Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
See paganama tuba!
#1
Lugu siis üldjoontes selline.
On üks maja, kolmetoaline - maja nagu ikka ühesõnaga. Ja selle maja üks tuba on äärmiselt kahtlase minevikuga. Aastaid-7-10 tagasi olevat esiteks seal üks viinalembeline meesolevus hulluks läinud ja üles poonud ennast. Kui tema pärija (või keegi, pole uurinud) samasse tuppa elama läks, tabas teda sama saatus, ainult et ta otsustas ravile minna ja terve maja maha müüa. Ja nüüd mõni aasta tagasi tulime mina koos mu perega sinna elama. Tehti remont ära, kõpitseti veel üht-teist jne. Selles kurikuulsas toas hakkas elama juhuse tahtel minu õde, kes oli siis veel üdini positiivne tegelane. Möödus vaevalt võib-olla aasta, kui too järsku järjepidevalt oma elu kallale kippuma hakkas. Tabletid, putukamürk veega segatult, veenide lõikumine jne. Et põhimõtteliselt keeraski ära, kuid siis otsis omale eraldi elamise ja nüüd on põhimõtteliselt kõik korras.
Siis aga tuli järg minu kätte. Kõik oli alguses maru tore - ikkagi oma tuba jnejnejne. Kuid siis mingil hetkel ma läksin kohutavalt närviliseks, süüdistasin teisi ja hakkasin ka nö vanu haavu lahti kiskuma. Lõpuks olin nii kaugele aetud, et saatsin juba terve maailma kukele ja päev-paar tagasi hakkasin niisama nende eelnevate sündmuste vahele paralleele tõmbama. Ja siis järsku, täiesti tühja koha peal, võtsin riiuli pealt ühe suvalise klaasikillu ja tõmbasin omal veenid läbi, kuigi mina seda ei tahtnud. Võin öelda, et tänu traumapunktis ringi sebivatele tädikestele on mu randmega nüüd vähemalt kõik korras. Kuid mingi kahtlus närib siiamaani sees, et see tuba lihtsalt topib seal elava isiku mingit halba energiat täis ja sunnib teda täiesti jaburaid asju korda saatma. See pole normaalne, uskuge mind! Ja kõige hullem on selle kogu asja juures ehk see, et keegi ei mõtle samamoodi nagu mina, kuna mu vanemad on raudsed skeptikud, nad juba paljalt põhimõtte pärast ei usu neisse asjadesse.

Nojah, aga MINA pean seal toas ju elama.. Üheõnaga - mis kuradi asi nende 12 ruutmeetri peal lasub? Ma saan aru, et paraveeblased on pidanud hullemategi asjadega tegelema kui mingi emokalduvustega tuba, kuid sellegipoolest on mulle just teie tagasiside ülimalt tähtis. Niisiis, palun!
Vasta
#2
Ma uuriks kui objektiivne, see taustinfo selle toa kohta on

Sest kui ainult sina ja su õde veene lõikasid siis ei ole asi toas, vaid millegis muus.

Praegusel juhul suudad sa end kontrollida. Kui seal toas on midagi, mis muudab sind kontrollimatuks, siis peaksid seda tunnetama.

ja üldse miks kiputakse enda elu kallale? Et tähelepanu saada. Kui inimene enda elu kallale kipub, siis tal tavaliselt on selle üle häbi. Sina aga sisuliselt uhkustad...
Vasta
#3
Osta endale pakk viirukkeid ja pentagramSmile
Vasta
#4
Flash, ma ei ole sellega päris nõus, et alati pannakse endale käsi külge, et tähelepanu saada, kuigi see tavaliselt nii on, siis sellest pigem alguses räägitakse kaua kaua, siis tehakse midagi. Et sellist järeldust teha pead sa inimest tundma.
Aga EiTahaOllaMina: sinule ma ütleks et tõesti sa peaksid tunnetama ise ka selles toas viibides midagi negatiivset, võiksid välja uurida mis seal toas on, kas on seal midagi kurja. Kuid kuidas, ütleb äkki siin keegi targematest inimestest kes teavad rohkemSmile
Vasta
#5
Ei ole enesele käe külge panijad ainult tähelepanu eest väljas.
Suitsiid on võimalus psüühiliste konfliktide lahendamiseks, millest inimene ei ole osaliselt või täielikult teadlik. Konfliktid inimeses eneses reflekteerivad kättemaksutahet, tahet karistada ennast või teisi või tahet põgeneda süütunde eest. Alateadlikult tajuvad sellises olukorras inimesed suitsiidi kui taasühinemise viisi kaotatud lähedasega ja ümbritseva maailma hävitamist.
Suitsiidi on käsitletud ka kommunikatsiooni viisina. Farberow ja Shneidman kirjeldasid suitsidaalse isiku püüet väljendada talumatut psühholoogilist valu ümbritsevale maailmale. Enamus suitsiidi sooritajatest annavad mingil moel oma lähedastele oma mõtetest märku.
Samas teema algataja meil teismeline-elu teismelisena raske, keegi ei mõista sind jne... Eks nii tekivadki sellised mõtted, et tõmbaks veenid läbi ja kõik on fine.
Vasta
#6
Kui nüüd loogiliselt mõtlema hakata, siis tõesti võib seal toas olla halb energia. See ei tähenda, et seal kummitaks, aga keegi kes seal kunagi elas ja kellel oli tugev energiaväli võis endast sinna energiat veidike maha jätta, mida väiksemad energiad kergesti omastada võivad. Soovitan Sul tuba puhastada ja viirukeid põletada ja luua sinna rahulik õhkkond. Ühes teises teemas soovitati väike remont ja mööbi ümberpaigutus läbi teha. Alustuseks võid ju seda proovida ja kui ei aita, siis tuleks igaks juhuks kuskilt mujalt abi otsida. Tean, et osad sensitiivid tegelevad ka selliste asjadega. Aga kui sensitiivi otsimiseks läheb, siis kõige tugevamad sensitiivid eelistavad aidata teisi tasuta või väikese raha eest. Ja need, kes palju raha küsivad ei ole järelikult nii head et neil rohkem kliente oleks ja nad tõstavad hinnad lakke.
Vasta
#7
Mõni siin hakkab lausa lahmima. Kas te panite tähele, et enne teemaalgatajat olla teisigi seal toas elanud inimesi hulluks läinud ja esimene kirjeldatud sündmus oli ühe joodiku enesetapp? Kui tema kirjeldatud sündmused tõesti aset leidsid, siis oma jutuga te võite röövida temalt lootuse abi saada ja see on juba enesetapule kaasaaitamine.

Teemaalgatajale niipalju: ära pane tähele neid sarkastilisi kommenteerijaid. Nad ei julge otse välja öelda, mida arvavad - nad kas viisakusest ütlevad, et mõistavad, või siis annavad vihjamisi märku, et võiksid suitsiidi teha. Igasugu vampiire on nii palju, et tõelised abivajajad jäävad varju ja kuna inimesed ei oska vampiiri abivajajast eristada, siis ma ei imesta, kui mõni sind näiteks su kasutajanime või tuju järgi "emoks" tembeldab ja sulle surma soovima hakkab.

Teksti järgi otsustades ei tundu teemaalgataja just tüüpiline teismeline olevat, kui ta üldse on teismeline (äkki on ta hoopis vanem)...

Hetkeseisuga infi niipalju: alguses läks üks joodik hulluks ja poos end üles. Peale toda jotat asus sinna tuppa elama keegi teine, kes samuti hulluks läks, aga suutis õigel ajal allakäigu peatada, läks ravile ja müüs maja maha. Siis kolis sinna teemaalgataja koos oma perega, tema õde sai selle toa, läks ka hulluks ja suutis siiski reageerida, otsides omale eraldi elamise, kus ta ennast taas korda sai. Peale seda sai selle toa oma kasutusse teemaalgataja, kes samuti mingi jama kaela sai ning tajus, et midagi on valesti.

Mitu tuba seal majas üldse on - kas sul on võimalust tuba vahetada ehk siis kas on mõni vaba tuba?

Ja pange tähele - just siis, kui teemaalgataja hakkas oma probleemide infot kõrvutama selle toa varasemate elanike probleemide infoga, haaras ta ootamatult klaasikillu ja tõmbas oma veenid läbi, kusjuures ta ise polevat seda soovinud. See viitab sellele, et miski üritas tema üle kontrolli saavutada... see pole esimene kord, mil taolisi lugusid minuni jõuab. Tean ühte stoorit, kus üht neiut piinati alates lapseeast vaimude poolt, üritati teda isegi vastu tahtmist sundida enesetappu tegema - näiteks üritasid tema käed kontrollimatult võtta sukavardaid ja neid seinapesasse susata, kuigi aju proovis sellele vastu võidelda, ja samal ajal peas hääled moosisid, et "ära kõhkle, tee ära, see on mõnus" (ta suutis siiski selle üle elada ja teipis seinapesad kinni). Neiut piinati nii kaua, kuni ta murdus ja kristlaseks hakkas. Tema nimi on Merike Linnamägi, aastaid tagasi käis ta koos oma kogudusega Tartus ja isegi meedias ilmus tema stoori. Taolisi stoorisid on ka meie oujia boardi teemades.
Vasta
#8
Halvast energiast peaks lahti saama kadakasuitsuga!
Kadakas ja temast tehtav suits on antibakteritsiidse ja energeetiliselt puhastava toimega. Kadakasuitsu abil on tõrjutud eemale halba energiat ja kurje vaime.
Kuivanud kadakast pole puhastamisrituaalis mingit tolku. Väga noored oksad aga ei võta tuld. Vali siis vahepealne variant.
Selle toimingu peaks ette võtma kaduneljapäeval või vana kuu ajal. Kaduneljapäev on enne kuu loomist viimane neljapäev. Kui kuu loomine juhtubki neljapäevale, siis on see eelmine neljapäev. Sel aastal on Kaduneljapäevad 6. märts, 3. aprill, 1. mai, 29. mai, 26. juuni, 31. juuli, 28. august, 25. september, 23. oktoober, 20. november ja 25. detsember. VANAKUU algab teisest täiskuuööst ja kestab uue kuu loomiseni.
Oluline on, et sa kadakavihal (kolm-neli oksa kimbus) vähemalt ülemise kolmandiku põlema saad. Selleks hoia teda lõkkes või kaminas ning kustuta siis kähku ära. Sest ta ei tohi lahinal põleda, vaid peab hakkama vinduma. Vaata, et sädemeid ei lendaks!!!
Kui see viht sul käes suitseb, käi sellega kolm korda päripäeva tuba läbi. Sopsuta suitsu seintele, lakke ja põrandale, eriti peeglitele ja akendele ja üldse peegelduvatele pindadele, igasugu soppidesse, nurkadesse. Seda peaks tegema kolm korda. Suitsutamist alusta toas suunaga kaugemast nurgast akna või ukse poole.
Vasta
#9
Kuule juut, sinu sarkastilised märkused võivad ju mõni teine kord kellegi naeru kätte lämbuba panna, kuid mõningatel juhtudel on see siiski kohatu. Niisiis üleliigselt pole mõtet lahmida siin, kui asjasse korralikult süvenenudki pole.


Ja ''hüva nõu andjatele'' siis nii palju, et kuigi probleemi eest pole mõtet põgeneda, sain mõneks ajaks teise tuppa kolitud. Ning mis kadakasuitsu puutub, siis üritan järgmisel kaduneljapäeval asja käsile võtta. Kui asjal tõesti mõtet on. (Liiga äärmuslik variant põhimõtteliselt).

Aga aitäh. Smile
Vasta
#10
kadakasuitsu teen ma aegajalt puht profülaktilises mõttes oma korteris ikka aegajalt, nii tunde järgi. Esiteks see annab mõnusa lõhna tuppa, see on eesti rahvapärane "viiruk", teiseks desifintseerib nagu suits üleüldiselt ja kolmandaks võibolla ajab halvad nähtused ka minema. Ei saa mina seda asja küll kuskilt otsast äärmuslikuks pidada. Ainult ettevaatust, vaata et kergestisüttivaid asju läheduses pole. Mina olen kasutanud kõrget mettallnõu, kuhu sisse põlevad ja tossavad oksad olen pannud ja siis sellega toad läbi käinud. Tegelikult võiks keegi hea sõber sul seda suitsu aidata teha, kui ise ennast tulega (ikka pisut ohtlik) ebakindlalt tunned.

Ole tubli! See teise tuppa kolimise mõte oli hea. Ja las keegi kolmas veel testib seda tuba. Mida materiaalsem ja uskumatum tüüp, seda parem, veendunud materialist on suutnud nii mõnegi nõiduse tuksi keerata.
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: troodon
Ole tubli! See teise tuppa kolimise mõte oli hea. Ja las keegi kolmas veel testib seda tuba. Mida materiaalsem ja uskumatum tüüp, seda parem, veendunud materialist on suutnud nii mõnegi nõiduse tuksi keerata.
Just!
Vasta
#12
see on kindlalt hallb energia.Seal pesitseb kurjuse energia ise.Soovitama ma midagi ei hakka sest siinsed soovitudsed on vägagi toimivadSmile(eriti Anzie)
Ma ise olen seda kogenud siis kui ma olen kurb.Ma olen hakanud märkama,et inimene muutub kurvemaks,kui mingi halvem negatiivne energia on sees.Sellest saab vabaneda teatud moodi meditatsioonil.Su puhul aga,nagu eelnevalt öeldud, pesitseb seal suur negatiivne energia pall.Seda saab täielikult hävitada aint positiivse energia palliga(ses mõttes et ta sinna kohta kunagi ei tule tagasi).Kadakasuits on jh mitmekordne toimeaine,kuid samas sama tõhus.Energia läheb sinna alles tagasi siis,kui seal kadakasuitsuga suitsutanud suguvõsa sealt lahkub.

energiapalli on kerge tunnetada,küll on aga raske selle kontrollimine ja sellle suunamine halva energia pooleBleh
Vasta
#13
Tere!
Kõigepealt peaksid sa endale selgeks tegema, et mis tunne sind valdab, kui sa seal toas oled. Kas sa kardad sinna minna või sa ei tunne ennast mugavalt või on täiesti ükskõik. Kui sul ihukarvad ikka koguaeg püsti on, siis on tegemist negatiivse energiaallikaga või harvemal juhul deemoniga. Kui sa juba oma elu kallale kipud ise seda tahtmata, siis sul võib olla ka "posession". Seestumisi on erinevaid. Kurjad energiad sunnivad sind tegema midagi, mida sa ei taha või päris elus kardad, ning saavad sellest endale energiat kuna nad toituvad inimese energiast antud juhul hirmu arvelt.
Mina hoian kurje vaime eemal sellise väikse asjaga, mida saab ise meisterdada.
Võtad kaks detsimeetrilist puu oksa, paned nad risti, ning seo ristumiskohast punase lõnga või niidiga kinni ja pane see uksekohale rippuma või siis uksepiida külge nõelaga vms. See ei tohiks vanarahva sõnul kurje vaime üle ukse lasta. Kui asi ikka hullemaks kipub siis topi oma vanemad ise sinna tuppa mõneks ööks ja küll nad uskuma hakkavad. Edu sulle!

Muudetud: 1-6-08 kell 23:07:14 Tom
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Küsimus: külm tuba & varem surnud inimene? karlapoiss 9 7,424 09-06-2013, 16:06
Viimane postitus: DragonLady25
  Vanavanemate kodus purunenud seinapilt keset tuba. ross 3 3,697 22-12-2012, 09:50
Viimane postitus: Sello733
  Vihaseks läinud tuba. EiTahaOllaMina 10 4,550 04-08-2008, 16:46
Viimane postitus: penditar
  Vanaisa tuba ghostSpirit 8 4,405 23-04-2008, 08:07
Viimane postitus: Orhidee93

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat