•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Võlukunst - mis te arvate ?
Hea pilt see viimane sul. : ) Võiksid oma profiilipildiks panna. Sobiks.

Sinu lingilt: What you resist, persists. ~ C. G. Jung.

See on teema, mida ma vahest nagu ka isekeskis heietan. Justkui õige. Kui tekitad konflikti, siis saad sõja.
Kuid kõige pimedam ongi samas ikka enne koitu. Soovides tuhandeaastast rahuriiki tuleb pidada maha saja-aastane sõda.
No ei saa vaid muudmoodi kui roosamanna ja leplikkusega. No ikka ei aita see IGAS olukorras siiski essugi. Vaid sõgedad lähevad veel enam puhevile ja alatud veel enam libedamaks. Sellisest pidevast leplikkusest, möödavaatamisest või ignorantsist. Või sündroomist "möisa köis, las lohisep". Seega ikka ei aita kohati muud, kui ikka ilmse ebaõigluse ja koguni ülekohtu puhul siiski selgelt nosusse ülbaritele sõita. KUi ikka korduvalt heaga ei aita, siis lihtsalt TULEB selgeks teha halvaga. Sest igale jõule siiski ON ka vastasjõud. Ja Peltsebul tõesti ei vaja muid tõlke, kuid omasuguseid Peltsebule.
Aga kas see pole siis konflikt? On. Kuid ainult noogutades ja buddhamoodi naeratades "et las koerad klähvivad"... noh... siin vist kuidas kellelegi. Osad lihtsalt ei põnna. Vot ei karda ja kõik kuskil seiskunud veega lombis paate loksutada ja nendele samadele kiusajatele nosusse sõita. Samal ajal kui väiklased selle peale vaid ääre peal vinguma hakkavad või aremad üldse saba jalge vahele tõmbavad.
Lihtsalt vahest PEAB JULGEMA vastu seista või koguni mingi mudajalgadel onn maha lammutada seal, kus on miskit täiesti UUT tekitada. Pärandid ja ajalugu. Ok, fine. Mis hetkel aga traditsioon läheb juba üle dogmaks või nõuandena mõeldud soovitusest saab mingi politseiriigi käsukord. Krisstused, jahved ja muu mudru sellest kõnekas näide. Kohalikud laadatolad oma fabritseeritud esoteerikagurukesi määgides matkimas.
Ah, ei tea. Osad vanad vundamendid siiski juba ammu pragulised ja vaid fassaadide ülevärvimise enesepettusest enam ei piisa.
Jep, põlengukuma valguses fööniksid põlevad. Kuid fööniksid ka tõusevad.
Mutihingekesed ja limukad kaevuvad ilmselt aga sügavamale. Mõneks ajaks. : )
Vasta
Pärl om iks see... et pidevalt massivaimsust kirud samas ise seda siin pidevalt üsna ehedalt just esindadki... ala meeste loogiline ego ja naiste tundlev üsk mantra vmi. jne. Tüüpiline kaasaja läänemaailma youtube esoteerika jo. Kirud võõrast viljatut filosoofiat, mida hoopis endas ehedalt kannad. Paned siin suht pikka mullijuttu... just nagu tubli filosoof jo. Ja mis aurade areofotost nüüd jälle jaurad... näed oma massvaimsuse peegeldust jälle igal pool, millest oled end täisimenud? Aga minu siiras kaastunne, kui peaksid kuuluma lumehelbekeste põlvkonda või lihtsalt nakatunud nende räuskamisviiusest!
Vasta
(24-04-2019, 08:31 )Lokster Kirjutas: A sul see aurade areofoto oli pärl. Inisesin kõkutada küll. Ma nüüd poleerin katkupilduri raudu.

See oli minu oma. Seal Väekohtade teemas, kus neid 3-5D inimesi kirjeldasin, kes siin varemalt aiva keksisid ja kõiki 3D-sid kempsupotist parastades alla lasid.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5845&page=6

Aa mis teemal kakelung siin leheküljel käib? Et liiga palju filosoofiat või njuueidži või mida? Tahan ka kakelda.
/Hoiab patja lahinguvalmis. : T



Vasta
Miks herr Pimedus on helelilla?

Ja KUI sinuski, Lokster, "ei põleks soovi" (takistada inimesi või aidata väi päästa või upitada või uputada), jep, ikka "oma headuses", siis sa SIIN "puu all" ka ei istuks. Ja veel vähem püüaksid herr Pimedusele midagi sellessamas "headuses" selgeks teha. Mh?
Vasta
(25-04-2019, 13:28 )Lokster Kirjutas: _ Sisseimetud energiad nagu infodki ( teadmised ) kasvatavad vaid hingep...t. Kaos on see ,kes ka purustab ja hävitab ning väljutab ( puhastab) liigsest ülekaalust. Kui sissevoolav inf ( energia) pole tasakaalus absurdi, abstrakti ,kaootika ja ettearvamatusega ......... siis pole vaja teisi lõhestamises süüdistada._

Oo, nata ka realismust vahele selle meie teemakse ehk argimaagia osas. Jep, see mulle juba arusaadavam. Noet, need va päris nõiad pole kunagi ülekaalus. Kuskil mingi maagiatädi ka selle lausekese kunagi väljutas ja mõtlesin, et hm, täitsa huvitav kontsept. Ja tundub koguni tõene. Et KUI ikka omameelest käia ringi, teisi aiva ravida või tervendada, tuleks ikka kõigepealt oma kere (ehk esimene ja lausa nähtav mõjuring) korda saada. Ei? Sest nii nagu all nõnda ka ülal ja nii nagu sees, nõnda ka välispidi.
Siis sealt siis tasapisi edasi töötades või tervendades või tasakaalustades või transformeerides teisi keresid. Ja teadvusi. Kuni planeedikerede või teadvusteni.

Muidu ikka nagu seal kuskil kollases tv-saatekeses oli, kus paks onu tooktor räägib higistades ja punetava näoga dieetide vajalikkusest.
"Teeehke minu sõnadeee järgiiiii.... emm.. minu tegusida, pliis, mitte vaadata, jah, aitäh, REKLAAMIPAUS."
Vasta
Ee... kellega sa nüüd räägid?
Minu arust ei ole maamuna täisnuumatud higine ja koguni idioot.
Inimene tihtilugu aga... khm... siiski on. Nii täisnuumatud kui ka idioot.
Vasta
Ok. Saan aru, et räägid omaette. Ma siis ei sega.
Vasta
No sa Lokster tead ju (vist) minu seisukohta, et inimesel pole vaba tahet. Ole sa nõid või maag. Maailmas on paratamatus. See muutub paradoksaalselt ainult siis kui Hetk otsustab ennast tunnetada. Kuna Ta pole maailmast siis toimuvad ka erinevad anomaaliad.
Selle edasitagasi liikumisega Tuuma suhtes olen täitsa nõus.
Mõtlesid vist samadhi seisundit? Jah olemas see on ...seisundina, millel on algus ja lõpp. JajaSmile...millel/kellel pole ei algust ega lõppu?...Hetkel (Jumalal) pole.
Tolle on jah hea, teeb nalja ja....mulle ka meeldib.
Hmm...seda Teed ei saa ise valida. Tee valib Sinu. Kuni selleni, kus kaob ka Tee..
Nii... mis siin nüüd veel oli?
Aa...et käin siin õngitsemas? Ei miks? Või mida? Lihtsalt kirjutan oma nägemust aegajalt. No ütlen siis ausalt...mul pole selliste teemadega kellegagi mujal rääkida...kas või astraalinähtusest. Ja väga hea , et selline foorum olemas on...Smile
Vasta
Ei, mul on väga hea meel, et sa Lokster viitsid ikka kirjutada ja... ega pole midagi öelda täitsa "uba" on sees. Niiet kui ma Sinu arvates kuidagi "ühes-suunas" liigun või mingil muul moel "asjast" aru ei saa siis...väga värskendav on Sinu kommentaare lugeda...ja ma vaikselt siis omaette mõnikord pobisen "sa krdi-krt...see lokster on seda ka taibanud"...Smile
Vasta
Kundalini ärkab momentaalselt kui Hetk ennast tunnetab. Kundalini on Hetke sümptom...Smile
Vasta
Ma ei pea midagi otsima...Smile
...sest ma tean....Smile
Vasta
Ema Theresa? Aarma? Sass? Sa vist Lokster ikka nalja teed...ma tean, Sa oled suur naljahammas...Smile
Vasta
Q11, ütle siis sina mõni nimi, kes ei ole nali
OK, ma tean juba vastust Laugh
Vasta
Hehehe....nojah Hetk siis....Smile
Vasta
(29-04-2019, 18:01 )Lokster Kirjutas: Aarma või Sass või........... On ,,valgustumisele,, eelnev sitaorg, identiteedi otsingud....... masenduse rajad, tõeotsingud..... õnnetused-haigused, vasktorud
Aarma mälestustest seda kuidagi välja ei loe. Aarma oli rikaste ja tarkade armastavate vanemate õnnelik laps. Leidis endale varakult guru ja pärast poolt aastat treeninguid tegi joogaeksami ära. No problem.

On üks selline teooria, et hambaid ei ole mõtet pesta, sest niikuinii need bakterid, kelle sa vahuga koos välja sülitad, kogunevad kraanikausi taha peitu, ründavad selja tagant ja tekitavad tagumikule õudse paise. Parem on tasakaalu hamabapesuga mitte rikkuda.


Vasta
Ma olin asutuses...kinni. Kõik oli ilus... kohvik, eraldi toad, staadion. Kahtlus puges mu hinge. Küsitlesin teisi, imestasin....midagi on valesti. Kus ma olen? Juba hullusin...kui põgenesin väravani...valvur...mulle vastu astudes....
"Sa ei pääse siit. See pole hullumaja inimestele"....
"Kellele siis?" imestudes küsisin.
"Hullunud robotitele, kes arvavad, et nad on inimesed..."
Vasta

Mina sind igatahes bännida ei taha, sest sina postitad sisu muu omavahelise kraaklemise sekka.
Kuid katsuge nii, et igat teist üleskerkivat teemat pimedus ja sina oma igilõppematu vaidlusega ei täida. Lihtsalt arvestage sellega, et oma äranägemise järgi hoian mõnest teemas selle eemal.

Vasta
Sul, Lokster, on väga palju väiteid vormis "kõik x on alati y". Kellel on vähegi elukogemust, see muutub palju selliseid lauseid koos nähes ettevaatlikuks ja põhjusega. Selline jutt mõjub nagu propaganda. Ja kui veebi ilmub äkki ei tea kust lehekülgede viisi propagandat, siis on loomulik, et vähemalt mõni kergitab natuke kulmu stiilis wtf? Sellised kulmukergitused ei ole isiklikud rünnakud ega vaikima sundimised.

Gunnar Aarma sattus laagrisse PÄRAST joogaeksamit ja me võime kannatusi laagrites käsitleda välise manipulatsiooni ja rünnakuna, mitte mingi "inimese arengu paratamatu osana" nagu sina näid arvavat. Hilisemas elus rõhutas Aarma korduvalt, et "Mina selles elus enam ei arene". Mul on hea olla. ("Eks te näidake mulle kasvõi üht õnnelikku inimest peale minu"). Ehk siis just see, mida sina näid võimatuks pidavat: naudin ja mõnulen ja ei arene.

Veel üks Gunnar Aarma tsitaat: "Inimene on mitmesuguste nähtamatute jõudude, mis voolavad temast pidevalt sisse-välja, koondpunkt." Kas sa Lokster ikka ise tead, mis jõud su paraveebi sisutootjaks paiskas äkki? [Mõttetu torge postituse lõpust eemaldatud. Kurat teab, mis jõud selle mulle kõrva sositas...]
Vasta
Ma ei tea tegelt nagu noid Loksteri paadimõõte, kuid ma vahest leian küll kuskil seal temaga samase veesõiduki pingikese peal justkui mingis samas suunas hulpimas ja nii.

Ja adminnid on siin foorumis ka siiski adekvaatsed. Ei saaks nagu kurta. Ikka justkui nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik - nagu on öelnud klassikud. Ehk just okilt ja just ka pokilt.
Mannu rahulikult ärksast meelest ja siiski üliliberaalsest pehmest diplomaatiast pean ise aga lausa väga lugu. Ei maksa ehk nüüd kõiki ja läbisegi ka sul, Lokster, selles oma kohati liighoogsas amokijooksus vasakule-paremale pureda.
Muidu oled ise see, kelle eest hoiatad, ehk "too, kes endale kolle loob". Mh?
Ikka loodu ja/või loodusega kooskõlas. Nii nagu sulle meeldib, onju. : )

--- Tegelt tahaks siin ka veidi enam sellest vägilase mõõtu Iljaast ehk rohkem tõepoolest "meiekast" Ilmar Murumetsast veidi lisaks kuulda-uurida.
Olen ka ikka nagu tahtnud käsile võtta seda teemat aga pole jõudnud. Et just nimele: suur ja kuulus vene vägimees-bogatõrr ja korraga MURUMETS. No eksole, zdraastvuitje.


(30-04-2019, 14:39 )filo Kirjutas: _ Kas sa Lokster ikka ise tead, mis jõud su paraveebi sisutootjaks paiskas äkki? Tahad sa sellest rääkida?

Mmm, filo. Hõrk küsimus. Kuhu iganes paiskamiste suhtes isegi. Väga hea. : )


Vasta
Nuu, ma ei tea, mis Mannu tegi või ei teinud, kuid alatu ta pole. Minu "nägija" (üüü!) silma jaoks. /kohendap ülbelt oma lühi-ja kaugvaatlusprille. : )
Kuigi... kui lugeda sult sealt eestpoolt neid kommikirjeldusi, Lokster, siis siin pole miskit para ega ühegi adminni needusi ega trikke. Minu meelest.
Nett (see va suur ja justkui nähtamatu omaajuline (?) ollus) viskab siin veebus (?) kohati päris napakaid vimkasid. Ka mina ei näe kohati ei oma viimaseid komme, kusjuures kohati ka eelkirjutatute omasid või veelgi enamaid, mis justkui "võluväel" tunduvalt hiljem justkui end ilmutuvad. Tõsiselt ja päriselt. Selles mõttes pole igal pool vandenõud ehk.
Või kui on, siis sellised pigem... mingite teiste (paralleel)pilvede kaudu daatakõverdused või muu huinjaks (pardon).
Vasta
Aga palun palun, ärme seda mängu siiski ka mängi, et "minu liivakast ja sinu oma ja sina võid tulla siia ja too mitte".
See ei ole uvitav. : (

Kuidas aga mingit (oma) teemat (või foorumit? või maailma?) nö. klaarina ja nö. läbuvabana hoida, see on aga jah, väikestviisi paras paraharjutus nii algajatele kui ka edasitõusikutele.
Selles mõttes... et jah, REAALSELT tulebki nagu suunata toda miskit või keskit, nähtavat või nähtamatut, et siis kokkuvõttes saada (kas koheselt või mõningase aja lõikes) endale meelepärane TULEM.
Või mis te arvasite, et mis see maagia vai võlukunst siis on?
Aint pargipingil vähihaigeid ravida? Või kaugjuhtimisel kirikuid põletada? (Tervitused Minaolendile. : )
Novott ja justnimelt. Seesama, millest me taas TEOORIAS räägime , kuid praktikani nagu iga kord ei jõua. Ehk seesama igapäev ja argipäev ja proosa ja rutiin ja ikka va nüri praktika mitte teooria.
Mateeriat muuta kusjuures polegi ometi nagu nii keeruline. Kättevõtmise asi. AA proovi sa inimese (enda või koguni teiste) teadvust muuta, eks. Ja veel nii, et nagu ikka tal poleks hiljem kuskile ninapidi kuselompi lükatu tunnet sealjuures.

Ehk siis reaalsuse muutmine lihttasanditest alustades. Ja miks mitte katsetada seda näiteks... noh.. mingi teema klaarina hoidmisel. Ei tohiks ju nagu NIII võimatu olla. Eriti noile, kellel lausa nn. pagunid ja auastmed, selles reaalsuse muutmiste valdkonnas (nagu nad väidavad).
Mh?
Ehk siis justnimelt: vähem möla ja rohkem villa.
Sedasama reaalset ja ka käegakatsutavat ja tõepoolest NÄHTAVAT VILLA.

Mää?
: )
Vasta
Vaadeldes aga siingi mõningaid suht tüüpsituatsioone...
Jep, igavesti korduvaid, igavesti muutumatuid...

Ma ei leia hetkel linki siia panna, kuid mingi aeg tagasi avastati järjekordsetel väljakevamistel Egiptuses mingi terve toa täis (jah tervelt maast laeni ja TOA TÄIS!!!) väga hästi säilinud kirjatahvleid, mis olid tihedalt hieroglüüfe täispikitud. Kõik maailma egiptoloogid ahhetasid ja värisesid erutusest selle imelise leiu üle ning ootasid hinge kinni pidades, millal saabub luba kogu seda infohulka lõpuks dešifreerima ja dekodeerima hakata. Et millised imelised avastused ja universumi iidsed saladused sealt nüüd ikka välja tulevad, eksole.
Ja kui siis see luba lõpuks saadi ja kogu seda tohutut kirjatahvlite hunnikut sorteerima ja tõlkima hakati, siis ilmnes mis?
Ilmnes, et kogu see meeletu hulk tahvlikesi oli täiskirjutatud meie mõistes nn. delfi kommentaare. Virinaid, kitumisi, kaebusi, osatamisi ja viginaid. Sisuliselt siis niisama MULA ja JURA.
No laias laastus.
Mingi igapäevane blaa ja isegi mitte elukorraldusest või toile aja kommetest-inimestetst vaid lihtsalt enamuses sulaselge viu viu. Kellegi TEISE kohta.

Ja nii ongi. Võlukunstiga või ilma, kuid osade "kommentaatorite" terra incognitaks oli, on ja jääb ikkagi seesama mingi TEEMA. Või arutelu, või mõtisklus, või analüüs, või info uurimine või selektsioon või kogumine või lihtsalt mingid ENDA uued vaatenurgad selles teemas. Nad ei suuda nii. Nemad püherdavad ikka ja ainult selles, et kommenteerida teisi kommentaatoreid. Teemast endast: 0. Või noh... vahest "kombe täiteks" ehk mõni kopipaste, et adminne "ära petta". Ei muud. Ikka seesama ja aastatst aastasse ja sajandist sajandisse: aga vaata ikka mis sina seal ütlesid ja mõtlesid ja see tegi ja too oli ja nii ja naa.
No üraskid, ma ju räägin.
Ja nii need suured teemad lähevad kohati põhja nagu ka suured aurikud, sest KUI ikka mingi krdi ürask tahab auku sisse närida (sest ta EI OSKAGI olla NÄRIMATA), siis ta ka närib.
Ja vot ole siis maag või võlur või Hudini või Rasputin või Merlin ise ja tee sellele närilisele lõpp või tee sihuke üraskikindel laev või lihtsalt... ära seilagi merele, kui üraskid sulle ikkagi 1:0 teevad.

Vot.
Nii.
Keegi sai nüüd aru, millest ma rääkisin? : D
Vasta
Kõik tegelikud riitused aga sooritatkse aga enamasti ikka kuufaasidest tulenevalt.
See miski gregooriuse kalender ( https://et.wikipedia.org/wiki/Gregoriuse_kalender) või muu "tähenduslik" või koguni "maagiline" kuupäev on rohkem see noh... kuidas Lokster ütlebki... laadamaagidele, kes otsivad põhjust, et oma kulinaid kõlistada või end lihtsalt öösi laaberdades täis juua.
/Volbriöö kommetest Maarjamaal/

Jah, lähen loen ka nata Antarktikas viiruseid ehk või miskit. : )
Vasta
Teema puhastatud.
Läbu on siin (kuldtahvlikestel wink ): http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid253349


Vasta
No nii. Puhas vuuk. Väga hea. : )

Siiski tooksin ühe oma siia TEEMASSE tehtud juba kokkukägardatud blaa siiski sealt prügikastist tagasi. Kuna oli teemasse.
Ehk siis (tiba korrigeeritult):

Veel kord:
KUI tahta maagiat paktiseerida - alustagemgi tõepoolest väikestest praktilistest asjadest. Ei, pole vaja kohe algselt üritada veest veini teha või keset ookeanit aurikult maha astuda, et vetelkõndi viljeleda.
Alustagem ikka lihtsamast.
Näiteks... mm... plõksimise ja ärategemise asemel kusiganes ELUOLUS (foorumis, vestlustes, argipäevas) rääkides siiski SISUST. Rääkides TEEMAST. Rääkides OLULISEST. Ehk sellest, mis viib edasi, mitte aga tagasi. Või veelgi vähem rääkides sellest ja nii, et tekib tüütu ja lõputu paigaltammumise sündroom.
Lisades aga mingigi UUE või edasiviiva... noh... ütleme mõttesuunitluse (või loitsu, või taotluse või idee ), et sellesama energeetikaga siis ka REAALSELT muutes selle mingi TEEMA või OLUKORRA (või rappa läinud vestluse) olemuslikku SISU.
Triki nimi: "K.S.S.S." ehk "kuidas saada sitast saia". (pardon my french).

Tundub lihtne? Tavaline? No aga "feilime" me kõik sellega suht igapäevaselt ja nonstop. Jah, ka mina.

Seega väike katse: kes julgeb PRAKTIKAS näidata, milleks ta võimeline on? Jah, siinsamas ja no näiteks tänase päeva päikeseloojanguni. Mh? : )
/Seesinane taotlus oli esitatud eile, kell 17.40./

Ja tuligi Mannu nata aja pärast (ning tõepoolest enne loojangut) ja tegigi selle teema ja senise läbu puhtaks ehk SISU ümber.
Äge "trikk", mis? : )))
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kes või mis blokeerib tervendaja tegevuse? hulkuv hing 27 13,429 03-02-2015, 16:51
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Poolitatud teema, mis käsitleb puude energeetilist mõju. Müstik 6 4,909 22-12-2010, 21:30
Viimane postitus: Müstik
  Mis on armastuse surm? villu 25 10,733 10-11-2008, 18:39
Viimane postitus: Flash
  Võlukunst ja muu selline mimmu 22 10,537 17-10-2007, 13:42
Viimane postitus: MabyImZomby
  Mida arvate eelmistest eludest? Clara 2 2,547 22-09-2007, 21:56
Viimane postitus: Nandi
  Muusika, see mis avab ja sulgeb uksed zed 2 3,046 08-09-2006, 20:37
Viimane postitus: zed

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat