Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11:11
#26
Minul on 143 raamatuehekülgedel, liiklusmärkidel, autonumbrimärkidel, telefoninumbrite lõpus, matemaatika ülesannetes, kellaaegades...
Tahaks lahti saada, aga alateatvus on vist juba sisse harjutatud seda numbrit igal pool nägema. Vahepeal üritasin end ümber harjutada nägema 207-t, mis ongi minu number tegelikult, aga ei õnnestunud, mõistus käib keerulisi radu pidi... Ma tean, kustkohast ma selle numbri sain, kui sellest kasu on... Oskab keegi "võõrutusravi" anda?
Vasta
#27
"Võta või jäta" mängus vahel mõni mängia valib mingi kohvri ja ütleb siis, et tal on see number juba ammu peas kummitamas aga kui selle kohvri sisu pole eriti väärt siis inimene mõtleb, et see number ei tähendanud midagi ja unustab selle. Võis ju olla, et see number oli talle antud millegi tähtsama jaoks aga inimestel on raskusi asju tähtsuse järgi reastada. Kui see number palju ruumi ei võta las ta siis istub seal ajus, tea millal vaja läheb?
Vasta
#28
Minul on müstiline number 301.
Vasta
#29
See number siin-number seal asi on ikkagi osaliselt psühholoogiline. Kui mõtled, et nt nr 7 on sinu õnnenumber, siis see seda ka olema saab, sest sa näed seda igal pool, kuna tahad seda nii näha.

Sama kehtib ka asjade või inimeste puhul. Kui sulle sümpatiseerivad nt kassid, siis sa ka näed neid igal pool, kuna aju on sinu poolt 'prorgammeeritud' seda nägema.

Numeroloogias peetakse vahel inimese õnnenumbri(te)ks seda, mis kuupäeval inimene sündinud on. Aga see ei ole rusikareegel, ja lõpuks taandub kõik ikka inimese enda mõttele.
Vasta
#30
Mul oli ka mingi terve eelmine suvi niii vist . Laugh
Ag ei mäleta mis kellaaeg see oli .. :/
Muide keegi ajas ka kunagi sellist jama . et kui on selline kellaaeg naq nt
15:15
11:11
või muu selöline. siis saab midagi soovida.. hihi ..ag see on niikuinii vale .. xDSick
Vasta
#31
69 on maagiline number mida maagid kirjutavad ringi keskele kui kutsuvad v2lja saataneid
Vasta
#32
Miks see vale on?

Kes keelab sul soovida?

Soovida võib ju ükskõik millal.

Raul
Vasta
#33
Selle peale ei ole enam midagi tarka öelda!
11:11 mul ka juhtubSmile
juhtubSmile

Muudetud: 10-2-08 kell 06:08:02 lendorav
Vasta
#34
Tundub, et interneti-äri keskkonnas on võlusõnaks number "24" , mille peab igale võimalikule nimele juurde keevitama Smile
Vasta
#35
nr.19 isegi väga suure rikkuse märk

nr.12 kiire, kõrge eduga

nr.1 on egotsentrilise valitseja number

nr.11 on olulisem number elutees, sest see on otseselt seotud inimese eluülesandega ja siin väljendub ta tõesti ja alati meisternumbrina st. nõuab teatud kõrgema programmi täitmist. Kui seda ei tehta, taandub ta "kaheks" ning ilmutab oma negatiivseid omadusi enam kui tavaliselt. Esinedes sünnikuupäevas näitab see enamasti suht sensitiivset ja kahjuks ka närvilist iseloomu. Ka seda, et inimene võib võtta endale kõrgema programmi, kuid ei pea. Loomulikult tuleb lähtuda numeroloogilisest portreest tervikuna.
Hävituslikule ja purustuslikule mõjule (samasugust mõju võivad avaldada teatud olukordades kõik meisternumbrid) on erinevate rahvaste traditsioonides mitmeid viiteid. Kabbalistide arvates on see täiusliku "kümne" vastand. 11 nimetatakse ka "patu ja kahetsuse arvuks". See on hävituslik, kuna on kõrgem ja seega väljub 10 käsu piirest. 11 on "kahe" kõrgem aste, seega võivad siin mõju avaldada väga tugevad varjatud energiad, mis on seotud yin, naiseliku, passiivse, negatiivse, pahelise algega. Selle numbriga märgistavad Juudid Aadama esimest naist Lilithi. Veda numeroloogias valitseb number 2, seega ka 11, loomise ja hävituse jumal Shiva. P. Globa ja tema koolkond seostavad 11 Proserpinaga (kreeka Persephone), kes on seotud surma ja taassünniga. Babüloni usundis on see number seotud Tiamatiga, põhjatu sügaviku koletisliku naissoost kehastajaga, kes saatis oma 11 deemonit sõtta jumalate ja tekkiva maailmakorra vastu.
11 hävituslikke mõjusid on inimestel väga raske mõista st. miks need peavad just nii toimima, aga ju siis on nii millekski vaja.

..ja nr.69 seostatakse satanismiga



Muudetud: 21-2-08 kell 12:53:22 Spirit007

Muudetud: 21-2-08 kell 12:54:17 Spirit007
Vasta
#36
69 võib ka yin-yang'i sümboliseerida
Vasta
#37
Mul on 23.
Sünnikuupäev. Mingi mitu-mitu aastat kummitab juba, Bleh
Vasta
#38
Tsitaat:Algselt postitas: -KMS-
Mul on 23.
Sünnikuupäev. Mingi mitu-mitu aastat kummitab juba, Bleh

Oi-jah, number 23 on mulle ka eriline. (H) Paar aastat on see mind "kummitanud".
See ka mu sünnikuupäev. wink
Vasta
#39
26, kui minu sünnikuupäev. Viimasel ajal märkan seda numbrit aina tihemini igal pool. Smile
Vasta
#40
Tsitaat:Algselt postitas: vysnap007
Tsitaat:Algselt postitas: -KMS-
Mul on 23.
Sünnikuupäev. Mingi mitu-mitu aastat kummitab juba, Bleh

Oi-jah, number 23 on mulle ka eriline. (H) Paar aastat on see mind "kummitanud".
See ka mu sünnikuupäev. wink

No näe, siis meid kokku juba kolm (23. kuupäeval sündinuid) - mitte et see number mind nüüd nii väga kummitaks või eriline oleks: arvestades foorumi liikmete arvu, peaks meiesarnaseid siiin ligi 80 olema. Või teisipidi - kui selguks, et rohkem polegi kui meie kolm, vaat see oleks siis küll päris para!
Vasta
#41
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Tsitaat:Algselt postitas: vysnap007
Tsitaat:Algselt postitas: -KMS-
Mul on 23.
Sünnikuupäev. Mingi mitu-mitu aastat kummitab juba, Bleh

Oi-jah, number 23 on mulle ka eriline. (H) Paar aastat on see mind "kummitanud".
See ka mu sünnikuupäev. wink

No näe, siis meid kokku juba kolm (23. kuupäeval sündinuid) - mitte et see number mind nüüd nii väga kummitaks või eriline oleks: arvestades foorumi liikmete arvu, peaks meiesarnaseid siiin ligi 80 olema. Või teisipidi - kui selguks, et rohkem polegi kui meie kolm, vaat see oleks siis küll päris para!


Ei ole midgi ainult kolm. Mina olen ka teie/nende hulgas. Smile Kindlasti on 23. kuupäeval sündinuid siin foorumis rohkemgi kui neli ja lisaks sellele, et olen 23. kuupäeval sündinud, annab mu sünniaasta ka kokku 23 (1+9+9+4). Ja kuu, millal sündinud olen, on veebruar - 02.
Ja minul sammuti nii, et pidevalt satun just number 23 peale või siis number 2 peale. Ja number 32 meenutab tihti number 23, mitte ainult sellepärast, et 32 on teistpidi 23, vaid seal on midagi muud ka, mida ma ei tea. Bleh
Vasta
#42
Kas öelda selle mõiste 69 kohta halvasti, seksuaalses tegevuses tähendab 69 seda kui mõlemad limpsivad teineteise suguelundit.
Sorri, rumalale küsimusele otsene vastus.
Vasta
#43
Tsitaat:Algselt postitas: Cthepy
Ei ole midagi ainult kolm. Mina olen ka teie/nende hulgas. Smile Kindlasti on 23. kuupäeval sündinuid siin foorumis rohkemgi kui neli ja lisaks sellele, et olen 23. kuupäeval sündinud, annab mu sünniaasta ka kokku 23 (1+9+9+4). Ja kuu, millal sündinud olen, on veebruar - 02.
Aga see, Cthepy, on nüüd juba huvitavam - mul vaja Sinu sünnikuupäevas (pp.kk.aaaa) vaid kaks numbrit omavahel ära vahetada, kui enda oma saan! Smile
Vasta
#44
Liites sünniaasta+sünnikuu+sünnipäeva numbrid omavahel, saab elutee numbri Smile . Nendega, kellega su elutee number võimalikult palju sarnaneb (nt 6 ja 6, 6 ja7), saad sa väga hästi elus hakkama. Võite igavuse mõttes liita oma numbrid, ja siis näiteks oma vanemate, lähedasemate sõprade, kui ka nende omad, kellega te nii hästi läbi ei saa. Kui ma seda esimest korda tegin, olin küll päris hämmastunud.

P.S. kui teie elutee numbriks tuleb 8, siis see on karma number, öeldakse, et sellel läheb elus halvasti Sad .
Vasta
#45
47 kummitab juba 3 aastat, mingit mõistlikku seletust pole.. see number on lihtsalt igal pool. 4 +7 annab kokku 11, see omakorda 2.
Lugesin seda 11 iseloomustust siit ühest eelmisest postitusest - justkui läheks minuga kokkuwink
Vasta
#46
Mina puutun koguaeg 4-ga kokku aga pole seda eriti kummaliseks pidanud...leian, et see on lihtsalt kokkusattumusSmile
Vasta
#47
Minuga on nii,et peaaegu iga kord kui elektroonilise kella poole vaatan näitab see kas 11:11, 22:22, 17:17 jne, alguses mõtlesin, kui paar päeva olin näinud, et lihtsalt kokkusattumus aga praegu juba tundub creepy.
Vasta
#48
mul on 6 ja 13 Bleh
aga see 69 on kahtlane number kyll..sest vist rohkem numbreid pole peale 6 ja 9 mis ümber pöörates annab teise numbri Laugh
Vasta
#49
Tsitaat:Algselt postitas: brilliantgirl
Minuga on nii,et peaaegu iga kord kui elektroonilise kella poole vaatan näitab see kas 11:11, 22:22, 17:17 jne, alguses mõtlesin, kui paar päeva olin näinud, et lihtsalt kokkusattumus aga praegu juba tundub creepy.


00:00
01:01
01:10
01:11
02:02
02:20
02:22

....
Ehk "ilusaid" numbreid tuleb tunnis keskmiselt 2-3 korda ette. Kui mina veel koolis käisin sai ikka tõsiselt imestatud, kui pikk 5 minutit võib olla - ehk iga 5 minuti tagant piilusin kella. Ühesõnaga tõenäosus sellise numbri nägemiseks "aegajalt" kella vaadates on üsna-üsna suur( Isegi suurem, kui nurkade mängus võitmine. Oleneb muidugi mis-kell-on-maniakaalsusest.). Eriti, kui sa jätad meelde ainult selle "õige" vaatamise (Mitu korda on sul kella vaadates mõne sekundiga kellaaeg meelest läinud? Minul korduvalt Smile)

Ei ole see nii "judisemapanev" üht'i.


Muudetud: 19-8-08 kell 19:10:18 Tom
Vasta
#50
3 ja 6 on minu jaoks tähtsad arvud. 3 eriti.


Muudetud: 19-8-08 kell 19:50:48 Albion

Muudetud: 19-8-08 kell 19:51:09 Albion
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat