Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Võlukunst - mis te arvate ?
Autor Sõnum
kalldunn
Vana kala

03-05-2019 14:14
Postitus: #251
RE: Võlukunst - mis te arvate ?
Võlukunstiga tegelevad kõige rohkem musta maagia esindajad. Valge maagia esindajatele ei ole väga paljud asjad lubatud. Ma tean et kohe hakatakse kisama. Et ei ole olemas musta ega valget maagiat! On olemas ainult maagia. Aga mina jään ikkagi selle juurde, et on olemas nii must, kui ka valge maagia. Kellega ma siin siis pidevalt kaklen – ikka musta maagia esindajatega. Kui te midagi näete – on minu esimene küsimus. Mis värvi oli see nähtus, mide te nägite. Juba värvuse järgi saab otsustada, millega võib olla tegu. Alles värvusele järgneb kirjeldus. Millega saab juba täpsema pildi sündmusest.
Nagu ma aru saan on teil tegemist kasipoja ja lillepotiga. Lõik loomapidajad teavad. Kass ja lilled ei sobi kokku. No mitte kuidagi ei sopi kokku! Kõik, just nimelt kõik kasid on kolossaalselt huvitatud lilledest ja eriti lillepottidest, kus on muld. Kõige tõenäolisem et see pisike ukerdas ja ronis poti otsa. See aga läks ümber ning mõlemad kukkusid alla. Kusjuures kiisuke jäi poti alla. Palju sellele pisikesele vaja oli...
Oleme ka katseid teinud, kus valge maagia esindaja astraal tasandil on püüdnud udusulge laua nurga pealt alla lükata. See ei õnnestunud. Naut aga ei ole nii tugev kui selle katse sooritaja. Ja te tahate et temal oleks õnnestunud – nonsens!
Üks musta maagia esindaja, siit foorumist tahis ka kunagi minuga arveid õiendada, ronis siia – minu kaitsjad võtsid ta oma mõõkadega vastu, ning tegid ta kaunis räbalapuntraks. Rohkem pole teda nähtud. Mõne aja pärast kadus ta ka foorumist.
Nii et kui keegi oma võluväge on rakendanud on see musta maagia esindaja. Naut on aga rohkem valge maagia esindaja. Ma tean et siin foorumis on ka praegi musta maagia esindajaid. Otsige neid!
Kasid on lühikese elueaga vikkerkaare rahvas. Nemad ei jää siia kinni. Ja nad ei ole pahased oma lahkumise pärast. Nagu üks minu omadest, kes lubas mulle saata uue ja veel võimsama kui tema oli. Tal oli vähk. Ja tuli magama panna.
(selle postituse viimane muutmine: 03-05-2019 14:20 kalldunn.)

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

03-05-2019 14:20
Postitus: #252
(03-05-2019 13:08 )Lokster Kirjutas:  MITTE KEEGI ei oma õigust mulle sisse sõita mingilt ,,kõrgemalt,, platvormilt. Täpselt samaväärselt panen taganjalga üles alt ja ka veel kõrgemalt.

Aga ehk jahutab seegi veidi pingeid kui ma ausalt üles tunnistan- ma sõin eile surmatud lehma tükke.

Kena. Keegi ei oma õigust. Ja sina oled siis see, kes OMAB SEDA ÕIGUST mulle mõrvasüüdistuste ja muude oma killimisparanoiadega sisse sõita? Mh?

(03-05-2019 14:02 )Lorenz Kirjutas:  Kujutad sa ette et prokuratuur sellise konkreetse süüdistuse peale reageerib? Konkreetsus ei tähenda kuigi palju, kui asjal usutavus puudu on.
Ei, ei reageerigi.
Inimeste misiganes süüdistamised, et nad tapavad su ära või tapavad ära su looma, on väidetavalt nö. halduspolitsei teema, kes reeglina isegi ei reageeri sellistele avaldustele. sest nende meelest PUUDUB USUTAVUS.
Et kui keegi juba surma saab, siis jah, palun pöörduda ja siis algatame, olge lahked, ka asja.
Seega, kui asi ikkagi väljub lõpuks kontrolli alt, ähvardused viiakse täide, või ei palgata selliste ähvardajate paikapanemiseks advokaati, siis jah, sumbub kõik reeglina ka eikuhugi.
Jah, just hiljuti kirjeldati sellist keissi.
Mis aga ei tähenda, et sellisted märasejad on normaalne nähtus ja neil peabki laskma oma voli järgi räusata mida iganes sülg neile suhu toob.
Distantseerume? Vaatame kõrvalt?
Jep. Foorumi formaadis oleks see ehk kohane.
Kuid taas: ENDALE ESITATUD VÄGIVALLA SÜÜDISTUSTEGA LEPPIDA MA EI KAVATSE.
Misiganes nurgataguses foorumis või misiganes labiilse tegelase kontekstis.

Tsitaat:Aga ütleme teistpidi asjale vaadates, et süüdistus on igati tõsiseltvõetav, ning kasse saabki nõidusega tappa. Kas sellisel juhul on ime, et osad inimesed selle idee peale ära flipivad ning tonte seinal nägema hakkavad? Sest tondid on päriselt olemas, eks ole, kuigi selle seina peal seda tonti vb pole. Aga võib-olla on ka, sest tondid on ju nähtamatud ... nad võivad igal pool pesitseda ... täitsa jube lugu.
Ma näen Loksteri lahmimises pigem ebakindlusest tulenevat segadust. Maagilise mõtlemise taltsutamine võib päis keeruline olla, erti kui sellele fikserutakse. Selles mõttes on meil siin foorumis vist üks eksinu, keegi kes ei leia teed välja oma tondilabürindist. Ma ise üritan sellises mõtlemises mingit loogikat ning korrapära leida, aga mul on see eelis (ühest küljest vähemalt), et ma väga sügaval seal sees ise pole.
Jep. : )
(selle postituse viimane muutmine: 03-05-2019 14:33 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Minaelan
Veteran

03-05-2019 14:45
Postitus: #253
(02-05-2019 10:24 )Lokster Kirjutas:  Naudile lisaks. Oled-oled vägev nõid. Millist priisi ootad? Said oma tahtmise. Sa ikka annad aru ka vahest endale? Noja mida sa saavutasid? Vikat lasi läbi eluslooduse nigu mühin. Ja täiesti ilmsüüta elud läksid ohvriks. Tunnustust otsid? Ehk su egole teeb pai kui sulle trofeest ka pildi saadan? Ilus noor punakas kassipoeg oli. Tahad ve? Nähtamatu kii lööb nähtamatult nüüd mõne noore nõiahakatise laua nurga auku.Küllap loodad jälle vastutust minu tankile peale riputada. Hästi paned.embarrassed

(03-05-2019 10:06 )Lokster Kirjutas:  Ei mingit libahunti. Kõigest vastutust. Tead ma ei süüdista ega sildista. Ei diagnoosi ka. Kui sa ei saanud aru, siis ei saanud. Luba vaid korra osutada ühele kohale veel. lõik siis sinult - Ja näidata nüüd suht meeletesegasusest sõgedana sellises olukorras MINU SUUNAS, kes ma nii Taimede kui Loomade Liigivaimudesse niivõrd suure austusega suhtun ja milles ei tohiks ehk mu teemaalgatustes ometi justkui kahtlust jääda? Sa seal teemas kanaldasid ,et kutsud on pärit........ ühesõnaga mitte maa pealt.
Aga teemegi nii ,et ma VABANDAN ,,ülekohtu,, eest. Ja on parem kui me vastastiku rohkem ei lasku dialoogidesse.
NO JÄLLE pean vabandama. Puhas nõidus.

Ma siin omakeskis mõtisklen, et kas Stockholmi sündroom ka kuulub nõiduse alla?

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Naut
katselendur

03-05-2019 14:46
Postitus: #254
Kalldunn.
Antud juhul (kunagi enne) jäid lilled lillepottides siiski ellu. Kuid süüdistuse KAHTLUS visati õhku, kuid erinevalt kohe suure kella külge haagitud Loksterist tehti seda diskreetselt ja privas.
Kus selgitasingi, et misiganes ma teha võin või mitte, MITTE KUNAGI ei hakka ma kasutama sellist argust ja sellist madalust, et kellelegi nö. kätte maksta hoopis tema taimede või koguni loomade kaudu. Selline tegu on nii mõeldamatult madal, et mul hakkab isegi iiveldama sellise asja peale mõeldes. Et kui ikka küüsi taha kellelegi inimesele OTSE ei saa, siis minnakse tema jaoks kallite kallale või vajutatakse just sellisele hellale kohale, et valu oleks eriti kibe.
MILLINE elajas nii teeb?
Ma suhtun kõigisse loomadesse ja elusloodusesse täiesti läbi oma ja sakraalse maailma ja nüüd korraga selline jabur süüdistus Lokteri poolt?
Ja tõepoolest - oleks siis MINGIGI PÕHJUS?
Mitte mingit.
Ma omameelest püüdsin vägagi toetav tema suhtes seni olla. Ühena vähestest justkui.
Krt, nagu oleks noa selga saanud.
: (

Prsse, samas ma ei tunnegi teda. Me oleme lihtsalt samas foorumis. Siin ongi valdavalt minule võõrad inimesed, no anna abi, mis isiklikku foorumivandettat nüüd siis ometi hauduma peaks? ja koguni nii räiges vormis nagu süüdistus on tulnud? Ikka täiesti arulage.

Kuigi jah.
Lorenzil on samas õigus.
Need on kõige muu kõrval ehk vaid tühised tormid veeklaasis..

kalldunn
Vana kala

03-05-2019 15:06
Postitus: #255
Mind hakati ka rapsima alles siis kui olin elimineerinud ühe musta šamaani. Võib olla on asi hoopis selles et ka sina oled kellekile, mustale saba peale astunud, ja nüüd tahetakse kätte maksta. Saatanistid on minu peale kolossaalselt tigedad, kuna ma hõrendan pidevalt nende toidulauda. Kas sa ei ole ka nende toidulaua kallale roninud!? Mõtlemise koht...

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
pila
Tavaliige

03-05-2019 15:19
Postitus: #256
Minu meelest on igapäevaseks võlukunstiks see, kui sõbralikult suhtume olevasse hetke.
Lokster
Vana kala

03-05-2019 16:18
Postitus: #257
(03-05-2019 14:02 )Lorenz Kirjutas:  Kiire vastus:

Nojah, ma ei oska seda nõidumise süüdistust väga tõsiselt võtta ega selle konkreetsust näha. See tundub pigem sellise foorumidraamana, mis tänapäeva ühiskonnas kuigi tõsiseltvõetav pole. Kujutad sa ette et prokuratuur sellise konkreetse süüdistuse peale reageerib? Konkreetsus ei tähenda kuigi palju, kui asjal usutavus puudu on.

Aga ütleme teistpidi asjale vaadates, et süüdistus on igati tõsiseltvõetav, ning kasse saabki nõidusega tappa. Kas sellisel juhul on ime, et osad inimesed selle idee peale ära flipivad ning tonte seinal nägema hakkavad? Sest tondid on päriselt olemas, eks ole, kuigi selle seina peal seda tonti vb pole. Aga võib-olla on ka, sest tondid on ju nähtamatud ... nad võivad igal pool pesitseda ... täitsa jube lugu.
Ma näen Loksteri lahmimises pigem ebakindlusest tulenevat segadust. Maagilise mõtlemise taltsutamine võib päis keeruline olla, erti kui sellele fikserutakse. Selles mõttes on meil siin foorumis vist üks eksinu, keegi kes ei leia teed välja oma tondilabürindist. Ma ise üritan sellises mõtlemises mingit loogikat ning korrapära leida, aga mul on see eelis (ühest küljest vähemalt), et ma väga sügaval seal sees ise pole. Niiet upppuma ma ei hakka, aga kui mu arvamus asjast kuidagi naiivne tundub, siis pange see minu lühinägelikkuse arvele. Seda võib teha julgelt Smile
Hm. Ikkagi tuli ebakindluse silt ära. Oehh. Olgu ta pealegi.

(03-05-2019 14:14 )kalldunn Kirjutas:  Võlukunstiga tegelevad kõige rohkem musta maagia esindajad. Valge maagia esindajatele ei ole väga paljud asjad lubatud. Ma tean et kohe hakatakse kisama. Et ei ole olemas musta ega valget maagiat! On olemas ainult maagia. Aga mina jään ikkagi selle juurde, et on olemas nii must, kui ka valge maagia. Kellega ma siin siis pidevalt kaklen – ikka musta maagia esindajatega. Kui te midagi näete – on minu esimene küsimus. Mis värvi oli see nähtus, mide te nägite. Juba värvuse järgi saab otsustada, millega võib olla tegu. Alles värvusele järgneb kirjeldus. Millega saab juba täpsema pildi sündmusest.
Nagu ma aru saan on teil tegemist kasipoja ja lillepotiga. Lõik loomapidajad teavad. Kass ja lilled ei sobi kokku. No mitte kuidagi ei sopi kokku! Kõik, just nimelt kõik kasid on kolossaalselt huvitatud lilledest ja eriti lillepottidest, kus on muld. Kõige tõenäolisem et see pisike ukerdas ja ronis poti otsa. See aga läks ümber ning mõlemad kukkusid alla. Kusjuures kiisuke jäi poti alla. Palju sellele pisikesele vaja oli...
Oleme ka katseid teinud, kus valge maagia esindaja astraal tasandil on püüdnud udusulge laua nurga pealt alla lükata. See ei õnnestunud. Naut aga ei ole nii tugev kui selle katse sooritaja. Ja te tahate et temal oleks õnnestunud – nonsens!
Üks musta maagia esindaja, siit foorumist tahis ka kunagi minuga arveid õiendada, ronis siia – minu kaitsjad võtsid ta oma mõõkadega vastu, ning tegid ta kaunis räbalapuntraks. Rohkem pole teda nähtud. Mõne aja pärast kadus ta ka foorumist.
Nii et kui keegi oma võluväge on rakendanud on see musta maagia esindaja. Naut on aga rohkem valge maagia esindaja. Ma tean et siin foorumis on ka praegi musta maagia esindajaid. Otsige neid!
Kasid on lühikese elueaga vikkerkaare rahvas. Nemad ei jää siia kinni. Ja nad ei ole pahased oma lahkumise pärast. Nagu üks minu omadest, kes lubas mulle saata uue ja veel võimsama kui tema oli. Tal oli vähk. Ja tuli magama panna.

Laugh Okei. Lillepott on süüdi. Valgeks peetakse isetust ja andmist. Mustaks isekust ja võtmist. Oleks nagu kolmas kaa... aga no eksperdid ikka targemad. Su need mõõkadega hakkijad ma saan aru on valged ja head? Tglt peetakse mustaks ka veel allilma vaimusid ja valgeks ülailma vaimusid. Aga see ,mis teeb tõeliselt midagi MUSTAKS- on tasakaalutus kõiges. Must on see kui võetakse ja saadakse rohkem kui antakse. Ei maksa unustada ......nii allilma nõiad kui ülailma nõiad on kohustatud aitama teisi. Igal juhul on inimeste abistamine asi ,mis teeb nõiast nõia. Kas end meedias reklaamiv ja hinnakirju omav nõid on valge või must? Isegi kui ta puhast valgust, armastust ja ingleid vahendab?
(03-05-2019 15:06 )kalldunn Kirjutas:  Mind hakati ka rapsima alles siis kui olin elimineerinud ühe musta šamaani. Võib olla on asi hoopis selles et ka sina oled kellekile, mustale saba peale astunud, ja nüüd tahetakse kätte maksta. Saatanistid on minu peale kolossaalselt tigedad, kuna ma hõrendan pidevalt nende toidulauda. Kas sa ei ole ka nende toidulaua kallale roninud!? Mõtlemise koht...

Näljakisa kostub siit juba pikka aega.
Eks selles olegi asi algusest peale. Liiga palju lambukesi sai vabaks lastud. Õgarditele vastu koonu koksitud. Parasiidid tigedad ja gurud kurjad. Linnaväljaku toodete ja lihaturg on marus. Mütsid põlevad aga alati lärmakalt.
Kui lubate veel korra piuksuda...... ühesõnaga on võlunõidus puhas must ja paha. Valge ja ka igasugune muu maagia on väga hea ja tore. Näe saitegi mu mustaks võõbata. Ja kellegi ikka kohe eriti kiiskavvalgeks. Seega ka nagu tasakaal või nii. Nüüd on vähemalt paigas kes on paha ja rünnak ja agressioon äratab kambavaimu ( krt. dejavuu tekkis preaga). Samuti on selge kes ikkagi on ohver ja keda kambavaim nüüd hoolega kaitsma ja lohutama peab. Kiisu aga ei oma üldse mingit tähtsust nagu välja tuleb. Kõik korran. Ei jäänud hernes keset lauda-,, kurjus, ahnus ja rumalus on IGASUGUNE harmoonia lõhkumine,,. Ma nüüd tõsiselt -kaa jään vait siin. Eelistaks vabadust. Ja seda ka värvimaagiatest ja pooluse sõdalastest. Viru nõidu teati omal ajal laiemalt kui jeesust. Variseva linnuse ees on lõppenud KÕIK kohustused.
(selle postituse viimane muutmine: 03-05-2019 17:04 Lokster.)
Naut
katselendur

03-05-2019 18:01
Postitus: #258
[Pilt: images?q=tbn:ANd9GcRiPpxNsZCJHu5NRZlBdlN...sxU_aKLXIo]

Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võlukunst ja muu selline mimmu 22 7,455 17-10-2007 13:42
Viimane postitus: MabyImZomby
  Mida arvate eelmistest eludest? Clara 2 1,826 22-09-2007 21:56
Viimane postitus: Nandi

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog