Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
otsin nõida
#1
Otsin nõida, kes oskab teha maagiat, mis ka toimib. Loodan,et keegi annab endast märku, suht lootusetuses seisus. Ette tänades.

Muudetud: 16-4-08 kell 11:46:33 Tom
Vasta
#2
Soovitan vaadata TV3 kodulehte

http://www.tv3.ee/


ja MENÜÜST “INTERNETI TV” valida saade “”Eesti nõiad”

Nende hulgast peaks leiduma, kelle poole pöörduda.
Vasta
#3
Mis on elektra123 arvates maagia?
Minu teada maagid teevad maagiat, mitte aga nõiad...
Vasta
#4
Soovitan Kaika Nõida, ta oskab tõesti imesi teha, nii vähemalt räägivad trised ja olen ka oma silmaga näinud.Aitab sind sümboolse tasu eest, oleneb loomulikult mida sa soovid...elab siis Kaikas, koht on Antsla lähedal Haabsaares.Kui kaardi lahti lööd, siis leiad kindlasti koha..


ja siis temast lähemalt....http://arhiiv2.postimees.ee:8080/utiliidid/reis/lugu17.htm
Vasta
#5
Mina ei soovita kaika lainet, sest ta lihtsalt ei tegele enam patsientidega. Võiks ikka uudistega kursis olla Laugh
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Mina ei soovita kaika lainet, sest ta lihtsalt ei tegele enam patsientidega. Võiks ikka uudistega kursis olla Laugh


Minu maakodu on Kaika Lainest 4 km eemal ja ma arvan, et tean kohalikku eluolu piisavalt hästi, tõsi küll, ta ei võta inimesi vastu niipalju kui vanasti, kuid siiski.

"Elektra123" kui sul abi vaja, siis võin sinu meilile nr saata, kus saad temaga ühendust.Ma arvan, et ta kuulab su ära.

Muudetud: 22-2-08 kell 13:58:28 Spirit007
Vasta
#7
Muidugi ei saa Laine rahu, kui rahvas lihtsalt julmalt tema juurde sisse sajab nagu sa siin just soovitad. No hard feelings.
Vasta
#8
Spirit007, oleksin väga tänulik,kui saadaksid meilileTema kontaktid.KeS teab veel kedagi siis kontaktid teretulnud.Nimelt huvitab enam jaolt just armumaagia pool.
Vasta
#9
mine sassi juurde siis. tema on tegelend armu asjadega
Vasta
#10
Oh issand jumal küll. Millal inimesed lõppeks mõistavad, et armumaagial pole armastusega mitte vähimatki pistmist. Armumaagia on hinge vägistamine, meie vaba valiku piiramine.

Kahtlen sügavalt, kas Laine sind jutulegi võtab. Heal juhul ajab küla kassid sulle kallale.
Vasta
#11
küllap tuleb nüüd jälle vastuseks kuhjaga labast sõimu aga ma siiski soovitaksin MITTE tegeleda igasuguste nõidade ja muu taolise kräpiga. need tegelased on parimal juhul lihtsalt iseõppinud psühholoogid ja halvimal juhul (ehk siis üllatavalt tihti, nagu elu näidanud on) lisaks veel ka alatud manipulaatorid, kes lihtsameelseid oma õnge püüavad ja nendega siis "malet" mängima hakkavad. mingeid "võimeid" pole neist ühelgi.

kõrvalepõikena tahaksin meenutada saatest Eesti Nõiad meelde jäänud lõiku, kus kodanik tiit vasmann teatas süüdimatult, et "minul on üldiselt vaid püsikliendid". ega ta vist sel hetkel eriti ei mõelnud asja taustale...nimelt on kehtimas selline printsiip, et püsiklientidega arstid ja "tervendajad" pole loogiliselt võttes just kõige paremad Smile1 aga see püsikliendindus viitabki omal moel eelnimetatud asjaolule, et ühe keskmise "nõia" eesmärk on siduda abivajaja endaga psüühiliselt ning teda siis kas materiaalselt või vaimselt lüpsta s.t. temaga mängida, manipuleerida jmt. mõni inimene lihstalt saab sellest teatava rahuldustunde. nii palju, kui ma neid "nõidu" uurinud olen (olen neist paljudega testi mõttes suhelnud ja erinevatele väljamõeldud probleemidele "abi" otsinud), on neil kõigil kirvega võttes suhteliselt ühesugune taktika:
1) mängida kliendile head ärakuulajat
2) arvestades tõsiasja, et inimene tema poole pöördudes omab juba temasse mingitki usku, tekitatakse sellele rõhutades inimeses kunstlikke hirme, rääkides, kui perses kõik on. kogenud psühholoogina õnnestub neil tihti inimest kuulates aru saada ka tema sügavamatest hirmudest ja probleemidest, millele hakatakse survet avaldama ja neid üles puhuma. süüdlased on tihti kliendi lähedasemad inimesed, kellesse tuleb edaspidi hakata suhtuma umbusuga või suisa vaenulikult.
3) teatatakse, et kuigi kõik on põhjalikult persses, on siiski võimalik abi saada
4) see abi on loomulikult tema ise ja ainult tema
5) kõik teised nõiad on üldjuhul soolapuhujad ja impotentsed tühikargajatest petised
6) kliendile sõidetakse kohe täie hooga sisse, esitades ultimaatumeid, et kui ta ei tee nagu nõid ütleb, lähevad asjad veelgi sitemaks

edasine on juba teine teema. kokkuvõte põhineb nelja tuntud "sensitiivi" tehnikate uurimisel. nimesid siinkohal avaldama ei hakka. selleks on teine aeg ja teine koht. aga kõigile võimalikele vastuirisejatele: ärge end selle irisemisega vaevama hakakegi - kui ei taha, siis lihstalt ärge kuulake ja minge selle asemel mõne nõia juurde - küll nad teid aitavad.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Otsin inimest, kes paneks diagnoosi raido90 25 10,667 14-05-2014, 20:55
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Otsin tervendajat Serks9 39 23,500 25-09-2012, 08:49
Viimane postitus: Malerd
  Rahustitest sõltuvus, otsin abi! Peep 7 4,794 15-07-2012, 22:21
Viimane postitus: alexa
  Silmades seletamatu valu. Otsin ravitsejat! Grete 12 7,559 24-05-2012, 10:22
Viimane postitus: Grete
  Soovitage nõida/ravitsejat: imelik tunne sisimas zuul 15 7,422 17-04-2010, 19:49
Viimane postitus: Omra

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat