Küsitlus: Liikuvad avatarid
Kokku 0 häält 0%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liikuvad avatarid
#1
Kes on liikuvate avataride poolt, kes vastu?
Vasta
#2
vastu
Vasta
#3
vastu kindlalt.
Vasta
#4
Mina olen neutraalne, kuni see foorumi tehnilist mootorit ei koorma.
Vasta
#5
Vilkuvate ja virvendavate vastu.
Vasta
#6
No mida veel. Kellel on probleeme saab ju ebavajalikud asjad lihtsalt kinni keerata, kas siis mitte üldse pilte või mitte GIF pilte (siin mingi õpetus näiteks). Muidugi oleks tore kui Imotep või mõni teine viitsijast osav teeks foorumisiseselt sellise vile.

Ise teen hoopis ettepaneku võtta kasutusele flash (.swf) avatarid, siis saaks lasta veel lisaks muusikat ja muid gigaägedaid effekte.
Vasta
#7
Mis neis liikuvates nii paha siis on? Mu oma on täitsa toreLaugh! Ehk siis poolt
Vasta
#8
Täiesti ükskõik, seletage mulle kuidas see häirib? Laugh
Vasta
#9
Andsin enda häälde liikuvate piltide vastu, kuigi pidasin silmas nende all ainult neid virvendavaid ja rämedalt närviajavaid epilepsikutele halvasti mõjuvaid pilte.
Oleks väga tore, kui nt. Para-webi graafiline pool poleks vastutav mõne epilepsia hoo tekitamise eest.
Vasta
#10
Häirib lugemist, kui kõrval kogu aeg midagi sähvib ja vilgub. Nii et vastu.
Vasta
#11
Ise panin ükskõik. Kas ei oleks võimalik muuta kellegi poolt foorumit nii, et saaks profiilist vms kohas panna, et ei näitaks avatare ?
Vasta
#12
Aa, kusjuures on nii, et mõnelpool on seatud faili mahu piir, nii ei saa liiga paljude piltidega avatare panna, kuigi neid saab siis ikka kiiresti tõmblema vist panna.
Vasta
#13
Mul täiesti ükskõik.
Vasta
#14
Aga kas selline avatar tohib olla, mis mul hetkel on?
Või nohhh mingi selline avatar küll häiriks:
[Pilt: homer_rib_sandwich.gif]

Muudetud: 19-2-08 kell 17:53:25 levis
Vasta
#15
küsimus: kas ükskõiksed hääled lisatakse poolt häältele? sest muidu oleks see vastuse varjant mõttetu, aga kuna nad vastu pole, siis on nad pigem vana olukorra jätkumise poolt ehk siis lihtsalt poolt.


mina olen kindlalt poolt, aga mulle meeldiks, kui seataks liikuvatele avataridele suuruse piirang
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: neoon
küsimus: kas ükskõiksed hääled lisatakse poolt häältele? sest muidu oleks see vastuse varjant mõttetu, aga kuna nad vastu pole, siis on nad pigem vana olukorra jätkumise poolt ehk siis lihtsalt poolt.


mina olen kindlalt poolt, aga mulle meeldiks, kui seataks liikuvatele avataridele suuruse piirang
See tähendab pigem, et neid need avatarid ei häiri ja saab ilma nendeta ka hakkama. Ehk pole poolt, aga pole vastu ka.
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: neoon
küsimus: kas ükskõiksed hääled lisatakse poolt häältele? sest muidu oleks see vastuse varjant mõttetu, aga kuna nad vastu pole, siis on nad pigem vana olukorra jätkumise poolt ehk siis lihtsalt poolt.


mina olen kindlalt poolt, aga mulle meeldiks, kui seataks liikuvatele avataridele suuruse piirang
Olen täitsa nõus. Küsitlusel peaks olema kaks varianti - 1) olen vastu 2) ei ole vastu
Vasta
#18
Alati loetakse üles erapooletud. Neid ei lisata poolthäältele. Neid see asi üldse ei koti. Nad ei ole ka liikuvate avataride keelamise vastu. Kui nad oleks vana korra poolt, siis nad oleks nii hääletanud. Kui me hääletame MTÜ põhikirja, siis erapooletud ei lähe vastuhäälte hulk.

Neoon, kui inimene ütleb ükskõik, siis kuidas ta siis millegi poolt või vastu on? Kui naine küsib, kas teen hernesuppi või kartulisalatit, siis vastus ükskõik tähendab hernesuppi? Euroliidus oleme ka illegaalselt, sest need, kes hääletama ei tulnud olid euroliidu vastu ehk vana korra poolt.

Muudetud: 20-2-08 kell 09:30:38 Thorondor
Vasta
#19
mina olen liikuvate avataride poolt
Vasta
#20
Küsimus on halvasti sõnastatud - kes on liikuvate avataride poolt, kes vastu.

Kui inimesel on ükskõik, siis on ta neutraalne - teda ei häiri liikuvad avatarid ning ta poleks valmis ka nende allesjäämise eest võitlema. Järelikult otsustamaks, kas jätta need alles või mitte, tuleks lugeda need poolt häälte hulka. Küsimuse variantideks oleks pidanud andma "olen vastu" ning "ei ole vastu", mitte "olen poolt". Siis oleks tõenäoliselt praeguse seisuga 21 mitte vastu ning 16 vastu.

Olen selle idee poolt, et kasutaja võiks saada valida oma profiilist, kas ta näeb teiste avatare või mitte, siis saab igaüks ise otsustada, kas soovib need maha võtta või mitte.
Vasta
#21
No siis peaks see väljalülitamise võimalus olema just liikuvate avataride kohta, kuna need on probleeme tekitavad. Tavaliste avataride vastu pole vist küll keegi....
Vasta
#22
milliseid probleeme need tekitavad?Smile
Vasta
#23
Miks peaks ära keelama?
kui kellegi oma liiga häiriv kellegile on siis tuleb lihtsalt u2u saata ja seda öelda.
Vasta
#24
mina ka aru ei saa. täiesti lambist pseudoprobleem. saaks ainult midagi ära keelata (et oma võimu näidata vb).

kui mingid avatarid segavad kekendumist, siis ma seaksin kahtluse alla selle inimese närvisüsteemi kindluse. äkki on see inimene ohtlik liikluses, kuna liikluses on palju liikumist ja seetõttu ei suuda ta keskenduda ja on järelikult ohtlik kaaskodanikele.


_______________________
ja see näide hernesupi ja kartulitega oli sisuliselt hoopis teine ja ei sobi abs konteksti. avataride küsimusel on eeldus, et poolt olijad on vana korra poolt, aga mille järgi on hernesuppi pooldajad? sinu järgi oleks 'ükskõik' varjant nälgimise poolt. loodan, et mõistsid, Thor.
Vasta
#25
Tsitaat:Kui inimesel on ükskõik, siis on ta neutraalne - teda ei häiri liikuvad avatarid ning ta poleks valmis ka nende allesjäämise eest võitlema.
Neutraalseid ei häiri ka liikuvate avataride puudumine. Küsimus on ilmselgelt selles, kes on selle vastu, et saame neist avataridest lahti ja kes poolt. Neid ei loeta traditsiooniliselt poolt ega vastu häälte hulga, kellel on asjadest suva. Nii et need näited õigustasid end enne väga hästi.

Kujutage nüüd ette, et meil on näiteks jalgadeta inimesi ühiskonnas 2 % ja siis hakkame ratastoolide ehitamiseks ressursse kulutama. 2% tahavad ratastooli. 80 protsendil näiteks on suva kas neil inimestel on ratastoolid saadaval või mitte. Vana korra järgi lippasid käte peal ja roomasid nood inimesed. 80:20 (kui veab siis 18% on mitteignorantseid inimesi ka ühiskonnas) teevad ratastoolideta inimesed ära ja ongi demokraatia. Normaalses demokraatias kogub mingi protsent inimesi allkirju ja siis edastab need kõrgemale ning loodab kasu saada (tänapäeva kehvas demokraatias see ei toimi eriti.) Normaalne oleks ju vastu tulla inimestele, midagi häirib, ilma et nood ise midagi kaotaks. Me peame hakkama ka tegema streike ja meeleavaldusi, näiteks paneme endale ka blinkivad avatarid üheskoos.

Hääletus on foorumi parendamiseks ju. Kui niimodi valimistulemusi filosoofiliselt tõlgendatakse, siis ei hakkagi enam hääletusi tegema ja seega enam otsusi vastu võtma. Näiteks jätame ülilaheda tärnisüsteemi, kus on tavaline olukord kui sul on 95% tärne mõjutavaid hinnanguid antud aastal 2004.

Kas teid häirib kui te ei saa kasutada liikuvaid avatare? Enamust ei häiri, järelikult tuleb see kõik liita meie poole otsa ja me saame ülekaaluka enamuse.

Muudetud: 20-2-08 kell 18:53:31 Thorondor

Muudetud: 20-2-08 kell 18:56:00 Thorondor
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat