Küsitlus: Liikuvad avatarid
Kokku 0 häält 0%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liikuvad avatarid
#26
Tsitaat:Algselt postitas: neoon
mina ka aru ei saa. täiesti lambist pseudoprobleem. saaks ainult midagi ära keelata (et oma võimu näidata vb).

kui mingid avatarid segavad kekendumist, siis ma seaksin kahtluse alla selle inimese närvisüsteemi kindluse. äkki on see inimene ohtlik liikluses, kuna liikluses on palju liikumist ja seetõttu ei suuda ta keskenduda ja on järelikult ohtlik kaaskodanikele.

Sellle järgi tundub, et inimesed, keda häirivad popup reklaamid ja neoonvärvides plinkivad teated "You are the winner!!!This is not a joke!!!" on kõik närvihaiged, kuna plinkivate objektide esilekerkimine häirib nende keskendumisvõimet konkreetset lehte lugeda. Ma ei näe mingit pseudoprobleemi siin, ja asi ei ole mitte kellegi võimukehtestamisevajaduses. Isiklikult olen juba mitu aastat plinkivate avataride vastu võidelnud ja mul on hea meel, et asi lõpuks kuhugi jõudis.
Loomulikult ei saa ma mainimata jätta seda 'aga', et kõik plinkivad avatarid ei ole ebameeldivad, need mis liiguvad rahulikus taktis (nagu kurgi praegune) on täiesti talutavad, kuid sellised mis on hästi värvikirevad ja tõmblevad koguaeg on tõsiselt häirivad. Mulle jätab see lihtsalt mulje wannabe'st kes meeleheitlikult tahab tähelepanu saada....
Vasta
#27
khmm, ärge pahandage ja ärge kustutage mu kommentaari Smile
Aga kui norida, siis ausalt öelda, käib see roheline riba mulle kõige rohkem pinda, iga kord kui elis midagi kommenteerib.
Vasta
#28
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Tsitaat:Kui inimesel on ükskõik, siis on ta neutraalne - teda ei häiri liikuvad avatarid ning ta poleks valmis ka nende allesjäämise eest võitlema.
Neutraalseid ei häiri ka liikuvate avataride puudumine. Küsimus on ilmselgelt selles, kes on selle vastu, et saame neist avataridest lahti ja kes poolt. Neid ei loeta traditsiooniliselt poolt ega vastu häälte hulga, kellel on asjadest suva. Nii et need näited õigustasid end enne väga hästi.

Kujutage nüüd ette, et meil on näiteks jalgadeta inimesi ühiskonnas 2 % ja siis hakkame ratastoolide ehitamiseks ressursse kulutama. 2% tahavad ratastooli. 80 protsendil näiteks on suva kas neil inimestel on ratastoolid saadaval või mitte. Vana korra järgi lippasid käte peal ja roomasid nood inimesed. 80:20 (kui veab siis 18% on mitteignorantseid inimesi ka ühiskonnas) teevad ratastoolideta inimesed ära ja ongi demokraatia. Normaalses demokraatias kogub mingi protsent inimesi allkirju ja siis edastab need kõrgemale ning loodab kasu saada (tänapäeva kehvas demokraatias see ei toimi eriti.) Normaalne oleks ju vastu tulla inimestele, midagi häirib, ilma et nood ise midagi kaotaks. Me peame hakkama ka tegema streike ja meeleavaldusi, näiteks paneme endale ka blinkivad avatarid üheskoos.

Hääletus on foorumi parendamiseks ju. Kui niimodi valimistulemusi filosoofiliselt tõlgendatakse, siis ei hakkagi enam hääletusi tegema ja seega enam otsusi vastu võtma. Näiteks jätame ülilaheda tärnisüsteemi, kus on tavaline olukord kui sul on 95% tärne mõjutavaid hinnanguid antud aastal 2004.

Kas teid häirib kui te ei saa kasutada liikuvaid avatare? Enamust ei häiri, järelikult tuleb see kõik liita meie poole otsa ja me saame ülekaaluka enamuse.

Muudetud: 20-2-08 kell 18:53:31 Thorondor

Muudetud: 20-2-08 kell 18:56:00 Thorondor
Hihii - praeguse küsitluse järgi:
1) Kui kõige populaarsem valik oleks olen vilkuvate poolt, siis peaks kõik foorumikasutajad panema endale vilkuva avatari
2) Olen vilkuvate vastu - kõigil vilkuvad keelatud
3) Olen neutraalne - vilkuvad võivad olla

Mis point muidu sel neutraalsel on? Nagu näed, ei teeni küsimuse püstitus päris hästi eesmärki.

See ratastooli näide on ajuvaba! Kui taoline olukord oleks, siis kõik huvigrupid tõenäoliselt hääletaksid poolt. Sama hästi võiksime me delfis korraldada küsitluse, kas para-webis peaks olema vilkuv avatar või mitte. Meie jaoks on oluline ikkagi foorumi kasutajate arvamus.
Vasta
#29
Miskipärast küsitakse hääletustel, kas erapooletuid on. Sellepärast, et adekvaatset tulemust saada. Hääletusel saavad kõik osaleda. Näeb mitu protsenti inimesi üldse hoolib asjast.
Täiesti tavaline hääletus nagu iga teinegi. Nii kehvas Eesti keeles kirjutatud, et nüüd kõik kes tahaksid liikuvaid avatare näha edaspidi panid kogemata ennast selle alla kirja, et nad ei hooli? Millest selline konservatiivsus. Äkki jätame üldse foorumi nii nagu ta on ja ei muuda siin midagi. Nii ei saa ju rallit sõita, mingi plõksimine koguaeg.

Ma võin iga hääletuse võtta ja samamoodi tõlgendada. Et praeguse küsitluse järgi on nii, et kui vastu hääli on rohkem siis tuleb foorum kinni panna ja kui on neutraalseid rohkem, siis tuleb kokkutulekul 18 liitrit lumepallisuppi teha.

Öelge nüüd ausalt, kas keegi veel ei saanud küsitlusest aru peale neooni ja Tutanhamoni?

Muudetud: 20-2-08 kell 21:48:29 Thorondor
Vasta
#30
Tsitaat:Algselt postitas: razeus
khmm, ärge pahandage ja ärge kustutage mu kommentaari Smile
Aga kui norida, siis ausalt öelda, käib see roheline riba mulle kõige rohkem pinda, iga kord kui elis midagi kommenteerib.

Laugh
Miks avatarid nii palju segavad? Ma ei saa sellest aru. Mind segavad kõige rohkem suured pildid signatuuris! kas peaks ka selle kohta mingi küsitluse tegema?
Vasta
#31
Tsitaat:Algselt postitas: razeus
khmm, ärge pahandage ja ärge kustutage mu kommentaari Smile
Aga kui norida, siis ausalt öelda, käib see roheline riba mulle kõige rohkem pinda, iga kord kui elis midagi kommenteerib.

Ju siis elis peab loobuma kommenteerimisest, sest see kipub olema enamasti pinnuks silmas ja üldse oleks parem, kui elis ei viriseks koguaeg kirjavigade ja plinkivate asjade kallal, rääkimata veel mõttetutest postitustest. Ega tal midagi tarka öelda niikuinii pole. Rahul?
Vasta
#32
Nagu mingi lasteaed. Kui teid häirivad liikuvad avatarid, siis mind hakkavad kohe igasugu asjad vastukaaluks häirima. Ah et signatuur ei meeldi, mulle nüüd ei meeldi nimes razeus see z täht.
Ärme kaldu teemast kõrvale ega allume provokatsioonidele.
Vasta
#33
Jah tõesti on see üsna tobe tegelikult. Vabandan igasuguste ebameeldivuste pärast
Vasta
#34
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Nagu mingi lasteaed. Kui teid häirivad liikuvad avatarid, siis mind hakkavad kohe igasugu asjad vastukaaluks häirima. Ah et signatuur ei meeldi, mulle nüüd ei meeldi nimes razeus see z täht.
Ärme kaldu teemast kõrvale ega allume provokatsioonidele.

kas sa ise ka aru saad kui silmakirjalik sa oled? sinuga pole vist mõtet vaielda, sest sa niikuinii ei anna alla, kuigi on ammu selge, et eksisid. aga inimene on inimene ja eks tuleb sullegi su vead (olgugi, et suured ja häirivad) andeks anda.

Tsitaat:Algselt postitas: elis
Ju siis elis peab loobuma kommenteerimisest, sest see kipub olema enamasti pinnuks silmas ja üldse oleks parem, kui elis ei viriseks koguaeg kirjavigade ja plinkivate asjade kallal, rääkimata veel mõttetutest postitustest. Ega tal midagi tarka öelda niikuinii pole. Rahul?

miks peab solvuma? virisemine kirjavigade pärast on igati tänuväärt (aga oleks tore, kui sellele tähelepanu juhtijad ise sellest üle ei astuks teema
Vasta
#35
Miks ma silmakirjalik olen?
Vasta
#36
Neoon on lammas. Aga see selleks.

Mõtlesin, et ütleks kah sõnakese siin sekka.

Et asjasse selgust tuua... küsiksin kõiksepealt - mis asi see foorum üldse on? Foorum on mõtete vahetamise koht. Selle sõna kõige tavalisemas mõistes.

Liigume edasi.
Mis on Para-Webi foorum? Kuna Para-Web on koht, kuhu tullakse kas isiklikke kogemusi kirjeldama, või siis otsima infot paranormaalsuste kohta, siis peakski meie foorumis olema põhitähelepanu pööratud INFO edastamisele, et seeläbi saavutada maksimaalne kasutegur foorumi eesmärkide suhtes.

Nüüd asume lihtsa psühholoogia kallale. Veebinduses on levinud säärane põhimõte nagu seda on web2.0
Selle idee seisneb vägagi lihtsal põhimõttel - info lihtne ja kiire kättesaamine, informatsiooni esiletoomine. Kui meil on foorum postitustega, siis igasugused liikuvad, blinkivad ja muud moodi tõmblevalt epileptilised pildid juhivad seda tähelepanu vaid kõrvale. Seetõttu ongi noortel suurem vajadus ennast esile tõsta, kui et jagada kasulikku informatsiooni teistega.

Ning seega võib kokkuvõtteks öelda - liikuvad avatarid (ja ka allkirjapildid) ei tule mitte mingil moel kasuks foorumile, otse vastupidi - nad tekitavad mõttetut kõrvalmüra ning segavad lugemist.
Vasta
#37
minul on täiesti ükskõik kas on mingid liikuvad avatarid või ei ole.ma ei käi avataride pärast siin foorumis.
Vasta
#38
Lepal on mingi kahtlane loogika. Ma võin sama rada pidi edasi minnes öelda, et ega ma kah oma elu ei ela siin Eestis narkomaanide pärast. Aga näe ikka kuramused mulle ei meeldi.
Vasta
#39
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Neoon on lammas.

see vist kvalifitseerub isikliku solvangu ja vaenu õhutamise keelu alla.

aga paistab, et Sa oled suhteline autoriteet siin ja on ka siin, nagu mujalgi elus, et võimulolijad on seadusest kõrgemal. ja nüüd ma arvan, et ka nende avataridega saab sama lugu olema: otsuse teevad ära kõrgemad instantsid teistega arvestamata.
Vasta
#40
Teistega arvestamata? Minu arust on käimas küsitlus ja otsus langeb selle alusel?
Vasta
#41
jah, aga mulle paistab, et "neil" on siiski kindel plaan ja tahtmine asi ära teha.

kas 41 häält on piisav otsuse tegemiseks, veel enam, kui 18 häält ei oma mingit tähtsust?
Vasta
#42
Üks võimalus oleks veel, et keegi(d) kontrolliksid iga avatari enne selle üles laskmist, ag akes seda ikka viitsiks. Võimalus, aga loll mõte.
Vasta
#43
Tsitaat:Algselt postitas: neoon
jah, aga mulle paistab, et "neil" on siiski kindel plaan ja tahtmine asi ära teha.

kas 41 häält on piisav otsuse tegemiseks, veel enam, kui 18 häält ei oma mingit tähtsust?
MEIL on TEIE vastu kuri plaan. Vandenõu isegi. On küll piisav, egas muidu ei saakski siin foorumis otsuseid vastu võtta. Ootame kolm kuud äkki saab 100 täis ja siis kohe teine tähendus tulemustel?

Tegelikult on kolmas variant veel väga hea selleks, et tulemused selgelt esile tuleks. Ega te arva ometi, et kahe vastuse variandi puhul jätaksid need, kellel suva on, hääletamata? Ja siis ongi tulemused vastavalt kust parasjagu tuul puhub.

Muudetud: 22-2-08 kell 19:02:47 Thorondor
Vasta
#44
Olen vastu kuna peaaegu igal pool kasutatakse liikuvaid avatare. Silmad juba rullis sellest virvendamisest Sad
Vasta
#45
olen vastu
Vasta
#46
Mina olen poolt. Mind pole ükski liikuv avatar (veel) kunagi häirinud. Pealegi meeldib mulle mu avatar ja ei tahaks seda vahetama hakata. Samas pooldan seda ideed, et neile, keda liikuvad pildikesed tõesti häirivad, saaksid need enda konto seadetes nähtamatuks muuta.
Vasta
#47
Tuleks vaadata veel ühe nurga alt - Kas liikuv avatar SEGAB foorumi tööd ? Teeb ta midagi aeglasemaks või mitte ?
Kui vastus mõlemale küsimusele on EI siis las nad olla. Nagu tribalangel ütles - avataride kuvamist peaks saama määrata isiklikest seadstustest, et kui kedagi see asi ikka VÄGA segab saab ta teha kuhugi linnukese mis määrab, et tema ei näe midagi liikumas - kas näeb tühja kohta või snapshoti avatarist mingil hetkel. . Kas selline asi on võimalik ?

Isiklik arvamus on, et väiksema mahuga gif formaadis avatar ei tohiks ei segada tööd ega muid asju.
Ise eelistan midagi sellist nagu mul on, kuid mind absoluutselt ei häiri kui kellegil seal midagi liigub-jookseb-sätendab ...
Vasta
#48
Tsitaat:Algselt postitas: excubitoris
Tuleks vaadata veel ühe nurga alt - Kas liikuv avatar SEGAB foorumi tööd ? Teeb ta midagi aeglasemaks või mitte ?
Kui vastus mõlemale küsimusele on EI siis las nad olla.
Mõni inimene võib virvednuse tõttu epilepsia hoo saada.

Ennast isiklikult segab selline asi, segab lugemist, keskendumist ja see pole absoluutselt vajalik paranormaalse foorumi tööks.
Vasta
#49
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Tsitaat:Algselt postitas: excubitoris
Tuleks vaadata veel ühe nurga alt - Kas liikuv avatar SEGAB foorumi tööd ? Teeb ta midagi aeglasemaks või mitte ?
Kui vastus mõlemale küsimusele on EI siis las nad olla.
Mõni inimene võib virvednuse tõttu epilepsia hoo saada.

Ennast isiklikult segab selline asi, segab lugemist, keskendumist ja see pole absoluutselt vajalik paranormaalse foorumi tööks.


Minu teada on seal olemas kindlad sagedused ja see virvendus peab olema piisavalt intensiivne pluss veel see, et seda peab VAATAMA teatud aja - korraks silme eest läbivilksamine ei tohiks olla piisav epilepsia hoo jaoks.

Kui segab lugemist siis nihuta brauseri aken ääre taha peitu, kui segab keskendumist siis "shit happens" - mind ei sega ja tundub, et kui välja jätta üksikud isikud SIIN alateemas siis enamikku see EI häiri ja keskendumist ka ei sega.

Teisalt jälle - mis ON vajalik paranormaalse foorumi tööks ? Kui selline avatar teeb kasutaja meele rõõmsaks ning täidab tema rinna uhkusega (eriti kui see veel ise tehtud) siis ta on ju vajalik - vähemalt sellele isikule. Muu on subjektivism - meeldib ei meeldi jne.
Püüa üle olla. Minu meelest on ka nii mõnigi avatar täiesti maitselage ja näitab isiku idiotismi või naivismi või mis veel hullem rumalust ja sama käib ka mõningate kasutajanimede kohta, kuid ma EI LASE ennast sellest häirida. See on selle kasutaja valik ning võib olla seotud millegagi tema elust seega kes olen mina kohtumõistjaks ? Sama käib ka sinu kohta - see, et see sind segab on sinu probleem. ENAMIKKU foorumikülalistest see EI SEGA nagu on seda näha ka hääletusest ja selle teema osalusest. Seega kardan, et sul ei jää muud midagi üle kui asjaga leppida Smile
Vasta
#50
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Ennast isiklikult segab selline asi, segab lugemist, keskendumist ja see pole absoluutselt vajalik paranormaalse foorumi tööks.

Minu arust pole roheline (ainult näide) taust absoluutselt vajalik foorumi tööks, ja mind segab, et selline asi loodi. Aga ma ei ürita seda siis kõigile teistele ka ära keelata, kellele selline asi meeldida võib. Sellepärast ongi loodud valikuvõimalused, ma saan oma kontol teise tausta panna. Neile, kellele ei meeldi vilkumine/säramine/hüplemine võiks olla võmalus liikuvad avatarid enda jaoks staatiliseks muuta või üldse nähtamatuks teha.
Ärge teistele liiga hakake tegema.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat