Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Võlukunst ja muu selline
#1
mind väga huvitab võlukunst/maagia/loitsud/nõiad/nõidused ja kõik muu selline. igatahes kõik inimesed keda see ka huvitab ja kes teavad sellest midagi see lisagu mind enda msni listiBleh..... ma tahan selle kohta rohkem teada. ja kes msni ei viitsi tulla võib siinsamas kaa kirjutada. noh. mõned küsimused iis et kergem vastata olex: kas te olete loitse teind? milliseid? kas toimisid? mida kindlasti ei tohiks loitsides teha? soovitage mõnda loitsude raamatut?. mida ma veel peaks sellest teadma tähtsat. oke. praegusex kõik. a msni on kõik teretulnud!

Muudetud: 29-8-07 kell 11:58:31 Hallucigenia
Vasta
#2
Mis siin pretendeerib keegi Harry või Sabrina kohale???LaughLaughLaugh
Vasta
#3
Njah, loitsude koha pealt nii palju, et mina isiklikult ei usu, et tavainimene suudaks mõne loitsuga midagi korda saata. Pealegi arvan, et loitsud on lihtsalt üks võimalus seletada maagilist ja paranormaalset.

Näiteks mõnel vennal on mingi võime näiteks oma käega ravida, siis teeb ta asja huvitavamaks ning loeb igasugu sõnu ja loitse, lõpuks saabki inimene terveks. Või näiteks keegi suudab asju nihutada oma mõttejõul, ta võib ju muuseas lausuda: kapike, nihku natuke, kuid see pole sõnade jõud, mis selle kapi liikuma paneb.

Sabrina või mitte, loitsud ja manamised on ju terve ajaloo vältel inimkonda saatnud ning ma usun, et loitsude taga peitusid vahel üleloomulike võimetega inimesed, kes lihtsalt loitsudega asja vaatemängulisemaks muutsid.
Vasta
#4
Loitsud ja muud sarnased värgid eeldavad, et süsteemil, kus me elame, on mingi ettenähtud osa, mida siis muudetakse. Ise ei usu sellist asja, sest midagi pole siin maailmas ette määratud.
Vasta
#5
Aga millest oleneb et ühel inimesl lihtsalt on üleloomulikud võimed teistle mitte. Või on need kõigil aga need ei arene lihtsalt välja ?
Vasta
#6
Tsitaat:Esialgne postitaja walker112
Aga millest oleneb et ühel inimesl lihtsalt on üleloomulikud võimed teistle mitte. Või on need kõigil aga need ei arene lihtsalt välja ?
ma arvan ka, et võimed on kõigil olemas, aga neid peab ise arendama... ja ültse peaksid inimesed rohkem enesearendamisega tegelema mitte maailma järgi käima.
mitte siis ainult igasugustele võimetele järele jõudma ja neid kasutama vaid oma vaimseid teadmisi näiteks arendama... ok, tegelt see läheb natuke teemast väljaBleh
nii et, igatahes loitsud ja värgid...ültse maagia on üks tore asi, kui seda tõeks saab pidada... see on nagu lapse unistus sellest, et katkine asi saab parandatud ja must riie saab puhastatud... kuigi tõde ei saa ju mitte kunagi 100% kindel olla Laugh
Vasta
#7
Tsitaat:Esialgne postitaja walker112
Aga millest oleneb et ühel inimesl lihtsalt on üleloomulikud võimed teistle mitte. Või on need kõigil aga need ei arene lihtsalt välja ?

Ma arvan sama et igal inimesel on võimed seitsmenda meele omad.

N: hädaohtu sattudes hakkab mingi imelik tunne tekkima või siis veel tekivad paranormaalsed võimed(telekinees jne.)
Vasta
#8
Loe Castaneda kõik 10 raamatut läbi.
Vasta
#9
aahah. a tegelt ma ei tahtnudki nüüd kohe kappe hakata nihutama vaid ma mõtlen näiteks seal raamatus olid sellised loitsud et sa sõbrannaga ära lepiksid. et sa oma kunagise poisi tagasi saax ja igasuguseid sellised. noh mille tulemust silmaga päris ei näe. hmm. igaathes. sabrina/harry järeltulijax ma nüüd küll ei hakkaLaugh
Vasta
#10
otsi infi raamatu kogust
Vasta
#11
Tsitaat:Esialgne postitaja mimmu
.... seal raamatus olid sellised loitsud et sa sõbrannaga ära lepiksid. et sa oma kunagise poisi tagasi saax ja igasuguseid sellised. noh .....

äkki räägid millises raamatus?
Ma ei oska päris kindlat seisukohta siin kohal võtta kuigi kaldun arvama et ikkagi on sõnades võimu!
Pole kunagi asja ka lähemalt uurinud kuna arvan et loitsud/needused pole igaühele mängimiseks kes nende suurust ja võimu ei tunne. Ja vaevalt keegi neid tõelisi iidseid loitse tänapäeval enam teab.

To Tutanhamon: «Surm tabab oma tiibadega seda, kes vaarao rahu rikub.» Nii oli kirjutatud saladuslikule savitahvlikesele, mille uurijad leidsid Tutanhamoni haua eelkambrist. Keegi ei aimanud, et kahekümnest uurimismeeskonna teadlasest pole kolmeteist peagi enam elus.

See peaks sulle just tõestama loitsude/needuste võimu! :o
Ehe näide asjade olemasolust

Tsitaat:Esialgne postitaja yodalr
otsi infi raamatu kogust

ehk sealt ei saanud piisavalt infi ja otsib kedagi kes teab asjast rohkem ning kellel on isiklike kogemusi!!!!
Võime ju igas teemas öelda kus keegi midagi küsib et mine raamatukokku
no hard feelings mate

neile kelle postid ma ära kustutasin: Pole teema kohast midagi öelda siis ei ütel kah!!

[Edit: unustasin ühe pisikese asja lisada]

[Teadet on muutnud 4-3-2004 postitaja Norwain]
Vasta
#12
Tsitaat:Esialgne postitaja Norwain
To Tutanhamon: «Surm tabab oma tiibadega seda, kes vaarao rahu rikub.» Nii oli kirjutatud saladuslikule savitahvlikesele, mille uurijad leidsid Tutanhamoni haua eelkambrist. Keegi ei aimanud, et kahekümnest uurimismeeskonna teadlasest pole kolmeteist peagi enam elus.

See peaks sulle just tõestama loitsude/needuste võimu! :o
Ehe näide asjade olemasolust
C'mon.. ma lasen toa gaasi täis, kirjutan üksele, et ära sa mitte julge rikkuda tema pühaduse rahu või muidu... ja kohe loits või needus?
Vasta
#13
Surm tabab oma tiibadega seda, kes vaarao rahu rikub. Nii oli kirjutatud saladuslikule savitahvlikesele, mille uurijad leidsid Tutanhamoni haua eelkambrist. Keegi ei aimanud, et kahekümnest uurimismeeskonna teadlasest pole kolmeteist peagi enam elus.
_____________-->>>>

Tegelt hakkasid hauarüüstajad muumiaid kohe nüsama kui hauale ligi pääsesid. Kahjuks oli/on muumiatel vana, kaua aega säilinud tolm, mis oli/on väga mürgine. See tappis inimesed küllaltki kiiresti...aga mitte ainult neid kes muumiaga otseslt kokku puutusid, vaid ka need kes hiljem muumiate küljest saadud ehteid kantsid, sest tolm säilis.
Prääga lõigutakse muumiaid skafandrites, muumiatega seotud asjad/juhtumid peaksid tänapäeval enam-vähem välistatud olema.
...sellistest asjadest räägiti kunagi ühes dokfilmis, mida ma vaatasin.
Vasta
#14
Mina usun, et loitsudes ei peitu midagi. Küll aga need nn loitsud mõjuvad siis kui sa oskad oma energiat jms suunata. Mediteerimised ja keskendumised ja kõik sellised värgid...
Vasta
#15
Kui asja üle natuke järele mõelda, siis arvan samuti, et loitsud ise ei tee midagi, pigem aitavad leida energia soovi täideviimiseks. Keeled muutuvad ja sõnad on vaid õhu võnkumine, mida meie meeled helina tajuvad...
Vasta
#16
just nimelt... sõnad on õhu võnkumine.
ning tetud järjestuses võnked mõjutavad ka teisi kehi... jne.
Vasta
#17
Ka mõtlemine on verbaalne ja jõudu omav.
See asi pole nii lihtne, et "õhu võnkumine" ja asi vask.
Vasta
#18
väga head raamatud on "Nõiakunsti käsiraamat" Eileen Holland ja " Praktiline teejuht nõiakunsti ja maagilistesse loitsudesse" Cassandra Eason.
Nendes raamatutes on kõik, mida sa maagiast teadma peaksid!

[Teadet on muutnud 24-10-2004 postitaja kitu]
Vasta
#19
mid huvitab see väga
Vasta
#20
Ma vaatan et kõik on siin jube skeptikud.
Ka mina olen maagia vastu juba aastaid huvi tundnud.
Ning ehk kõigepealt peaks mainima, et kui sa loitsude võimu ei usu siis ära ka proovi. Siis ei õnnestu see kindlasti.
Ja loitsud pole mingi kappide liigutamine, nagu filmides näitab.
Kätega tervendamine pole mingi loitsimine, seda nimetatakse reikiks, kuid ka see pole mingi imeasi, et hoiad kätt peal ja inimene terve. Kui tahate reikist rohkem lugeda siis lihtsalt neti otsingust otsige.
Aga nüüd uuesti teema juurde. Loitsusid on ka väga palju erinevaid, nii toimelt kui ka täideviimiselt. Ning tõesti loitsud ei toimi kõigi käes. Nende täideviimiseks on ikka vaja mingit vaimujõudu mida saab arendada ka ise kui see puudub. Ja tõesti nagu eelnevalt hoiatati ei tohiks nendega tegeleda igaüks sest kui sul pole piisavalt vaimujõudu võib see sulle endale halvati tagasi pöörduda.
Samuti tasuks ka niisuguste asjadega kasutada kaitseamulette nagu pentagramm.

Nüüd loitsude liikidest:
Kõige enim levinud loitsud on küünlaloitsud, need on loitsud kus kasutatakse küünlaid. Iga küünlavärv on mõeldud mingitsorti loitsu jaoks, nt. armastus, raha, õnn jne. Küünlaloitse on ka kõige lihtsam ise koostada.
Teistsorti loitsud on mõtteloitsud mida tehakse alfa seisundis.
Kolmandat sorti on rituaalloitsud mida tehakse üksi või krupiviisiliselt.
Ja siis on ka loomulikult tuleloitsud.
On ka muid loitsuliike mida ma siinkohal ei nimeta.

Loitsud jagunevad samuti ka värvide järgi.
must maagia- mõeldud halva tegemiseks
Valge maagia- mõeldud enda kaitseks ja teistele hea tegemiseks.
Hall maagia- Seal on nii halba kui head.

Loitsude teostamiseks peab samas olema väga hea keskendumisvõime ja ka mingil määral kujutlusvõimet. Kuna loitsude läbiviimiseks sa pead täielikult keskenduma loitsule. Paljude loitsude juures on ka tähtis see mis kuu ajal sa selle läbi viid, täiskuu, noorekuu, vanakuu.
kuid loitsudega tegelemine võib ligi meelitada kurje jõude seepärast ongi vaja kasutada amulette.

selle teema kohta rohkem lugemist: www.spellsandmagic.com see leht on ingliskeelne
Vasta
#21
payn2 ei kirjelda mitte loitse vaid rituaale mis sisaldavad loitse. neis on vahe vahel...
Vasta
#22
Ei tea, kas seda saab päris loitsimiseks nimetada, aga:
Kui olin väike (algklassides vist), oli meil kodus koer ja kass, kes kippusid mitmeteks päevadeks ära kaduma (jooksuaeg). Kuna ma armastasin neid väga, siis tegin paar salmi, millega neid tagasi kutsuda. Ja u tunni-paari pärast olidki nad kodus tagasi (ja nii läbi aastate). Veel tegin salme näiteks enne magama jäämist silme ette jäänud õudsete piltide (filmidest) ajust välja saamiseks. (sinna juurde mõtlesin need pildid mulli sisse ja saatsin kosmosesse ka). Olid veel mõned lihtsad igapäevaelu lihtsustavad salmid, aga neid ei hakka enam mainima.
Ei teagi, kuidas, aga need sõnad toimisid ja tulevad vahel kasuks tänapäevalgi.
See tuli lihtsalt meelde seoses selle "loitsude tegemisega".
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas: mimmu
ma mõtlen näiteks seal raamatus olid sellised loitsud et sa sõbrannaga ära lepiksid. et sa oma kunagise poisi tagasi saax ja igasuguseid sellised. noh mille tulemust silmaga päris ei näe.

Arvan, et kui nt. loitsid omale mingi sõbrannaga ära leppimise or smt. siis hakkad seda ise ka uskuma, kuigi see loits ei pruugi toimida.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võlukunst - mis te arvate ? Flitwick 154 34,639 03-05-2019, 18:01
Viimane postitus: Naut

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat