Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Võlukunst - mis te arvate ?
Autor Sõnum
pimedus
Vana kala

09-04-2019 20:23
Postitus: #51
RE: Võlukunst - mis te arvate ?
Lokster. Sina ise oledki kogu Ilmapuu ja selle arenevad aastaringidLaugh
Naut. Ma mõtlen nii, et vasak annab (võtab) VÄLJA, parem võtab (annab) SISSE.
(selle postituse viimane muutmine: 09-04-2019 20:28 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

10-04-2019 14:45
Postitus: #52
Ilmapuu.
Nõiapuu.
Elupuu.
Hea ja halva tundmise puu.
Hingepuu.

Puud on luuletused, mida maapind taevasse kirjutab.
Me raiume nad maha
ja muudame paberiks,
et väljendada sellel oma tühjust.

On öelnud Gibran.

Kuigi.. enam pole ka paberit vaja.
Õnneks? Õnnetuseks?

Jah, nõus. VÄLJAvõtted, VÄLJAanded.
Enda SISSE saamised.

Uluks või pisut ja natuke.
Ei, lihtsalt niisama.
Ürgselt ja justkui põhjuse või põhjenduseta.
(selle postituse viimane muutmine: 10-04-2019 14:47 Naut.)
Naut
katselendur

10-04-2019 21:47
Postitus: #53
Ma ikka ka taas reelt maas, Lokster.
Kõik need su vihjekesed, huikekesed, hüüatused...kuhu ja kellele, kosmosesse või kuskile su kempsu kõrval olevasse puurkaevu...
On need ajendatud siinsest või on taas kuskil feissaris või riillaifis keegi su näpud ukse vahele jätnud ja nüüd niutsud siin või...miks või mis mõttes.
Ma loodan, et sa ise saad aru oma üksteise otsa pikitud ikka nendest va krdi vihjekestest ja sul on ikka ja alati seesama üleolemuslik bossi tunne, kes kõik jumalad ja maagid või naised või mehed on ikka kasvõi omaenda lauamängudes ülemänginud.

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Q11
Veteran

10-04-2019 21:53
Postitus: #54
Eino Lokster ikka paneb päris hästi...kirjutab kuidagi puiselt või robustselt mõnikord aga "point" on sees....Smile
Naut
katselendur

10-04-2019 21:57
Postitus: #55
Justkui. Aa ma olen juhm ja ei saa nendest vihjekestest ja lilledeläbi jutukestest ikka üldse aru.
Ikka on tunne, justkui kirjeldatakse suurt sitamere loksumist, kus Lokster ainus lilleke.
Ehk saan valesti aru.
Mis on alati võimalus.

Q11
Veteran

10-04-2019 22:01
Postitus: #56
eeei...lihtsalt ütlesin , et Lokster on ...noo vinge arutlustes....nagu Sinagi Naut oled....Smile
Naut
katselendur

10-04-2019 22:01
Postitus: #57
Lisaks. Vaatasin, sul Lokster, sama värk, et ei julge inimestele, kellega teemas nö. kaasa jorised, "silma vaadata".
Ehk ei vaevu, ei viitsi, ei julge, ei taha kirjutada oma kommis, KELLE poole pöördutakse siis ikkagi
või kelle teemaga nüüd enda neid vihjekesi haagitakse.
Sellest oletangi alati, et on mingid niisama huiked. Kuskile kosmosesse.
Mille tõttu jäävadki need su mõtted kuskile rippu ja õhku ja... karupepu lähedusse.
1sõnaga sogaseks.
Minu jaoks.
Vahest siis.

Kuigi sulg nagu vahe ja sõnakujundid ilmekamad kui kuskilgi varem...
Ikkagi.

Ah, Q11, asi pole vingetamises või kõvatamises. Ju.
(selle postituse viimane muutmine: 10-04-2019 23:05 Naut.)

Q11
Veteran

10-04-2019 22:23
Postitus: #58
"Ah, Q11, asi pole vingetamises või kõvatamises. Ju. "...
Smile...nooo.. https://www.youtube.com/watch?v=NjxNnqTcHhg
pimedus
Vana kala

11-04-2019 18:41
Postitus: #59
See on vaid petlik "mitteduaalsus"... pimedaim sõnnik-kompost-tuhk ongi duaalne Maamuld ehk alumine Jõupesa jalge all igavesti koos ülemise Taevalaotusega. Kui tahta et duaalsus tõeliselt kaoks, siis peab kaduma ka kogu maakõdu koos taevagawink
Mannu Eemal
uxake

11-04-2019 20:45
Postitus: #60
(11-04-2019 11:52 )Lokster Kirjutas:  Ei mõista mitteduaalset ei ÜK ega maagia, ...
Lokster, mida tähendab sul ÜK?

Brain expedition.
Naut
katselendur

11-04-2019 23:55
Postitus: #61
Lokster. Ära pea paha. Ma ka sihuke ilma suurema suhkurdatud mesijututa kohati ja ikka plärts ja plirts kõik välja. No jah, ikka seesama "tõbi", mis sinul.
Ja samal põhjusel koguni: sest ma VÕIN. : )
Aga ma saan aru, ma saan aru. NÜÜD. Vist....?
Sa nagu võtadki ka foorumi pealt kõik need meie teemakesed siit ja sealt ja kolmandast kohast ja siis tood valdavalt kõik ühele (tsirkuse)areenile kokku. Mh? Sümbolitega zonglöörimine. Aga ka teemadega. Või mis? Kusjuures kõik ka suht eri osakondadest ja ooperitest kohati.
Selles mõttes mul siiski hirmus huvitav ja žonglöörid sa vahvalt, kuid... heaküll 6-e, 12-e aga juba rohkemate "palliga vehkimisest" hakkabki mul kohati ikka pea kergelt valutama. Või siis, kui sul on koos tiigritega samas "numbris" ka parasjagu kuskil mujal teemas taidlevad "revolutsionäärid" (sinu mainitud cheguevaarad) või ikka need (su) Freyad või õrnarmasd krokodillid või hoopis reptiloidid või ikka kassid, kes vaatavad kõrgemalt (taas fragment hoopis mu eilsest Liigivaimu teemast) või päevapoliitika või uffikud või Pimeduse jumalasõrmed hoopis kõrvalteemast jaaa niii edasiii. Ja ilmselt seal siis veel lisaks see su enda riillaifi värk või misiganes sulle_vaid_endale_teada alatedvuse "taust" põmakatena tiksumas.
Mida KÕIKE KOOS ja KORRAGA hoomata on minu jaoks tõttöelda kohati "too much".
Kunagi ütles üks väike moetööstuse eputrilla, kuid samas väga vinge mutt Coco Chanel, et ei saa panna kõiki ideid ühte kleiti.
Tuleb kakofoonia ja seesama "too much". Ehk перебор. Seda viimast kõike muidugi ei öelnud enam tema.
Kuigi mina ka ise oleb foorumi kõige_segasemalt_ja_pikemalt_kirjutaja tiitliga ehk... (hehee)

Kuid see kõik ongi ju minu mättakese otsast.
Kirjutad sa uhkelt ja lase aga aedasi.
Sest nagu ikka: "kes olen mina, et midagi kobiseda".

Kuigi... kobiseda ju ikka tahaks (ja selleks me ka siin oleme) ning lisaks ma tean väga hästi, kes ma olen. : )

Eniveis: piis änd lavv. Ok?

--
ÜK on ÜhisKond?

Aga mütoloogias, Lokster, oled sa muidugi Äss.
Nagu lahe.

Kuid su loomateemade "vihjekesi" (ja ikka noid sinu "pontudele pai ja miisudele jalaga") noid hakkan edaspidi lohistama sinu kõhu alt ja nondest su "ühisnumbritest" siiski jupiti või oma Loomateemasse ja vastama (miisusid kaitsma ja pontudest enamat vestma) ka siiski seal.
No nii nagu sa lohistad oma fragmente üle foorumi siia omaenda keskpõrandale kokku.
(Ja kus vaid Taara koos Zeuzi ja ilmselt ka Q11-ga oskavad selles kõiges sul järge pidada.)
Niiet, olete hoiatatud, lugupeetav.
(selle postituse viimane muutmine: 12-04-2019 00:17 Naut.)

pimedus
Vana kala

12-04-2019 20:13
Postitus: #62
Lokster. Mis imenippega sul "puu juured" ikka inimese jalad on ja "puu võre" pea? Miks kangesti soovid tõepärasust tagurpidi pöörata?
(selle postituse viimane muutmine: 12-04-2019 20:15 pimedus.)
pimedus
Vana kala

13-04-2019 17:29
Postitus: #63
Lokster. Kirjutad küll suht palju kuid mitte eriti põhjendatud teksti. Kirjutad kuidas on tavaks mõelda massides... see ongi tagurpidi ja segi paisatud pettus minu hinnangul.
Esiteks, põhjus miks "puu juured" on tegelikult ülakeha ja "puu võre" on alakeha, ja mitte kuidagi vastupidi, seisneb selles et puu viljastusorganid asuvad valdavalt puu võres ja inimesel alakehas. Sama moodi nagu puu võre tõuseb taevasse, tõusevad ka inimese alakeha väliselt aktiivsed ja loomingulised energiad Taevasse. Kuid nagu puu juured kasvavad maa sees, nii ka inimese ülakehaga seotud väliselt jahedamad ja loogilised energiad laskuvad Maha. Piltlikult näitab seda ka Merkaba mudel, kus ühe tetraeederi kolm alumist alakehas paiknevat nurka koonduvad üles Taevasse, kuid teise tetraeederi kolm ülemist ülakehas asuvat nurka suunduvad alla Maha. Ehk teistmoodi lahtimõtestatult, "ülakeha" on sümboolselt kõigest vasaku ajupoolkera loogilisus, mis kinnitunult väljendub paremas kehapooles ja kui kindel Maapind jalge all. Ja "alakeha" on sümboolselt parema ajupoolkera loomingulisus, mis teostunult väljendub vasakus kehapooles ja kui muutlik Taevalaotus pea kohal.

Teiseks, mitte alakeha pole otseselt emotsionaalsuse allikas, vaid ala- ja ülakeha vaheline südamepiirkond on seda. Ülakeha on alati jahedam ja teoreetiline Yin poolus, see opereerib loogiliselt korda luues - pole otseselt naiselik vaid on naiselikum. Alakeha on soojem ja praktiline Yang poolus, siin toimib kaoselistes olukordades loominguliselt - on algselt mehelikum. Masside petmiseks mõeldud kaasaja lihtsustatud esoteerikas on need printsiibid tagurpidi pööratud!

Kolmandaks, spiraalset arengut ei loo vaid lihtsustatud kolm Madu, vaid Ilmapuu 10 jõududepesa kui 10 Ürgmadu. Südamekeskmes Saturnimadu (Suur Mina) tasakaalustab Päikese- ja Kuumadu. Alakehas Marsi- ja Jupiterimadu teostub Uraanimao alateadvusest (sisuliselt parem aju poolkera). Ülakeha Merkuuri- ja Veenusemadu kinnistub Neptuunimao ületeadvusest (sisuliselt vasak aju poolkera). Pluutomadu (Kõrgem Mina) on lihtsalt kohal kui terviklik vaatleja.

Eks esoteeriline sümbolite keel ongi alguses keeruline.
(selle postituse viimane muutmine: 13-04-2019 17:37 pimedus.)
pimedus
Vana kala

14-04-2019 16:38
Postitus: #64
Lokster. Sinu tekst pole paraku isegi mitte filosoofia, ja ammugi mitte praktika, vaid keskmiselt igav fantastikaSmile Loomulikult on ka huvitavaid ja tasemel fantastikaid olemas, kuid sinu fantastika ei näi midagi olulist ja olemuslikku selgitavat... vähemalt veel!

Tahad filosoofia asemel praktikat? Palun väga, mine välja ja uuri puid, kus asuvad nende viljakusorganid? Ja siis uuri inimest - mehi ja nasi - kus asuvad nende viljakusorganid? Ja kui piisavalt oled praktikas uurinud, siis jõuad ka filosoofilisele järeldusele, et nii meestel kui ka naistel asuvad viljakuorganid mõlemal alakehas! Samuti avastad et puudel asuvad viljakusorganid puuvõres! Nüüd küsime kus asub see "hõredam peegeldus" kus need nähtused oleks justkui kuidagi tagurpidi? Vastus on et ebareaalsetes fantaasiates, mis lihtsalt moonutavad, väärastavad ja eksitavad tõepärast arusaamist reaalsusest! Kusjuures pane tähele, meie praktikas uuritud (nn. nähtavad) objektid olid materiaalsed nähtused, kuid meie filosoofilised (nn. nähtamatud) järeldused viljakusorganitest asusidki "hõredamas peegelduses", kuid ei pööranud seal mitte midagi tagurpidi ümber! Nüüd aga tekib huvitav küsimus, miks puudel on viljakusorganid üleval, aga inimestel vastupidi alakehas? Võibolla on hoopis inimesed puude peegelpildid, ja inimesed oleks nagu kuidagi kosmiliselt paari pandud puudega? Vot see on juba huvitav fantastika Laugh

Ja üks asi veel 12 arhetüüpi pole kuidagi sama mis on tshakrad. Tshakrad ei paikne kuidagi ringjalt ümberringiwink
(selle postituse viimane muutmine: 14-04-2019 16:39 pimedus.)
pimedus
Vana kala

14-04-2019 17:43
Postitus: #65
Ega ma just dendroloog pole tõesti. Minu teada asuvad kõikide puude viljakusorganid siiski võres ehk enamvähem maa peal. Need puud mis liiguvad edasi ka juuripidi on sisuliselt üks ja sama puu, kuid viljakusorganid on neil ka võres olemas. Juurtes selged viljakusorganid mis annavad elu täiesti uuele puule siiski puuduvad. Aga võib siiski mõni üksik selline puu liik kah eksisteerida, kes teab?

Jumala Põlev Põõsas ongi ajatu ÜRGKERA, mis siseneb ajaringi.
Buddhal oli minu mäletamist mööda ka täitsa mingi 8 teeline õpetus vms. olemas. Niiet milles probleem täpsemalt Laugh
(selle postituse viimane muutmine: 14-04-2019 17:44 pimedus.)
pimedus
Vana kala

14-04-2019 18:08
Postitus: #66
Nagu juba mainisin, siis uus puu on üksnes siis kui puu kasvab viljaseemnest. Juurtest ja okstest pole uus puu, vaid seesama puu. Niisiis minu küsimus oli, kas on mõni puu mille viljastusorganid paiknevad juurtes Smile

Budhal siiski olevat päriselt kah olnud mingi 8 teeline õpetus. Ega ta siis niisama oma jüngrite ees tummalt ei mõmisenud ja leviteerinud. Tal ikka oli rumalatele inimestele ka midagi mõistlikku ja konstruktiivset juhatuseks öeldawink
I'll be back
Veteran

14-04-2019 18:30
Postitus: #67
"...Miks Budhistid ei tapa ussi ja ise ei hukka loomi..."

Siiski-siiski, olgu loomadega kuidas on, aga ligemest on budhistid läbi aegade olnud valmis lustiliselt ää nagistama.
pimedus
Vana kala

14-04-2019 18:56
Postitus: #68
Lokster. Vastust mu küsimusele sul pole taaskord? DNAst ei pajatanud ma ka siin mitte vähimatki. Lihtsalt määratlesin et uus puu on see, mis kasvab uuest viljast! Kas ei sobinud... või mis siin jälle nii keerulist ja arusaamatut oli?

Tasakaal. Tasakaal luuakse 10-ne ajatu ürgjõu 7ndas Saturni pesas. Tasakaalu loomiseks tuleb endalt küsida, mis antud hetkel ja ka pikemas perspektiivis on oluline ja mis mitte? Samuti tasub küsida millele on vajadust pühenduda ja millele mitte? Vaadates kuidas ühiskonnas on massiinimesed totaalselt lõhestatud-lollistatud, siis terviklikkuse uurimisele ja astroteosoofiale tasub teatud määral pühenduda küll... kui on soovi ka kord orjusest vabaneda ja terveks inimeseks saadaSmile
Lokster. Kas sa ise toitud päikseenergiast et keegi taimi, ussikesi ja loomi enam süüa ei tohiks?
(selle postituse viimane muutmine: 14-04-2019 19:03 pimedus.)
pimedus
Vana kala

14-04-2019 23:20
Postitus: #69
Põnev põnev, kas nüüd pajatame juba oma peegelpoolega siin? Ma proovin siis kah lühidaltSmile

Kui pole peas teaduslikku mudelit või filosoofiat, siis pole ka võimalik midagi teaduslikult uurida, mustreid analüüsida ega mõistlikku järeldada. Siis jäädki igasugust seosetut mütoloogiat ahmima ja pseudotarkust jahuma. Ise uskudes et oled kõva teadusguru. Jäta meelde et üks pluss üks on kolm, ei ole duaalne kaks vaid mitteduaalne kolm!
Mannu Eemal
uxake

15-04-2019 09:05
Postitus: #70
Vaata, mina teie suurest filosoofiast suurt miskit ei mõika.
Hierarhia üle olen aga mõtisklenud küll. Et kas on olemas või ei ole.
Ja leidsin omale sellise lahenduse: tasapinnaline hierarhia (täpsemalt kerapinnaline-möbiuselehepinnaline - saate ehk aru?)
Ehket - igaüks on parim-kõrgeim-täiuslikeim oma kohal. Ja selle omal kohal olija üle ei ole mitte kellelgi võimu (nagu miski Jehoova vms) ja temal pole ka alluvaid ÜK mõistes. ÜK - kui ikka on ühiskond.
Mina teiega väidelda ei oska, võtke seda kui lihtsalt ääremärkust.
(selle postituse viimane muutmine: 15-04-2019 09:07 Mannu.)

Brain expedition.
Mannu Eemal
uxake

15-04-2019 20:45
Postitus: #71
No sel juhul ei ole see tasapinnaline asi mitte hierarhia, vaid selle kohta peaks olema mingi muu sõna. Looduse jaoks ei ole sellist asja nagu madalam taim/ kõrgem taim.
Fred Jüssi ütles: "kus elab vääriskala? - inimese peas"

Brain expedition.
pimedus
Vana kala

15-04-2019 20:47
Postitus: #72
ÜK Püramiidsüsteem ei pea olema tingimata parasiitlik, kui ta vaid kaitseks inimese algset terviklikkust. Paraku seda siiski ei tehta kunagi piisavalt hästi, pigem peenelt lõhutakse ja osavalt orjastatakse. Või noh, võiks kuidagi paremini inimestele balantsi hoida. Hea ja kurja võitlus ongi sisseprogrammeeritud balants ja ebapalants. Nii toimitakse kuna nii saab toimida ühiskonnana kõige hiilgavamalt ja edukamalt. Võibolla õpiti seda mesilastelt? Väike illustratsioon kah:
https://www.youtube.com/watch?v=xf_4uvymwRw
(selle postituse viimane muutmine: 15-04-2019 20:49 pimedus.)
Mannu Eemal
uxake

16-04-2019 08:50
Postitus: #73
Pea igal rahval on muinasjutt tüübist "kes on kõige vägevam?". Seal lõpuks paneb kõige alam aste, pisim loom kõige suurema ja omast arust vägevama pikali. Eestis huumoriks keeratud hobuse ja sääse lugu.

Brain expedition.
Naut
katselendur

16-04-2019 12:28
Postitus: #74
Notre Dam. Pariis.
Katedraal kui küünal valgustamas Euroopa pimedat ööd. Mmmm...
Suures Traagikas on siiski alati annus ka ülevust ja pidulikkust, kas pole?
Eriti kui miski JUSTKUI lakkab... ja JUSTKUI lõppeb..
Märgiline värk siiski, mis.
Šokk vaheldumusi (sala)vaimustusega.
/Või... ups...aint mina olen nii rikutud? /

No ikka on ka mua (lollu)turistina sealgi käinud ja kaetud perra, suu lahti vahtimist harrastatud ja kõrvadlaiuti giidijutte ahmitud ning natuke ka näpuga seal (keelatut) katsutud.
Ahsiin siis imekaunis Quasimido vahtiski oma samba taga küürakat Esmeraldat? Wau.
Kultuurkirikute ja urbanjummelite turismilised kummardamisretked...

Nojah.
Samas misiganes mateeria ongi ajutine substants.
KUI see pole kellelegi veel kohale jõudnud.
Ka 900 aastat nö. märgilist kultuuri-kirikut-tootemeid ja arhitektuuri.
Sisuliselt vaid korra "tikust tõmmata".

Huvitavad ajad siiski. Ei saa siingi kohal möönmata jätta. : )

pimedus
Vana kala

16-04-2019 16:51
Postitus: #75
Eks see Yahwe poolt valitsetud eedeni aed ongi absurdselt suur ja naiivselt utoopiline püramiidsüsteem, kus ei tohi tõeliselt tunda head ja kurja ehk balantsi ja ebabalantsi, mille teadvustamine ajab kogu ainujumala hiilguse lörri ja uppi. Tarkusemadu aga oli looduse ja jõupesade terviklikkuse sümbol, mis paljastas Yahwe parasiitse paradiisi orjastava ebapalantsi. Seega müüte ja muinasjutte tasub tõesti hoolega lugeda ja targalt ümbermõtestada, kui soovime midagi paremat iseseisvalt luua!
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võlukunst ja muu selline mimmu 22 7,706 17-10-2007 13:42
Viimane postitus: MabyImZomby
  Mida arvate eelmistest eludest? Clara 2 1,872 22-09-2007 21:56
Viimane postitus: Nandi

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog