Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sinu jaoks suurimad müsteeriumid?
#1
Siia võiks siis kirjutada ükskõik milliseid müsteeriume või saladusi, mis teile kõige rohkem huvi pakuvad.

Mind ennast vaevab Giza püramiidide saladus. Pole kahtlust, et keegi on need püstitanud.. Pole kahtlust, et need tehti väga kaua aega tagasi.. ning mina ei kahtle ka selles, et keegi teab püramiidide mõistatust, kuid tal pole lubatud rääkida.. Arvan, et kuskil on tõendeid sellest, et need ei ole egiptuse neegrite ehitatud.

Teiseks suurimaks müsteeriumiks minule on maavälise elu eksistents. Samamoodi arvan, et keegi teab kogu tõde. KGB endised agendid.. CIA agendid, Roswell.. Tunguska.. Keegi teab neist kogu tõde, aga see keegi hoiab suu kinni. Sad

Oeh, oleksin nõus päris palju ohverdama, et ise ka kunagi teada kogu tõde..
Vasta
#2
Minu jaox on üx suur mõistatus UNIVERSUM.
Tahax teada kui suur see on? Kas lõpmatu ?Sad
Üx suur müstika :dj:
Vasta
#3
Tsitaat:Esialgne postitaja z3r0 c001
Minu jaox on üx suur mõistatus UNIVERSUM.
Tahax teada kui suur see on? Kas lõpmatu ?Sad
Üx suur müstika :dj:

jep sama siin! see on arvatavasti selline müsteerium mida ei lahendata kunagi. samas mine tea onju paljude asjade kohta öeldud, et selle lahendust ei saada iial teada kuid lõpuks on ikka teada saadud.

Elame näeme!!!!!
Vasta
#4
Kõige loogilisem lahendus oleks, et see jätkub üha suuremate osakestega...ja arvatavasti inimene võib selle avastada ka aga siis tulevad jälle suuremad ja suuremad ja suuremad osakesed :S
Vasta
#5
minu jaoks on suurim müsteerium "elu" Smile
teiseks suurim on see, et kuda Savisaare sugused idikad võimule saavad BlehBlehBleh
Vasta
#6
minu jaoks algab müsteerium koos minu sündimisega ja sealt edasi minev on kõik juba üks suur, suur, suur müsteerium, kus sees on peidus palju väikeseid nii öelda alam-müsteeriume....

Aga müsteeriumid, mis mind ennast kõige rohkem huvitavad, noo vast kah siis elu ja universum...
Vasta
#7
Minu suurim müsteerium on ka "elu",
mis asi see on, mida tähendab olemas olemine?
paneb kohe juhtmed nii kokku
Vasta
#8
Minu jaoks on suurim müsteerium ülim tõde- kuidas kõik tekkis, mis asi see kõik on,miks see kõik on, ning milline see kõik on.
Vasta
#9
Tsitaat:Esialgne postitaja devn
Minu suurim müsteerium on ka "elu",
mis asi see on, mida tähendab olemas olemine?
paneb kohe juhtmed nii kokku
Samas on minu suurim müsteerim see, mis tuleb peale elu... :S
Ma ei suuda ette kujutada:odie::it:
Vasta
#10
tahaks teada, et kuidas selle maailmaloomisega asi oli Laugh
Vasta
#11
Minu jaoks on kõik üks suur müsteerium
millestki palju aru ei saa ja kõike tahan teada :o
Tahaks teada muidugi kas jumal eksisteerib?
Vasta
#12
Ilmselt oleks selleks "müsteeriumiks" absoluutne tõde. Seda ntx universiumi kohta (milline on, kui suur, kas lõpmatu, või hoopis nagu Maa, et hakkad ühtepide pidi otse sõitma ja jõuad kunagi samasse kohta tagasi), UFOde (kas olemas, miks olemas, mida nad tahavad, kas võimsamate riikide valitsused teavad nendest), erinevate mõrvade/surmade kohta (Cobain, Kennedy, Diana), antiik- ja varasema aja kohta (mis seal täpsemalt toimus, kuidas erinevad ehitised tekkisid).
Üldiselt.. kõike tahaks teada Smile
Vasta
#13
igasugune eksistens ja ka mitte millegi eksistens (loodan, et kirjutasin sõna õigesti Laugh) on minujaoks üks suur müsteerium. Kuidas kõik alguse sai ja kas osakesed jagunevad lõputult. Kas algul oli tühjus ja kust need osakesed tulid siis, see on SUURIM müsteerium. Alammüsteeriumid on Giza jne...
Vasta
#14
Minu jaoks suurimaks müsteeriumiks on elu mõte. Vana tuntud küsimus "Miks oleme me siin?" või, kui minna veel isekamaks, "Miks olen mina siin?". Ei ole veel suutnud välja mõelda.

No muidugi on olemas ka muud huvitavad teemad a la ajarännud, astraalprojektsioon, universumi teke jms. Smile
Vasta
#15
Minu jaoks on müsteeriumiks universium - selle teke,suurus.
Vasta
#16
Eks kõigesüürem müsteerium ongi Draakonite kolmnurk ja Bermuuda Kolmnurk.Vähemalt minujaoks.
Vasta
#17
kahtlemata universum...
suurimad teadlased on universumi üle sajandeid pead murdnud ning tänapäevaks on jõutud järeldusele, et on üsna ebatõenäoline saladustele jälile jõuda...inimvõimetel siiski on piirid
Vasta
#18
Kõik on müsteerium. Kõike tahaks teada: Milline maailm tegelikult välja näeb(meie näeme lihtsalt aju kokkupandud pilti). Kuidas universum, galaktikad, tähed, planeedid tegelikult tekkisid. Kui palju siis ikkagi on intelligentset elu universumis, müstilised ehitised ja nende tekkimine/ehitamine jne. Ma ei jõua kõike üles lugeda
Vasta
#19
see roswelli asi jääb mystikaks.
need pildid, mis on igalpool netis ja väidetavasti mitte valed vaid tõelised pildid, et kvaliteet ja kõik vastab sellele, aga kas tegemist on päris elusvormiga? yks pilt : http://dspace.dial.pipex.com/ritson/scis...topsy4.jpg
Vasta
#20
ma kaldun natukene teemast kõrvale, et suurim müsteerium müsteeriumiks, aga mis on teie kõige ihaldatuim soov paranormaalses valdkonnas, kas see sama teada saamine, mis on teie elu suurimaks müsteeriumiks? (Ei hakkanud uut teemat tegema, kuna põhimõte jääb peaaegu samaks wink

Et mida ma tahan öelda, et kas nendel, kellel on suurimaks müsteeriumiks universum, elu jne nagu minulgi, et kas siis teie puhul oleks elu suurim soov paranormaalses valdkonnas sellele küsimusele vastuse saamine? Või hoopis midagi muud nagu näiteks: igavene elu, ...kineeside valdamine, kummituse kohtamine. õigesse ufosse pääsemine jne???

Enda puhul oli suurimaks müsteeriumiks nagu ma siin juba korrutanud olen elu ning universum, aga ise sooviksin hoopis pääseda tulnukatega kokku - heatahtlikke laeva ning sellega ümber maa siis tiirutada ning nendega vestelda ning äkki saan sealt palju rohkematele küsimustele vastused..... Smile
Vasta
#21
oeh, no ikka kõiki neid asju tahaks teada. ja siis veel seda, et kes ikkagi on inimene ja kust ta siis ikkagi tegelikult tuleb. mis otstarve on meie eksistentsil siin planeedil. me ei ole ju siin niisama, et elage. seda ma ei usu.
Vasta
#22
miskpipärast avastasin, et siin pole keegi yles märkinud aega.
põhimõtteliselt peaksid kõik aja hetked olema ja toimuma korraga, vähemalt olen ma niipalju aru saanud, aga et see tähendaks, et me reisime ajas pidevalt, lihtsalt et loomulikku rada pidi, aga miks me ei saa ajas tagasi minna?
Vasta
#23
Aja kohta (vb on vale teema all): lugesin ühest raamatust sellist asja, et nagu me kõik teame, siis nt kosmosest maad vaadeldes näeme me ju ainult valguskujutist. ja see kujutis jääb ju sinna lõpmatusse igaveseks. samamoodi, nagu kui vaadata galaktikat miljoni valgusaasta kaugusel, siis näeme ju tegelt miljon aastat vana pilti! ja kui nüüd liikuda maast eemale kiiremini, kui valgus, siis kusagilt maalt hakkame nägema maa ajalugu ja läheme ajas tagasi. loomulikult on selleks vaja ülitugevat vaatlusvahendit. nii saaks teada ju kõik maailma ajaloo müsteeriumid ja saladused!? ja veel: kui inimene liigub valgusest kiiremini, siis ta hakkab noorenema, seda lugesin ka sealt (ei tea kas õige ka on?). seega kui ma liiguksin valgusest kiiremini, siis läheksin ju ajas tagasi?

(auts, ongi vale teema all. tõstke ümber kes saab ja kui tahab.polnud ajarändude teemat veel lugenud-kohanud)

[Teadet on muutnud 18-6-2004 postitaja tulekera]
Vasta
#24
Kui see on sinu suurim müsteerium siis on täitsa õiges kohas Smile
Vasta
#25
Tsitaat:Esialgne postitaja tulekera
Aja kohta (vb on vale teema all): lugesin ühest raamatust sellist asja, et nagu me kõik teame, siis nt kosmosest maad vaadeldes näeme me ju ainult valguskujutist. ja see kujutis jääb ju sinna lõpmatusse igaveseks. samamoodi, nagu kui vaadata galaktikat miljoni valgusaasta kaugusel, siis näeme ju tegelt miljon aastat vana pilti! ja kui nüüd liikuda maast eemale kiiremini, kui valgus, siis kusagilt maalt hakkame nägema maa ajalugu ja läheme ajas tagasi. loomulikult on selleks vaja ülitugevat vaatlusvahendit. nii saaks teada ju kõik maailma ajaloo müsteeriumid ja saladused!? ja veel: kui inimene liigub valgusest kiiremini, siis ta hakkab noorenema, seda lugesin ka sealt (ei tea kas õige ka on?). seega kui ma liiguksin valgusest kiiremini, siis läheksin ju ajas tagasi?

(auts, ongi vale teema all. tõstke ümber kes saab ja kui tahab.polnud ajarändude teemat veel lugenud-kohanud)

[Teadet on muutnud 18-6-2004 postitaja tulekera]
sel juhul peaks kysima, et kummale poole valgust peb reisima, et nooreneda. ma usun, et meie päike pole ainus valgusallikas, ning minu arvates keha laguneks lihtsalt koost, kui see reisiks kiiremini kui valgus, aga kes teab.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  "Sinu teejuht ristiusku"-teema hulkuv hing 2 2,757 01-11-2013, 11:24
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat