Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuradi väljakutsumine.
#26
Oeh jah kooli ajal pubekana sai neid nõela ja niidi teemasid tehtud peamiselt ikka, et tüdrukutele meeldis,neil oli jube põnev ja kui tahtsid tüdrukutelt midagi saada Laugh pidid ka nende pilli järgi tegema aga ütleme nii, et ei tule nõela ja niidiga mingeid vaime, ise liigutavad käegaLaugh.
Paberilt maha lugedes küll keegi sulle külla ei tule ei ava mingeid uksi, sest kui tahetakse mingeid uksi avada siis see on nagu teleka tööle panemine, võid luuletada ja lauda telku ees aga kui pulti pole või näpp nuppu ei puudu ei tule sealt ka midagi.
Vasta
#27
Tsitaat:Algselt postitas: Spirit007
Mis ei tapa teeb vigaseks!!!

No või siis natuke teistmoodi : Mis ei tapa, teeb segaseks...
Vasta
#28
Kuradi väljakutsumise ainus mõte seisneb selles, et teda pärast põrgusse tagasi ajada.
Vasta
#29
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Kuradi väljakutsumise ainus mõte seisneb selles, et teda pärast põrgusse tagasi ajada.

Oleks see siis nii. Enamasti kutsutakse kuradit, satutakse mõne muu debiili otsa, kes arvab, et jõle lahe oleks noori algajaid ära kasutada, ja lõppeks saadetakse need noored siis põrgusse. Mitte muidugi otseses mõttes ; )
Vasta
#30
Er, mismõttes kuradit välja kutsuda. Mina olen nõus sellega et kogemusi saab nii. Kuid samas jah, miks mitte millestki kergemast alustada? Kurat on ju lõpp, hullemaist hullem. Kui käe annad, siis juba oled osake sellest.

Vaata oma riske natuke hoolikamalt. Vaime saab ju moodmoodi välja kutsuda, võta või mingi paralleel, ntx neetud vaim, keegi mõrtsukas kes elas kunagi vms.


Kuid jah...Kurat on vast miskit liiga palju, kuid jah. Ise tead mis teed =P
Vasta
#31
Mina arvan, et enne kui üldse mingeid vaime või kuradeid välja kutsuda, siis tuleks alguses natukene tausta uurida. Noh, miskit vastavat kirjandust lugeda, või mõne targema inimesega, kes selliseid asju tunneb, rääkida. Ja arvan ka seda, et kui tõesti väga tahetakse kedagi-midagi välja kutsuda, siis tuleks seda teha kellegagi koos, kes suudab ka vaimu või kuradi või kelle iganes korralikult tagasi saata. Kuid jah, kätt ette panna ei saa, ja eks igaüks ise teab mis teeb. Kui ikka tahetakse, siis ei loe ju see, kui siin foorumis ütleb, et ära tee. Kätt ju ette panna ei saa ja õpitakse siiski oma vigadest.
Vasta
#32
Tsitaat:Algselt postitas: InDemand
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Kuradi väljakutsumise ainus mõte seisneb selles, et teda pärast põrgusse tagasi ajada.
Oleks see siis nii. ... Mitte muidugi otseses mõttes ; )
Sry, ID - see oli mul selline ilukirjanduslik laen, kah mitte väga otseses mõttes Sick.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimude väljakutsumine XHK 720 243,661 05-11-2013, 18:30
Viimane postitus: Ken
  Küsimus....arutelu "kuradi" kohta eesti vanarahvap madman07 3 4,205 14-03-2010, 11:43
Viimane postitus: Müstik
  Kuradi-, surmakolmnurk, Hoodoo meri ghostSpirit 7 5,643 26-12-2007, 02:33
Viimane postitus: Andromeda

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat