Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Võlukunst - mis te arvate ?
Autor Sõnum
Minaelan
Veteran

03-05-2019 14:45
Postitus: #151
RE: Võlukunst - mis te arvate ?
(02-05-2019 10:24 )Lokster Kirjutas:  Naudile lisaks. Oled-oled vägev nõid. Millist priisi ootad? Said oma tahtmise. Sa ikka annad aru ka vahest endale? Noja mida sa saavutasid? Vikat lasi läbi eluslooduse nigu mühin. Ja täiesti ilmsüüta elud läksid ohvriks. Tunnustust otsid? Ehk su egole teeb pai kui sulle trofeest ka pildi saadan? Ilus noor punakas kassipoeg oli. Tahad ve? Nähtamatu kii lööb nähtamatult nüüd mõne noore nõiahakatise laua nurga auku.Küllap loodad jälle vastutust minu tankile peale riputada. Hästi paned.embarrassed

(03-05-2019 10:06 )Lokster Kirjutas:  Ei mingit libahunti. Kõigest vastutust. Tead ma ei süüdista ega sildista. Ei diagnoosi ka. Kui sa ei saanud aru, siis ei saanud. Luba vaid korra osutada ühele kohale veel. lõik siis sinult - Ja näidata nüüd suht meeletesegasusest sõgedana sellises olukorras MINU SUUNAS, kes ma nii Taimede kui Loomade Liigivaimudesse niivõrd suure austusega suhtun ja milles ei tohiks ehk mu teemaalgatustes ometi justkui kahtlust jääda? Sa seal teemas kanaldasid ,et kutsud on pärit........ ühesõnaga mitte maa pealt.
Aga teemegi nii ,et ma VABANDAN ,,ülekohtu,, eest. Ja on parem kui me vastastiku rohkem ei lasku dialoogidesse.
NO JÄLLE pean vabandama. Puhas nõidus.

Ma siin omakeskis mõtisklen, et kas Stockholmi sündroom ka kuulub nõiduse alla?

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

03-05-2019 14:46
Postitus: #152
Kalldunn.
Antud juhul (kunagi enne) jäid lilled lillepottides siiski ellu. Kuid süüdistuse KAHTLUS visati õhku, kuid erinevalt kohe suure kella külge haagitud Loksterist tehti seda diskreetselt ja privas.
Kus selgitasingi, et misiganes ma teha võin või mitte, MITTE KUNAGI ei hakka ma kasutama sellist argust ja sellist madalust, et kellelegi nö. kätte maksta hoopis tema taimede või koguni loomade kaudu. Selline tegu on nii mõeldamatult madal, et mul hakkab isegi iiveldama sellise asja peale mõeldes. Et kui ikka küüsi taha kellelegi inimesele OTSE ei saa, siis minnakse tema jaoks kallite kallale või vajutatakse just sellisele hellale kohale, et valu oleks eriti kibe.
MILLINE elajas nii teeb?
Ma suhtun kõigisse loomadesse ja elusloodusesse täiesti läbi oma ja sakraalse maailma ja nüüd korraga selline jabur süüdistus Lokteri poolt?
Ja tõepoolest - oleks siis MINGIGI PÕHJUS?
Mitte mingit.
Ma omameelest püüdsin vägagi toetav tema suhtes seni olla. Ühena vähestest justkui.
Krt, nagu oleks noa selga saanud.
: (

Prsse, samas ma ei tunnegi teda. Me oleme lihtsalt samas foorumis. Siin ongi valdavalt minule võõrad inimesed, no anna abi, mis isiklikku foorumivandettat nüüd siis ometi hauduma peaks? ja koguni nii räiges vormis nagu süüdistus on tulnud? Ikka täiesti arulage.

Kuigi jah.
Lorenzil on samas õigus.
Need on kõige muu kõrval ehk vaid tühised tormid veeklaasis..

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
kalldunn
Vana kala

03-05-2019 15:06
Postitus: #153
Mind hakati ka rapsima alles siis kui olin elimineerinud ühe musta šamaani. Võib olla on asi hoopis selles et ka sina oled kellekile, mustale saba peale astunud, ja nüüd tahetakse kätte maksta. Saatanistid on minu peale kolossaalselt tigedad, kuna ma hõrendan pidevalt nende toidulauda. Kas sa ei ole ka nende toidulaua kallale roninud!? Mõtlemise koht...

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
pila
Tavaliige

03-05-2019 15:19
Postitus: #154
Minu meelest on igapäevaseks võlukunstiks see, kui sõbralikult suhtume olevasse hetke.
Naut
katselendur

03-05-2019 18:01
Postitus: #155
[Pilt: images?q=tbn:ANd9GcRiPpxNsZCJHu5NRZlBdlN...sxU_aKLXIo]

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võlukunst ja muu selline mimmu 22 7,647 17-10-2007 13:42
Viimane postitus: MabyImZomby
  Mida arvate eelmistest eludest? Clara 2 1,861 22-09-2007 21:56
Viimane postitus: Nandi

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog