Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis saab lõpus?
#26
No ikka on vahet. Samas ka Suure Paugu teooria räägib, et enne pauku oli kokkutõmbumine. Pauk ei toimunud tühjusest.
Vasta
#27
Vahe on selles ka, et näiteks konkreetsel puust laual on algus ja lõpp.
Vasta
#28
Siinkohal olekski vist õige mainida, et see lõpmatu paisumise teooria on siiski vaid üks võimalikest variantidest.Ise pooldan pigem seda, et mingil ajahetkel saab siiski paisumisenergia otsa ja hakkab toimuma tagurpidine protsessmis lõppeb kogu Universumi kokkuku kkumisega nn. Big crash.Tundub küll ebaloogiline, et kogu Universumi aine võiks kokku tõmbuda ühte punkti, aga samas mida rohkem seda juba koos on,seda suurema gravitatsiooni ta tekitab ja niimoodi saavutab ta nagu lumepalli efekti...kusjuures lõpuks saavutab ta sellise massi ja siis ka tõmbejõu,et ta surub aine enda kah punkti kokku ja tekkib minimmalne suurus ainet,millel on maksimaalne temperatuur...ehk siis nagu enne suurt pauku...
Vasta
#29
hehh, tegelt mingi see võib olla ka ju mingi suur meteoriit? ma ei tea, ma olen igatahes nii palju nende asjade kohta lugenud, et ma ei teagi arvata kas see vastab tõele või ei Laugh
Vasta
#30
Esimesed 3 sekundit PEALE Suurt Pauku - nendest ei tea inimene midagi. Ja esimesed 0,3 sekundit - nendest teadasaamine oleks tõeliselt fantastiline! Paraku on tegu suurte tiheduste välkkiirete hõrenemistega,mateerija ja aja deformatsioonidega, meeletute "anomaaliatega" aines ja antiaines, uskumatute hulkade elementaarosakeste elementide-elementide tekkega ... ja hirmsuurte ENERGIATEGA, mis Kõigele Elavale igaveseks kättesaamatuks jäävad ... Ja hea oleks iseendale selgeks teha,et nende esimeste sekundimurdosadega juhtus rohkem. kui järgneva 14-15 miljardi aasatga! Aja väärtuse määravad toimuva(te) protsesside-muudatuste rohkus ja tihedus, mitte inimese kõrvade vahel ja kokkulepete tulemusena sündinu ...arusaamad, nägemused.
Vasta
#31
Paisub jah lõpuks lõhki ja aatomitel on ka teatavasti eluiga, peale mida nad lihtsalt kaovad. Aga vaakumil on veel väheteatud omadused ning väga pika aja tagant lihtsalt hüppavad üksikud aatomid vaakumist välja. Selle aja peale kui praegune universum on juba lõhki on võibolla juba kõik asjad uuesti tekkinud, vaakumist. Seal räägib ka taolisest asjast, et mis saab 1 googol aasta pärast: http://www.exitmundi.nl/exitmundi.htm
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Miks tekkis universum, milleks ja kuidas, mis oli enne seda hiidlane 161 99,865 23-03-2023, 19:07
Viimane postitus: Mannu
  Mis asjad on Maa dimensioonid või sagedused? ragingliz 59 28,451 30-11-2020, 20:12
Viimane postitus: Q11
  Mis on musta augu sees? PiziIngliito 55 18,736 06-10-2018, 21:45
Viimane postitus: Avatud aken
  Kahtlane 'täht', mis osutus Veenuseks kurk 48 16,139 16-06-2008, 16:17
Viimane postitus: kurk
  Kõik masinad, mis saadetud võõrastele planeetidele! Celtic 11 4,967 07-04-2006, 22:08
Viimane postitus: chrysthallion

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat