saab.

Mul hammastega just jama . aga mida see koht
Tsitaat:Seda võib ka muul ajal proovida aga siis ei ole toimet
tähendab?

mäng mängus
Päikeseinsener
Bännitud

27-06-2011 22:28
Postitus: #50
RE:
(27-06-2011 21:26 )euroruubel Kirjutas:  Mul hammastega just jama . aga mida see koht
Tsitaat:Seda võib ka muul ajal proovida aga siis ei ole toimet
tähendab?

See peaks tähendama, et muul ajal on kui
hammas ei valuta?

"You're all individuals"
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ettetundmine, kuid Deemet 14 2,407 19-12-2011 17:37
Viimane postitus: TDK
  Palju juhtumeid minu ja mu vanemate elus. Mori 11 2,599 11-12-2007 19:53
Viimane postitus: monika999

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog