Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Müsteerium uksega
#1
Nimelt 20. augustil juhtus minuga üsnagi imelik lugu mis jätab siiani kukalt kratsima. Nimelt hakkasin oma toast välja tulema, uks oli juba umbes 15 cm lahti ja siis jäi kuhugi kinni. Ukse hinged oli paar kuud tagasi õlitatud. Uks ise on umbes 3 cm kõrgusel põrandast ja see ei oleks saanud põranda vastu hõõrduda, et kinni jääda. Ma pidin vähemalt 2 korda oma keha raskusega vastu ust hüppame, et see edasi liiguks. Varem ega nüüd hiljem pole sellist asja toimunud. Kahtlen väga, et üleloomulikud tegurid olid, aga ebanormaalne oli see küll ja sooviks mingit lahendust mis võis seda põhjustada.
Vasta
#2
3 cm on piisavalt vähe. Mul jääb vahetpidamata uks vaiba taha kinni- mul on niii üleloomulik vaip ;D

Äkki poltergeist? Kõik nad ju ei lõhu ja laamenda - lihtsalt lollitavad inimestega.
Vasta
#3
Vaiba võib välistada kohe kindlalt. Isegi see, et vaiba taha kinni oleks jäänud poleks võimalik olnud kuna vaip pole lihtsalt nii kõrge et ulatuda ukseni samuti ISEGI kui oleks jäänud oleks see pidanud vähemalt sendimeeter edasi liikuma kui ma vastu seda kargasin. (pilt ka: http://img220.imageshack.us/my.php?image...500wk3.jpg )

Muudetud: 14-1-08 kell 20:55:33 Scythe
Vasta
#4
Loomi on kodus? Mõned loomad närivad uksed ja piidad nii lootusetult ära, et vahest jäb kinni.

Ukse hinged kiiluvad kinni...? :o

Midagi on äkki vahele läinud? ei pea suur asi olema ju... Smile

Kõige tõenäoslisem- sul on majas kummitus! Proovi temaga lihtsalt ühendust võtta Laugh
Vasta
#5
ei ole koduloomi.

Ukse hinged nagu ma juba mainisin olid õlitatud

Kummituse välistan ma niikauaks kuni annan alla mis võis seda põhjustada
Vasta
#6
sel juhul ei oska veel aidata.
Vasta
#7
Vaibast on sul tõesti uks kõrgemal, aga uksepaku ja -piidaga pole ju vahe üldse suur. Pealegi võib igast muud jama olla, näiteks mingi täiesti suvaline asi hinge vahele minna ja takistada, see et sa neid õlitasid ei pruugi mitte midagi tähendada.
Vasta
#8
võibolla oli uks lihtsalt kuidagi katki...
Vasta
#9
Kunagi veneajal oli mingis ühiselamus ustega selline aga rohkem paranormaalsem kinnikiilumine.
Vasta
#10
Väljamõeldis see nagu ei oleksSmile
Vasta
#11
eks igasugu asju juhtub siin maamunal Smile
Vasta
#12
Ukse ülemises osas võib ka põhjus olla. Äkki jäi seal midagi ukse ja ülemise piida vahele kinni... mingi irdunud tapeediriba või piidast lahtimurenenud laast... endal on sihukeste proosaliste asjade tõttu samuti mõne korra uks kinni kiilunud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Aidake lahendada müsteerium . Speed12 16 7,518 18-09-2021, 22:02
Viimane postitus: Aadu66
  Kadunud soki müsteerium. deadstar 93 41,700 26-02-2016, 09:24
Viimane postitus: käbiorav

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat