Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sinu jaoks suurimad müsteeriumid?
Autor Sõnum
xcad
Vana kala

09-09-2017 07:30
Postitus: #76
RE: Sinu jaoks suurimad müsteeriumid?
sellel müsteeriumiumil on NIMI ja see on Ventiil......
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
isemaag
Vana kala

09-09-2017 20:12
Postitus: #77
(09-09-2017 07:30 )xcad Kirjutas:  sellel müsteeriumiumil on NIMI ja see on Ventiil......
....................................................
No ikka leiutasid. Muuseas tund varem nähtud inimene oli tõeliselt ühes Tartu linnas asunud kodus 26 aastat tagasi koos muude tegelaste grupiga. Maagia õpilane tollal. Ja ventiilil oli korralik kork peal. Autoventiil mis mitte kunagi nii ei trikita.
(selle postituse viimane muutmine: 09-09-2017 20:28 isemaag.)
Härra võrratu
Tavaliige

09-09-2017 20:25
Postitus: #78
Isemaag, miks keegi nii koledat asja peaks tegema, saad küsida talt?
isemaag
Vana kala

09-09-2017 20:35
Postitus: #79
(09-09-2017 20:25 )Härra võrratu Kirjutas:  Isemaag, miks keegi nii koledat asja peaks tegema, saad küsida talt?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
See asi üldse polnud kole, maitea mis uitmõtted sul ilmnesid, minu jaoks tagantjärgi kõik on väga heasti, oma valla konstaabliga sai suheldud selle sündmuse tagajärjel ja justkui sõbraks saadud. Täiesti inimeste kombel. Just sellisel moel toimib kõige kõrgema taseme maagia, aga mina ainult olen isemaag, on minust kõvemaid kellega kokkupuude tekitab hämmastavaid nähtusi isegi minu jaoks. Tegelikult ma ei oska midagi kuid peast lolliks ka ei läe midagi seninähtamatut nähes, püüan aru saada.
Härra võrratu
Tavaliige

09-09-2017 21:53
Postitus: #80
Ok,mul on üks müstika pakkuda: KUS ON ARMASTUS?
Vaata, sa... sa vaikid! Sa ei mõista selle küsimuse peale vastata! - Ka mina ei mõista selle küsimuse peale vastata. Aga ma mõtlen järele ja... [leiab, et Toots on kadunud] püüan otsusele jõuda. [Lahkub.]
(selle postituse viimane muutmine: 10-09-2017 00:36 Härra võrratu.)
mees 35
Uustulnukas

11-09-2017 01:28
Postitus: #81
Mul oli traktori t25 esimene rehf ööpäevaga tühi.Kui sai õhukumm pandud veepatta siis ei tulnud mulli ka välja.Õhukumm on kevadest siiani täis.Tegelikult on paljas õhukumm ümmargune aga veljel on ta kandilise kujuga.Kuskil on väike pragu mis nurga all lekib muud ei midagi.Pole siin müsteeriumi kuskil,puhas teadus.
Seda kirjutan vastuseks isamaagi jalgrattale.
(selle postituse viimane muutmine: 11-09-2017 01:32 mees 35.)
säga
röövkala

11-09-2017 09:56
Postitus: #82
Armastuse müsteeriumiga sellised lood, et vastust ei tea need, kes ei oska-suuda armastada
Need kes on selles energias ei saa isegi küsimusest aru.
Vaikus mõlemal juhul
(selle postituse viimane muutmine: 11-09-2017 11:01 säga.)
positiivne
.

12-09-2017 14:10
Postitus: #83
(11-09-2017 09:56 )säga Kirjutas:  Armastuse müsteeriumiga sellised lood, et vastust ei tea need, kes ei oska-suuda armastada
Need kes on selles energias ei saa isegi küsimusest aru.

Millisest küsimusest?

Kõik inimesed on erinevad. Ainult mina olen ühesugune.
isemaag
Vana kala

13-09-2017 00:14
Postitus: #84
(11-09-2017 01:28 )mees 35 Kirjutas:  Mul oli traktori t25 esimene rehf ööpäevaga tühi.Kui sai õhukumm pandud veepatta siis ei tulnud mulli ka välja.Õhukumm on kevadest siiani täis.Tegelikult on paljas õhukumm ümmargune aga veljel on ta kandilise kujuga.Kuskil on väike pragu mis nurga all lekib muud ei midagi.Pole siin müsteeriumi kuskil,puhas teadus.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,,,,,,,,,,,,,
Sulle endale kaa siis vastuseks. Ühes keldrikorruse elektroonikapoes ostsin hiina taskuraadio, müüja ütles ausalt et viga man, kruttisin tolle taskuraadio häälestusnuppu, oli viga man, poole skaala pealt kadus igasugune heli. Olin kindel et tean mis viga, ostsin. Kruvisin kaane lahti, viga ei leidnud, jätsin lauasahtlisse seisma, 2 aastat hiljem uuesti panin akud sisse, ikka oli vigane. Niisama vedeles mul laua peal, kolm nädalat hiljem kruttisin uuesti ja oli jumalakorras. Siiani vist ikka on korras, terve aasta pole huvi tundnud ja provokatsioonile ei allu ala et kas ikka on korras. Nii puhta häälestusega taskuraadiot mul oli ainult 1 kord kunagi varem.
xcad
Vana kala

13-09-2017 15:40
Postitus: #85
(13-09-2017 00:14 )isemaag Kirjutas:  
(11-09-2017 01:28 )mees 35 Kirjutas:  Mul oli traktori t25 esimene rehf ööpäevaga tühi.Kui sai õhukumm pandud veepatta siis ei tulnud mulli ka välja.Õhukumm on kevadest siiani täis.Tegelikult on paljas õhukumm ümmargune aga veljel on ta kandilise kujuga.Kuskil on väike pragu mis nurga all lekib muud ei midagi.Pole siin müsteeriumi kuskil,puhas teadus.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,,,,,,,,,,,,,
Sulle endale kaa siis vastuseks. Ühes keldrikorruse elektroonikapoes ostsin hiina taskuraadio, müüja ütles ausalt et viga man, kruttisin tolle taskuraadio häälestusnuppu, oli viga man, poole skaala pealt kadus igasugune heli. Olin kindel et tean mis viga, ostsin. Kruvisin kaane lahti, viga ei leidnud, jätsin lauasahtlisse seisma, 2 aastat hiljem uuesti panin akud sisse, ikka oli vigane. Niisama vedeles mul laua peal, kolm nädalat hiljem kruttisin uuesti ja oli jumalakorras. Siiani vist ikka on korras, terve aasta pole huvi tundnud ja provokatsioonile ei allu ala et kas ikka on korras. Nii puhta häälestusega taskuraadiot mul oli ainult 1 kord kunagi varem.

külmjoode..... vahel annab ühendust ja töötab siis mitte.....
isemaag
Vana kala

13-09-2017 23:27
Postitus: #86
(13-09-2017 15:40 )xcad Kirjutas:  
(13-09-2017 00:14 )isemaag Kirjutas:  

külmjoode..... vahel annab ühendust ja töötab siis mitte.....
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,,,,,,,
EI OLNUD külmjoode, no tule Thewaz appi. 30 kordse suurendusega mikroskoobi all vaatasin, kõik kõrgsageduse kohad koputasin läbi.
Panin akud sisse, kruttisin uuesti poolteist aastat hiljem nüüd, nii hea selektiivsusega ja heliga taskuraadiot väga mitmete hulgas varem pole olnud, ostsin vigase ja ta ise sai terveks.
MODEL: R-110
MADE IN CHINA
(selle postituse viimane muutmine: 14-09-2017 23:11 isemaag.)
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  "Sinu teejuht ristiusku"-teema paadikapten 2 1,118 01-11-2013 11:24
Viimane postitus: excubitoris

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog