Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Illuminaadid & Muusikatööstus
#26
Vähe tead siis Makaveli - otsi - neid on veel. Kuigi jahh - lõpp on neil olnud sarnane.
Kuid - see (hint: mu avatar) ei imponeeri eriti - räpi nimelist verbaalset peeretamist
on raske pidada "artistlikuks" - veel vähem muusikaks. Seega - enamus ei tunnista
pelgalt häguse avatari järgi igat suvalist negroidi.
Vasta
#27
Ei hakkaks nüüd nii nimesid nimetama. Ma ei saa aru miks inimesed, kes ei ole isegi tema muusikasse süvenenud laimavad seda. Tõesti jah, see 'hint' ei kukkunud nii hästi välja. Bleh
Tupac Shakurile viitasin.

Jah, kindlasti on ka teisi tuntud artiste olnud, kes on oma eluga maksnud, aga ma ei ole kuulnud kedagi, kellel oli kinnisideeks "Killuminati" e. siis Kill Illuiminati.

[Muudetud: 5-3-2010 Makaveli]
Vasta
#28
Ei ma olen makaveliga nõus täiesti.jacson oli ka väga julge , et tunnistas lõpus kõik ülesse. minuarust hakkab eminem ka lõppudelõpuks ka asja poindile pihta saama ja kogu seda värki välja rääkima mis siin maailmas toimub.Näiteks kuulake laulu (eminem-not afraid)need sõnad tähendavad päris paljut.ma juba ootan tema uut albumit Laugh

http://www.eminem.com/notafraid/
kuulake .

[Muudetud: 5-4-2010 raul21]
Vasta
#29
Ei saa muidugi unustada, et tõenäoliselt paljud artistid kasutavad neid varjatud sõnumeid enda ja oma muusika müstifitseerimiseks, eesmärgiga panna rohkem inimesi nende muusikast huvituma ja seeläbi teenida rohkem.
See muidugi ei tähenda, et on muusikuid, kelle puhul võib eesmärgiks olla midagi muud.
Vasta
#30
Mul läheb süda pahaks, kui ma mõtlen selle "eliidi" peale. Kui sügavale see kõik ulatub?
Elamegi tegelikult nagu Matrixis, oma peaga mõelda ei suuda. Kõik kirjutatakse ja öeldakse meile ette.
Vasta
#31
Mind Control Theories and Techniques used by Mass Medias | The Vigilant Citizen - Massimeedia poolt kasutatavad meeltekontrolli võtted.
Vasta
#32
Aastaid tagasi laulis üks tüdruk ühe toreda loo wink

http://www.youtube.com/watch?v=BPvaPT9Ul...re=related
Vasta
#33
excubitoris kas sa oled rassist, et sa 2pac-i maha teed ja vihkad mustanahalisi? Minuarus on see väga õige ,et ta hakkas illuminaatile vastu.
Vasta
#34
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
räpi nimelist verbaalset peeretamist
on raske pidada "artistlikuks" - veel vähem muusikaks.

Ei taha teemast kõrvale minna kuid samamoodi nagu on IGAS muusikastiilis, on kvaliteet ja on ka puhas kräpp. Ja see on sinu muusikalise kogemuse probleem, et sa ainult selle kehvemaga kokku oled puutunud. Vaata edasi oma MTV-d...
Vasta
#35
Tsitaat:Algselt postitas raul21
excubitoris kas sa oled rassist, et sa 2pac-i maha teed ja vihkad mustanahalisi? Minuarus on see väga õige ,et ta hakkas illuminaatile vastu.


Järeldan sinu küsimusest, et sa EI tea mida tähendab sõna "rassist" kuna sa paned selle ühte ritta sõnaga "vihkamine".
Rassist on isik kes leiab, et erinevad rassid EI TOHI seguneda ehk on vastu SEGABIELUDELE ja laste saamisele eri rasside vahel.
E vihka neegreid (seda poliit-korrektse terminit "mustanahaline" KORRALIK inimene ei kasuta) vaid olen nende suhtes REALIST.
Kui siis olen EHTNE rassist mitte aga sinu koolilapse ajus moodustunud meedia propaganda pärane "paha neegritapja".

Mulle ei meeldi selline verbaalne peeratamine nagu on räpp ja toetudes uuringutele räpis kasutavatate helistike mõjust isiksuse ajutegevusele on seda saasta raskem paremini kutsuda.

Tsitaat:Algselt postitas Tarawah
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
räpi nimelist verbaalset peeretamist
on raske pidada "artistlikuks" - veel vähem muusikaks.

Ei taha teemast kõrvale minna kuid samamoodi nagu on IGAS muusikastiilis, on kvaliteet ja on ka puhas kräpp. Ja see on sinu muusikalise kogemuse probleem, et sa ainult selle kehvemaga kokku oled puutunud. Vaata edasi oma MTV-d...


Tarawah - "minu MTVd" ei ole olemas - see saasta kanal on mulle "ette jäänud" ainult juhuslikult ja nii kord aastas. Mul ei ole isegi kodus TVd kust seda vaadata. Oma seisukoha olen moodustanud netist kuulatud muusika alusel ning lugedes LÜÜRIKAT mida need neegrid oma suust välja ajavad.

Ei vaidlusta, et mõned neist negroididest on üritanud oma sõnadesse panna väljendid mis jätavad MULJE, et nad nagu võitleksid millegi vastu, kuid reaalset ei ole sealt midagi tulemas. Selles oli aga mul võimalus ISIKLIKULT veenduda USAs olles kus firma milles töötasin omas ülemust (tegevjuht) kes oli kõige ehtsam neeger. Temaga vesteldes sai mulle see neegri teema piisavalt selgeks.

Nii Raul kui Tarawah - te unustate ära ühe pisikese detaili - kui on 1 Tu'Pac (nii kirjutatakse muideks tema esineja nime ORIGINAALSELT ka üritab kasutada oma sõnu "võitluseks" illuminaatide ja tea kelle vastu veel siis ENAMIK neist räpi viljelejatest kasutab hoopis teist teksti. Näiteks lisatud sõnad on PREVALVEERIVAD selliste "artistide" esinemistes - "tapa valge, lase tal ajud sodiks, vägista valge ... ja siis tapa ta" aga enamus aju surnuid valgeid kes sellist gräppi tarbivad EI KUULA sõnu vaid koogutavad tuimalt kaasa muusikale.

Kokkuvõttes - ärge looge omale idealiseeritud pilti "võitlejatest" kes seda ei ole ja ärge piirduge ainult 1 või 2 isiksuse tegude/lugude põhjal loomast oma arusaamist TERVEST nähtusest.

Kui diskussioon edasi sellel teemal läheb siis ajal kui rohkem aega ja ei ole kergelt unine öösel üleval olemisest võib seda juttu jätkata.
Vasta
#36
Krt, mul oli jutt valmis aga kogemata suutsin ära kustutada browserist kogu jutu, mis kirja panin, ju siis polnud oluline...Smile
kuid nimme kirjutan hästi lühidalt siiski uuesti.

Igal juhul, point on sama nagu sinu kokkuvõte. Minu arust teed sa ise täpselt sama - lood omale paarist peerusuust üldpildi sellest muusikast ja sellest rassist. Ma ei väidagi et neid pole, neid on ja on palju ja ka igast rassiste ja vägivallaõhutajaid, kuid samas, on sellel ju ka omad põhjused...ma arvan et sa tead seda samuti...
Ja jällegi, seda näeb igas muusikažanris ning igas valdkonnas. Sinu nö idealiseeritud pilti tervest nähtusest ei lükkaks ka mina mitte ühtegi žanri ja valdkonda, seda ma püüangi rääkida - igas karjas on omad mustad lambad.

Teiseks, terminid. Räpp on ainult lüürikaesitamise viis, samuti nagu on joodeldamine ja lõõritamine jmt... Räpp ei ole muusika!
Muusika on HipHop, see on omakorda subkultuur oma elementidega, mis ei ole Bi***id, autod ja kuldketid, nagu arvavad tänapäeva noored ja arvatavasti ka sina. See muusika on rohkem kultuurne kui sa arvata oskad aga kahjuks on see praeguseks tugevalt moonutatud ja teenivad valesid väärtusi.
Ja kindlasti on see kultuursus selles tugevalt vähemuses ja ulbib selles s***s mida igapäev massidele toodetakse. Selles suhtes ma nõustun sellega, et enamus sellest on siiski üpris mõttetu. Aga kuld selles tasub leidmist. Loomulikult on selle mõistmisel ka omad eeldused ja kõik ei peagi seda kunagi mõistma...


[Muudetud: 5-11-2010 Tarawah]
Vasta
#37
Veel kord - Tarawah - hästi aeglaselt äkki jõuab kohale - elasin 5a USAs ja aeg langes just sinna kui enamus
neist räpi "tähtedest hakaks tõusma ja see hip-hop oli just "suureks" saanud. Nägin neid rohkem kui oleks
olnud soovi sest tuli neid pea igalt kanalilt ja iga kell. Erinevalt enamikust lugesin ka neid analüüse ja arvustusi
- koos lugude TEKSTIDEGA - mis suurem osa neist kaasajooksikust lugemata jätsid.
Sama kehtib ka nende stiilide esindajate kohta - kui mõni üksik suudab olla inimeseks siis rõhuv enamus neist
on samaväärsed treenitud ahvidele kes esinevad tsirkuses ja liigutavad ennast treeneri märguannete peale.
Täpselt sama kehtib ka neegrite kui rassi kohta - kui USAs on neid elanike üldarvust nii 19% siis kahes koha
suudavad nad anda oma panuse mis ületab 80% - kuritegevus ja sport. Ürita siit teha ka mingeid järeldusi.
Üks link kahh: New Nation News
Vasta
#38
Palju on kõneainet pakkunud Eminem oma kahe viimase albumiga Relapse ja Recovery.

2009 aastal ilmunud albumis Relapse oli paljudele vastukarva oma segase sisu poolest. Segase, sest enamik ei suutnud seda sõnumit võtta nii nagu ta on. Eminem laulis oma hinge müümisest Saatanale ja ohverdustest ja rituaalidest ning oma sisetundest, oma kahestunud isiksusest (Eminem vs Slim Shady). Albumi üldmulje on, et ta on täielikult Saatana valduses ja täiesti kontrolli all.

2010 aasta album aga on sõnumiga, kus ta on keeranud selja oma minevikule ning tahab ja kavatseb võidelda selle kurjuse vastu. Viimane plaat on väga hästi välja tulnud. Lüürika on minu arvates lausa fantastiline (eriti võrreldes Relapse õudusega). Minu arvates on Recovery üks tema parimaid albumeid. Siit tuleb ka konspiratsioon- tema elu parima albumi juures ei ole ta saanud praktiliselt ei mingit suurt populaarsust ega edu müüginumbrites. Tema varasemad albumid on ta tihti viinud müügitabelis tippu, kus hoopis on sellised Illuminaadi tüdrukud nagu Beyonce, Britney Spears ja Lady Gaga JA loomulikult Jay-Z. LINK

Muutunud on ka Eminemi imago. Bling bling stiil oma hip hopiliku lisadega on kadunud ning asendunud tavainimliku riietusega.

Kas Eminem on välja tulemas oma pimedusest? Kas see on üldse võimalik?

Kas varsti on meedias uudised Eminemi skandaalidest, mahategevatest artiklitest ja teda hävitatavatest ning naerualuseks tegevatest uudistest?
Kas Eminem on järgmine M. Jackson?

Lingid vaatamiseks:
Eminem- Not Afraid ja SÕNAD
Eminem- Won´t Back Down ja SÕNAD


Music Industry
1 osa
2 osa
3 osa
4 osa

[Muudetud: 8-9-2010 WEbdES]

[Muudetud: 8-9-2010 WEbdES]

[Muudetud: 8-9-2010 WEbdES]
Vasta
#39
Natuke siis veel illuminaatidest ja muusikatööstusest:

Narsha and SHINee: Illuminati Infiltration of K-Pop | The Vigilant Citizen
Lady Gaga's "Alejandro": The Occult Meaning | The Vigilant Citizen
When Insiders Expose the Ugly Side of the Entertainment Industry | The Vigilant Citizen
Vasta
#40
Tsitaat:Algselt postitas WEbdES
Palju on kõneainet pakkunud Eminem oma kahe viimase albumiga Relapse ja Recovery.
....

Teiste artistide kohta ei oska kommenteerida, aga Eminemi kohta arvan, et oskan küll... Olen Eminemiga põhimõtteliselt üles kasvanud ja palju on saadud teda kuulata.

Tähendab Shady ja Illuminaatide vahel ei tõmbaks ma küll muid paralleele, kui et teda on meedia poolt koheldud päris pehmelt, kui arvestada tema laulude sisu. Muide, Relapse sisu pole midagi nii hull, tema esimene (või siis teine) album The Slim Shady LP on sama-laadne (ju sealt ka nimi Relapse). Esimeses albumis on laul nimega Kim, kus ta sõna otses mõttes tapab oma eksnaist... On veel teisigi sama sisuga laule...

Miks ta sellised laule teeb? Ta on ise sellest palju rääkinud. "Me kõik oleme oma lapsepõlve ohvid," nagu keegi ütles. Tal oli üpris keeruline ja raske lapsepõlv. Tema elulugu ei hakka siin kribama, kes tahab, leiab ise, toon lihtsalt mõned märksõnad:
* ravimisõltuvuses ema
* isa lahkus
* pidev vaesus
* pidev kolimine
* pidev tagakiusamine eakaaslaste poolt
* enesetapu katsed (juba enne muusikukariääri!)
* parima sõbra enesetapp
* väidetav vägistamine (otsi "eminem and the hip-hop witch")
.. jne

Nüüd, vanemana, kui Em lõi läbi oma riimide seadmise oskusega, "hakkas ta oma sisemist valu maailma tagasi viskama," nagu ta ise on väitnud.

Miks selline muutus viimase albumi juures? Ju ta lihtsalt on kasvanud välja "räpi-teismelise" east ja pealekauba on tal lapsed, kes vajavad isa. Laul "I'm not afreid" on pigem üleskutse narkaritele, et nad lõpetaksid...

Aga jah, minu meelest ei oleks eriti põhjust Eminemi ja Eliiti omavahel segada, kui ainult selles, et Em meeldis "neile" oma väga vägivaldsete riimide pärast.
Vasta
#41
Tsitaat:Algselt postitas Elderm

Tähendab Shady ja Illuminaatide vahel ei tõmbaks ma küll muid paralleele, kui et teda on meedia poolt koheldud päris pehmelt, kui arvestada tema laulude sisu.

Miks on meedia teda pehmelt kohelnud? Tema laulud on olnud täis vägivalda, väärkohtlemist, ropendamist jpms! Juba sellepärast on MEEDIA teda kohelnud päris pehmelt, et ta on Illuminaatidega seotud, sest meediat kontrollivad nemad ja meedia kontrollib rahvast.

Mina ei ole nõus. Temasuguse kaliibriga muusik on täiesti kindlalt olnud illuminaatide kontrolli all.

Ma eeldan seda, kuna tema karjäär ja käitumine on olnud väga iseloomulik paljude teiste artistidega, kel on samasugused tundemärgid- kahestunud isiksus, on videosid, kus on näha temal lasuv kontroll tema kontserditel. Samuti on tema varasem looming olnud täis illuminaatide symboolikat (miks, kui tal seotust ei ole).

Tihti peale on muusikas sõnade tõlgitsemist vaja, et sõeluda välja sõnumit. Eminemi sõnad ju ei vaja tõlgitsemist.
Miski pärast ma vean tugeva paralleeli just M.Jacksoniga. Võime seda tulevikus jälgida. Vaatame, kuidas Eminemi karjäär edasi läheb.

Eminem on olnud oma lauludes väga isiklik, kuid see viimane meeleolu muutus Recoery albumi näol ei saa olla ainult tema võõrutus narkomaaniast ja üle olemisest oma lapsepõlve probleemidest.

Elame, näeme!
Vasta
#42
Tsitaat:Algselt postitas WEbdES
Samuti on tema varasem looming olnud täis illuminaatide symboolikat (miks, kui tal seotust ei ole).

See on mul küll kahe silma vahele jäänud, näiteid?

Mis on ainukesed, mida mina tean:

Eminem - Lose Yourself
Make me king, as we move toward a, new world order
A normal life is boring, but superstardom's close to post mortem


Ja laul "Mosh", mis on hoopis eliidi ja Bushi vastane.
Vasta
#43
Tsitaat:Algselt postitas Elderm
Tsitaat:Algselt postitas WEbdES
Samuti on tema varasem looming olnud täis illuminaatide symboolikat (miks, kui tal seotust ei ole).

See on mul küll kahe silma vahele jäänud, näiteid?

Mis on ainukesed, mida mina tean:

Eminem - Lose Yourself
Make me king, as we move toward a, new world order
A normal life is boring, but superstardom's close to post mortem


Ja laul "Mosh", mis on hoopis eliidi ja Bushi vastane.
Kuula lugu My Darling.

Eminem (nagu ka paljud teised hip-hop artistid) on päris palju maininud oma hinge müümist saatanale muusikas. <- Ka see näitab, et nad kuuluvad vabamüürlaste hulka.
Vasta
#44
Kanye West's - "Power": The Occult Meaning of its Symbols | The Vigilant Citizen
Vasta
#45
Keegi kuskil on nagu maininud, et Illuminaadid on kasutusele võtnud ( võtmas ) uusi sümboleid.
Need kõikkenägevad silmad, sambad, päikesed jne.on kas kadunud või kadumas.
Või on siis peidetud veel mingisuguste üldsusele tundmatute märkide taha.
Kuidas siis seda nüüd öeldagi.
Tulemas uued leppemärgid " Valgustatud meeste " mängumaale.
Kes midagi sellist kuulnud andke aga teada.
Vasta
#46
Illumiaatide vastane lugu.

COG - Are You Interested
http://www.youtube.com/watch?v=Wj7IksIf_...ure=search
Vasta
#47
Tsitaat:Algselt postitas metsavaht
Illumiaatide vastane lugu.

COG - Are You Interested
http://www.youtube.com/watch?v=Wj7IksIf_...ure=search

hea lugu

illuminaatide vastast muusikat leiab palju ka David Icke lehelt...

[Muudetud: 8-23-2010 WEbdES]

[Muudetud: 8-23-2010 WEbdES]
Vasta
#48
Venemaal nagu välismaal: Mind Control Symbolism in Russian Pop: Vintage's "Mikkie" | The Vigilant Citizen
Vasta
#49
Huvitav arutlus - kas vandenõud ikka ulatuvad muusikasse? savethemales.ca - Does Conspiracy Extend to Musical Scale?
Vasta
#50
Tsitaat:Algselt postitas WEbdES
Tsitaat:Algselt postitas Elderm

Tähendab Shady ja Illuminaatide vahel ei tõmbaks ma küll muid paralleele, kui et teda on meedia poolt koheldud päris pehmelt, kui arvestada tema laulude sisu.

Miks on meedia teda pehmelt kohelnud? Tema laulud on olnud täis vägivalda, väärkohtlemist, ropendamist jpms! Juba sellepärast on MEEDIA teda kohelnud päris pehmelt, et ta on Illuminaatidega seotud, sest meediat kontrollivad nemad ja meedia kontrollib rahvast.

Mina ei ole nõus. Temasuguse kaliibriga muusik on täiesti kindlalt olnud illuminaatide kontrolli all.

Ma eeldan seda, kuna tema karjäär ja käitumine on olnud väga iseloomulik paljude teiste artistidega, kel on samasugused tundemärgid- kahestunud isiksus, on videosid, kus on näha temal lasuv kontroll tema kontserditel. Samuti on tema varasem looming olnud täis illuminaatide symboolikat (miks, kui tal seotust ei ole).

Tihti peale on muusikas sõnade tõlgitsemist vaja, et sõeluda välja sõnumit. Eminemi sõnad ju ei vaja tõlgitsemist.
Miski pärast ma vean tugeva paralleeli just M.Jacksoniga. Võime seda tulevikus jälgida. Vaatame, kuidas Eminemi karjäär edasi läheb.

Eminem on olnud oma lauludes väga isiklik, kuid see viimane meeleolu muutus Recoery albumi näol ei saa olla ainult tema võõrutus narkomaaniast ja üle olemisest oma lapsepõlve probleemidest.

Elame, näeme!
Eminem ei ole meedia poolt kaugeltki mitte pehmelt koheldud. Võiks öelda, et ta on üks meedia poolt enim vihatud artistide.. vähemalt nii oli enne Encore ja Relapse saasta.

Eminem räägib küllaltki palju sarnastest teemadest nagu paljud mustanahalised räpparid, aga põhjus, miks meedia temaga on nokkinud ja nokib ka edaspidi on pigem tema nahavärv (koos julgusega öelda kõike, mis meelel).
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat