•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Müstiliselt tuttav tegevus - DEJA VU
#76
Et hingel läheb elamiseks maa peal vaja inimese keha ja vastupidi.. et asi toimiks Smile
Mis puutub valede asjade avastamisse hüpnoosis, selle kohta ei ole ma midagi kuulnud, on sul mõni allikas selle kohta? Ma mõtlen, et see võib ju ka olla eelmise elu variant, aga ei pruugi. Ei tea, pole kokku puutunud.

Muudetud: 15-11-07 kell 00:10:49 PiziIngliito
Vasta
#77
Ehksiis asjanimi on valemälu sündroom.

Valemälu sündroom on seotud juhtumitega, kus patsienidel on teraapias meenunud väärkohtlemisi minevikust. Neid on mõnikord nimetatud ka allasurutud või taastatud mälestusteks. Tegelikult osutusid need "mälestused" sageli valeks ja süüdi mõisteti tihti süütud inimesed.
Häirekella hakati lööma siis, kui mõnedel juhtudel osutusid peamised ravi jooksul meenunud faktid valeks. Näiteks väitis üks naine, et isa oli teda lapsepõlves nende majas ärklikorrusel ahistanud. Probleem aga oli selles, et majal ei olnudki ärklikorrust. Teises loos rääkis üks naine, kuidas isa oli teda kaheaastaselt kuritarvitanud. Ometigi oli ta sel ajal elanud koos eamga, kes oli vanglas.

1985. aastal hoiatas Ameerika Meditsiiniassotsiatsioon, et "hüpnoosi ajal saadud meenutused võivad hõlmata väljamõeldisi ja pseudomälestusi ning pole mitte ainult piisavalt täpsed, vaid tegelikult ka vähem usaldusväärsed, kui mittehüpnootilised mälestused.

Taolised hoiatused tulid ajal, kui USAs ning mujal olid seksuaalse kuritarvitamise süüdistuste tõttu langenud paljud perekonnad. Raskematel juhtudel meenusid "ohvrile" suisa satanistlikud rituaalid ning tolle aja atmosfäär olnud sarnane 16. ja 17. sajandi nõiajahi hüsteeriale.
Vasta
#78
http://www.epl.ee/artikkel/358677 selles artiklis on jah sellest räägitud, seal on veel muudki huvitavat nagu tundub.

Aga sellest minu teooriast, kust minu info pärineb ja kelle autoriks on Michael Newton: http://www.spiritualregression.org/michael.html
Vasta
#79
Tsitaat:Algselt postitas: Putukas
Aga võibolla on see tõestus sellest, et meie elu on ette paigas, mingi "viga süsteemis" võimaldab meil sellest hetkeks aru saada ja et vaba tahe on ainult illusioon (kuigi ma ise ei taha seda uskuda).

See on täitsa huvitav idee(i) Matrix?

Muudetud: 15-11-07 kell 04:28:16 syrrts
Vasta
#80
Nääh. See on natuke liiga ulme..
Vasta
#81
igast ulmest saab kunagi reaalsus wink Aga tegelikult nõustun sinuga..
Vasta
#82
Agajah, siiski samas oleks ka väga loogiline seletus lihtsalt mingi rike või viga ajusüsteemides. Umbes nagu hallutsitnatsioon vms..
Vasta
#83
Võin ka siin ühe näite kohe ära tuua...

10 aastaselt või veel nooremalt.. ( ei mäleta täpselt ) nägin jube kahtlast unenägu

Sel ajal olid mul veel mingisugused pingviinidega kardinad Laugh.. kardinate tagant tuli kahtlane valgus... Jne...

ja ..olin vist 18 aastane nägin täpselt sama und ... ( loodan et oli uni Laugh )



a eks muidu lihtsaid asju saab ikka kord nädalas tunnetatud
Vasta
#84
No sama unenäo nägemine ei ole ju mingi ime. Ma näen ka vahel unenägusid, mida ma olen kunagi ammu minevikus näinud. Aga võib-olla annab isegi välja selgitada, miks sa nägid seda unenägu?

On viimasel ajal ette juhtunud mõni situatsioon, mida arvad, et oled varem umbes sarnast läbi elanud, mitte nüüd Deja Vu vaid lithsalt mingi pikem lõik viimasest ajast. Võib-olla juhtus midagi sarnast, mis juhtus siis, kui sa olid 10-aastane ja see kutsus esile vana unenäo.
Vasta
#85
Tegelikult on nii võimatult palju erinevaid võimalusi et me keegi ei või teada milline see õige on...Kuigi mina kardan ravama seda et inimene on eelmises elus seal enne olnud ja vaata ta pole naq selgeks saanud seda(ma siin forumis lugesin et elu on naq kool kui selgeks midagi ei saa tuled kordama....ja üks elu on naq veerand....ja kui sa oled olnud ühe elu ära siis sa lähed vaimu maailma ja teed kokkuvõtte ja siis tuled tagasi õppima)sellepärast ma arvangi et elu viib su sinna samasse et sa saaksid uuesti proovima et sa selle lõpuks ära õpiks(i)
Vasta
#86
Mingine jama on. Viimase 3-4 päeva jooksul (laupäevast teisipäevani) toimub ikka midagi väga tõsist minuga.
Ma kuulen seljataga tulemas mingit bemmivenda, tuurid 8000 peal. Seljataga mul oli kurv vasakule, kus läks kitsas tee, mida kasutatakse üpris harva. Mõistus ütles kohe, midagi ei pidanud isegi mõtlema, et vaatan autot, sest ta pöörab nigunii vasakule ja siis ma ei näe, kes see rullnokk oli. Vaatasin naha, nägin, bemm ja hopsti pööras vasakule.
Selliseid ennustusi on mu aju mulle viimase 4 päeva jooksul KORDUVALT saatnud ja mitte kordagi pole veel eksinud. See juhtub paar sekundit enne tegevust ja ma lihtsalt tean mis juhtub.
Lisaks veel on mul olnud selle nelja päeva jooksul lausa metsikult deja vu'sid. Kui muidu juhtub 1-2 korda kuus, siis praegu nelja päevaga olen ma tundnud ligikaudu 25'te deja vu'd. Ja kui aus olla hakkab see juba vägagi ajudele. Nagu aju mõtleks koguaeg 2-3 sekundit ette.
Kas asi võib olla psühhotroopsetes ainetes, mis on mu aju kuidagi mõjutanud?
Mis ma veel olen viimasel ajal tähele pannud, et ma näen absoluutselt Kõigist läbi. Ma saan kohe aru, et mulle valetatakse. Isegi läbi interneti.
On üks on-line mäng, mida ma vahel harva toksin. Seal oli üks mehike kes oli riides nagu ta oleks lvl 1-2. Aga sisimas ma teadsin, et ta on vähemalt lvl 60, ründasin ja täpselt nii olgi. Samuti olen ma aru saanud, kui mulle MSN'is kägu ajatakse. MIS TOIMUB??
Lisaks veel, et ma ei saa seda kontrollida. Lihtsalt ükshetk aju viskab info ja täpselt nii see ongi.

Muudetud: 11-12-07 kell 18:13:38 Horus

Muudetud: 11-12-07 kell 18:15:06 Horus
Vasta
#87
Tsitaat:Algselt postitas: helen009
Mul on ka ollnud selliseid asju..Aga jumalast vastik on..Judinad tulid ka yle kere,.

Judinaid ma väga tundnud ei ole. Aga kui mul just ennem õhtul ühte dokumentaali vaadates deja vu oli, siis ma tundsin hetkeks, et asi on tuttav. Siis ma mõtlesin kohe, et ei ole võimalik, järjekordne deja vu. Ja siis vaatan edasi ja iga millisekundiga saan aru, et see on ikka deja vu. Kuni kusagil 7-8 sekundi pärast oli see läbi ja siis ma läksin närvi ja panin filmi kinni.

Täna jälle :S Kooli juures on meil üks pood. Ja seal maksab aura vesi eriti vähe - 4.20 .- Klassivend tuli vahetunnis rääkima, et vesi on veel odavamaks läinud. Mul mõttesse hüppas kohe 3.90.- ja täpselt nii oligi :S

Muudetud: 12-12-07 kell 13:08:57 Horus
Vasta
#88
Minu viimased deja vu-d on pannud mind tundma just, et ma olen õigel ajal õiges kohas Laugh
Vasta
#89
Tsitaat:Algselt postitas: Andromeda
Võib-olla juhtus midagi sarnast, mis juhtus siis, kui sa olid 10-aastane ja see kutsus esile vana unenäo.

võimalik kuna ei mäleta enam mida enne v pärast tollel ajal tegin...lihtsalt selline juhus on meeles...


Eile tundsin jälle dejavu.d ... igapäev ei kuku pusle seina pealt alla aga võisin vanduda et olin seda enne maha kukkumas näinud
Vasta
#90
ma mäletan, et olin klassis . Ja siis ma teadsin, mul oli tunne et õpetaja hakkab meid küsima , see oli bioloogia tund. kuskil 7-8 klassis . ja siis õpetaja hakkaski küsima meid nagu. ja ma ytlesin klassiõele, et raudselt küsib ta Meelist(mu klassivenda) ja vot küsiski , aga vot sel hetkel mul oli selline tunne, et süda jääks seisma. väga tühi tunne oli . väääga freaky värk :S:S
Vasta
#91
Tsitaat:Algselt postitas: j2nsy
ma mäletan, et olin klassis . Ja siis ma teadsin, mul oli tunne et õpetaja hakkab meid küsima , see oli bioloogia tund. kuskil 7-8 klassis . ja siis õpetaja hakkaski küsima meid nagu. ja ma ytlesin klassiõele, et raudselt küsib ta Meelist(mu klassivenda) ja vot küsiski , aga vot sel hetkel mul oli selline tunne, et süda jääks seisma. väga tühi tunne oli . väääga freaky värk :S:S

Ma olin bussipeatuses. Mul oli tunne, et varsti tuleb buss. Ja nagu mida pekki, siis ma nägingi bussi kaugelt ja ma ma ütlesin sõbrale, et raudselt see on 18 ja vot oligi 18. Küll mul oli hirmus.

Kammoon, on see mingi eriline juhus, et õpetaja küsib tunnis või?



Muudetud: 24-12-07 kell 00:59:31 Andromeda

Muudetud: 27-12-07 kell 03:25:19 Andromeda
Vasta
#92
Deja Vu'sid on mul väga palju ilmnenud.

Aga kunagi ammu ma nägin unes, et räägin lihtsalt ühe inimesega msnis juttu ning samas lugesin ühel veebilehel mingi artikli kohta kommentaari. Üks väga spetsiifiline lause oli.

See uni oli väga ammu ja ma ei teadnud kes see inimene oli ja mis sait see oli. Ma ei pidanud seda eriti tähtsaks aga selline tunne oli et see on nagu tulevikus tähtis.

Ja nüüd kusagil nädal aega tagasi ma rääkisin msni teel ühe hea sõbraga juttu ja samas lugesin ühte kommentaari Vändra Aveli kohta Elu24-s. Ja siis tabas mind n.ö. kõige võimsam Deja Vu mis kunagi on olnud. See oli täpselt sama momemnt mida ma kunagi ammu olin unes näinud.

Küsimus siis, kas Deja Vu on ka tuleviku ettenägemine, kui seetabas mind ka sellisel moel?

Ning kas kellegil veel on sarnaseid kogemusi olnud?

Muudetud: 1-1-08 kell 21:52:16 SiLv3rSnAk3

Muudetud: 1-1-08 kell 22:00:01 SiLv3rSnAk3
Vasta
#93
Raamatus "Aurad ja värvid" on üks huvitav lõiguke Deja-Vu kohta:

"Vanade hingede puhul on tavaliseks nähtuseks nn deja vu, mis neid mõnikord rabab: hetketi tunneb inimene äkilist eraldatust, tundes ära ja teades mõnikord kohta või asja, mis justnagu korduks. Tunne "ma olen seda juba näinud - kuid ma pole siin kunagi viibinud!" Mõnikord ilmneb deja vu sügavama ja tähendusrikkamana, ühendades meid eelnevate taassündidega maal: tundmatus kohas, linnas või asukohas viibides tundub see siiski olevat kummalisel kombel tuttav. See võib meile ka meenutada kogetud ja nähtud tulevikuvisioone."

Niisiis seos eelnevate eludega... Ja et neid olukordi esineb just vanadel hingedel!

Endal tekkis idee paralleelajast või aegadest a see vist liiga utoopiline Laugh

Mäluga ja mäletamisega seoses küsiks ühe küsimuse omalt poolt: kas teate seda tunnet, kui sa teadvutad endale, et mälestus, mida meenutad on tegelikult olnud ja läbitud ning sellest on saanud MÄLESTUS mille oled vahepeal ära unustanud ja siis jälle meelde tuletanud ja tunnetad mälestust omakorda mälestusest... väga raske on seda tunnet selgitada aga need kellel see tunne on olnud peask aru saama.. et neile siis kes seda tunnet teavad, mis arvate sellest tundest? Veider? Kaif? Laugh
Vasta
#94
Paralleel aeg ei ole tegelikult üldse nii utoopiline. Smile
Äkki keegi on näinud filmi ''Prohvet'', Nicolas Cage peaosas. Sellel tegelasel on võime ühe sekundi jooskul situatsiooni sadu kordi läbi elada, leides parima lahenduse vms.
Vasta
#95
Päris haigeLaugh Mul on pidevalt dejavu teemaBleh
Ntks lähen kuhugi reisile ja siis on koguaeg see tunne et olen siin olnud,seda teinud, üleültse on vahel selline tunne et elan minevikusBleh

Tahtsin küsida lihtsalt kas teil ka vahel sellist tunnet on??
Kui tihti??
Oskad tuua mõne reaalse näite?Laugh
Vasta
#96
Ma arvan et kõigil on sellist tunnet vahetevahel. Minul ka, ikka päris tihti, vähemalt korra nädalas. Viimane kord oli mul siis 2 päeva tagasi, tegin köögis süüa ja nuga kukkus pihust täpselt terga põrandasse kinni. Siis tuli selline tunne, et see on ju korra juhtunud juba. Mul kestab see tunne tavaliselt mingi pool minutikest, selle aja sees sähvivad igasugused tuttavad kujutluspildid silme ees.

Aga seleta palun pikemalt seda tunnet, kuidas sa tunned, et s minevikus elad... Ei saanud kahjuks päris täpselt aru. Kui sa minevikus elaksid, siis peaksid ju tulevaid sündmusi ette nägema...?
Vasta
#97
Antud teema kohta on väga palju siin foorumis kirjutatud...
Võta otsing, kirjuta märksõnaks "Deija Voo" "DejaVo" või mis iganes variatsioone sul pähe tuleb, sest seda kirjutab vist iga üks oma moodi Laugh...
Vasta
#98
Tsitaat:Algselt postitas: Andromeda
Tsitaat:Algselt postitas: j2nsy
ma mäletan, et olin klassis . Ja siis ma teadsin, mul oli tunne et õpetaja hakkab meid küsima , see oli bioloogia tund. kuskil 7-8 klassis . ja siis õpetaja hakkaski küsima meid nagu. ja ma ytlesin klassiõele, et raudselt küsib ta Meelist(mu klassivenda) ja vot küsiski , aga vot sel hetkel mul oli selline tunne, et süda jääks seisma. väga tühi tunne oli . väääga freaky värk :S:S

Ma olin bussipeatuses. Mul oli tunne, et varsti tuleb buss. Ja nagu mida pekki, siis ma nägingi bussi kaugelt ja ma ma ütlesin sõbrale, et raudselt see on 18 ja vot oligi 18. Küll mul oli hirmus.

Kammoon, on see mingi eriline juhus, et õpetaja küsib tunnis või?



Muudetud: 24-12-07 kell 00:59:31 Andromeda

Muudetud: 27-12-07 kell 03:25:19 Andromeda



ei, vat see oli eriline juhus, kui ma ennustasin ette, keda ta küsima hakkas... Smile
Vasta
#99
Ma olen enne ka para-webis oma deja vudest kirjutanud. Vahepeal oli see "pildikeste nägemini" päris tüütav, isegi päise päeva ajal tulid ette. Nüüd on rahulikumaks jäänud...ise olen ka rahulikum aga neid tuleb siiski ette...KUmmaline on see, et suudan neid ise esile kutsuda ja ise ka ei tea kuidas.
Vasta
See jutt nüüd väga deja vu alla ei lähe, aga mul on väga tihti nii, et ma tean, mis juhtuma hakkab. :/
Nt ku jalgpalli EM oli, siis võisin enne mängu algust ära öelda, kumb võistkord võidab ja nii oligi, mingi 3'mel korral, kui ma ütlesin, et see võistkond võidab , läks ka kõikidel kordadel mu arvamus täppiLaugh
Kui esimest korda täppi läks siis ma arvasin, et see oli vaid juhus aga kolm korda Laugh see kiskus veidike imelikuks. Aga ma ei väida, et ma nüüd olen ''võimetega'' , lihtsalt et teistega seda jagada Laugh
Aga selle Deja vu koha pealt, mul on ka mitmeid ja mitmeid kordi sedasi olnud Laugh vahest tekib selline õudne tunne aga ka veidike naljakas on see tunne, et ma olen selles olukorras olnud, kuigi tegelikult pole Laugh
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat