Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas ruunidega tegelemine võib olla tegelejale ohtlik?
#1
Senise paar aasta jooksul, mil olen ruunidega katsetanud, pole ma miskipärast midagi endale ohtlikku täheldanud. Olen küll kuulnud/lugenud, et ruunidega saavat needusi saata ja seda räägivad ka ruuniõpetajad ise, aga et ruunid tekitaksid samu probleeme nagu ouija laud, seda olen seni vaid kristlaste suust kuulnud. Kas oskab mõni mittekristlane asjai kommenteerida?

Samas kahtlusi mul on. Kõige suurem ruuniprojekt, mis mul juba üle poole aasta käsil on, on ruunide kasutamine kaitseks. Oma toa nurkadesse olen kaitsvad ruunid pannud lootuses hoida eemale vampiirid ja kahjustavad energiad - kas võib eksisteerida võimalus, et see kaitse ei lase mitte mingisugust infi minuni ja ma istun nagu kotis? Aga kui ma tahan uurida? Või kas eksisteerib olendeid või energiaid, mis ikkagi kaitsest läbi tulla suudavad? Teoreetiliselt peaks kaitset saama sättida, nii et ta töötab filtrina, aga kas ka see täit kindlust tagab...

Mingi aeg peale toa ruunikatse alla panekut õnnestus oma kodust eemale ajada 2 vampiiri, neist üks tuttavate seas (vaimselt tasakaalutu isik) ja teine sugulaste seas (vanaema). Kas see on kaitse pealepaneku tulemus või oli põhjus milleski muus, ma siiski veel ei tea.

Põhiline allikas, mida seni kasutanud olen, on Põhjala müstika ja maagia Ruunid ja naiselik salavägi, autor on Freya Aswynn. On käest läbi käinud ka V. Maya "Ruunid - mis need on?" ja D. Jarell´i "Ruunid ja tervis", aga need tundusid liiga pealiskaudsed ja arusaamatud.
Vasta
#2
Kust sa seda võtsid, et nad just vampiirid olid?
Ja et kuidas saab vanaema vampiir olla...
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas: Cthepy
Kust sa seda võtsid, et nad just vampiirid olid?
Ja et kuidas saab vanaema vampiir olla...

Energiavampiirid. Kippusid ennast peale suruma ja üritasid leida võimalust mulle nõudmisi esitada (tuttav soovis, et hakkaksin teda rahaliselt ülal pidama, vanaema tahtis mu eraelu üle kontrolli saada nii, et isegi WCs oleksin käinud tema reeglite järgi). Aga see on juba omaette lugu, mis nagu siia teemasse ei kuulu.
Vasta
#4
Ruunide vägi on täiesti toimiv. Aastaid tagasi neist lugesin/uurisin, kasutanud aga harva(need korrad võib kahe käe sõrmedel üles lugeda, ca 15 a jooksul) väga äärmuslikel juhtudel(oma suguvõsa ning ka iseenda kaitseks siin materiaalses maailmas) kui tundsin et on vaja tõesti abi paluda ning... tulemused olid väga kindlad, ka täiesti lootusetu situatsioon sai positiivse lahenduse. Kui pöördusin, siis 1(2) ruuni poole korraga. Ma ei ole tõepoolest teinud nii et ruunid nagu igas toa nurgas, kui tahtsin kaitsta hoonet-1 ruuni joonistasin peale(tavaliselt ukse kohale), iseendal probleemne olukord-joonistasin ruuni(piisas 1st) enda kehale. Mis ma tahan öelda...-et kuna nende vägi on suur siis vb tõesti kui neist terve ring enda ümber teha on see liiga võimas? Aga kas see on halb?
Vasta
#5
Nii palju kui mina ruunide kohta uurinud olen, siis on need igasugustest sümbolitest kõige võimsamad, aga samas ka paras täpisteadus. Väidetavalt väikseimad eksimused siis kas ruunide tegemisel vms, omavad ootamatuid tulemusi. Mis just alati kõige paremad pole. Muidu kõige ohtlikum asi mida ruunide kohta kuulnud olen, on et väidetavalt saab nendega soovida, kuid kui soov on vähimalgil määral ambitsioonikas, siis tulemus on vastupidine. Näiteks kui soovid suure hulga raha (mis on ambitsioonikas soov), siis selle asemel, et hämmastavalt rikastuda, jääd veel vaesemaks kui oled.
Muidugi ei ole kunagi ise proovinud. Ja enamik juttu on ikkagi väited. Ning palju oleneb ka kasutajast. Et näiteks tean ühte inimest kes väidab, et Ouija Laud on küll ohtlik, kuid ei ole seal mitte midagi millest ei saaks üle, kaitstud või jagu.
Seega eeldan ise, et kuna ruunid on suht täpisteadus, siis see umbusk on tekkinud sellest, et palju inimesi on lihtsalt mööda pannud neid käsitledes või tehes.
Vasta
#6
Tahaksin teada, kuidas mingis lihtsas kriipsus saab niiöelda suur jõud sisalduda. Ma tean, et ruunimärgid on üks vanimaid kirjaviise...lihtsalt mingi pinna sisse graveeritud. Millest uskumus, et selles sisaldub jõud. Kas on jällegi nii, et kui ma sellesse usun siis see minu elu ka mõjutab, kui ei usu ei ole ruunil ka mingit mõju...Seega taandub asi ikkagi jälle meie enda mõttejõule...milleks siis ruune veel kasutada ?
Vasta
#7
Kõik sõltub. Kuidas sa ruunid endale said - ostsid või tegid ise? Kuidas nad on pühitsetud - kes pühitses ja kelle appi kutsus? Kellega suhtled, kui mingiks otstarbeks - näiteks kaitseks - ruuni abi / energiat vajad ja valid? Millise ruunikirja tegid?
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: ykskuukiir
Kõik sõltub. Kuidas sa ruunid endale said - ostsid või tegid ise? Kuidas nad on pühitsetud - kes pühitses ja kelle appi kutsus? Kellega suhtled, kui mingiks otstarbeks - näiteks kaitseks - ruuni abi / energiat vajad ja valid? Millise ruunikirja tegid?

Tegin oma ruunid puust - lõikasin valitud roikast kettad välja ja põletasin ruunid neile peale. Pühitsesin nad keset loodust vee ääres rannas - lasin nad korraks veest, liiva alt ja lõkkest läbi ning puhusin peale, et õhu elementi anda... selle käigus juhtus sihuke asi, et neli ruuni läksid liiva alla matmisel kaduma - olid, ja enam lihtsalt polnud, kuigi koht oli muruvaba ja kitsalt piiritletud ning sügavale ma neid ei matnud (kõigest õhukese kuiva liiva kihi sisse) . Eks sai kadunud ruunide asemele uued tehtud, need tegin papitükkidele (rohkemat ei viitsinud) ja on siiani pühitsemata. Ruunikirja tegin Freya Aswynni raamatu info põhjal. Kellega suhtlen - kas sa mõtled seda, et millise jumala poole ma ruunide ja oma soovidega pöördun?
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: Aerling
Tahaksin teada, kuidas mingis lihtsas kriipsus saab niiöelda suur jõud sisalduda. Ma tean, et ruunimärgid on üks vanimaid kirjaviise...lihtsalt mingi pinna sisse graveeritud. Millest uskumus, et selles sisaldub jõud. Kas on jällegi nii, et kui ma sellesse usun siis see minu elu ka mõjutab, kui ei usu ei ole ruunil ka mingit mõju...Seega taandub asi ikkagi jälle meie enda mõttejõule...milleks siis ruune veel kasutada ?


Ruunid on eelkõige sümbolid. Sümbolid on üks vanimaid mitte verbaalse (peale telepaatia) suhtlemise abivahendeid mis ei pruugi olla alati väljendunud OBJEKTINA. Kui ruun ei ole ülesse kirjutatud või valmis "treitud" siis on tegu lihtsa sümboolse info edasikande vahendiga. Kui ruun teha füüsiliseks objektiks on tegu juba teise teemaga. Ruun muutub objektiks millel on oma energia ning alati kui sa sellest mõtled laed sa sinna energiat juurde ning muudad selle struktuuri.
Seega toimib ta kui abivahend ehk nagu lääts mis aitab koondada isiku energiat talle vajalikus suunas. Pühitsetud sümbol on aga juba midagi muud - pühitsemise käigus pannakse (kodeeritakse) OBJEKTILE teatud programm ning kui pühitsemine on tehtud valesti (negatiivse alatooniga) siis ei pruugi see objekt töötada. Objekti puhul pole laias laastus üldse oluline kas seal peal on kujutatud ruun või kirjutatud "Aamen".

Probleem on selles, et üritatakse anda objektidele tähendus mida neil ei ole. Objekt on ikkagi abivahend inimliku energia väljenduseks. Kui inimese ei oska oma energiat suunata ega kasutada siis pole üldse oluline ka s ta kirjutab ruunide või kirrilitsas - asi ei saagi toimima.

Omaette teema on aga kristallid (ka osad vääris ja poolvääriskivid) mis tänu oma struktuurile on võimelised ISE energiat säilitama ja tootma ning ka seda välja andma. Tihti on kristallis sisalduv energia tugevam kui inimene suudab seda kodeerida - tulemuseks on "sigrimigiri" mis võib kandjale ohtlikuks muutuda.
Vasta
#10
Tänud Excubitorisele selgituse eest. Siit aga selgub siis, et igasugune käsitöö kannab endas mingit energiat mida valmistaja teadmatult esemele edasi annab.(Mine ära nõia-udu, vanaema kindad kudus Laugh) Huvitav. Selle mõju on siis ju tegelikult ette arvamatu. Ruunidele on aga pandud ka erinevad tähendused mis tegelikult ei saa ju tõsi olla....sest valmistajad ei suuda energiat ( no võibolla mõni shamaan suudab ) vastavalt suunata tähendusele suunata.
Vasta
#11
Tegija emotsioonid annavad ka asjale laengu. Vanaema armastuse ja hoolega kootud kindad, sepa kindla eesmärgiga taotud mõkk jne jne kannavad seda emotsiooni energiana kaasas. Eseme mõju kandjale on üldjuhul negatiivne siis kui sellele esemele on TEADLIKULT antud kaasa negatiivne laeng. Üldjuhul on aga eseme laeng piisavalt nõrk, et mitte mõjutada otseselt kandjat. Kuigi jahh - nõrga energiaga inimene on mõjutatav vägagi kergesti ja vägagi erinevate mõjude poolt.
Vasta
#12
Tahaks ühele asjaolule veel tähelepanu suunata, et oluline on ka ruunide kasutaja suhtumine ruunidesse. Kui sa neid kasutades justkui kardad tulemust, siis võivadki sinuga igasugused asjad juhtuda. Ruune kasutades pead olema kindel oma motiivides. Kui sa tead, miks sa neid kasutad ning nendes põhjustes mingit eetilist probleemi pole, ei ole tarvis ka üle muretseda.
Vasta
#13
13-15 aastat tagsi lugesin esimest korda ruunidest. Kuna tol momendil olid mul eluraskused( lahkuminek , uue armastuse leidmine, kes oli ebakindel). Kirjutasin tema nime ruunides ja kandsin kogu aeg kaasas nii nädal või kaks. Tulemus 13 aastat kooselu ja 7aastane poeg. Muidugi mõtlesin kogu aeg et vali mind. tegin joonistusploki paberist ristkülikudca 5x3 cm. Tuleb uskuda
Nüüd ca kuu aega tagasi avastasin et vajan neid, korjasin kunagi rannast kive ja kasutasin neid. Tegin märgid neile veekindla markeriga. Kaitse, õnne, raha ,ürgjõu, päikese ja muutumise.
Tunnen et aitab, kas on see mingi sisendus aga olen rahulikum, ei vingu ja kuidagi hea on olla.



Vasta
#14
Kes ruune fontidena igatseb, siis siit saab: http://www.fortunecity.com/roswell/rune/399/fonts.html
Vasta
#15
Toon siis ka oma ruunide kohta kogutud teabe siia teemasse üle.

Ruunide raamatu kohta:
http://kungla.eu/maya/?p=70

See on esimene eestikeelne raamat, mis on täielikult pühendatud ruunidele. Räägitakse ruunide tekkimisega seotud muistenditest ja muistsest
Odini usust.
Ruunid on muistsed kirjamärgid, mis olid levinud väga laialt, Islandist põhjas kuni Ungarini lõunas, Normandiast läänes kuni Uraalideni idas. Ka eestlaste muistne kiri, mida tunti ammu enne seda, kui tänapäeval levinud kirjamärgid 16. sajandil loodi, oli ruunikiri. Seda muistset kirja leiti veel 1920-datel aastatel rannarahva peremärkidel.

Eile oli Aesti teemas juttu sellest Krimmi uurijast.
http://pooh.pri.ee/2009/05/inga-raitar-o...ukrainast/

Tsiteerin:
"Igal ajastul on olemas inimesed, kes n-ö avavad tee uudsetele teadmistele. Vassili Gotš on kirjutanud 178 teaduslikku tööd, mida on trükitud 416 000 eksemplari, ent tema elutööks on ruunikirja uuendamine vastavalt kaasaja inimeste vajadustele.
Uued ruunid – 32 kirjamärki, mil ka energeetiline kasutusväli – on tänaseks õpikuna välja antud prantsuse, inglise, norra ja loomulikult vene keeles. Ruunikeele keskused on 12 endises N Liidu riigis ning Belgias, Norras ja Saksamaal. Ruunitehnoloogia alal on viie aastaga jõutud kaitsta seitse doktoriväitekirja."

Mõnede ruunide maagilised tähendused:
http://staap02.wordpress.com/ruunid-tegelik-tahestik/

Ja lisateavet ka:
Eesti aladel olid ruunid levinud 13-17.saj. R-d taasavastati 20.saj. algul. Eelkõige tegelesid r-dega Saksamaa okultsete ühingute liikmed (Thule Ühing). Tänapäeval tegeleb r-dega Odini ühing, mis loodi 1980.a.


Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas Aerling
Tahaksin teada, kuidas mingis lihtsas kriipsus saab niiöelda suur jõud sisalduda. Ma tean, et ruunimärgid on üks vanimaid kirjaviise...lihtsalt mingi pinna sisse graveeritud. Millest uskumus, et selles sisaldub jõud. Kas on jällegi nii, et kui ma sellesse usun siis see minu elu ka mõjutab, kui ei usu ei ole ruunil ka mingit mõju...Seega taandub asi ikkagi jälle meie enda mõttejõule...milleks siis ruune veel kasutada ?

Eile lugesin niisugust juttu:
Ruunimärkide elektromagnetvälja uurides sai diplomeeritud elektrotehnik aru, et ruunimärkide geomeetria avaldab mõju inimorganismi organitele ja kudedele. “Märgid toimivad omalaadse antennina, mis püüavad kinni just kindla pikkusega elektromagnetlaineid,” püüab professor lihtsurelikule arusaadavas keeles selgitada, mil viisil pealtnäha tavalised joonekombinatsioonid on saanud maagiliste märkide maine.
Allikas see eespool toodud link.
Vasta
#17
(25-01-2017, 18:47 )isemaag Kirjutas: Viimatised 4 linki on olematud.

Teema ju 7-9 aastat vana - hea, et teema üldse alles on wink
Vasta
#18
(25-01-2017, 18:47 )isemaag Kirjutas: Viimatised 4 linki on olematud.
Kadunud linkide jaoks kasutan arhiivi, nii mõnigi asi muutub lingi kleepimisel nähtavaks:
https://archive.org/web/
http://archive.is

Link 1 - Fondid ruunide kohta, näeb ja saab salvestada fonte archive.org lehe vahendusel; panen lingi, ehk toimib:
Thundrune's Free Font Downloads

Link 2 - Ruunide raamatu kohta
Lühike raamatu sisututvustus Ruunid – mis need on? Muistsete tarkade salateadmised Tallinn 2002

Link 3 muutub nähtavaks archive.is vahendusel, kopeerin siia
Tsitaat:Inga Raitar: Odini järgija Ukrainast
Krimmist pärit bioenergeetik ja ruunikirja uuendaja professor Vassili Gotš leidis Eesti rannikul Osmussaarel üles Odini haua.
Professor Vassili Pavlovitš Gotš pole Eestis ehk nii tuntud kui näiteks Ukrainas või Brüsselis. Ometi valis maailma üheks juhtivaks bioenergeetikuks peetav mees oma selle aasta koolitusseminari toimumise kohaks Eesti, täpsemalt Kubija hotelli Võrumaal. Sadakond bioenergeetika spetsialisti paarikümnest riigist kuulasid nädala Lõuna-Eestis “kolmanda aastatuhande parima ravitseja” tiitlit kandva mehe loenguid. Miks otsustas sellise kaliibriga mees, keda Venemaal ja Ukrainas tunnevad presidendid ning kelle vastuvõttudele Krimmi sõidetakse kogu maailmast, just Eesti kasuks?
Ühtekokku on professor Gotši seminaridel käinud pea 1500 inimest, ent oma tõelisteks õpilasteks peab ta kümmet neist. Nendest kaks – Irina ja Andrei Mikerov – elavad ja tegutsevad bioenergeetikute-ravitsejatena Eestis. Nemad organiseerisidki siinse seminari.
Elutööks ruunimärgid
Tegelik põhjus, mis professori Eestisse tõi, oli aga soov leida üles tema andmetel Eesti rannikul asuv ruunikirja autori, omaaegse aaside suguharupealiku ja teadmamehe, hiljem skandinaavlaste peajumalaks kuulutatud Odini haud. Mis seob Ukraina professorit Skandinaavia jumalaga? Nagu selgub, elutöö. Mõlema mehe, nii Gotši kui Odini elutööks on ruunimärgid.
Igal ajastul on olemas inimesed, kes n-ö avavad tee uudsetele teadmistele. Vassili Gotš on kirjutanud 178 teaduslikku tööd, mida on trükitud 416 000 eksemplari, ent tema elutööks on ruunikirja uuendamine vastavalt kaasaja inimeste vajadustele.
Uued ruunid – 32 kirjamärki, mil ka energeetiline kasutusväli – on tänaseks õpikuna välja antud prantsuse, inglise, norra ja loomulikult vene keeles. Ruunikeele keskused on 12 endises N Liidu riigis ning Belgias, Norras ja Saksamaal. Ruunitehnoloogia alal on viie aastaga jõutud kaitsta seitse doktoriväitekirja.
Professor Vassili Gotši Eesti reisil oli selge siht: leida skandinaavlaste peajumala haud.
“Õppisin klassikalised ruunid selgeks ja uurisin, kuidas nad toimivad energiatele,” selgitab Vassili Gotš. “Sai selgeks, et vanad, ca 2500 aastat tagasi aaside hõimupealiku Odini poolt süsteemiks arendatud ruunimärgid omasid energeetilist väge omas ajas, praeguses ajas aga on inimkond arenenud ning märke oli vaja muuta, et need muutunud ajas taas “tööle” hakkaksid.” Seega taaselustas professor Gotš keele, mille printsiibid olid aastatuhandetega kaotsi läinud.
Ruunimärkide elektromagnetvälja uurides sai diplomeeritud elektrotehnik aru, et ruunimärkide geomeetria avaldab mõju inimorganismi organitele ja kudedele. “Märgid toimivad omalaadse antennina, mis püüavad kinni just kindla pikkusega elektromagnetlaineid,” püüab professor lihtsurelikule arusaadavas keeles selgitada, mil viisil pealtnäha tavalised joonekombinatsioonid on saanud maagiliste märkide maine. Lihtsalt 2500 aastat tagasi ei teatud elektromagnetilistest lainetest veel midagi, siis näis ruunide mõju inimorganismile ülemeeleline, jumalik ning maagiline.
Pea alaspidi
Odin, muistne Skandinaavia peajumal, olla saanud ruunikirja pärast seda, kui oli üheksa päeva Ydrasilil, maailmapuul, pea alaspidi rippunud. Maagiliste märkidena on osa ruunisümboleid eksisteerinud juba maailma ühe müstilisema rahva – etruskide juures. Odin lõi märkidest tervikkeele, oletatavalt toimus see 650–550 e.m.a. Muide, ka maailmarändur ja uurija Thor Heyerdahl jõudis enne oma surma aastal 2001 Vassili Gotšiga samale arusaamisele: Odin oli Musta mere ääres elanud suguharupealik, kes osaga oma rahvast mööda eestlaste jaoks nii tähenduslikku Hõbevalge veeteed Põhja rändas ja seal pärast surma jumalaks kuulutati. Heyerdahl tahtis sellest isegi filmi teha, kahjuks aga tuli tal endal enne Valhalla teele asuda. Thor Heyerdahli uurimustest pole Vassili Gotš kuulnud, tema jõudis Odini teekonnas selgusele geograafilisi kohanimesid uurides.
Ruunikeele sünnipaigaks Krimm
Sealt selguski, et Odin lõi omaaegse ruunikeele Krimmis, Asgardi- nimelises reaalselt eksisteerinud linnas. Vassili Gotš, kes samuti elab Krimmis, suutis aastaga luua ruunidele uue tähendusvälja ja leida, milleks nad tänapäeva muutunud maailmas kasulikud on. “Ruunimärgid on piktograafilised resonaatorid, mille kasutamisel võimenduvad asjade positiivsed omadused,” väidab professor Gotš. Nii on ruunitehnoloogiaid rakendades võimalik vähendada auto kütusekulu, parandada toiduainete kvaliteeti, vähendada arvutikiirguse toimet inimesele, suurendada homöopaatiliste ravimite toimet, kui lasta professoril vaid mõned valdkonnad nimetada.
Ruunitehnoloogia väljatöötamise eest on professor Gotš saanud kaks Euroopa Liidu Instituudi kuldmedalit ja Chevaliere’ ordeni, lisaks muid prestiižseid autasusid.
Kui keegi ikka veel kahtleb ruunide Krimmi päritolus, siis Ynglinga saagast, Rootsi vanimast ajalookäsikirjast võib lugeda, et jumal Odin tuli Suur-Rootsiks nimetatud piirkonnast, mis asub kusagil kaugel lõunas. Muide, seesama Ynglinga saaga kirjutab, et Odinil oli kolm poega, kellest üks hakkas valitsema praegust Eesti ala. Avades Kalevipoja, leiame esimeselt leheküljelt loo sellest, kuidas Kalev, üks kolmest vennast, siia Põhjakotka turjal lennates saabus …
Professor Gotš, kes on uurinud ka sakraalgeograafiat, s.o kohtade pühasid tähendusi, on kindel, et Krimm ja Eesti on olnud pikka aega omavahel ühenduses. Võttes lahti meie ekspresident Lennart Meri “Hõbevalge”, saame sellele teadmisele kinnitust.
Selle loogika järgi asub Eesti väga tugeva bioenergeetikaga kohas.
Ega asjata ristisõdade ajal kaks ordut kaht maad vallutama siirdunud – johanniidid läksid Poja maale ehk Iisraeli ning teutoonid Ema maale ehk Eestisse. Kaudseks kinnituseks Eesti erilisele energeetilisusele on ka meie imeväikest territooriumi inimese eksistentsi ajal tabanud meteoriitide hulk – väidetavalt suurim maailmas territooriumiühiku kohta.
Professor Gotši arvates on Eesti “alguste maa” ning tema eriline energeetika ongi see, mis eri aegadel vallutajaid siia tõmmanud on.
Osmussaar – Odini küngas
Osmussaar, kus Odin professor Gotši uurimuste kohaselt oma viimase puhkepaiga leidis, on ürgsetest aegadest alates olnud Läänemerel strateegilise tähtsusega saar. Rootsi keeles kannab saar nime Odensholm, mis tõlkes tähendab Odini küngast.
Kui vaadata saarekese kaarti, on selgelt näha, et praeguse Lõunasadama laht on kunagi ulatunud – nii uskumatu, kui see ka ei tundu – hetkel keset saart asuva kabelini välja. Üks järv kabeli lähedal kannab nimetust Länshamn, tõlkes läänesadam.
Geoloog Kalle Suuroja väitel kerkib Osmussaar kiirusega 3 millimeetrit aastas. Seega 2500 aastaga on saar kerkinud 75 meetrit! Järelikult on kunagine sügava ja hea sadamakohana tuntud lahe põhi praeguseks maismaa.
Odini hauakoht asub aga väikse järvekese lähedal, soisel alal, mis näitab, et teadmamees sängitati varjulisse sügavase lahesoppi, mis hiljem järvekeseks kinni kasvas ja kallastelt soostus. Kivi, millega paik on märgitud, ulatub mitmeid meetreid läbi sookihtide vee alla, seega püstitati hauakohale kunagi kivisammas, millest praeguseks vaid tipp näha on.
Uskuge või mitte, aga selle kivi asukoha tunneks ära ka siis, kui sind ei saadaks maailma üks juhtivaid bioenergeetikuid. Nimelt pääseb kivi juurde vaid läbi soo. Kui mujal on vesi, mis varvaste vahel lirtsub ühtlaselt jahedalt, siis kivi kõrval astud ootamatult täiesti sooja vette. Temperatuuride vahe on nii tuntav, et tundub lausa uskumatu. Aga tõepoolest – astudes mõnikümmend sentimeetrit kivist eemale, puutuvad varbad jälle jahedat vett.
Bioenergeetikuks saab õppida
Bioenergeetikut eristab imeravijast või ekstrasensist tõsiasi, et energiaga ravijaks võib saada iga täie mõistusega terve inimene, selleks ei pea olema mingite eriliste võimetega sündinud. Bioenergeetikuks saab õppida. Kaasajal on sellekohased õpikud välja antud, üks neist ilmus hiljuti isegi eesti keeles.
Ekstrasensid sageli vaid juhivad energiaid, mõistmata protsesside toimemehhanisme, millega nad ise manipuleerivad. Bioenergeetikud suunavad energiaid teaduslikul viisil.
Need sadakond inimest, kes sel aastal Kubijal Vassili Gotši seminaril käisid, on bioenergeetikat õppinud 7–10 aastat. Kõigil neil on oma õpilased ja patsiendid, seega oli tegu Gotši koolkonna kõrgema astme täiendõppega.
“Me ei saa kedagi teha uueks, puhtaks ja ilusaks, küll aga on võimalik leevendada haiguste kulgu, tervendada suhteid inimeste vahel ja isegi muuta geopatogeentsoonide toimet inimestele,” räägib professor. “Sellega bioenergeetika tegelebki, et puhastab inimese negatiivsest, mis temasse on kogunenud, vabastades sellega tema enda loovad energiad, mille abil iga inimene juba ise oma eluga edasi minna suudab.”

Link4
Ei õnnestunud sisu näha, ilmselt tutvustus raamatule
Ruunid. Tunnetuse tähestik 2007



Vasta
#19
Venemaa Selgeltnägijate tuleproovi 14. hooaja võitja Aleksander Šeps kõneles ühes saates: "Aktiveerin tulel stileti, vibutan ja tõmban õhus sellega jooni - ruuni sümboleid. Seejärel avaneb mulle portaal, kus suhtlen videviku tegelastega. Vahel võib sealt välja pressida soovimatuid olendeid, kihutan nad tagasi ja sulgen portaali.
Kui väike poiss olin, võtsin matuse ajal vanaemalt sõrmuse, see seob mind armastatud vanaemaga siiani."
Tema isa Oleg arvab nii: "Surnuid pole vaja karta, elavaid tuleb karta."

Kindel on see, et ruunidega mitte naljatada, alusta nende märkidega ettevaatlikult ja suhtu sellesse austusega, kuna tekitatud energiakaost on pea võimatu taastada. Mina ei tea, kas Eestis on kedagi ruuni virtuoosi peale Tiit Teras'e (kui keegi teab, andku palun märku)? Eelpool postitus: #15 kirjutab Müstik: "Ruunikeele keskused on 12 endises N Liidu riigis ning Belgias, Norras ja Saksamaal." Tähendab, kui kohalikust kirjandusest abi pole, siis omandada üks neist keele sümbolitest ja õppereisile!
Ega's sensitiivid suurt eriti ruunisümbolitega kipu tegelema, nad teavad, millist väge ja võimu need pealtnäha süütud märgid korraldada võivad. T. Terase sõnul võib ruunidega muuta tulevikku, see mis ruunilinale heidetakse, saab olema ka määratud. Enda kogemusi täiendades ja kividega sünergia loomiseks võta igal hommikul ruunikotikesest kinnisilmi nn. Päevakivi, nii saad teada päevase teekonna.
Määramisel ruunilinal on vaja juba kogemusi.

Ruunimärkide tähestik.
   

Kui juhtute iidsel kalmistul liikuma, siis uurige igivanu hauaplaate, võimalik et märkate veel ruunimärke. Ruunid on meie esivanemate kiri, mis on pärit Skandinaavia tähestikust ja viikingid uskusid sellesse jõusse pühendunult. Ruunid on umbes 2000 aastat vanad maagilised märgid. Tähestikuna ei kasutata ruune juba varajasest keskajast saadik. Ruunikivide energiale on alati omistatud tugevat väge. Tänu ristiusule on aga paganlikud uskumused suures osas kadunud ja ka inimkonna teadmised ruunidest on jäänud väiksemaks. Ruune on kasutatud eelkõige ennustamiseks, salakirjaks ja maagiaks. Suheldes ruunidega, suhtleme oma parima osaga, oma Kõrgema Minaga, seetõttu saame just meile vajaliku vastuse. Ruunide kaudu on võimalik saada toetust Kosmilisest Teadvusest, sest igas ruunimärgis peitub Jumalus. Nii nagu iga meie rakk omab täielikku informatsiooni meie kohta, on ka igas meis talletatud kosmiline informatsioon, mis asub meie alateadvuses, kuid millele meil ei ole alati juurdepääsu. Ruunid on üks võimalustest saada kosmilist informatsiooni ja selle abil saavutada oma eesmärke, ning neis on algselt olemas põhjuse ja tagajärje jõud. Kahjuks ei ole tänapäeval säilinud konkreetset õpetust ruunide kasutamisest. Viimased meistrid sellel alal elasid Islandil 17 sajandil. Kuulsa filosoofi ja ruunide asjatundja Ralf Blumi arvates on ruunide kasutamise kunst neis enestes ja õige. Ebaõnnestumised ei tulene mitte halbadest päevadest, vaid valedest otsustest.

Ruunilinal ruunikividega heitmisel on paremal pool küünal ja vasemal pool lõhnaküünal. Ruunidele esitatud küsimustega ei otsita "jah" ja "ei" vastust, kuna ruunikivid vastavad sisukamalt. Küsimus peaks olema avaram ja sõnastatud teemana, samas ka abipalvena. Enda ruunikive ei anta kellelegi näperdada, sest need on sinu töövahendid ja sinu energiaga seotud. Ruunilina, ruunikott nt sametist (punane - maagiline värv, sinine - Odini värv, roheline - naistele) valmistatakse ise. Püüa graveerida ise märgid ruunimaterjali, niiviisi tekib tugevam side ja vägi, ning kivid hakkavad paremini rääkima, kui ostetud, sest oled neisse osake oma vaimu pannud. Kivid korjatakse nt rannast nelja viie kaupa. Kõik 25 kivi peavad lõpuks ära mahtuma kahte peopessa. Suhtle ruunidega iga päev ja tee palun endale sümbolite tähendused selgeks.

Toon ära ka tema jagatud kaks lihtsamat skeemi alustajale:

Lihtsam moodus on ennustada kolme kiviga, ladudes paremalt vasakule, puhtad pooled ülespoole.
Parempoolne ruun - mina praegu, kirjeldab väljakujunenud olukorda.
Keskmine – väljakutse, soovitab tegevusliini.
Kolmas – olukorra parim võimalik lahendus ja näitab resultaati, mis võib järgneda.
Arvesse tuleb võtta ka ruuni ümberpööratud tähendust.

Nelja kiviga. Ladudes vasakult paremale enese ette, sümboli pool pealpool.
Esimene ruun näitab probleemi iseloomu.
Teine annab teada probleemi tekkimise põhjused ja tingimused.
Kolmas kivi näitab energiate liikumise suunda.
Neljas, probleemi tõenäolist lahendust, resultaati.
Arvesse tuleb võtta ka ruuni ümberpööratud tähendust.
Neljaruunimeetod on tõeline ruunimeditatsioon ja nõuab armastusest ja harmooniaotsingust motiveeritud suhtumist.

Kuidas ruunilina ja ruune valmistada? Miks, milleks ja kuhu ruunisümboolikat kasutatakse? Leiad tema tõlgitud raamatutest:
Ruunid ja tervis, https://www.apollo.ee/ruunid-ja-tervis.html
Ruunikirjad, monogrammid, insigilid, talismanid, https://www.apollo.ee/ruunikirjad-monogr...manid.html
Ruunid - mis need on? https://www.apollo.ee/ruunid-mis-need-on.html ,
pseudonüüm: Maya

Käesoleval aastal, 9. esoteerilisel festivalil "Leia ennast - Leia end", saab ka lisateadmisi ruunidest. Põhjala traditsiooni ja ruunide päev - ruunide oraakli öö. http://leiaend.org/
NB! Festivali asukoht muutunud!

Ruunide sümboolika ja nende tähendused:
http://latene.ee/index.php?route=module/...icle_id=37

Ruunisümbolid sobivad täiuslikult Elulillemustriga.
   
Vasta
#20
Kas FUTARK või UTARK?
Vasta
#21
On üks teema, kus pealkirjaks Futhark ruunid.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...2ruunid%22
Vasta
#22
Ei ole!
Vasta
#23
Kuna täna oleks president Lennart Meril täitunud 90 eluaastat, siis toon välja ühe huvitava postituse siit teemast.

(25-01-2017, 19:55 )togli Kirjutas: Professor Gotš, kes on uurinud ka sakraalgeograafiat, s.o kohtade pühasid tähendusi, on kindel, et Krimm ja Eesti on olnud pikka aega omavahel ühenduses. Võttes lahti meie ekspresident Lennart Meri “Hõbevalge”, saame sellele teadmisele kinnitust.
Selle loogika järgi asub Eesti väga tugeva bioenergeetikaga kohas.
Ega asjata ristisõdade ajal kaks ordut kaht maad vallutama siirdunud – johanniidid läksid Poja maale ehk Iisraeli ning teutoonid Ema maale ehk Eestisse. Kaudseks kinnituseks Eesti erilisele energeetilisusele on ka meie imeväikest territooriumi inimese eksistentsi ajal tabanud meteoriitide hulk – väidetavalt suurim maailmas territooriumiühiku kohta.
Professor Gotši arvates on Eesti “alguste maa” ning tema eriline energeetika ongi see, mis eri aegadel vallutajaid siia tõmmanud on.

Lisan, et Lennart Meri oli samal ajal nii rahvalik kui ka ülim autoriteet.


Vasta
#24
"Senise paar aasta jooksul, mil olen ruunidega katsetanud, pole ma miskipärast midagi endale ohtlikku täheldanud."
Programmeerid oma aju leidma seoseid, see ongi nö "ohtlik"...Smile
Vasta
#25
Ruunid on "tähestik", kuid iga ruuni-tähestiku täht omab kindlat ühendust erinevate Maailmade vahel Ilmapuus (viikingite 9 maailma vahelised ühendused, milleks on ruunid ... mille analoogiaks on kabalistide Sefiroti 10 maailma vahelised ühendused, milleks on heebrea alfabeet).

Näiteks sõna EMA tähendus läbi ruunide oleks: E (Nifelheim - Hell), M (Hell - Yotunheym), A (Yotunheim -Asgard) ... ehk sõna EMA tähendus tuleneb teda moodustavate tähtede omadustest (ema on isik, kes võtab kehastuva lapse tervikolemuse eelmiste kehastuste mälupangast Nifelheimist info -> puhastab & annab sellele väge Hellis -> viib läbi Yotunheymi -> vaimsete kõrguste Asgardi .... ehk sündiv laps on oma eelneva tervikolemuse kandja, kes on puhastunud eelmiste elude sopast, ning alustab nüüd "puhtalt lehelt" olles langenud vaimsetest kõrgustest maisesse kehastusse uusi elukogemusi omandama).

Kas see on "ohtlik" ... kuid oled koolihariduse omandamise emakeele tunnis õpitus kinni (tähed ei oma iseseisvat tähendust!), siis võib nö "katuse ära küll keerata" ... kui aga esivanemad on oma muinasjuttude ja pajatustega jätnud mälestuse, et "alfabeedi tähtedel on tähendus", siis pole mingit shokki, vaid on äratundmisrõõm unustatud teadmistest!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas soolalambil on tervistav mõju? hulkuv hing 5 4,920 20-03-2022, 21:15
Viimane postitus: isemaag
  Vabastav hingamine on ohtlik inimestele Celtic 178 105,478 05-04-2016, 22:39
Viimane postitus: isemaag
  Jooga ning kas sina harrastad joogat? hiidlane 12 6,655 24-10-2012, 17:02
Viimane postitus: tiigrisilm
  kas tasub alustada? Justme 23 9,493 24-03-2009, 14:46
Viimane postitus: talismanid
  Kas te usute loitse? RokkivTibu 19 8,702 09-09-2008, 10:09
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat