Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummituste kutsumine !
#1
Mu vanaema rääkis kunagi sellist juttu et ta oli väiksena värskas karjal ja hakkas kodu poole minema ja kuulis samme vaatas selja taha ja nägi naist valge kleidiga , ning küsis pärast oma vanaisalt et , kes to oli ? , vana isa rääkis et kunagi seal metsas tahtsid kaks meest saada ühte naist endale naiseks , ning nad tõmbasid naise keskelt pooleks , ma ei tea kuidas aga tõmbasid , !

Aga mu küsimus oleks selline et kas keegi oskab head nõu anda kuidas kutsuda kummitust välja , mul oleks talle paar küsimust ( isikliku ) kas keegi saaks aidata ! Sick ei kasuta seda infot halvavaks . !

Muudetud: 27-2-08 kell 15:14:06 Rollu

Muudetud: 27-2-08 kell 15:19:44 Rollu
#2
>Kummituste väljakutsumisest saad lugeda siit-http://www.para-web.org/viewthread.php?t...2#pid58055
#3
Ja niipalju, kui sa sealt lugeda võid, ei ole see üldse hea mõte, kui sa pole selle asjatundja..Niiet ei soovita selliste asjadega tegeleda.
#4
Tsitaat:Algselt postitas: ThugNiiet ei soovita selliste asjadega tegeleda.
Ah, las lapsed mängivad...
#5
Tsitaat:Algselt postitas: Gunnar
Tsitaat:Algselt postitas: ThugNiiet ei soovita selliste asjadega tegeleda.
Ah, las lapsed mängivad...
Ah , las lähevad hulluks ka.
#6
Loll ta ju juba on. Otsingut ei leia üles ega niisama ei oska natuke ringi vaadata.
#7
Kuidas saab inimest keskelt pooleks tõmmata(i) see on küsimus missugune. Ma saan aru, et siis kui tal luid pole on see võimalik, aga muidu suht võimatu.

Muudetud: 9-3-08 kell 19:50:29 Biegler
#8
Tsitaat:Algselt postitas: Biegler
Kuidas saab inimest keskelt pooleks tõmmata(i) see on küsimus missugune. Ma saan aru, et siis kui tal luid pole on see võimalik, aga muidu suht võimatu.

Muudetud: 9-3-08 kell 19:50:29 Biegler
Kedagi polegi pooleks tõmmatud..Jutud laste hirmutamiseks.
#9
Vanasti kisti kuningaid neljaks vastavate seadmetega. Et mis mõttes ei saa??
#10
Tsitaat:Algselt postitas: Rollu
vana isa rääkis et kunagi seal metsas tahtsid kaks meest saada ühte naist endale naiseks , ning nad tõmbasid naise keskelt pooleks , ma ei tea kuidas aga tõmbasid , !
Miks peaksid nad naise, kellega nad abielluda tahavad pooleks tõmbama ?
Ja ma ei saa aru, kas te usute igat juttu, mis teile siin foorumites räägitake.
#11
Oota misasja? Toore jõuga tõmbasid naise pooleks? Ma oletan, et üks mees oli Schwarzenegger ja teine oli Hulk. Ja kogu see asi lõhnab kangesti igasuguse aluspõhjata müüdi järgi..
#12
Pole välja kutsunud. Tahaks küll näha. Ma arvan, et sa võid ikka kutsuda kuna midagi ei juhtu. Ma igaksjuhuks ei prooviks. Ma ei tea miks.Smile
#13
muidu selle vastu pole mul midagi kui kutsud kellegi välja.
isegi seda mitu korda teinud.
aga täpsemalt ma sull kahjuks ei tohi räägida.
nii palju veel et kui kutsud ära kutsu kunagi sugulasi välja see on neile solvav.
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  vaimude välja kutsumine. reddevil 3 2,755 10-07-2012, 08:28
Viimane postitus: Nazz
  Mingi vaimude välja kutsumine. Johannake 3 4,248 09-08-2011, 20:48
Viimane postitus: VLAD
  Kaasa kutsumine SwAnTe 16 7,592 02-09-2009, 17:04
Viimane postitus: Flegmatica
  Kummituste sammud ja hääled roomaja 44 16,261 27-06-2007, 18:21
Viimane postitus: vennike

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat