•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astraalsed ruumid, juhe kuklas ning manipuleerivad maavälised
(14-03-2019, 15:00 )Naut Kirjutas: Oh! Sa, Mannu käisid Jupiteril? Äkki on midagi ikka meeles? Palun püüa meenutada.
Ma eile veel pool ööd ajasin nettipidi jälgi, et ehk keegikuskil ka seal siiski "navigeerunud"..
Ja muidugi rännatakse mängeldes. Parim moodus ever, et saavutada seesama vaba hoovus tiibades.
Jupiteri teema on juhtmeseadjatega seotud, kuna Jupiteri kuu Ganymedese peal pidavat olema nende baas.
Kuid oma Jupiteril-käiku jään elu lõpuni mäletama kui väga ehedat "mängu" hirmu kogemust. Olime neli tatikat, UFO ja muu salapärase huvilised ning lendasime oma raketiga (millele valgusekiirus ei olnud mingi piirang) Jupiterile. Jupiteril on Suur Punane Laik. See oli elusolend, ja kuramuse agressiivne. Meie olime sunnitud lahkuma.
Aga miks me just Jupiterile läksime, kuigi Saturn oleks olnud ju kuidagi pilkupüüdvam oma rõnga tõttu, seda ma ei mäleta.
Päris väiksena rääkisin mingi jutu oma kosmoserännakutest lindi peale, kuid see oli nii tugeva ülenivooga, et mitte millestki ei saanud aru. ja seda lugu ma ise enam ei mäleta.











Vasta
(15-03-2019, 14:24 )Mannu Kirjutas: Jupiteri teema on juhtmeseadjatega seotud, kuna Jupiteri kuu Ganymedese peal pidavat olema nende baas.

On tõepoolest. Ja mäletan, et kuulus Peruu ufoloog Wells kohtus seal maa-välistega.
Selle Peruu ufoloogi ja kontaktleri Sixto Paz Wellsi kohta on internetis päris palju teavet.
10 osaline video Kosmiline plaan:
http://www.youtube.com/watch?v=bjmE7zCngVk


Teateid kosmilise plaani kohta on tema ja ta sõbrad saanud kontakteerumise kaudu selle planeedi erinevate olenditega.

Pikemalt saab lugeda VS teemast Peruu kontakt: Intervjuu Sixto Paz Wellsiga
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6400


Vasta
Jupiteri kohta vastkasin ma siiski astraali teemas. Kust mu küss ka pärines.
Sest see EI OLE juhtmetega seotud. Vähemalt mitte minu jaoks. : )

/nüüd hakkavad vist need 2 teemat nata põimuma, aa katsume sisu pealegi kuidagi eristada.
Mingid imelikud splitid on siin ka olnud sinna-tänna ja 1 Q11 komm ja mõned veel vahelt ära. Aga pole hullu.
Vasta
Teie Minaelan olete väga nutikas. Arvasin, et saan pikemalt ära petta...Smile
Vasta
Aga misasi on Vale...Tõe teine pool?...siis pole ju see...Vale...Smile
Vasta
Tõe jah...arengut pole olemas...Smile
Vasta
(02-04-2019, 16:58 )Q11 Kirjutas: Tõe jah...arengut pole olemas...Smile

Isegi arenguhäired on olemas, kui enda vastu aus ei olda wink

Vasta
(18-04-2019, 07:20 )Lokster Kirjutas: Milliseid silmi on vaja, et aru saada? Islam, kristlus ja judaism on ühe hoora kolm poega. See kõik on ÜKS usk. Kõik on sündinud ühes kohas. Kõik paigad ja tegelased kattuvad. Vastanduvad mullad, rabid, preestrid eelkõige. /.../
Kaabu ütles esimesena ja ainsana välja jumala tahte. Mitte kunagi pole see täitmatu-nähtamatu õgard soovinud maale rahu ja harmooniat.
Selles näen mina seda manipuleerivat tulnuka-jõudu. Orioni rahaimpeerium. Küsimus on selles, mismoodi, kuidas on see seotud tõeliselt mingi konkreetse Maavälise füüsilise tsivilisatsiooniga. Ja kas ja mil määral on see "väärastus" tekkinud siin Maa mingis "ruumis" - mentaalses ruumis? Tõenäoliselt on mõlemad "otsad" seotud omavahel, aga mil määral, kuidas ...???
Vasta
Aga sa ju tead miks ning oskaksid kõigele ka ise vastata. Miks on religioonid usundid aga mitte teadmine nagu teadus? Seda just seetõttu ,et me peame USKUMA seda, mida näha EI TOHI. Just selle Arlichi teema pikenduseks ,lisan siia siis sele,mille just tahtsin panna sinna. Absoluutselt kõik inimesed on hüpiknukud. KÕIK. Meil on seejuures keelatud näha enda kohale. ME ei NÄE endast kõrgemat ja mõtleme välja selle ,mida USUME olevat. Lihtsam on kirjutada ,et meid hüpitavad ,,vaimud,,. Miks me nii meeleheitlikult püüame asetada kõike enda sagedusse ja jonnakalt otsime ka tulnukaid MEIE reaalsukihi galaktikatest? Ja isegi kui osa on nö. planeetidel üsna meiesarnaselt ,siis ka nemad ei taha ,,barbarist ürginimesega,, ühe laua taha istuda. Meie lihakeha ja meile katsutav ,,galaktika,, teadusulatuses on vaid pisitillu spekter. Muus osas me ei NÄE s.t. ei saa katsuda ka. Miks on ärkamine seejuures oluline? Ärkamine ise juba on kujustatud massides ühest unest teise jalutamiseks. Meid hüpitavad jõud pole huvitatud ,et söök kõike aimama hakkaks ja veel hullem-vastu hakkaks. Me ju ei taha ,et siga sulus hanguga ründaks. Sa tahaksid konkreetsust? Kuidas saaks ultra laia spektrit konkretiseerida vaid meie riba ulatuses? Meis kõigis on samuti lai spekter olemas. Eelkõige manipuleeritud DNA-s. Aga me ei näe ( nii on progetud) sellest enamust. Meis on lihakeha ja valitsev teadususk piirab selleni. JumalaUsk aga lisab sinna heal juhul ka hinge ( välistab nt. taassünni). Näed kuidas meil hoitakse klappe silma ees? Meie ,,nähtamatu,, hingede kogum on väääääga lai. Ja kõrgeim on see vaimhing. Sama nagu meie ,,farmerite,, oma. Mitte kehvem. Meie egohing on progetud egos püsima, et mitte jõuda OMA vaimaspektini. Eks näed ju ise ,milline kaitsekisa tõuseb kui rääkida ,et ego maha surumine on vajalik. Meie OMA vaimaspekt peab suutma tõusta võrdseks EGOGA ( ka vajalik). Meie proged aga hoiavad just EGO füürerlust ( seejuures aga olemegi just VÕÕRA proges). Just võõra. Oma vaimu asemele progetakse ,,võõrad väljast,,. Siin ei pea vaatama alati teleskoopi. Võõras on ka teine ,,sagedus,,. Religioonid, teadus, usundid, ilmavaated, filosoofiad.....need kõik on välisest saabuvad. Mitte ükski ei ole meist endist ( oma vaimust) tulnud. Kõik on proged. Meie sööme sarnast kuna oleme ühes ribas, taim-loom-inimene. Aga meil pole ei üles ega alla silmi, et näha-me sööme vaid energiaid. Kõrgem ei saa süüa omas ribas kuna klapid seal ei ole võimalikud ( laiem riba). Seega saavad nad toitu hankida altpoolt energiana. Ka meie sööme ju altpoolt. Loom ja taim on justkui paremini ,klapistatav. Teeme peenra ja oleme harides armastavad. Peame kana ja teeme hellalt ,,tibu-tibu,,. Tibu ka ei näe supipotti köögis tulel. Üsna palju on juttu olnud skisofreeniast. See on ehe näide progede üleküllusest. Meid on õpetatud armastama oma progesid. Meie oma vaim koputab õlale ja püüab meie meeled avada. Me ehmume ja kukkume vastu võitlema. Tema püüab uuesti ( areng ei saa lõputult oodata) jõulisemalt. Tekkivad isiksushäired ( ego surutakse maha ja see on ÜK mõistes väga halb. Ta on nüüd kehv hammasratas masinas). Järgneb räme tablett. Vaim muutub kärsituks. Asi ägeneb. Me oleme proges nii kinni ja ise kaitseme seda. Me ei tunne OMA ära. Ja me lõpuks laseme asemele kellegi, kes meie egole rohkem pai oskab teha. Skiso on ,,võõra,, sekkumine e. sisenemine. Nii võib kehasse mitmeid võõraid sattuda. Võõras võib olla nii ,tulnukas, religiooni tulnukingel, surnuhing, usudeemon.......mida- kuda iganes me ise nimetame või kujustame oma spektrile ilmnema. Ja ainult faktor mängib kõiges ja kõiges rolli. MEIE ENERGIA. Söögina e. eluspüsmiseks vajalik energia liikumine kõiges ,keda võiks tähistada ,,olend-olevus,,. Eks aja jooksul on neile antud nimesid MITMEID MILJONEID. Ja neid ongi liigiti ja omaduselt erinevadi. On teadvustunud ja mitte. On minatunnetusega ja mitte. On vormi ( kehaolemust) omavaid ja mitte. Väga erinevaid. Seejuures pole keegi neist tglt meist ÜLE või võimsam. Meil poleks nendega miskit kana kitkuda kui me poleks söödavad. Kui me ei laseks end süüa, siis poleks mingit kokkupuudet kah. ME ise oma proges hoiame ISE end uinakus. Võideldes justkui enda eest , tapleme võõra huvide eest. Eks lehmakari ka võib tiigrit rünnata aga pererahvast ei iial. Nii nüüd Arlichi teemasse-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vasta
No tubli Lokster! (ei olnud iroonia, siiras oli) Aitäh! (ei olnud iroonia, siiras oli). Soe, soe, kuum, kuum. Hakkad oma transist ärkama ja nendest va tüütutest päris asjadest rääkima. Kirjuta nüüd sellest ka, mida praktiliselt ja tegelikult inimene selles olukorras iga päev väikestviisi teha ja muuta saaks. Või kui neist asjadest arusaamine on lubatud ja jõukohane vaid "sündinud nõidadele" nagu sa näid arvavat, siis polegi ju nagu eriti midagi loota ja milleks siis foorumis nii palju aega raisata?
Vasta
Ok. Inimesed on nii etteaimatavad oma klappidega. Eks pean nüüd Arlichi alt jutu ,,tõlkima,, lävepaku-muru keelde. Kui ikka saadakse aru just vastupidi kirjutatule ,siis on miskit väga mäda ja klapikihte hulgem. Ma kirjutan omaarust juba mitmendat ringi üht-sama aga nähakse ikka mingit oma platvormi. Ma räägin ,et ei ole vaja tsükelduda poliitikasse ( hüpiktants ei määra midagi ulatusliku), ei ole vaja kinnistuda persoonidesse ,sest nad on püramiidi astmete tööriistad. Putini venemaa, Trumbi ameerika, Junckeri brüssel või meie oma ,,mägi.. See kõik on tühine tants ,millesse enda kaasamine on selle elus hoidmine ja söötmine. Me tantsime progetud tantsu aga ei näe kelle huvides ( klapid ees). Kui keegi räägib illude tulnukatest siis ta tõemeeli usub end tipu avastanud olevat. Ka selle kohal on alati laotunud miski-keski. Alati. Ka nemad on tööriistad. Me tapleme meile loodud areenidel. Me kasutame pihku topitud relvi. Niidid-nöörid hüpitavad ,et mitte niivõrd ei jätkuks söögilaua isetäituvus - kuivõrd ei katkeks toiduahela energiatorukesed. Kogu õgimine oleks tegelikult energiapärasem ja minimaalsem kui siia ei sekkuks VÕÕRAD ja VÄLISED. Iseringlev tasakaal. Meid on aga just NEID MUJALISI toitma progetud. Püüan juba korduvalt öelda ,et ärge suunake oma tähelepanu ( oma energia voogu ) sinna kuhu suunatakse. Isegi kui selle eest head tõotatakse. Olgu või õndsusdoosi. Ärge jookske järgi kui ette söödetakse lahingupaik ,mille probleemid ja lahendused ühest kantsist pärinevad. Kõiges on ju alati kompass. Kas see on minu elu ja minu seest pärinev või välisest ette söödetud. Kuna ikka ei saa mööda sest JUMALAST ( abs kõik aga defineerivad omaklappidega seda erinevalt). ÜKS NÄHTUS. VÕÕRAS. Pole siin kristlase jumal OMA ega ole ta ka muslimile OMA. SEE on üks. Kõik ÜHEST pärinev aga tagab oma toidutorusi aina edukamalt. Meie täidame ISE. Seeaeg kui hoora kolm poega aiva uusi sekte vastandumiseks vorbivad, on ka too hoor ise arenemisvõimelisemana arenenud ahnemaks. Ma ilmestan inimeste ENDI kujustustega seda HOORA. Religioonide ema, reptiilist ühiskonna mutt, kosmiline madu........ Nüüd kõnnib ta meie seas uhkes uues sädelevad rüüs nimega NEW AGE. Njueidz lihtsalt müüb paremini ning suudab segadust külvata edukamalt. Kui mehelik religioon kannab laiali agressiivset toiduahelat, siis mutt teeb seda läbi ,,pehmemate,, energiate. OOOoojaaa armastus ja puhas valgus. Aga tglt pole isegi siin vahet. Kõik on ÜKS VÕÕRAS. Olgu või hindude ning pilukate lohed ja ahvijumalad. Ja mida teeme meie? Ettevalmistatud areenil , ettesöödetud relvadega järgime eelnevalt installitud progesid. Toon näiteks poliitikat otse puutumata pagualsed. See on ÜHE sektistunud suu vääramatu tants. Vastandumine on mitte aps vaid just edukas töö. Ükskõik mis , alati võõras võidab. Ei maksa arvata ,et ma olen miskit saatana kummardaja. See on samuti proge osa-,,probleem ees ja lahendus järgi,,. Odini taplused on mis? Täpselt sama aga tooremalt kujustatud. Kisma on meelehea jumalaile. Me oleme mitte ainult söök ja tööriistad vaid ka sõdalased. Kristluse ja islami vastuseis on puht THORilik Valhalla kuvand. Eduka tapluse ( söötmise ) eest tuleb lõpuks tasu -mõnu-õndus ja õigus ise õgida. Muslimi neitsid ülailmas või kristlase puhas valgus või...... doosid-doosid ,mis meid aina uimasemaks uinutavad. Kõige juures oleme tankistid ,kes panevad programmi uusi tankiste. Ususektantlus-egregorid. Me oleme põmmpeadest kahuriliha. Me kõik. Arlichi all ma tõin näiteid ju ka. Kõik tasakaalutus on kurjus. Me usume et MEIE küll ei ole rumlad, ahned ja kurjad.... ja nii mõtleb iga viimnegi isik. Ja pealegi TEMA e. JUMAL on lubanud olla ka vägivaldne kui see on oma ja õige eest tehtud. Kas pole nii kirjas? Ja siis võtab jumal ja andestab ning lunsatab patud??? Lase pomm õhku saad neitsid. Tapa indiaanlased saad pühakuks ja jumala paremale käele. Kui sa ei tapa hoolega ,satud allilma HELi külma saali. Iga radikaalsus on tasakaalutus sega kurjus. Kui sind häirib kasvõi üks sulle vaenulikuna tunduvas sektis pisiasi ,oled juba kahuriliha. Hoiad oma tähelepanu pagulasel? Suunad oma tähelepanus ENDA energia sinna poole. Väestad ja kasvatad selle nähtuse taga olevat ÜHTE. See kasvab, pinge kasvab ja sünnib taplus. See ei pea olema püss püssi vastu. See on ka kommentaar Delfis. Su tähelepanu energia suunati su enda poolt kuhu progeti. Kõik kuhu sa tähelepanu suunad ,see kasvab. Nüüd meenutame pagulashirmu valimistel. Suurimalt skooris see ,kes neid siia ametlikult tahtis massidena tuua. KÕIKE juhib ÜKS. Väär arvata ,etmina olen roheline paganradikaal. Mina olen alati nõrgema poolel. Ja kui ÜK peaks olema see nõrgem looduse meelevalla ees, valin mina nõrgema. Ei ma ei ole maailmapäästjast barrikaadil kõlkuja. See on MINU valik mu enda huvides. Igasugune poole valimine on rumalus. Ma hoian tasakaalu enda maailmas. Sees ja väljas. Üks loll Taaraline on kordi võibolla hullem kui rahu ja tasakaalukust hindav padukristlane ( massides sellist suhet ei sünni kuidagi-kunagi seejuures). Ära vihka juute ega sõima. Ära vannu maailma valitsejaid. Ära pasunda illukatest igal pool. Ära mõnita poliitikuid postimehes. Ära raevutse delfis homode ja pagulaste teemade all. Ära nea pankureid sõpradele. Ära taple võimuga oma suus ja peas ,istudes perega laua taga. Seda just oodataksegi. Sööki. Tähelepanu. Osavõttu. Taplust. Energia suunamist. Ära löö kristlast või põleta kirikut. Ära püüa njueidzlasele midagi selgitada. Igasugune tähelepanu pritsib just oma enda energiat. Pritsid, küll süüakse. Kahurilihana ära lasku poliitikani. Kui sulle hakkab miski vastu karva ,siis keera selg. Suuna tähelepanu mujale. Kui sulle tundub ,et see maa ja rahvas on olnud maale ja metsale harmooniliselt lähedal, siis hoiagi tasakaalu energiad seal ,mitte harvestereid sõimavas grupis. Hindad harmooniat, tooda seda. Viibi selles . Ole temaga üks. Kui aga sulle see ei ole tähtis ,siis oled lihtsalt eemaldunud rahvast ja maast. Ega olegi midagi katki. Aga võõraid toites ära hõigu , et hoolid OMA maa ja rahva eest. Puule määratu andsime pagulasele seekord. Panen uuesti siia videod. Ehk on mõni klapp vähemaks kukkunud.
Me kõik oleme hüpikud. Ja ma ei kutsu kedagi paremaks pidama. Ma ei suuna tähelepanu sektile ega rahvustele, vaid kõrgemale. Kui keegi näeb siin vihakõnet ,siis on see küll juba tema enda klapiteema. Esimeses videos on valitseva teaduse nägemus religioonidest. Seejuures on pandud lollimad vennad tanki. Hoora lemmikut helesinisena te valitsemas maa peal ei näe. See on järgmises videos. Arvestame sellega et videod on VALITSEVA VÕIMU ja TEADUSEGA antud. Esimeses pole see võimu ÜKS nähtav. Teises aga juba on. Teises videos just võim ( raha) ja valitsemine ( relv) liigub kenasti lollakate vendade varjus ,,paganatele ,, armastust ja rahu transportima. Jälgi ajajoont. Nii ka pariisis on kaks lolli venda pildil ( valitsev meedia) aga lemmikpoeg istub varjus ja kogub saaki-sööki. Kõik on sama. Ega meil ka raeligioosset loosungit ei lehvitata alati. Tasub mõelda sellele, et peale teises videos lõppenud lahinguid tõusis kirikuid kuis seeni. Jeesus rahutooja - paganlikel maadel. Oodetud-loodetud ja kokku lubatud õndsust aga ei tulnudki. Võim ja valitsemine lõi juurde vaid rahaneelavaid sõjavägesid. Konfliktid aga kasvavad siiani. Vaata ja näe ÜHTE. Ja ka ülim rabi on hüpiknukk nagu sina või mina. Vastandumine ja vaenamine vaid süvendab kahuri toru ees toidutoru. Mõõdukust ja tasakaalu. https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4
https://www.youtube.com/watch?v=1hsDn2kNriI

Ei sa ei pea kedagi ka ,,armastusega,, üle kallama. Igasugune tähelepanu on selle energia suunamine. Keera selg ja keskendu kallile.
Vana hea ,,filo,, oma sarkasmiga. Tänan sind muretsemast. Äkki teed vahet asjadel? Tegelda saab ja peaks ikka eelkõige sellega ,millest aru saamine antud ja mis JÕUKOHANE. Ära topi nõida ja massi ühele pulgale ( ei ma ei ole mingi nõid) . Igal ühel on oma eesmärk ja roll tervikus. Kahjuks mul pole leekivat neoonROOSAT šrifti võtta. Umbes x korda ma ju ütlen sama ja jälle sama. Võti seisneb lihtsuses. Ainus mis loeb on mõõdukus ja tasakaal endas. Kõiges võiks lähtuda ENDAST kui targemast. Mõõdutundetus väetima suhtes on bumerang. Kõik on energia. Omast infot kandev energia. Meie ka oleme info-energia mustrilised kogumid. Tähelepanu suunab selle loomisesse. Ja ma olen neid übervängeid gurusid küll juba näinud, kes kohaoleku ülimusest ja rahust patravad ja siis lisavad kolm kilti poliitpaska takka. Kogu hiilgus läheb vilega pasaväelisusse. Sitt valgustub ja saavutab enneolematuid kõrgusi ja ,,vibrasid,,. MINA ei taha rääkida poliitikast või juute- soroseid sõimata. kõik viited ongi seetõttu nagu sa ütled- ,,lõpuks näe räägid nagu juba päris inimene,,. Ja kui ma lõpuks tulen vastu ja räägin Delfi keeles, siis lendab mulle see võim turja ja sünnib hoopis kroonika. Masside tavakeele juurde kuulub ikka väääääga palju kroonikat.No panen siia siis kroonika- Tarand jälestab ,,šamaanijaid,,( tema väljend) , Helme näeb maauslistes SELLE MAA vaenlasi ,mille peaks eemaldama. Me oleme seega ise selle maa rahvana selle maa vaenlased. Vahva. Ja siis andsid kõik potensiaalsed roheliste hääled oma hingeenergiaga kirikut ülistava kaabu sisse. Ehk aitab nüüd poliitikast?
Ah et hakkan ärkama õigelepoole hullumaja trelle? Ühiskonna poolde hammasrattaks. Ja ikka ÜK suunamisel ( noh nii on õigem ja vastuvõetavam) . Ses osas ma eelistan vältida trelle ning ise ses punktis tasakaalu hoida.
Vasta
Kuidas toimub vaenlase sildistamine? Kuidas toidu markeerimine? Metsalise elaja märgiga. Jumalasõna ütleb ,et maa on saatana pesa ning õiged lapsed pääsevad alati tema rüppe-koju???? Miks saadab hea jumal omi lapsi siis üldse kodust välja. Miks on mingil võõral asja teise koduga ( nuh peaks ju olema saadana kants)??? Ja miks ta ise saadanat välja ei aja , sunnib oma lapsi? Väeti vist ( aga ongi). Laks maamunale tempel peale. Saadab oma lapse kui ülima väljavalitu siia kõrgeimaks võimukandjaks ja valitsejaks. Ja see kõrge äravalitu pumpabki kõik maaressursid ,, vajadusteks,,. Inimene loodusekroon ,mine valitse maa ja kõige üle mis sealt leiad, ma lõin selle sulle. Hm. Millise osa lõi ta siis jumalikuks ja kes lõi mittejumaliku? Jumalik on valge lambatall, valge tuvi, ükssarvik ja muu söödav ja ohverdamist väärt. Muu aga kuulub alistamisele ja enda kasuks ( jumala heaks ju) tööle panemises. Seega on saadanas ikka üksjagu asjalikum looja olnud. Kõik öö ja metsaelukad, kõik mustad loomad, kõik metsikud ja kiskjalikud ning üldse kõik vastupanu osutavad loomad on saadanast. Inime muudkui alistab loodust ja loodusjõudusid. Paneb möirgava jõe elektrit tootma ja naftajõed masinaid söötma. Metsalise tempel ÜK turuleti toodetel. Kristluse armastav jumal osutab näpuga- kõik kes pole minu sõna oma hinges kandmas- on metsaline. Võib osutada isegi juudale või muhhamedile. Laks tempel kirja. Muslim mõtleb seejuures samuti. Jumal käseb minna armastuse sõnumit igasse ilma nukka kandma. Meenub siin see piiblisõdalane ,kellest hernehirmutis tehti. Kõik mittejumalik saab laks templi. Iga maanukk ja põlisrahvas ,kes iial pole tunginud JUMALA ,,hällikest,, rüüstama on VAENLANE. Ning rahvad ja maad allutatakse ning kõik leiduv ressurss neelatakse. Mõõk lõpetab vihina kui viimnegi on võtnud oma hinge ja südamesse õige armastuse. Väekas naine saab laks templi-saatana kummardaja , metsalise teenija, elaja räpane kandja. Laks. Ainult õigesti ristitud naine võib veel natuke rahulikumalt ringi käia. Aga ei oma pooligi õigusi mehe kõrval. Alati madalam. Ja see pole miski feminism. KODUS ( naine loob kodu) on naine kõrgem. Väljas mees. Jumal aga ei anna isegi omas kodus naisele õigusi. Kõik mida kannatab alistada, allutada, vägistada, hävitada, tappa...on energia omastamine ja ümbersuunamine ...kuhu vaja. Vaadake keskmist kristlast ( meil muid siin raskem kõrvutada hetkel) kui lihtsalt ta kuulutab kurjuseks kõike, mis ei kanna õiget pitserit -veakoodiga risti. Iga usklik teeb seda teiste suhtes. Jah justkui Dalai ja paavst räägivad just ühendamisest ja ka rahust. Hm. Tiibetis oli ikka räme feodaalkord ja jubedaim maasuliste tapmine ja kiusamine. Roomad-vatikanid ...... ongi ajaloo suurimate veremerede levitajad. Vaatan kuidas luterlased ja katoliiklased üksteist vihkavad. Vaatan kuidas ukraina ja vene õigeusklikud üksteist vihkavad. Leevi poeg ,ütleb kõik on loomad ( metsalised -goid) ja meie väljavalitud. Kristlus sõimab juudaseid. Muslim vihkab kristlast. Odini rahvas vihkab. Kõik vihkavad ja tembeldavad teist kurjuseks. Aga eemale ka ei hoia. Ikka minnakse OMA ja ÕIGET jõuga kohale viima. Ja ka see võõras jumal. Kui see pole see õige kodu, miks on vaja kodust välja ronida. Saatanat alistama? Oma enda antud saatanat. Oma enda nimetatud, kujustatud , iseloomustatud,kirjeldatud....ning igasugu instruktsiooniga paika pandud. Kas muidu on see metsaliseks tembeldatu nii ohtlik ,et tuleb süstikuga paradiisi järele ve? No ja nii me ise aitame muslimeid alistada ja tappa aasias. Tapame pühad mullad, alistame rahvad, paneme OMAD asemele, tõmbame nafta välja, kaevame maa üles. Tarbime ja toitume. Nohjahh meil rist kenast otsaees, me oleme ju ikkagi kaa omad. ÕIGE MÄRK ON OTSAETTE PANDUD. Ja muslim sihib hoolega. Ja meie teda. Jumal nägu ei näita. Ise midagi ei suuda. Kahuriliha tapleb.
Vasta
(18-04-2019, 15:34 )Lokster Kirjutas: ÕIGE MÄRK ON OTSAETTE PANDUD. Ja muslim sihib hoolega. Ja meie teda. Jumal nägu ei näita. Ise midagi ei suuda. Kahuriliha tapleb.

Neutraalne uudishimu - kellelt sa need nö "tarkused" kanaldad, saad, ostad, leiad?
Vasta
Noh . Ära tuli. Juba ammu ootasin. Et mis toodet ma müün? Kuhu nii hoolega tüürin lugejaid? Jah su kahtlused saavad kohe kinnitusi. Ja ma tõesti suunan kõige ilgema eluka, rõvedaima monstri ja tülgastavaima kurjalise suhu. Meie ISEENDI sisse. OMA VARJU. KÕIGE sügavama PIMEDUSE sisse. Eks see ole ikka ise oma enda valik kui kõvasti keegi nunnutab sees välisest ja võõrsilt saadud-leitud ja ka taga otsitud parasiite. Ma ei kanalda. Ei osta. Küll aga maksan ise oma lobisemise eest ning saan kolakat. See aga pole enam kellegi teise asi ega hakka põhjendama. Ajaa ,,headel,, inimestel pole varju ( pikk ohe). Neis on puhas valgus ja armastus. Aga mida mina saan selle eest? Nii jah on kombeks küsida linnaväljaku turuplatsil. Vat seda saangi. Kõik on nii nägijad ,et ei näe kui paljudel võetakse mõõdutunde puudumisest ja tasakaalutusest võimalus -olla samuti täiust kogedes ülimas elulisuses. Mind üldse ei koti kui keegi oma armsale egregori tipu-jumalusele end sisse söödab. Siuke aga ei anna aru, et vahendab ja saadab sinna ka kõik, milleni ta ulatub. Ja millest jõud üle käib. Kas oli piisav põhjendus?--------------------------------- Kõik sildid ja diagnoosid saavad edukalt arhiveeritud. Täna kõiki panustamise eest. Meediumluse teenuse eest , palun sisestage oma maksevahend IQ-lugejasse. ---------------------------------------------------
Mina ei oma jumalaid. Ning ei kummarda kellegi ees. Ei pea alandlikult lömitama. Küll aga ei kavatse ma haliseda kui mu ümbert,alt ja lähedusest kistakse võõrasse kõhtu nii planeedi territooriumi, loodust kui kogukonda. Põhjus-tagajärg-hind.
Vasta
Õnnekultusel ja mugavustarbimsel on alati hind kellegi arvelt. Ma oletan ,et sa mitte kusagil räbalais, pimedas keldris , liha suretades oma egoismist lõbusalt rõõmu ei tunne. Oled kindel ,et su ,,heal, pole hinnalipikut? Usud et ,,saan ja annan,, on tasakaalus? Keegi ei käsigi olla kerjusmunk aga hootine mõtisklus mõõdukuse ja tasakaalu üle...... on vist liiast? Ei osunda sulle ,seejuures personaalselt. Elu võiks elada täiuslikult eluledes aga ka vastutades. Käiks see ülejõu?
Vasta
Kus ma vastupidist olen väitnud? EGO on vajalik. Keha on siia sündinud põhjusega. Tulek eesmärgiga. Kõigel on vajadus. Elu on võimalus ,mitte karistus. Tunded ja emotsioonid ei oma vähemat tähtsust kui loogiline mõtlemine. Kui ma ütlen eluslisus ,siis see ongi tervikus KÕIGE kogemine. Terviklik kohalolek tervikliku elukogemusega. Ja jälle saan otsa ette süüdistuse vastupidi. Mu omad sõnad põrkavad mulle süüdistuseks. Kas see on mingi utoopiline mõte-ego võiks kah tasakaalus ja mõõdukuses püsida?
Tõmbled ......tõestad......mittempaat...hirm. Nüüd mõtle kelle hirmud ja muud? Iga silt on alateadlikult ulatatud visiitkaart . Iga diagnoos on andja klappide nägu. Kui kusagilt torgib ,siis sealt kisa ka tuleb. Kui sa väidad end olevat empaat , siis peaksid ise teadma ,mida tunneb see maamuna koos kõigega. Kui ei tunne , siis on jah rõõsa-roosa kõik. Ma ei suvatse midagi tõestada. Ja õgardile panen piki molu ka ilma sõnadeta. Võta nüüd jälle isiklikult kui tahad.
Vasta
(03-02-2019, 17:35 )Mannu Kirjutas:
(03-02-2019, 15:02 )euroruubel Kirjutas: Neid on veel, kes tajuvad, et midagi on valesti st äkki hakatakse "sisse sõitma". A kesse usub kui rääkida ?
Seepärast ma seda "pehmemat" varianti levitan, et inimkonna kollektiivse alateadvuse kuradid. See vast ei keera juhet nii sõlme kui maavälised ja veel mitut tõugu Smile Mul endal ka sh wink

(02-02-2019, 12:10 )pila Kirjutas: Miks sa arvad, et nad võtavad meilt ära ülejääki? Energia on ju energia. Võib olla ühe ja teise võnkega. Äkki ikkagi inimene ei teagi mis võimalused tal on, kui tal energiat jagub. Ja ma ei mõtle maiste asjade jaoks Smile?!
Looduses on nii, et mida ise ei kasuta (ei oska kasutada) või mille eest piisavalt aktiivselt ei seisa, see võetakse (ära) kasutusse mujal kellegi teise poolt. Tahtjaid jätkub. Või kui algul polegi, siis varsti tekivad. Loodus tühja kohta ei salli. Niiet inimese emotsionaalse energiaga nii, et niipalju kui vähegi laseme võtta, niipalju võetakse. Ja ju siis masseeritakse ka nagu lehetäisid, et me sipelgatele ikka paremini lüpsaksime.

Aga vot kui nüüd teadlikkuse tõusu või mille iganes abil oma piimaandi vähendame või ainult oma tarbeks toodame, siis looduses on nii, et nemad kas surevad välja või õpivad muud moodi hakkama saama. Hakkavad nt šimpanse ja gorillasid lüpsma ? wink
A kesse ikka usub. Tundub ,et mõned mitte ei usu vaid lausa TEAVAD.
Vasta
Ma nüüd lugesin neid viimaseid postitusi.
Ma tean, et siin foorumis ei ole viisakas ühesilbilisi mõtteid postitada.
Aga ma ei oska ülaloetu kohta muud kosta,
et
"Iga pimeduse taga on alati valgus."
Vasta
Massidele on antud peeglitesse jõllitada. Aga on neid, kellele on antud näha ka peeglite taha. Mind isiklikult ei huvita persoonid kui sellised. Huvitun eelkõige just nendest ,,võõrastest,,. Eks mõne jonnakama isendi puhul tuleb lausa peeglil servapidi liikuda ,et aru saada. Jonnipunnide puhul on õigustatud ka täiendavad testid. Seda selleks ,et tihti on just sellised täiesti kontrollimatud. Ei kontrolli end ega oma ,,loomet,, ning nii elevandina portselani poes ka ohtlikuks kipuvad. Vähemasti eesti ulatuses on kogunenud viisakas kartoteek juba. Eelkõige ,,vaimsetest,,. Pole lihtsamat kui ulatatud sildistused koos visiitkaartidega vastu võtta. Mõnel juhul muidugi läheb tüütuks kuna korduv eksponeerimine ei tee kartoteeki kummisemaks. ,, OO sina oled kuri deemon, oi-oi sa oled segi pöörand psaiko, ui-ui sina oled jahwe käpik,,- kas pole nunnud visiitkaardid? Kuigi lisatakse ka lahkelt menüü oma tarvitatud mõnuainetega ,siiski mind huvitavad vaid ikkagi need PARASIIDID. Peab mainima ,et see tegevus mitte meeldiv ei ole ei persoonidele ega temas pesitsevatele ,,kollidele,,. Ei maksa aga mind süüdistada. Tegemist on eelkõige minu ISIKLIKU tegevusega. Puugitapp on endapõhine. NEED ,kes minusse ei ,,ulatu,, - need mind ka ei koti kuidagi. Tänana muretsemast muidugi. Olen läbinud põhjaliku kadalipu seoses kundaliniga. Ei omistatud mu kurvastuseks siiski skiso ega psühhopaadi ,,markereid,,. Mõni kogub liblikaid , mõni kogub ingleid...... minu hobi pole kuidagi imelikum.
Vasta
[quote='Lokster' pid='253840' dateline='15568
minu hobi pole kuidagi imelikum.
----

Kui Sa koostad kartoteeki, siis see on küll tänuväärne töö, kuid mõeldud vaid ajaloo riiulitele, et tulevased põlved saaks naerda inimkonna rumaluste ja aja raiskamisel kõndimise teed.

Aga see on tulevaste põlvkondade enesekindluse alusrõõm, ei midagi muud.
Ning meil tuleb sellega leppida-
sest seekord ei ohverda ennast inimkonna eest mitte ainult üks mees, vaid tervel inimkonnal seisab see raske Issanda ja Vaimu maailma hülgamine alles ees!

Ja nii nagu kaovad ristirahvad...
ja kukuvad variserid...
nii ootab hääbumine ka paganaid ees.

Ning siit ma mõistan ka paganate kurba ja peitliku meelt.

Ja mine tea.
Äkki Sina siis oledki see hingi loendav mees?

Sest ometigi ju teada on, et raamatust lehtede keeramine alles Kõigil on ees.

Ja seniks on Su raamat väga hinnas ja kõrgelt haritud meeste lugupidamises

ning loetakse inimhingede elujooni
ja tõmmatakse riste
ja kriipse

ning põlevad ristid
ja upuvad nõiad....

Kuid ei.

See on kõigest
alternatiivne
Tee.


Vasta
Mingid kartoteegid võivad (edaspidi? üleüldse?) huvi pakkuda vaid heal juhul antropoloogiale.
Mingite lõputute listide koostamine teha enda elutööks on suht enesekeskne hobi.
Aga no hobisid on ka veidramaid, niiet kõlbab ilmselt kõik, mis eelkõige enda hamba all ei kriuksu.

Visionäärid ei vaja kartoteeke.
Aeg on vaadata ette, mitte taha.
Vasta
(03-05-2019, 11:15 )Naut Kirjutas: Visionäärid ei vaja kartoteeke.
Aeg on vaadata ette, mitte taha.

Kartoteegid on mõeldud ikka tulevikule, mitte minevikule.
Vasta
Mis kartoteegid?
Siin ju üks koostab liste a'la "selgeltnägija Kerro oli ikka edev ja Vanaküla loll".
Mis KASU sellistest listidest tulevikus nagu kellegi jaoks on?
No välja arvatud listiautorile endale, kes kujutab pühalikus usus ikka endale ette, et selline inff kedagi ikka nagu ehk "valgustab" või "arendab".

Maigaad.
Vasta
Hobi on ikka isiklik tegevus vast. Pole nagu kohust kellegi vihmavarju hoida või õhtust koduteed valgustada. Ehk soovin hoopis koos parasiitidega katla alla visata. Saab või soojagi. Või ei peaks parasiite hävitama? 9 juhul 10-st ei taheta isegi endale tunnistada võõraste puukide olemasolu. Ikka kaitstakse hoopis ja nuumatakse edasi , siiras usus et hääl peas on oma hääl. Ega minul neid vaja polegi. Siis vaid kui keegi neid puugihäälselt nina ette laotab või mulle selga püüab kujustada. Kerro pole loll. Ta sai väga hästi aru, mis juhtub kui ägetada ja pappi muljuda. Haiglavoodi on veel isegi hästi. A kes see vanaküla veel on?
(03-05-2019, 10:43 )Mina Olen Kirjutas: [quote='Lokster' pid='253840' dateline='15568
minu hobi pole kuidagi imelikum.
----

Kui Sa koostad kartoteeki, siis see on küll tänuväärne töö, kuid mõeldud vaid ajaloo riiulitele, et tulevased põlved saaks naerda inimkonna rumaluste ja aja raiskamisel kõndimise teed.

Aga see on tulevaste põlvkondade enesekindluse alusrõõm, ei midagi muud.
Ning meil tuleb sellega leppida-
sest seekord ei ohverda ennast inimkonna eest mitte ainult üks mees, vaid tervel inimkonnal seisab see raske Issanda ja Vaimu maailma hülgamine alles ees!

Ja nii nagu kaovad ristirahvad...
ja kukuvad variserid...
nii ootab hääbumine ka paganaid ees.

Ning siit ma mõistan ka paganate kurba ja peitliku meelt.

Ja mine tea.
Äkki Sina siis oledki see hingi loendav mees?

Sest ometigi ju teada on, et raamatust lehtede keeramine alles Kõigil on ees.

Ja seniks on Su raamat väga hinnas ja kõrgelt haritud meeste lugupidamises

ning loetakse inimhingede elujooni
ja tõmmatakse riste
ja kriipse

ning põlevad ristid
ja upuvad nõiad....

Kuid ei.

See on kõigest
alternatiivne
Tee.


Mind kõnetas see ,et sind kõnetas. Vähemalt keegigi saab aru ,mida tähendab kohus vastutada.

Vasta
Järjestikused näited ilmestavad paikapidavust. Mitte mingit kasu pole viitamisel käpiku jaoks. TA lihtsalt keeldub juhtmeid nägemast. Õigemini tal ei lasta näha. Ja nii peetakse progesid OMA ENDA ego toodanguks. Peetakse oma väärisautorluseks igast vaimseid leveleid ja arvatakse end guruks omast tarkusest. No vast puhas pole mitte keegi. Küll aga on ikka vahe küll ,kas saadakse aru OMA ja VÕÕRA taustast. Päris OMA tähendab mässu ,milles ka nii omaks peetud kuvandis aegajalt ka skepsises istutakse ning sisehäälega kombitakse - ,, on need ikka minu rajad ja kännud?,,. Mässajad seostuvadki vabadusega. No ja ei meeldi need ei egregoridele ega progejatele. Nii ka ÜK ei salli neid ,kuna progejad nii neid lasevad mõelda. Niformaal on venelastel hea väljend. Nii ongi - pole kabariitne hammasratas. Sellised kihutatakse välja kogukonnast. Ja omistatakse neile pitserid- luuser, napakas, lillelaps.......... Muidugi asutakse selliseid hoolega ravima. Ehk ikka annab nügida poole kohaga vabriku zombikski. Kui seda ei kannata teha läbi ÜK teaduse...omade reeglite seadustega , siis võetakse ette vaimne pool. Nii tulevadki igast gurud ja valgustunud ja ,,kõrgemad,, vaimlejad. Ja siis sajab vaimlusvahtu nagu tartu purskkaevust. Oi ma olen meister, mul on kõrgem teejuht või MINA või ........... Segastel aegadel on eriline tung põgeneda paljudel ,,KOJU,,. KUHU küsiks? Kelle koju? Jube kui palju alavääristatakse võimalust olla siin teadvustunud egona. Võimalus olla eraldunud-kogeja-kulgeja-vaatleja-areneja........ on muutunud mingiks hädaoruks ,mida üldse polegi justkui ja mis pole päris ja....... Nojah, kes topib neid mõtteid pähe ja miks? Kuhu nüüd äkki kiirustatakse siit? Miks usuvad need olematud keedukõrvitsad ,et vaid nemad on saanud teadvustuda avaramasse teadvusse-olemusse? Siin viibimine teenibki selle avarama huve. Pole siinne kuidagi olematu -vääritu pask vaid VÕIMALUS väljenduda. Suur võimalus. Olla teadlik nii vaimust kui siinsest pole keelatud. Midagi eitada või sulgeda oma vaimule.....on käkk oma aspektidele. Nii ei saa ka avaram-täiuslikumas kihis väljenduda. Ega saa ka õigust siin tihedas viibida .... kuis eraldunu -persoon. Ei kinnita erand reeglit. On vaid saamatus näha erandeis seost. Skisoidsus pole muud kui ........ progejad peksavad oma saatjaga vahele. Eetri müra. Võimalus on võtta kontroll üle. Ja tagada oma vaimul vabadus. See vaim aga pole kusagil seal kaugel eemal, võõrsil....kõrgemal.midaiganes. Ta on juba alati siin ja endas. Et OMA tunda peabki ISE oma EGO temaga ühtima. Võiks ju küsida ,et kuidas ikkagi teha vahet oma ja võõra vahel. Vat sisehääl lõpetab otsingud ja midagi pole enam kusagil MUJAL. Ega pole ka tungi midagi kuhugi end punnitada. Egoeitus on ohumärk. Sitasti kui eneseimetlus võimutseb. Veel sitemini kui enda tunnustus lonkab. Eks neid valgusgurusid aina sigineb ,,kõrgemale,, vibreerima. Jajahh. Eks allikatel ole saba suus ning vajadus naasta on paratamatu. Tahab ka ju valguse allikas ,et temasse naaseks kõik ,mis väljunud....uuesti kütteks, algosadena...olematuks. Ümbersulatusahju. Katlakütjate meeleheaks. Sama ka pimedusega. Valguseinglid? Meelerahu? EGO peabki skeptikuna lärmama, aegajaltki. Mugavussoo ja nirvaana seda ei soosi. Aga eks ole valikud alati enda teha. EMB-KUMBA täismahus kogemata - seda teha on raske. VAIM ja MINA. ISE ja VÕÕRAD. Vist on niipidi ,et lõpevad vaimlused teemal MINA OLEN-MINA EI OLE. Valikud ja vastandused.
Väga suur viga on nt. pidada suguliini mingiks pühaduseks-puutumatuks ainuõigsuseks. Ka sel vaimul kui võõral on omad tingimused. Ka see laotab kohuseid jne. Ja liigutab energiapuhastajaks mustaks lambaks või sunnib ohverdama oma energiat kellegi tervise huvides ses liinis või.... Vabamast vaba ei saa olla aga........ mõõdukus oleks mõistlik sisse harjutada niipaljugi ,et mitte ükski rada ei haiseks radikaalselt ja tasakaalutult.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat