• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Võlukunst - mis te arvate ?
#1
Tere, mida arvate teie võlukunstist ?
Mis te arvate kas on olemas sellised loitsud või nõiasõnad mis aitaksid näiteks ust lahti teha ?
Mis te arvate, kas on olemas selllised nõiad ja võlusrid [umbes] nagu on näiteks ''Harry Potter'' - i raamatus , ainult meie ei tea , et na olemas on , [me oleme nagu mugud] .


Mina isiklikult usun sellese ja väga palju . wink
Vasta
#2
usun ja olen kindel, et ei ole. sina võid uskuda, kui soovid.
Vasta
#3
Jason usub asju ainult siis kui see on kinnitatud Teaduste Akadeemia või Partei Keskkomitee Pleenumi poolt. Kolmas võimalus on see kui võlukunst (või mis iganes muud) talle raudse saapaga kannikasse virutab ning valu sunnib ehk teda ka mõtlemist alustama mitte korrutama religiooni mida mõned ekslikult teaduseks kutsuvad ...

Aga võlukunstist kah siis natukene.

Vaatame siis lähemalt MIS ON VÕLUKUNST. Esiteks kuidas me teda tunneme ehk suudame identifitseerida. Tegemist siis on tegevusega mis mõjutab meid. Tegevus kutsutakse esile isiku poolt teatud sõnade lausumise abil ning ka teatud objektide (võlukepp näiteks) vahendusel. Tegevus väljendub kas esemete ilmumisel, esemete mõjutamisel (sellega kaasneb nende liikumine) või elusolendi tegevuse suunamisel ja juhtimisel.

Kas ei tundu tuttav ? Kui a nüüd õieti mäletan siis sarnase kirjeldusega saab iseloomustada paranormaalseid nähtusi nagu telekinees (asjade liikumine), teleportatsioon (asjade ja isikute ilmumine näiliselt mitte kusagilt) ja ka telepaatia (teise olendi juhtimine mõtte abil või nende lugemine) - seega võib öelda, et võlukunst kui selline on tegelikutl kaugele arenenud paranormaalsed võimed.

Igasugused võlukepikesed ja maagilised rohud&pulbrid on butafooria mis aitab isikul keskenduda või lihtsalt on kasutusel teatraalse efekti saavutamiseks. Seega ei ole asja juures midagi imelikku. Kuigi Jason saab kohe südame rabanduse minu järgmisest väitest või vähemalt ohkab teatraalselt ning ütleb midagi sellist "jälle üks kergeusklik idioot kes sellisesse jamasse usub" - siis vaatamata selle (äkki veab selle rabanduse osas) väidan ikkagi, et paranormaalsed võimed on olems ning paljud inimesed on kontrollitud tingimustes neid ka demonstreerinud. Nüüd küsimus on lihtsalt selles kas need võimed on meil anomaaliana ehk siis isik kes valdab mingit võimet on geneetiline värd või lihtsalt on tegemist inimevolutsiooni esimeste arglike sammudega uuele tasandile või siis hoopiski hästi unustatud vana võimega mis kunagi inimestel eelmiste tsivilisatsioonide ajal oli vabalt kasutada.

Siit edasi võib teha päris huvitavaid järeldusi. Näiteks teadlased tundub, et on tõestanud teleportatsiooni võimalust ning ka elementaar osakeste "suhtlemist" mis näiliselt (meie arusaamade alusel) ignoreerivad kooli füüsikat. Kui meenutada vanarahva tarkus mis väljendub lauses "As above, as belove" ehk siis nagu üleval nii ka all ning mida annab siis seletada lahti järgneval viisil. Meie maailm kus me elama on otseselt seotud meie mineviku ja tulevikuga ning kogu UNIVERSUMIGA. Ideeliselt suudame me teha kõike seda mis toimub ruumis meie ümber - asi on ainult õppimises.

Võttes asja kokku, et me siin liiga pikaks ei läheks jutuga, siis peab ütlema, et võlujõus ei ole midagi maagilist ega üleloomulikku. Mingil hetkel tulevikus saame ka kindlasti teada (mitte küll kõik inimesed personaalselt) kas tegemist on võimega mida me inimestena oleme unustanud vahepeal või võimega mida me alles õpime.

Pean siiski tunnistama, et isiklikult arvan, et tegu on asjaga mis on vahepeal olnud unustuse hõlmas. Sellele viitavad "nõidade ja nõidumise" lood ümber maailma ning ka sügaval kirjeldatud ajaloos. Seega loodan, et meil on eest tore aeg millal saame uuesti avastada sellised toredad võimed, kuid kahjuks arvan ma, et inimkond tervikuna ei ole selleks veel valmis ei psühholoogiliselt rääkimata eetilisest küljest.

Loodan, et minu kirjapandud mõttekäik aitas sind ning oli ehk ka huvitavam lugeda kui Jasoni oma.
Vasta
#4
excubitoris - aitäh sinust oli väga palju abi .



Minu jaoks on sellised kindlasti olemas , kuna keegi on neid näinud , muidu ju ei oleks möeldud selliseid asju välja nagu libahundid , vampiirid , ja muu sellinne .

see on minuarvamus.wink

Muudetud: 16-3-08 kell 14:18:59 Flitwick
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas: Flitwick
Minu jaoks on sellised kindlasti olemas , kuna keegi on neid näinud , muidu ju ei oleks möeldud selliseid asju välja nagu libahundid , vampiirid , ja muu sellinne .

kulla flitwick, ehk leiad hetkeks kannatust, et veidike analüüsida võimalusi, miks ei pea libahunt selleks, et teda välja mõelda, olemas olema? vihjeks küsiks vaid niipaljukest, et kas sa tõesti arvad, et inimesel puudub fantaasiavõime, mis koosmõjus hirmuga, lootusega jmt lisab värvikaid detaile nähtustele, mida esimese hooga seletamatud tunduvad? oled ehk märganud, et kõik taolised usukumused pärinevad ajast, mil inimene end ümbritsevat keskkonda ja nähtusi piisava täpsusega seletada ei suutnud? teisest küljest jällegi -- kas sa tahad samas ka väita, et absoluutselt KÕIK, mida inimene on kunagi mõelnud, PEAB olema tõsi sest (tsiteerides sind ennast) "kuna keegi on neid näinud , muidu ju ei oleks möeldud selliseid asju välja"?

ma soovin, et sa lihstalt mõtleksid tsiiipkaese selle üle. oma asi, mis tulemusele jõuad. minu soov on vaid see, et peale kõge võimalikkust absolutiseeriva ja põlistava para-mõttemaailma oleks oma suhtumise kujundamiseks kaasatud ka elutervet loogikat.
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: Flitwick
Minu jaoks on sellised kindlasti olemas , kuna keegi on neid näinud , muidu ju ei oleks möeldud selliseid asju välja nagu libahundid , vampiirid , ja muu sellinne .

see on minuarvamus.wink

Muudetud: 16-3-08 kell 14:18:59 Flitwick

Sa ei saa nähtut välja mõelda, aga see selleks.

Aga miks ei oleks välja mõeldud? Kas tõesti ei või maailmas olla ühtegi piisavalt hea fantaasiaga inimest, kes suudaks välja mõelda libahundi/vampiiri või ükskõik millise taolise olevuse? Kas tõesti kõik olendid, kellest räägitakse, kellest kirjutatakse on päriselt olemas? Sinu väitest peaksime me järeldama, et kõik filmides nähtu, raamatutes loetu on sulatõsi. Näiteks on olemas Spider-man, Lord Voldemort või ükskõik kes muu.
Vasta
#7
NSVLs tehti erinevaid katseid omal ajal päris mitmeid ning vähemalt igatsorti spetsidele jäi seisukoht, et tegu oli adekvaatsete nähtustega ja katsetega. Asi nimelt selles, et isik kes väitis, et tal on võimet ning ei suutnud seda demonstreerida saadeti Siberisse ning sai ametivõimudele teadvalt valeinfo andmise eest 15+5 aastat rasket sunnitööd. Sisuliselt võrdsustati see asi riigireetmisega. Vaatamata sellele imbus "metsikutel" üheksakümnendatel sealt välja (dollari jaht nimelt käis täies hoos) nii mitmeidki nimesi katseid ja ka lindistusi (enamuses tehtud peale 2MS ja 16mm lindile) kus olid kirjas nii koht kui ka isiku nimi kes katset sooritas.

"Organite" järeldus oli, et fenomen (paranormaalsed võimed) kui selline eksisteerib kuid on liiga vähe arenenud ja ebastabiilne, et seda oleks võimalik rakendada "tööstuslikult" militaar tarbeks. Olen isiklikult suhelnud 2 "organistiga" kes viibisid selliste katsete juures ning andsid oma sõna (miskipärast maksab mulle selliste meeste sõna rohkem kui sinu oma), et tegu ei olnud pettusega, sest petja saatusest ma juba mainisin.

Minule ISIKLIKULT sellest piisab ja ühtin nende meeste järeldustega. Huvilistele soovitan sellist raamatut kui "PSY SPIES" mille autoriks on mees nimega JIM MARRS ning raamatus suhteliselt ilusasti kirjas kuidas analoogsed katsed (kitsamalt kaugnägemise ehk remote viewingi osas) toimusid USAs. Ma olen päris kindel, et sulle minu toodud faktid ei ole adekvaatsed kuid mind jätab see täiesti külmaks. Tulevikus üritan sinu suhtes lähtuda sarnasest käitumismallist - ei vaidle, esitan mis mul on ja vaidlema pikalt (vähemalt) ei hakka sest ei näe sellel sisulist mõtet...

Muudetud: 2-4-08 kell 09:54:36 Celtic
Vasta
#8
Teemaalgataja jutt viis mind huvitavatele mõtetele... näiteks mida ma teeksin, kui tõesti kusagil metsas kargaks põõsa tagant välja sinises kleidis, tiivuline, võlukepiga vehkiv muinasjutuhaldjas ja teataks, et mul on kindlasti 3 mistahes soovi, mida ta võiks täita?
Ma olen legendidestki lugenud, et oma soovid tuleb esitada võimalikult täpselt, vastasel juhul võib asi nihu minna. Näiteks üks vana aja kuningas, kes soovis, et kõik, mida ta puudutab, muutuks kullaks... ja kuidas ta selle tõttu nälga jäi, kuidagi sai ta selle soovi lõpuks ka tühistatud. Oot, kas see mitte Piiblis kirjas polnud...
Sellest lähtudes siis ma hakkasin mõtlema, et mida ma selle haldja käest võiks soovida. Ja tunnistan, et ega midagi mõistlikku ei genereerunudki... ainsad asjalikuna tunduvad ideed olid sellised:

1. soov - et mu seljakotti tekiks miljon krooni, 500 kroonistes kupüürides. Ja mingil juhul ei hakka ma lisama detaile a´la "et see kunagi otsa ei saaks või et keegi seda minult röövida ei saaks", ma ei suudaks ju piisavalt detailselt oma soovi kirjeldada ja seega las olla see miljon kaduv, mul oleks nagunii vaja seda vaid selleks, et oma elu järjele seada, edasi hakkaks pappi muudel viisidel tulema.

2. soov - et haldjas sealsamas põõsa taga minuga seksiks. Ei hakkaks ju soovima, et "mul oleks kogu aeg 100 naist ümber" või et "iga naine, keda kohtan, anduks mulle mu sõrmeviibutuse peale", asi läheks ju taas keeruliseks, pealegi oleks see naiste vaba tahte rikkumine. Aga kui see haldjas nii lahkelt soovide täitmist pakub, siis võtan asja nii, et ega ta minuga amelemisest ka ei keelduksBleh

3. soov - kadugu siit minema. Kuhu, see pole minu asi - kui hakkaksin saatma teda "pimedasse kohta", siis tulemust kirjeldaks järgnev anekdoot:

Käivad poiss ja vanamees mööda tänavat ning äkki ilmub nende ette hea haldjas. Too pakub, et saab täita kummagi ühe soovi. Poiss kohe õhinal soovib, et tema kübar oleks kogu aeg ääreni raha täis. Vanamees aga selliseid asju eriti ei usu ja vastab mõtlikult: "mine sa õige p..., hea haldjas!"
Lähevad siis mööda tänavat edasi. Poisil on kübar ääreni münte täis ja vanamehe tagumikust tilbendab välja seesama hea haldjas...

Muudetud: 30-3-08 kell 17:26:52 paadikapten
Vasta
#9
Minu arvamus selle kõige peale on.Mingil ajal elas metsarahvas, kel puudus tasemel tehniline tase,aga selle eest teadsid kasutasid nad teisi oskusi selle saavutamiseks.Nad said omale kõik mis vaja sell teel ja nad elasid rahus tavainimeste keskel. Teatud aja pärast hakati neid tagakiusama ja nad muutsid end nähtamatuks meile.Teatud isikuile nad ilmutavad end aegajalt.Sest teised olid kadedad selle üle,mida nad teadsid ja oskasid teha.Seevärk lööb ka siin vahel välja.See ei vii meid kusagile.Parem kasutame seda tühja auru palju millegi kasulikuma jaoks.
Vasta
#10
Telepaatiat on vähemalt mingil määral uuritud sipelgate juures. Kuskil siin foorumiski sellest kirjutatud. Mõni muidugi pakub ka fermoone ühe lahendusena, ent see oleks võrreldav inimeste suurusjärgus Tartust Tallinna nuusutamisega.
Vasta
#11
Kõrgel vaimse leveli tasandil on inimese ära hüpnotiseermis võimalus kerge ja suurte uletustega. Sa saad talle illusiooni ja pilte ette tekitada, tal alateadvusest mälestusi välja tuua, neil emotsioone tekitada. Ta endale alluma panna.

Need inimesed, kes on sinna vaimse leveli tasandi tekitanud, alustasid enda kujutlusvõimega "teist maailma" selle maailma sisse.
Nad oli kavalad, ja maskeerisid ennast nende asjadega ära.

Nad, kas elavad ainult öösel, ja metsas, aga ainult paralleel maailmas, kus on nende küla. Ja sinna pääseb, kui sa oled liiga uudishimulik. Või kui nemad sinuga kontakti teevad. Oleneb inimestest. Selliseid inimesi on veel maailmas ainult sada, kes võib olla kuskile nendesse sala gruppidesse kuuluvad. Igal inimesel on oma isiksus. Mõned lihtsalt leiavad läbi ajavärava äkki paradiisi, kiviaja, piltilusa koha, kus nende kujutlusvõime on sinu tunnetest üle ja tekitad enda maailma illusiooni.

Maailmas peab eksisteerima erinevus.
Vasta
#12
Sama hästi võib küsida, kuidas Lumivalguke välja mõeldi?Laugh Kas on mõnel printsessil olnud kuri kasuema ja ta loomadega suhelda oskabLaugh
Vasta
#13
Ei see võlukunst on ikka imelik asi - mõni usub sellesse, mõni mitte. Mina usuksin, kui tõesti oma silmaga näeks või "võlukepikesega viibutades" midagi juhtuks. Kui väike olin, uskusin küll et kuskil kindlasti ongi olemas Sabrina-teismeline nõid - ja isegi mõtlesin et miks minul selliseid võimeid ei võiks olla?Smile
Aga see on juba igaühe enda asi otsustada, usub ta sellesse või mitte.
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: Flitwick
Minu jaoks on sellised kindlasti olemas , kuna keegi on neid näinud , muidu ju ei oleks möeldud selliseid asju välja nagu libahundid , vampiirid , ja muu sellinne .

see on minuarvamus.wink
No sellised vampiirid kes verd imevad, Dracula ja muud sellised lahedad tegelased, ja siis ohver muutub ise kah vampiiriks on puht matemaatiliselt võimatu

Muudetud: 11-7-08 kell 00:14:39 Raul
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: Raul
Tsitaat:Algselt postitas: Flitwick
Minu jaoks on sellised kindlasti olemas , kuna keegi on neid näinud , muidu ju ei oleks möeldud selliseid asju välja nagu libahundid , vampiirid , ja muu sellinne .

see on minuarvamus.wink
No sellised vampiirid kes verd imevad, Dracula ja muud sellised lahedad tegelased, ja siis ohver muutub ise kah vampiiriks on puht matemaatiliselt võimatu

Muudetud: 11-7-08 kell 00:14:39 Raul

Muide ajal mil inimesed huntiteks muutusid, olid ka levinud pliianumad millest toll ajal joodi, minumeelest aeti plii mingi muu metalliga segamini ja pliianumaid oli massiliselt, nagu teada on eelmainitud aine mitte just tervislik ja ma usun, et pliianumate regulaarne kasutamine mõjus inimese kesknärvisüsteemile niivõrd, et võidigi näha igasugu hundipeaga mehi ja muid veidrusi.

Muudetud: 11-7-08 kell 01:54:47 xZ32Sd6
Vasta
#16
Raul - võimatut ei ole midagi. Selle võimatuse jutuga sa kindlasti meenutasid seda - kellegi poolt tehtud matemaatilist valemist, et kui vampiir kedagi hammustab siis see muutub vampiiriks ja siis see hammasutab jne jne ning lõpuks oleksime kõik vampiird (aga äkki me olemegi ja seda ise lihtsalt ei tea) siis arvan, et see "tõestus" oli nii tobe, et lausa tundub nagu tahaks selle konstrueerija meelega meie valvsust uinutada.

Püüame siis asja arutada natuke teise kandi pealt.

Mis asi see vampiir on SISULISELT. Kui nüüd meenutada kõike seda mida loetud kuuldud ja vaadatud siis tekib peamine mulje, et tegu on geneetilist haigust põdeva isikuga (või tesit liiki humanoidiga aga see on juba eraldi teema) kes ei ole võimeline toituma "tavapärasel" viisil ning peab tarbima OTSE seda ainest mis viib toiteaineid mööda keha laiali ehk siis verd.
Loodan, et ma palju ei eksi kui kooliajast meenutada, et just veri on see mis viib toitu mööda keha laiali. Ehk siis - me küll sööme kuid see toit jõuab maost verre ja veri viib selle laiali. Selle käigus veri "vaesustub" ning läheb ringiga tagasi makku (ja kopsudesse) ning võtab peale uue laadungi jne jne.

Seega peaks olema teoreetiline võimalus, et inimene toitub OTSE verest. Ehk siis talle sooritatakse otse ülekanne ning doonori veres olevad toiteained annavad talle eluks vajalikud energia. Loomulikult eeldab selline viis a teatud filtrit nagu veregruppide ja haiguste leevendamiseks , kuid sisuliselt on need juba tehnilised detailid.

Vaatame siis nüüd protsessi lähemalt. Indiviid kes on nakatunud antud geenimutatsiooni saab selle käigus omale siis mao hamba taolise organi mis süstlna läheb teise isiku veeni ning sealt otse tõmbab vere kas siis muteerunud makku või mõnda teise analoogsesse organisse. Seal toimub vere muutmine ja puhastamine ning siis kantakse puhastatud vere plasma otse sööja vereringesse. Võib loomulikult vaielda kas selline asi on võimalik või mitte ning kui elujõuline on selliste olendite populatsioon jne jne.
Kuid tooksin välja paar huvitavat seika. Esiteks - vampiiride piik eluiga. Enamus toitumise uurijatest teavad ning ka räägivad sellest, et koos leiva-saia-ja-vorstiga seal peal saame endale suure koguse PAHNA kaasa. Ja siin ei ole mitte ainult seda mõeldud mis laias laastus kannikate vahelt lõpuks WC väljub aga ka palju seda mis ladestub neerudes, sapipõies ja maksas ning mida saab nimetada ühise nimetajaga - MÜRKAINED. Just need ained lõpp kokkuvõttes aitavad kaasa meie vananemise protsessile ning meie eluea lühenemisele.

Seega - see mis jõuab vereringesse on juba PUHASTATUD energia mida siis keha saab tarbida. Seega - tegemist on sisuliselt IDEAALSE toitumisviisiga -ä indiviid saab kõik toitumise plussid (miinus siis maitseelamused), kuid samas sisuliselt mitte ühtegi mürkainet mis viiks keha elujõudu miinustesse.

Veel siis ka korraks Draculast. Tegemist oli reaalse ajaloolise isikuga kellele lihtsalt omistati vampiirlike võimeid HILJEM ja seda ILUKIRJANDUSE vahendusel. Lood vampiriidest olid tuntud juba ammu enne Draculat ning see andis võimaluse võrrelda Dracualt nendega. Sellisest võrdlusest kasvas hiljem ka välja siis legend vampiirist kui Draculast. Tegelikult ei tohiks neid 2 asja omavahel segada.
Lisaksin veel ühe arutluse MIKS üritati Draculat siduda vampirismiga. Kui meenutada Vlad Dracula elu siis tegemist oli Euroopa vabadusevõitlejaga kes võitles Euroopa rahvaste vabaduse eest pealetungivate moslemite vastu. Tema sidumine vampiiridega, kes olid/on mütoloogias PAHAD olendid annab võimaluse lisada vabadusevõitlusele paha varjundi. Vlad Dracula võitles MEIE vabaduse eest, vahenditega mis olid TEMA arvates, antud ajahetkel kõige efektiivsemad antud vaenlase - pealetungiv islam - peatamiseks ja tagasilöömiseks. Para rahval pole vist enam saladuseks, et lisaks islamile on ka üks teine reiligioon võidelnud Euroopa anastamise nimel. Erinevalt islamist kasutab see religioon tunduvalt rafineeritumaid võtteid ja pigem salajast imbumist kui avalikku sõda. Selles võitluses on see religioon korduvalt võtnud omale liitlaseks islami ja selle relvad.
Nii on lood ka Dracula suhtes. Demoniseerides vabadusvõitlust soovitakse MEIST teha uimaseid ja pimedaid isikuid kes lasevad ennast vallutada ilma olulise vastuhakuta ilma, et oleksime IDEELISELT võimelised vastupanu organiseerida.

Loomulikult ei saa ei üle ega ümber asjast, et ENAMUS sellest mida kirjutatakse raamatutes ja näidatakse kinolinal vampiiride kohta täielik väljamõeldis ning tehtud ainutl selleks, et asi oleks põnev ja saaks rohkem raha kassasse. Kuid nagu meediaga üldse on ka sellel oma salajane peidetud mõte ja see on just see millest rääksiin enne - ÄRA HAKKA VASTU - OLE ORI.
Vasta
#17
Kui sa mõtled selle teise religiooni all kristlust siis olen ma sinuga täiesti nõus.

Ka sellega olen ma nõus, et meid püütakse kontrollida ja püütakse meie jõudu kasutada meie vastu. Kas või see kui paljud annavad oma mõttetega jõudu maailmalõppu genereerimisele. Ka siin foorumis ...

Kõik mida me mõtleme on meie jaoks reaalsus. Kui väga suur grupp mõtleb sarnaselt siis see reaalsus on ka suuremalt näha ja tuntav. Ka nedele kes nii ei mõtle ... Ehk lüüakse massiga.

Mass oma korda tähendab juba egregorit. Egregoril on kõigi hea juures ka inimesi orjastav programm. Kui keegi otsustab rünnata mingi gruppi ühisvälja siis aktiveeruvad kõik gruppi liikmed rohkemal või vähemal määral. Kõik tunnevad, et rünnatakse neid isiklikult ja see ongi nii, sest kui ikka terve gruppi mentaal välja kõigutada siis on kõigil selle gruppi liikmetel ebamugav olla, kui nende jalge alune kõikuma lüüakse.

Nii, et erinevalt ratsionalistidest, kes kah siia foorumisse on mõnikord sattunud, eitan ma asju hoopis teistel põhjustel.

Näiteks vampiiride kohapealt ei sooviks ma eriti puupulk käes ringi liikuda ning mulle ei meeldi olla toiduahelas kellegist tagapool.
Vasta
#18
Mina usun, et mõtlemisel on suur mõju, ehk siis mõttejõud. Mine tea, võibolla on mõnel tõesti see nii hea, et uks avada või küünal süüdata. Aga füüsikaliselt on viimane ju võimatu, või mis?

Muudetud: 11-7-08 kell 18:12:13 TheDarkest
Vasta
#19
Mina isiklikult usun, et ON olemas selline asi nagu võlukunst, aga ehk veidike teisel tasemel. Kindlasti ei usu ma sellist "potteri-laadset alaohomora, avada kedavra, riddiculus, flipendo jne" taolisi loitse, mis tapaksid, teeksid uksi lahti, kaotaksid peletisi ära ja kasvataks sul kõrvadest porrulauku välja. Ei, ega ma ei halvusta, ma ise olen ka kohutav potteri fänn, aga siiski ei usu et selises ulatuses oleks olema seda. Kuigi kes teab. Minu arvamus siis ^^
Vasta
#20
Ma usun ,et on olemas loitsud kui neid õieti kasutada ja neisse uskuda. Loitsud on ühed vähesed asjad mida ma usun.
Vasta
#21
Hinge ei saa maha müüa ega tükeldada.
Aga kahjustada küll ja samas ka tervendada.

Võlukunst on teadmised, mis on ees teadusest. See saab järjest kiiremas tempos tavainimestele kättesaadavamaks. Ja igasugused gurud, nõiad, šamaanidd, selgeltnägijad ei saa enam tavainimese uudishimu pealt kasu (loe raha) lõigata/ahnitseda.

Vasta
#22
(02-04-2019, 16:05 )Lokster Kirjutas: Igas asi tuleb pisisammude ja arengujärkudega-tulemiks aga ikkagi kõigest tavaline INIMENE.
See ongi ju peamine
Vasta
#23
(04-04-2019, 16:15 )Lokster Kirjutas: Vaimuosal aga pole sooja ega külma personaalsusest või selle toodetud filosoofiast.

Aint ma pole aru saand, miks osade Vaimuosa sekkub ja teiste oma on selline kõrvaltvaataja pigem - et noooo, kas upud või ujud välja Laugh

Vasta
#24
(04-04-2019, 08:23 )Lokster Kirjutas: Tõstan roteeruvad postid siia kokku.
Ok. #Võlukunst - mis te arvate? #Muidugi võlukunst. Igapäevane, nagu seebikas Laugh
(04-04-2019, 08:23 )Lokster Kirjutas: Kraav-kanal. Kanaldamine. Allikas-kaev-VÄGI. Sammas...... Et kust allikast-kaevust see ,,kanaldamine,, õigupoolest käib? Kolm kaevu kokku. Igal kaevul kolm valvuri. Englisi keeles ilmapuust, kaevudest , valvuritest ja muidugi mu lemmikrott Ratatoskr. Mingeid muid kanaleid maapeal pole.
Vist umbes nii oli kanaldamiste ja kraavikeste kohta, et esmalt kaks "kaevu":
Kirjeldamatu kirjeldamine ja mäng energiatega. Kui palju ja agressiivselt mullitada kraavikeste ja kanalitega, pannakse ümberkaudsed tegelema enesega ja kogutakse neilt energiat. Ja siis see kolmas:
Kui on ise ja päriselt vaja sügavast kaevust midagi tuua, võib sinna energiat kuluda.

Kraavike kui toitejuhe ja laskumine pimedasse põhjatusse kaevu kollase kanistri järele päris oma samm ühenduse poole -
ja eks siis selgub, kes sealt kaevupõhjalst tagasi tuleb.
Muidugi saab selle kanistri ka kaubaks teha, kaevu kive loopida ja sulpsatusi kuulata jpm, kuidas keegi riskib v julgeb v suudab allikaga ühendust luua - jagada - hoida...
Niiet võimalus otsustada, kas ikka nõus või mitte,
Ja siis räägi malun päriselt ka lihtsalt, mis kotkas, miks just valgusetoojate maksa nokib ja mis pistrik?

Ma ei mäleta enam, millest jutt käis, kui see segi peksti, mingist tervikust?
Palun lihtsalt tõesti, ja taandridadega. #29 algus on väga huvitav aga juba mitmes kord jään kolmanda rea keskel magama, silmeees hüplemas tähti segiläbi...
Vasta
#25
Ei ole siin infot kogumas vms. Küsimus puudutas sootuks teist tahku. Ei dikteeri sulle ka midagi. Kontrollisin:
(04-04-2019, 16:15 )Lokster Kirjutas: Kas näha terviku lihtsust või filosofeerida lihtsus köidete sarjaks?
Kunglas kangesti kiitis su isetust, no mu vaist kohe ei uskunud, aga vaatamata ohule solgiämber kraesse saada, tasub üle kontrollida. Ma ümbernurga ja miilustamistega ei tegele.
(04-04-2019, 18:47 )Lokster Kirjutas: Ise ütsid ,et lugesid põhjala kirjeldust.

Samuti, ei! Ajad mind kellegagi segamini.

ps. ja see mingi vihjamise jutt, uuh, täiesti mööda....

------------------
... või siiski mitte? vaatasin selle pilguga siit ja sealt neid lugemata poste ja ütlemisi ja tõepoolest, ehkki minu kirjutises polnud sellist taotlust, tuli vihje siis vist seestpoolt ja asja eest. Info siiski teeb seda sinu eest, et ilmneb ja saab tuntavaks seal, kus king pigistab ka siis, kui seda pole saadetud ja ilmneb olenemata vastuseisust valmisolekule. Ära noki naiste maksa, su sõber ei tule sind päästma kui mürgituse saad, temal oma särk on ligemal, see on vendlus, nagu tead.
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kes või mis blokeerib tervendaja tegevuse? hulkuv hing 27 13,395 03-02-2015, 16:51
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Poolitatud teema, mis käsitleb puude energeetilist mõju. Müstik 6 4,902 22-12-2010, 21:30
Viimane postitus: Müstik
  Mis on armastuse surm? villu 25 10,723 10-11-2008, 18:39
Viimane postitus: Flash
  Võlukunst ja muu selline mimmu 22 10,514 17-10-2007, 13:42
Viimane postitus: MabyImZomby
  Mida arvate eelmistest eludest? Clara 2 2,546 22-09-2007, 21:56
Viimane postitus: Nandi
  Muusika, see mis avab ja sulgeb uksed zed 2 3,042 08-09-2006, 20:37
Viimane postitus: zed

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat