Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Veel üks hingepüüdja - Tuleproovi Washtara
#1
Lugedes seda artiklit jääb üle vaid pead vangutada ja mõelda selle peale, kui palju vaeseid hingi on läinud toiduks sellele tädile. Eks me kõik peame kuidagi ära elama, aga enamus meist teeb seda siiski iseseisvalt, mitte teiste arvelt. Süsteem, mille sisuks on hingevalguse püüdmine ning noorte hingede tühjakspigistamine, on aga ilmselgelt kuritegelik ning tuleb leida viis, sellest eemale hoidmiseks.

Aga vaatame siis lähemalt, millega tegemist.

Esiteks on tegemist inimesega, kelle eesmärgiks on ennustamine. Absoluutselt kõik ennustajad tegelevad kodeerimisega. Ennustamine on tulevikuteede kokkusobitamine, kodeerides hinge vaba valiku suunatud valikuteks.

Inimene, kes elab kesk teiste inimeste mõtteid ja arusaamu, ülistades raamatutarkust ja leides, et mida rohkem erinevat sõna tema ümber on, seda tugevam on tema olemus, ei saa ise olla erilise väega. Seetõttu eeldan, et tema hingepüüdmine on suuresti tööriistaks olemine mingi teise süsteemi jaoks. Liiati kui ta räägib igasugu ettekuulutustest jne. Tüüpiline esoteerikakräpp, mida kasutavad inimesed, kes on salateaduste õppimises esimesel trepiastmel.

Selgeltnägija juurde tulija pannakse istuma risti alla, seinad on täis budistlike õpetajate portreesi, kodu on täis esoteerilist kirjandust jne jne. Rohkem polegi tarvis öelda. Täpselt samamoodi nagu šamaanide "kliendid" minevikus vajasid igasugu ussinahapulbripõletamiserituaale, nii vajavad ka abi otsijad tänapäeval kõiksugu tsirkust ja leiba. Aga on suur vahe, kas tal selle tsirkuse kõrval tehakse head või hoopis varastatakse hingevalgus ära.

Seega inimesed - hoiduge selle tädi eest, kui elu on armas.
Vasta
#2
Ma usun, et selle tädi juurde minna tõesti pole kellegil vaja!
Igaüks, kellel vähegi nupp peas lõikab, saab ja oskab ise endale ennustada, kui tal selleks tõsine vajadus tekib. Ja sel juhul "kodeerib" ta ise oma eluteed endale õiges suunas.
Niisuguseid tädisid on Eesti täis ja neid on igast rahvusest. Õnneks tegeleb ta ainult ennustamisega ja ei "ravi" teisi. Osa "ravijaid" nimelt võtavad ühelt patsiendilt energiat ära ja annavad seda teistele patsientidele. Põhiliselt on need nn kätega ravitsejad. Nendega peab eriti ettevaatlik olema!
Aga hea on tema puhul see, mis ta ise ütleb:«Ühte asja võin kindlalt öelda – mitte kunagi ei hakka ma teistele maagiat õpetama. Kui annad inimesele relva – ta kasutab seda kindlasti kurjal eesmärgil,» nendib ta.

Vasta
#3
Tänud müstik, seda lauset ma enne ei märganudki. Tädi ise ütlebki välja selle - ta kasutab maagiat kurjal eesmärgil.
Vasta
#4
Tal ongi võimed! Kes neid võimeid siin vaidlustanud on?
Küsimus on muus: ta on alles madalamal tasemel.
Selgeltnägijaiks sünnitaksegi, mitte ei areneta elu jooksul! Elu jooksul saab neid kaasasündinud võimeid ainult edasi arendada!
Vasta
#5
Päris nii see ikkagi ei ole, et selgeltnägijaks sünnitakse. Mõtlemine on sel juhul vale. Õige mõtlemine ütleks, et sünnitakse siiski inimeseks ja selgeltnägemise võime on vaid lisaboonus inimeseks olemise juurde.

Samuti ei tea mitte keegi, mida üheselt siiski see selgeltnägemine tähendab.

Ma ei tahaks tegelikult vaimseid praktikaid ja teadmisi jagada astmete kaupa. Esimese trepiastme tõin välja vaid seetõttu, et öelda - ta on ühe jalaga selles teadmises. Aga teadmises sees olles muutuvad tasemed juba mõttetuks ning nendest levelitest jahuvad vaid inimesed, kes tahavad iseenda ego upitada või muidu targad välja näha.
Vasta
#6
Õigus, Celtic!
Ei väljendanud end kiiruga päris täpselt jah!
Aga kui mõelda, siis mingid geenid ikkagi ju ka selgeltnägemise osas pärandatakse üle põlve järglastele.
Paljud räägivad, et vanaema oli ka nägija või vanaisa šamaan!
Samuti räägitakse, et igal inimesel on kõik võimed juba sündides kaasa antud, aga vähesed oskavad neid kasutada!
Jah, ja ka astmeid ei saa nii üheselt paika panna. Teine inimene ju ei tea täpselt, mis vaimne tase kellegil on. Võib ainult oletada teatud tegevusviiide järgi, mis teistelegi nähtavad!
Vasta
#7
Minuarust on selline tegevus liigitub showbusinessi alla. Eks neid trikke on võimalik õppida kindlasti. Samasse kategooriasse liigituvad ka kuulsad evangelistid-tervendajad. Mõned on peale karjääri ka rääkinud mis tegelikult tehakse ja mis võtteid kasutatakse.
Vasta
#8
(28-09-2009, 13:30 )mulk2003 Kirjutas: Minuarust on selline tegevus liigitub showbusinessi alla.
Showbusiness, jah? Aga mis saab kui ma teen sulle sellist show'd, et sa kirjutad oma maise vara minu nimele? Showbusiness ju, keegi viga ei saa!

Vasta
#9
Oot', Ilo... Ööse' ära postita, eks, siis ei teki isu nii kurjasti teise vara järgi. =)

Aga teemasse - wash'itädi on sama suur tyhi koht, kui vanatyhigi.. ah, "oih", vanakyla.

Üks puhub mulli, teisel on mull olemas juba ja kõik usuvad, et see mull on suur ja võimas kaasinimeste avitamiseks lihastesse timmitud vägi.

Kuidas üldse aru saada, kes on kes?
Kui kohtad, kuula Hoolega, mida sisetunne kohe alul kostab.
Kui asi tundub kahtlane, siis mitte sellepärast, et jõid ülearuse tassi kohvi.

Energeetika ei valeta.
Vasta
#10
Ma arvan ja minu kogemused kinnitavad, et kõik inimesed sünnivad selgeltnägijaina. Lapsed on selgeltnägijad. Siin ei mängi erilist rolli mingi geneetiline kood, mida päritakse ja pärandatakse. DNA mängib kogu loos vaid niipalju rolli, et see kas on häälestatud teatava morfogeense väljaga ühendust pidama vähem või rohkem - kas ühendus on nn laia ribaga või mitte nii laia ribaga. See laste selgeltnägemise omadus surutakse alla ja "kustutatakse" kasvatamise käigus selliste kasvatajatepoolse tegevusega nagu "see pole võimalik", "sa ei suuda" jne..

Mis puutub ennustajatesse, siis pole ma ammu enam kahelnud, et nn mustlasmoorid ei ennusta tulevikku vaid panevad inimesi seda tulevikku ahendatud olekus looma ehk elimineeritakse lõpmatutest tulevikupotentsiaalidest enamus ja suunatakse inimene looma väga kitsast infovahemikku füüsiliseks reaalsuseks.

Kõige hullem variant sellistest tulevikuennustajatest on need, kes on küll avastanud, et nad nagu suudaks inimese tulevikku ette ennustada, kuid samas ei saa ennustaja ega ennustatav tuhkagi aru, mis mehhaanika selle reaalsusloome taga on. Ma olen raudselt veendunud, et ei seesamune Waštara ega rõhuv enamus tulevikukuulutajaid ei oma vähimatki arusaama sellest, kuidas ja kui ahistavalt nende tegevus toimib - nad on inimesed, kellel puuduvad elementaarseim arusaamad ja teadmised. Toimub lollide lollitamine lollide poolt.

Tulevikku ei saa praegu ennustada vaid saab ainult luua ja see loome oleneb teadlikkusest ehk teadmisest teadlikkuse tegelikust olemusest.

Ma pean sügavalt lugu neist inimestest, kes ühel päeval taasavastavad oma nn võimed, kuid ei hakka neid enne rakendama kui pole aru saanud, mis tegelikkuses toimub ja millised on tegelikkuse toimemehhanismid meie reaalsustasandil.
Vasta
#11
Tere ka minu poolt
Tahaks siinselt rahvalt küsida, mida te üleüldse arvate ravitsejatest ja selgeltnägijatest, needuse mahavõtjatest jne.
Ma pole elu sees ühegi juures käinud, aga kuna üks tuttav hiljuti soovitas kedagi Astat Tartus, siis isegi mõtlesin, et käiks ära silmaringi laiendamise mõttes. Et kontrolliks ära nii profülaktika mõttes, ega mingit needust pole või muid kohutavaid asju. Nagu umbes hambaarsti juures.
Või pole üleüldse mõtet sellise asjaga tegeleda?
tervitused kõigile.
Vasta
#12
Needuse mahavõtjatest ei arva ma objektiivsetel põhjustel mitte midagi. See kuulub isegi para-maailmas soolapuhumise valdkonda.
Kui inimesel läheb stabiilselt sitasti, siis pole tegu kellegi välise tsurkimisega vaid tegu on kõige tavalisema alateadvuse programmeeringuga, mis pidevalt paska kaela toob. See programmeering võib pärineda inimese igast eluetapist ning võib minevikus ulatuda täna hommikul kuuldud päevauudistest inimese sünnieelsesse perioodi, mil olid valmis ema munarakk ja isa spermapoiss ühte heitma.
Kui keegi ütleb, et sul lasub needus ja ma võtan selle ära, siis on tegu ülimalt suure tõenäosusega paksu bluhviga.
Silmaringi needuste need nn mahavõtjad kohe kindlasti ei avarda, sest kui inimene juba deklareerib, et ta on üks suur needuste ekstermineerija, siis pole tema enese silmaring just avaram keskmise suurusega nööpaugust.
Aga tegeleda maailma tekkemehhanismide uurimisega ja kõige sellega, mida klassikaliselt nimetatakse paraks, on alati silmaringi ja mõistmist avardav.
Vasta
#13
Nende igat sorti ennustajatega on sedasi,et nad programmeerivad inimest sedasi kelleks see end pidada soovib või mida ta teada tahab.Tavaliselt on need omadused olemas kõigil inimestel mingil määral.Teisest küljest võtta siis sama asi on ka päritav juhul kui enne on suguvõsas olnud vastavate võimetega inimesi. Tavaliselt antakse seda edasi üle ühe peres.....Halva tegemine on kirjutamatta reegli järgi keelatud teha sest see tuleb reeglina tegijale tagasi. Teiseks on kolm põhi gruppi inimesi:Ühed kes saavad abi, teised kes saavad abi aga nati aja pärast on algne seis tagasi sest nad peavad elama sellega mis neil on.....
Ja kolmas kelle peal ei toimi miski.....Kuna inimesel on juba sünnist oma eluprogramm sees siis selle järgi ta edasi elabki...
Imelik on see et kuigi on pidevalt hoiatatud kõikvõimalike aferistide eest, siis seda suurem on neid kergeusklikke, keda saab lüpsta ja haneks tõmmata. Nende põhitegevus on ainult teiste kulul hästi äraelada ja rikastuda.... Järeldusi sellest saab igaüks ise teha..... Head edasist uurimist.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat