Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimulaadsete olendite liigitamine (arutelu)
#26
TV1 kirjutas:
Tsitaat: Ei taha inimesi päris ära hirmutada. Nii nüüd ehk keegi sai natuke infomaatsiooni vaimude kohta.
Ei no, mis see siis nüüd hirmutas Laugh
Siin enamus rahvast juba suurte annustega harjunud wink
Aga iga infokild on teretulnud, seega teretulemast foorumisse!
Vasta
#27
(06-03-2012, 10:20 )Marina Kirjutas: TV1 kirjutas:
Tsitaat: Ei taha inimesi päris ära hirmutada. Nii nüüd ehk keegi sai natuke infomaatsiooni vaimude kohta.
Ei no, mis see siis nüüd hirmutas Laugh
Siin enamus rahvast juba suurte annustega harjunud wink
Aga iga infokild on teretulnud, seega teretulemast foorumisse!

Ei tea, mis tonte ta küll oma "natukese ära hirmutamisega" toita tahtis ? Laugh

Vasta
#28
Teema jätkuks Tiibeti vaimolenditest.
Peale füüsilist keha omavate olendite nähtava ilma eksisteerib ka nähtamatu maailm, kus olenditel jämemateerial põhinev füüsiline keha puudub. Selliseid vaimolendeid esineb kõikjal meie ümber. Tiibetis on klassifitseeritud nn 8 klassi vaimolendeid, kes kas pahatahtlikkusest või kui neid on tülitatud või vihastatud, võivad inimese tervist kahjustada ja mitmesuguseid õnnetusi põhjustada. Jämedal füüsilisel tasandil toimib inimene vaimolenditest paremini, ent energiatasandil on need olendid inimestest vägevamad ja võivad meid kahjustada.

Näiteks kui inimene on oma mõtlematu käitumisega vaimolendeid pahandanud (veekogude ja õhu saastamine, suurte puude maharaiumine jm), siis saadavad nad vastu kannatusi ja haigusi. Suurem osa vaimuhaigustest on vaimolenditest provotseeritud, samuti paljud nahahaigused, allergiad ja mistahes muud hädad, mis tavaravile alluda ei taha.

http://www.tiibetimeditsiin.ee/seletused.html
Vasta
#29
(19-11-2012, 21:10 )Müstik Kirjutas: Teema jätkuks Tiibeti vaimolenditest.
Peale füüsilist keha omavate olendite nähtava ilma eksisteerib ka nähtamatu maailm, kus olenditel jämemateerial põhinev füüsiline keha puudub. Selliseid vaimolendeid esineb kõikjal meie ümber. Tiibetis on klassifitseeritud nn 8 klassi vaimolendeid, kes kas pahatahtlikkusest või kui neid on tülitatud või vihastatud, võivad inimese tervist kahjustada ja mitmesuguseid õnnetusi põhjustada. Jämedal füüsilisel tasandil toimib inimene vaimolenditest paremini, ent energiatasandil on need olendid inimestest vägevamad ja võivad meid kahjustada.

Näiteks kui inimene on oma mõtlematu käitumisega vaimolendeid pahandanud (veekogude ja õhu saastamine, suurte puude maharaiumine jm), siis saadavad nad vastu kannatusi ja haigusi. Suurem osa vaimuhaigustest on vaimolenditest provotseeritud, samuti paljud nahahaigused, allergiad ja mistahes muud hädad, mis tavaravile alluda ei taha.

http://www.tiibetimeditsiin.ee/seletused.html


Tiibetist on pärit ka tulpad?
Vasta
#30
Tulpa on lihtsalt üks nimetusi vaimujõul loodud vaimolendile.

(15-10-2008, 17:36 )Müstik Kirjutas: TULPA (ingl Thoughtform),

mõttejõu abil loodud inimsarnane vaimolend, kelle suudavad esile kutsuda väga vilunud Tiibeti maagid või joogid. Tulpa käitumine ei erine tavalise inimese omast.
Selliseid fantoomolendeid on mainitud mitmete maade šamaanide nõiakunstis. Tulpad, kes väljuvad oma looja kontrolli alt, võivad halba teha, haavata või isegi tappa. Näiteks prantslanna Aleksandra D a v i d-N e e l (1868-1969) oli hädas enda poolt loodud tulpaga.
Tulpa kohta saab lugeda Gunnar Aarma raamatust "Müstika ja maagia", lk.101-105 ja M. Kivimets, M.Simpson. "13 imekuju" (Salasõna, 1999, lk. 39-41).

Tiibetiga on pistmist nii palju, et sealsetes kloostrites ilmselt osatakse kõige muu kõrval ka vaimolendite loomise tehnikaid.

Igatahes õppis 20.saj. alguses Pariisi ooperilauljatar Alexandra David-Neel mitu aastat Lääne-Tiibeti ja Sikkimi kloostrites sanskriti keelt, budismi, reinkarnatsiooni ja mitmeid psüühilise ja müstilise treeningu erinevaid vorme, tänu millede tundmisele lõi ta hiljem oma lõbuks
t u l p a, paksu ja lõbusa tiibeti munga, kellest hiljem oli väga raske vabaneda.
Pole kuulda olnud, et need mõttejõul loodud olendid eksisteeriksid ka peale nende looja surma ja samuti ei pea nad kõik olema tiibeti mungad, aga mine sa tea, mis olendeid niisuguseid psühhotehnikaid valdajad veel loonud on...Smile
Ka siin foorumis tegutsevad šamaanid on kummalistest olenditest pajatanud.
Vasta
#31
(05-03-2012, 23:27 )tv1 Kirjutas: Headel vaimudel on aga üks hirm..Nad kardavad et pereliikmed nad unustavad. Seega..Käige aeg ajalt surnuaias ja pange oma lähedastele küünlaid see ütleb neile et nad pole unustatud ja nad on siiani väga tähtsad teile. Põleval küünlal on veel üks eesmärk..Küünlatuli ja valgus annavad headele vaimudele energiat, soojust ja ka kindlustunnet. Ja võibolla selle eest nad kaitsevad teid ka pareminiSmile

Aga kuidas saaks teada, kas mõni vaim üldse meile head soovib? Osa nägijaid hoiatavad, et mõnikord võib surnud lähedase nime ja kuju all esineda mingi kurjem tegelane.
Vaadates inimeste põhjendusi kalmuaias käimise osas tekib tunne, et paljud on kurjuse küüsis Smile Näiteks on inimesi, kes sõltumata religioossetest vaadetest põhjendavad lähedaste haual käimist niimoodi: "nii peab!", "nii on viisakas!" Lisaks üritavad need inimesed sunduslikku surnuaias käimist kõigile peale suruda. Aga kas see ütleb meile midagi? Võibolla need inimesed ei julge tunnistada oma salafoobiaid, mis on nende kalmuretkede reaalseks põhjuseks? Või on nad kaotanud igasuguse sideme teispoolsusega ja üritavad meeleheitlikult viimase jõuga surnute külge klammerduda, otsides neilt tuge elus edasiminekuks?

Vasta
#32
Eesti (Viru) oma vaimolenditest põhjalikumalt: http://pr.pohjarannik.ee/?p=14030
Mall Hiiemäe uus raamat "Virumaa vanad vaimujutud". Ei ole veel ise lehitsenud, kuid tean, et Mall Hiiemäe on väga hea autor sellel teemal.
Vasta
#33
(24-11-2012, 03:59 )paadikapten Kirjutas: Aga kuidas saaks teada, kas mõni vaim üldse meile head soovib? Osa nägijaid hoiatavad, et mõnikord võib surnud lähedase nime ja kuju all esineda mingi kurjem tegelane.

Tõstukijuhina töötav pereisa väidab, et püüdis videosse oma armastatud lemmiklooma vaimu ning usub, et koer tuli isegi haua tagant peret aitama, et maja sageli külastavad kurjad vaimud eemale peletada. Pere usub, et hauatagusest elust naasnud koera vaim vabastas neid pahatahtlikust kummitusmehest.

Pere sõnul jäi nende koer videole kaks kuud peale seda, kui ta raske haiguse tõttu magama pandi.

Perepea Barry räägib, et on näinud koridoris heledaid lendavaid kerasid ehk "orbe", ja just selle koha peal, kus Mutley olla armastas. Mees väidab, et valguskerade ilmumise ajal on tunda ka märja koerakarva lõhna. Barry haaras ruttu kaamera ja hakkas filmima kõike, mis majas toimus.

Barry üllatuseks videol on näha varju kuju, mis kaamerasse ilmub ning liigub otse kaamera suunas. Barry hinnangul on see koera jalg ja selle kohal on koera pea. Pere jagas videot ka sotsiaalmeedias, kus seda jagati 134 000 korda.

"Kõige hirmsam oli hetk, kui sammud muudkui lähenesid ja tundsin, et keegi sisenes ruumi ja oli toas koos minuga. Meie tütred Christime ja Bethany on majas näinud vana meest ja Christine usub, et tegemist on eaka kaevuriga, sest maja on ehitatud mahajäetud kaevanduse kohale," kirjeldas pereisa majas toimuvaid õudusi. "Peale seda, kui Mutley meie juurde vaimuna tagasi tuli, jäi öine kummitamine järgi. Usume, et koer tuli vaimu kujul Christinet kaitsma."
http://lemmikloom.delfi.ee/uudised/perei...d=74303519


Vasta
#34
Ma ei tea kas on õige teema aga olen kohanud keha võtvaid olendeid, kes suudavad hetkeks võtta üle inimese keha. Õelda mõne sõna või märklause.
Väga väike 5-20 sekungiline ülevõtmine.Mis on märgatav.
Olen kaa näinud sellist olukorda kus antud olend on hüppanud järgmisesse inimesse siis mõne sekundilise vahega ja ta kordas sama, hiljem ülevõetud inimene ei mäletanud midagi.Kas tegu hea või halvaga ei tea aga õhkkond oli suht negatiivne ja närviline.
Vasta
#35
Olete kunagi mõelnud ,kes mesellised oleme ,Inimesed .Mida me tegelikult kanname ja miks me oleme kõik erinevad .Kui rääkida liigtamisest.Siis see igal ühel oma moodi .Mina lävin kõigega .Minu Vend on Surm .Kaitseinglid Haremoonia ,tematütred Usk Lootus ja Armastus .Kõige tähtsam Isetust Õpetas mulle See tuntud Vanaema .Iga päevaselt on mul külas Orion ja ka Sirius .Tuleviku näitab teed Kõiksus ,st avada tee Kultsele põlvkonnale .
Vasta
#36
Mul elab mingi astraaltasandi vanamutt kodus (kehatu vaim).
Igal juhul ta on naissoost ja haiseb nagu vana inimene.
Oleks vaja minema saata, kas kellelgi on DIY juhendit pakkuda või tuleb mõni spetsialist kutsuda.
Vasta
#37
„..Mul elab mingi astraaltasandi vanamutt kodus (kehatu vaim).
Igal juhul ta on naissoost ja haiseb nagu vana inimene...“

Miks arvad, et vaim?
Võibolla lihtsalt vorstivõileib kogemata paar nädalat tagasi voodialla kukkunud... wink
Vasta
#38
Vaimud (vist) ei haise? Deemonid küll pidada andma väävlilõhna.
Vasta
#39
(01-05-2022, 14:11 )selgus Kirjutas: Mul elab mingi astraaltasandi vanamutt kodus (kehatu vaim).
Igal juhul ta on naissoost ja haiseb nagu vana inimene.
Oleks vaja minema saata, kas kellelgi on DIY juhendit pakkuda või tuleb mõni spetsialist kutsuda.

Lõhnaga võivad vaimud endast ikka märku anda, ja just on täheldatud vanainimesele iseloomuliku lõhna seletamatut tagasitulemist, seda siis kummitamise käigus. Igaüks ei näita ennast. Kuigi võib ka nii olla, et algul annab lõhna, hiljem näitab ennast ka.
DIY juhend on miski uus ja välismaine kunts ilmselt wink, millest mina ei tea midagi, kuid algul tasub ikka ise proovida. Et kes ta on ja mis ta tahab ning kui võimalik, siis tahtmine täita (eeldusel et ikka normaalne soov on). Äkki tahab sulle öelda, kuhu ta oma kulla peitis? See naljaga wink öeldud. Võiks teada saada, kas on võimalik tema isikut tuvastada.
Aga kui tal mingit sarnast muret hingel ei ole, siis tuleb sellele moodustisele selgeks teha, et "mina olen siin peremees, mina elan nüüd siin ja sina mine sinna, kus kõik surnud on". Enesekehtestamine nagu oleksid lapsevanem ja annad lapsele käsu, mille ta kindlasti peab täitma.
Vasta
#40
DIY - do it yourself, ehk ise tegemise juhend.
Eks ma proovin teda siis viisakalt kukele saata.
Vasta
#41
Tsitaat:DIY juhend on miski uus ja välismaine kunts ilmselt[Pilt: wink.gif], millest mina ei tea midagi, kuid algul tasub ikka ise proovida
Tsitaat:DIY - do it yourself, ehk ise tegemise juhend.
See kukkus küll lahedasti välja Smile
Meil vb lausa kaks põlvkonda vahet? Olgu kuidas on. Unes nägin Doris't, kes ärkas kirstus ellu, aga tema oli teismeline.
Vasta
#42
Kes on Doris?
Sünniaasta on mul 82, veevalaja tähtkuju.
Vasta
#43
Ahh, asi siis ikkagi selles, et ma ingl k keskkonnas vähe viibin. 
Aga Doris. Ma mõtlesin Sinu "vanamuti" peale, ja kohe öösel nägin üle pikapika aja unenäo, mis oli seikluslik ja õudusfilmilik, aga siiski mitte õudne; selle peategelane oli Doris. Reaalis sarnast filmi vaatasin 2 kuud tagasi (Gogoli "Vii" 196? aasta ekraniseering). Kahtlustan seega, et äkki "vanamutt" kaudselt põhjustas unenäo.
Vasta
#44
Ma ei tea, mõtlesin selle vanamuti nahka ja ausalt temalt tark tegu, et siia jäi... Viimase info valguses ja kuidagi ma olen millegipärast seda alati teadnud, et peale surma saab ka surra ja siis juba lõplikult ( tapetakse) oleneb kuidas  veab, seega peaks mutile mingi teise koha vaatama olemiseks, kuid  kusagile (?!)  vägivaldne  saatmine   võib võrdsustuda   tapmisega. Ei saa nii mõelda, et mutt sest kõik saavad  vanaks.  See muinasjutt ilusast paradiisist  ja igavesest hingest unustage ära ja hakake tegelema enese arenguga ja see ka unustage ära, et surres siin, oletegi surnud. Olles sael pool  peab väga ettevaatlik olema ja sp tulebki areneda,
Vasta
#45
Aga kuidas see vanamutt üldse tekkis? Kas eelnes mingeid muudatusi elukorralduses, saadi/osteti mingi vana ese, suveniir, ja klassika - ega keegi vaime välja ei ole kutsunud?

Siin maailmas kummitamas  ei ole minu teadmist mööda mitte kogu/terve kunagi elanud inimene, vaid mingi infokribalake ainult. Seega "ära"saatmine ainult ühendab tervikuks, mitte ei tapa. See "tervik" ei ole jah igavene, muutub temagi. 
Eks nad võivad ikka siiapoole tolknema jääda, aga saaks ehk mingi kokkuleppe, et kui mind ikkagi segab, siis tolkne kuskil seal, kus sa mind ei sega, või viisil, et sa mind ei sega.
Vasta
#46
(05-05-2022, 09:32 )Mannu Kirjutas: Aga kuidas see vanamutt üldse tekkis? Kas eelnes mingeid muudatusi elukorralduses, saadi/osteti mingi vana ese, suveniir, ja klassika - ega keegi vaime välja ei ole kutsunud?

Siin maailmas kummitamas  ei ole minu teadmist mööda mitte kogu/terve kunagi elanud inimene, vaid mingi infokribalake ainult. Seega "ära"saatmine ainult ühendab tervikuks, mitte ei tapa.
Eks nad võivad ikka siiapoole tolknema jääda, aga saaks ehk mingi kokkuleppe, et kui mind ikkagi segab, siis tolkne kuskil seal, kus sa mind ei sega, või viisil, et sa mind ei sega.

Kohati jääb tervik  ka siia, kindlasti mõningal juhul on ainult  kimbuke. Juhul kui on midagi kusagil alles, siis ehk kimbuke ka ühineb, kuid kui ei ole midagi jäänud ei ühine miskit sest hing on juba teistele toiduks ümbertöödeldud. Need ühinemised jne paradiis jms  oli varem, siis kui sealpoolus ei olnud veel võetud parasiidi poolt, muutused algasidki teispoolsuses ja jõudsid reaali.

Võtame või surnuaias, hing liigub keha järel sinna, aed ise on ära sõnutud tekib pidurtatus nii mõtlemises kui liikumises ja  seal liiguvad olendid ( feeding ground)  kes tarbivad, veel on olemas lõksud-tunnelikesed, mis tõmbavad  ja liigud...otse toidulauale,  ma ei taha sellest...

Ei saa suhelda  surnu hingega-ainult programmiga  suhtled-kõik sellised  kanaldused on illusioon inimesele, et see  usuks,  oleks rahulik, ei areneks.
Vasta
#47
Kust sain? "Vanamutt" ja kari muid puduloiuseid tuli kaasa haiglaskäigust, justkui koduseks ülesandeks anti need õigesse kohta ära saata.
Ma olen ka seda meelt, et need eksinud vaimud tuleb leebelt õigele sagedusele aidata, mitte ära hävitada nagu osad teenusepakkujad teevad.

Õnnestus vist metsamatkal metsa jätta see astraaltädi.
Vasta
#48
See nüüd küll aitamine ei olnud ja tehke ikka vahed noore ja vana vahel .Noor neiu kurb aga hea tahtlik vägivalda ei aga hoolimatus põhjustas surma ja nüüd on ta metsas üksi .Kurat teid küll parem saatnud või hävitanud ta ära .
Vasta
#49
Tuleta meelde kust surnuaiast mööda või läbi käisid ja pane siia või saada mulle see neiu vajab abi .
Vasta
#50
Tahad minna teda sinna metsa otsima, kus ma matkasin?
Võin koordinaadid saata.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis on vaimud/kummitused? - Arutelu! z3r0 c001 238 134,436 24-10-2018, 20:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Küsimus....arutelu "kuradi" kohta eesti vanarahvap madman07 3 4,180 14-03-2010, 11:43
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat