•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 13
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astraalsed ruumid, juhe kuklas ning manipuleerivad maavälised
Ma mingi aeg kirjutan, kuidas see asi skeptilisematele inimestele ka haakuks paremini.
Ja PW "alapealkiri" võiks minu meelest olla "palat" niiehk naa. Mina ise olen diagnoosiga wink, aga skiso ei ole see mitte.

Ja veelkord: siin diagnoose ei pane! PWs võib vabalt "hullu panna"!
Vasta
Jah, Mannu olen nõus...aga...
Skisofreenik petab Su ära , et ta teab Tõde. Ta ei tea.
Ja MinaElan, ma ju kirjutasin, et on olemas ka Erandid...Smile
Vasta
Naut ei väida, et ta räägib tõde. Kõik.
Vasta
(31-01-2019, 17:28 )Mannu Kirjutas: Ma mingi aeg kirjutan, kuidas see asi skeptilisematele inimestele ka haakuks paremini.
Ja PW "alapealkiri" võiks minu meelest olla "palat" niiehk naa.

Kui uus teema Naudi nimele teha, siis alates # 137
Sobiv teema võiks olla Suhtlemine vaimolendiga. Sest vaimolendiga ta ju oma jutu järgi suhtlebki. Esitab küsimusi ja saab vastuseid.
Skeptilisemad inimesed ei saaks siis torkima tulla.

Vasta
Naudi kanaldus haagub skeptilisema maailmapildiga ka päris kenasti. Las ma "tõlgin".

Eelnevalt natuke taustainfot. Olete vast tähele pannud, et juriidiliste isikute eetiline ja vaimne tase on madalam kui füüsilistel isikutel. Nt ettevõte ei maksa normaalset palka majanduslikel kaalutlustel, kuigi ettevõtte tippjuhtidest enamik inimesena saavad aru küll, et peaks nagu paremini maksma, aga .... ei saa ju!

Ja nüüd kollektiivselt inimkond on üks selline "juriidiline isik".
Müstilisemas keeles öelduna kõlab see nii
(29-01-2019, 10:19 )Tinar Kirjutas: Nauti loos pole tegu tulnukatega vaid meie planeedi allilma fruktidega. Jätke teiste tsivilisatsioonide ja galaktikate teema ära. Inimestelt tõesti võetakse pidevalt energiat ja just meie mõistes halba. Eelnevalt töödeldakse inimest, et tal oleks sant olla ja ta väljutaks neile sobivaid energiaid. /.../ Need jõud pole teiste tsivilisatsioonide esindajad vaid minu oletuse järgi meie inimonna liikmed kes on degenereerunud sellisele tasemele kus inimeksistentsi enam ei jätkata ning nad on sunnitud edasi eksisteerima pimedates sfäärides ehk allilmas. Need sfäärid on täis erinevaid süsteem lisaks mandunud inimestele.

Mina pakun, et Naut kõneles inimkonna kollektiivse alateadvuse halva poolusega. Meis kõigis on ju see "valge hunt ja must hunt". Igasugune olend (protsess, moodustis, tendents, trend) kaldub end säilitama (inerts füüsikute keeles). Ja see kollektiivse alateadvuse must hunt on õelam, ahnem, vastikum kui mistahes inimene kuskil seal nö ladvikus (maailmajuhid kui firmnajuhid, vt esimene lõik).

Jutt, et nad on kosmosest tulnukad ja vajavad blaablaablaa, see on kuiskil folklooritekke protsessis sinna alateadvusesse moodustunud. Sinna tekib pidevalt neid nüansikesi juurde. Minu meelest see psühhopaatlikkuse külg on saanud ka PW psühhopaatia teemast pisut ärgitust.

Ma ei tahaks Nauti teemaarendust mujale tõsta, sest see on nii täpselt teemasse. Vaimolenditega rääkimisest ma tahan veel ise ka kirjutada, ilmselt teejuhtide teemasse. Ja kriitika väheke hullude postituste suhtes võimaldab just praktiseerida seda emotsioonidesse mitte laskumist.
Vasta
Kes millele Naudi tekstis tähelepanu pöörab. Palju jääb uduseks ja arvamusi teksti kohta on ka seinast-seina. Ise ta kirjutab järgmist:

(28-01-2019, 15:36 )Naut Kirjutas: Emm.. tunnistan, et hästi see nimetatud värk ehk ei kõla jah. Või äkki on mul lihtsalt sedasorti juhtmed taga, et ajab "segast peksma".
Ei välista. : )


Augud on sees. Kuid nagu ütlesin, vastati vaid seda, mida küsisin. Kõike ei osanud küsida, kuid teema arengu lõpptulemus tundus üllatav ka mulle endale.
See kokkuvõttev tekst on samamoodi küsimuste ja vastuste stiilis, kuid oleks tulnud kilomeetri pikkune. Seega panin kokku.
Lisaks lasin selle viimase üles pandud teksti eile nö. üle kontrollida.
Tuli välja, et viga oli seoses biorobotitega. Et nemad ei ole (ei pea ennast?) biorobotiteks, kuid kasutavad neid küll. Näiteks oma tehnoloogiate hooldusel ja muuks "proosaliseks".

See nn. Galaktika Nõukogu aga ei näe seal nendega mingit probleemi. Probleemid on hallidel endal ja suht pikas perioodis (aastatuhandeid?).

Mina loen tekstist välja, et jutt on hallidest. Samuti Galaktika Nõukogust. Kuna ta kõike ei osanud küsida, siis kuidas ja mida küsida, saab ta teada raadiosaatest Kristiina Raielt.

https://r2.err.ee/662574/hallo-kosmos-kristiina-raie


Vasta
(31-01-2019, 01:56 )Naut Kirjutas:
(30-01-2019, 13:26 )lahendused Kirjutas: Siin aitaks nö "kiire katuse kruttimine", ehk liigutad enda olemuse põhitahke (kombinatsioonid 5-st 3 kaupa on 10 võimalust: abc, abd, abe, acd, ace, ade, bcd, bce, bde, cde ... st tuleks osata kõik need 10 võimalust kiiresti "läbi kedrata")

Sellest ma ei saanud aru. Et siiski kuidas? Kruttida?

5 olemuse põhitahku "enda olemuse pealt" (punktid a) ja 5 olemuse põhitahku "ühisvälja pealt" (punktid b):

1) Elementaali energiad & tahe:
1a) Energiat saad toitu süües, looduses viibides, väekohtadel olles.
1b) Energiat saad ühisväljast: nö "usu-hullude ülevoolav tahe" (üksikud möllavad energiliselt, miljonid toidavad neid).

2) Taimede ühendused teiste ilmadega, ehk vägi:
2a) Väge kanaldamiseks saad väetaimede manustamisest, või eelmiste elude väe-taimed-kehastuste kogemuste pealt.
2b) Vägi kanaldamisteks tuleb sõnumit edastava ühisvälja poolt (sa ei algata suhtlust ise, vaid sinu peas hakkab mingi hääl "rääkima" temale olulistel teemadel).

3) Loomade oskused midagi teha, ehk madalam mentaal:
3a) Oskused tulenevad sinu eelmiste elude loom-kehastuste pealt.
3b) Oskused tulevad ühisväljast, a'la KaikaLaine (ta ei saanud põhimõttelisel mingit õpetust-pärandit enda töömeetoditest maha jätta, kuna käsud-oskused projetseeriti ristiusu ühisvälja poolt tema teadvusesse ... sarnaselt ei saaks ühis-eluline-sipelgas kirjeldada mida ta teeb, kuna kõik tema käsud tulevad ühisväljast).

4) Inimesele omane teadvustamine, ehk põhjuslikus & käitumis-mustrite nägemine:
4a) Põhjuslikuse nägemine-teadvustamine tuleb praeguses elus õpitu & eelmistes eludes omandatu pealt.
4b) Põhjuslikuse laadne moondunud toode projetseeritakse ühisväljade poolt, a'la NewAge roosa-manna kirjeldus 4D-reaalsusest, kus on küll üksikud põhjuslikud elemendid (haiguste puudumine 4D-s), kuid kogu selgitus-põhjendus on põhjuslikusest täiega mööda (see ongi neil taotluslik: inimene arvab, et juttu järgides on ta põhjuslik, kuid tegelikult eksleb ta endiselt 3D hea-halb polaarsustes).

5) Loojale omane loomise võimekus.
5a) Loojalikus tuleneb praeguse & eelmiste elude leiutamise-juhtimise alastest kogemustest.
5b) Loojalikuse laadne moondunud toode projetseeritakse ühisväljade poolt, a'la religioonide legendid "maiste jumalate poolsest maailma loomisest", kuid oma maistes kehastustes on need "maised jumalad" olnud loomis-võimetud (jällegi on tegu neil taotlusliku eksitamisega: inimene jääb uskuma, justkui nad oleks loojad, kuid reaalsuses ei saa tuua ühtegi näidet nende maise kehastuse loomingu kohta).

------

Eelnevast 5-st punktist 3 on korraga enda mina pealt (alajaotised a), kuid 2 on ühisväljade pealt (alajaotised b) ... matemaatiliselt on tegu "kombinatsioonidega 5-st 3 kaupa", mis annab 10 erinevat võimalust ... kui on valikud a,b,c,d,e, siis 3-kaupa on siin 10 valikut:abc, abd, abe, acd, ace, ade, bcd, bce, bde, cde ... st see, millised olemuse tahud tulevad enda mina pealt, ning millised ühisväljade pealt, pole fikseeritud: olemuse tahkude vahetamine/muutmine ongi "katuse kruttimine".

Näide1: tavaline inimene "abc" ... tal on 3 tahku enda mina pealt (elementaali tahe, taimede ühendused, looma oskused), kuid 2 tahku on ühisvälja pealt (põhjuslikus ja loojalikus) ... ühisväljast tuleb vaid arengut pidurdavat sihiliku moonutust (seetõttu ei saagi "lihtne tööline" areneda põhjuslikus ja loojalikuks).

Näide2: minu tüüpiline "katuse kruttimise" näide "bde" ... ma "lükkan" elementaali tahte asemele põhjuslikuse, ning looma oskuste asemele loojalikuse ... nii on mul 3 tahku enda mina pealt (taime ühendused, inimese põhjuslikus, looja loojalikus), kuid 2 tahku on ühisvälja pealt (elementaali tahe ja loomade oskused) ... ühisväljale ei meeldi taoline "katuse keeramine", ning ta üritab minul elementaali tahet nullida (ma väsin nii ära), ning loomade oskusi nullida (ma kirjutan tohutute kirjavigadega nähtu üles).
Nii saan ma maailmakõiksusest kogeda põhjuslike & loojalike kihte "ilma juhtmeteta" ... seejärel lükan oma katuse tagasi tavalise inimese "abc"-konfiguratsiooni: taastan oma elujõu/tahte & parandan kirjavead ära.

Näide3: nii tuleks kõik 10 võimalust kiiresti "läbi lapata" ... näiteks "ade" juures tuleb mina pealt: elementaali tahe (ei väsi ära), inimese põhjuslikus (saad aru, millest nähtu tuleneb) ja loojalikus (näed uusi võimalusi) - kuid ühisvälja poolsete moonutustega on taimede ühendused (näed mingit segast "narkari unenägu", mille saad põhjuslikusega välja filtreerida) ja loomade oskused (kirjutad vigaselt).

Tavaliste inimeste jaoks on "katuse kruttimine" nö "päeva sündmus": kui nõid-teadja kellegi katust liigutab, siis ollakse uuest fookusest nö "seitsmendas taevas" (avalduvad uued tajud-nägemused-arusaamad-maailmapilt) ... sarnaselt liigutab katust nö "uue partneriga magamine": ilmselt selle pärast ongi mõnedel "ööklubi-kliendikaart" (kuid pahupoole pealt nüristuvad-tuhmuvad taolised ööklubi-tee valinud) ... tihti liigutab katust ka tugev ehmatus-shokk ... igasugu muid võimalusi on veel tohutu hulk.

Juhtmetest vabanemiseks tuleks aga enda katust iseseisvalt & kiiresti liigutama õppida: nii saab 10 kombinatsiooni võrdluse teel juhtmete poolse mõju üsna edukalt "ära lõigata".
Vasta
(31-01-2019, 20:21 )Minaelan Kirjutas: Kas Naut on uus ebajumal? Siiras ja aus küsimus.

Ei, pigem ehk uus peksukott. Osadele?

Nüüd kustutasin osa oma siinse kommi tekstist ära.
Ma tegelikult ei viitsi end ei õigustada, vabandada või (soovitavalt vaimukalt) kõiki siinseid "personaaldiagnostikuid" parreerida.

Kui teil on isiklikke kogemusi skisofreenikute, kuradite, zombide ja muu sellisega, jah, oleks tore neid isiklikke kogemusi kuulda.
Või mis eeldusel te need mõisted sisse toote? Lahmimiseks? Vaevalt. Te ju pole nii madalalt häälestatud kellegi suhtes vaid selle põhjal, et see keegi ei mahu teie enda valmismudelite kastikesse. Või ikka olete?
Või koguni olete sellele kastikesele uue nime valmis mõelnud? Sel juhul tublid totsid ja palju õnne.

Samas siiralt, ma ei leia, ei teadvusta, ei näe ei luubi ega teleskoobiga, et ma peaksin mingit personaalset võitlust. Isegi mitte arhetüüpselt (kuigi Mannu ideel on jumet, kui mu persoonist see siiski konkreetsel juhul püüda eraldada).
Sorrimorri (fuih, jälle 1 vastik nugissõna), kuid inimlikult mul pole mingit hirmu "nende! (kelle iganes) ees või värinaid, et "jessuke, nüid om säändse juheti mu kukkala pääle pannenud!".
Kui nende lauluke on pädev, on mul nende suhtes koguni mingi.. kaastunne. Ma püüan ette kujutada, mis tunne (tunne!) oleks, kui mitte vaid mu kodu vaid terve planeet on ära kärsatatud ja ma oma paari lähikondsega olen sunnitud meie viimase salvokelguga galaktikasse pakku põrutama.

Kui kõik on fantaasia - siis fakkit. Igas plaanis. Elu läheb edasi, karavanid liiguvad, koerad lakuvad haugatuste vahepeal igavusest oma mune, pole hullu - filosofeerime, anname üksteisele vahepeal nosusse (eriti neile, kellel on meist teistsugune arvamus), siis keedame kardulaid vanaviisi edasi ja kõik om hässte.

Kuid... ikkagi jätan ma endale võimaluse. Miks? Sest ma tahan. See on minu õigus ja minu vabadus.
Teha oma meeltes, mis ma soovin või käia oma oma unenägudes kus tahan.
On need siinsedki "nägemused" (kuigi need pole jah, kaugeltki mitte ainsad, lihtsalt hiljutised) vaid mu täiesti tavalise intuitiivse mõtlemise projektsioonid või labases halodünaamikas elustatud pildid - selle mängumaa piirid seab vaid mu enda meelsus ja meel.
Sest kõik seesmised nägemused omandavad mõõtmeid ja värve ikkagi vaid vastavalt sellele, kui palju me usaldame ennast nende toimumist jälgima, sealt edasi ka selles osalema, seda kõike suunama ja veel edasi meiega vastu kommunikeeruma.
Ja see on kättesaadav tõepoolest igale ühele.
Võime nö. mängida et see on lihtsalt üks selline mäng. Muud midagi.
Kuid osavõtt on siiski rangelt vabatahtlik.

Hea küll, kui VironShaman, kelle teema see siin on ja kelle tekste ning mõtteid ma tõepoolest väga hindan, ei pane pahaks, siis teema eralditõstmisele ma ei pretendeeriks.

Ja aitäh, kes leiavad selles teemas mingeid mõtteid või arendusi. Enda jaoks.
Mina olen oma meelest leidnud. Inimkonnas teatud mõttes justkui peidusoleva emotsionaalse võimekuse idee on mu jaoks hetkel uudne ja ka huvitav "kompvek" igal juhul.
Juhtmed ja muu - no see on nata teisejärguline. Taas - minu jaoks.
Isegi, kui see kõik on mingilgi määral tõene, ei leia ma selles kuigi palju šokeerivat, et lasta oma isiklikel taotlustel sellest muutuda.
Lapiku maa tõesus loksutaks mind vormiliselt ilmselt rohkem.


(31-01-2019, 21:49 )lahendused Kirjutas: _
Juhtmetest vabanemiseks tuleks aga enda katust iseseisvalt & kiiresti liigutama õppida: nii saab 10 kombinatsiooni võrdluse teel juhtmete poolse mõju üsna edukalt "ära lõigata".

Väga arusaadav seletus! Ma väga tänan sind, Lahendused.
Proovin ka vähemalt proovida.
Sest ma olen iseenda kõige usinam katseloomake.
Vasta
(31-01-2019, 15:43 )Laupäev Kirjutas: https://r2.err.ee/662574/hallo-kosmos-kristiina-raie

Vana saade, selgeltnägija räägib täpselt seda sama juttu, kuula kogu saadet või 01.15 kuni 01.30.

No nüüd oli mahti see ligi 3 tundi kestev saade läbi kuulata.
Ehk siis ole sa tänatud, oo Laupäevane saadik, enamvähem kõik täitsa klapib ja nii. : )
Ei, mitte ainult see sinu poolt mainitud jupp (milles on sarnane info, kuid veidi teised näitajad mul. Need nn. hallid ei osalenud selles suures sõjas. Nad saabusid hiljem.)
Ja veel palju, mida ka mulle näidati, kuid mida ma siin pole jõudnud rääkida (näiteks eelmise seansi kohta), kuid las see jääb pealegi.
Muud seisukohad ka ühtisid. Näiteks, mis puudutas inimese elu lõpuosa (arutasime seda eutanaasia teemas).
2015 valimistulemused tal muidugi erakonniti väga täppi ei läinud samas..
Aga enamiku vaadete (või nägemuste) ühtsust oli tõepoolest meeldiv tõdeda.



(31-01-2019, 15:16 )Nofretete Kirjutas: _ Lihtsalt rähkled oma sisemiste kuraditega ja kujutled, et hallid tulnukad on sulle juhtme taha pannud. Smile

Ei, ei, ikka sina kujutled. Et keegi rähkleb. Või et keegi kujutleb. Et keegi midagi kuskile pannud on. Oleme täpsed, eks. : )


(31-01-2019, 16:28 )Nofretete Kirjutas: _Raie seletab selles raadiosaates, et kõrgem teadvus annab vastuseid.
Aga kui # 141 tuuakse esile hallid ja räägitakse baasidest Saturnil, siis hakkab kogu teema mõte sassi minema... Ja teksti poetatud nugisõnad ja väljendid segavad samuti aru saamist sellest, et inimene lihtsalt katsetab kanaldamist.

Hm. Millest ma eeldan, et sa seda saadet ei kuulanud? Sest no rääkis ikka küll. Ka hallidest. Ja 8-st planeedist. Mis lihtsa matemaatikaga ilmselgelt Saturni ei välista.

Lisaks, mis on halba katsetamises? Ma katsetan selles sfääris mingi 15 aastat ja aina rohkem uusi asju avastan ning aina põnevamaks läheb.
Selles mõttes, et ma nüüd nii väga "poisike" oleks seesinases meelte nautikas.
Kuigi... ok. Võin olla ka "poisike". : ) Sisuliselt ei tähenda see midagi. Las olla.

-----
Kirjutasin vahepeal selle eelmise seansi ka... kuigi see oli erinev. Eelnenutest.
Las jääb homseks.
Mingid asjad oleks ok üle kontrollida.
Vasta
Inimkonnaga manipuleerimise teema on mulle endale pikka aega palju mõtlemisainet pakkunud. Lahtisi otsi ikka paljupalju. Pmst ma olen kuulanud ja lugenud üsna palju seda "klassikalist" inimkond--nn eliit (põllekad, juudid, midaiganes)--emotsioonitud maavälised. Mina isiklikult võtan seda ilma hirmuta ja teadmisega, et lootust on.

Idee iseenesest, et inimkond peaks nö "meelt parandama" on ju iseenesest õige. Sellele vast ei vaidle mitte üks skeptik vastu, eks? Neile hakkab aga vastu see "soust", milles see idee on serveeritud. Aga kui sul on tõesti kõht tühi ja sulle tuuakse praad, kus on lihatüki peal kaste, mis sulle ei maitse, siis ok, kraabid kastme ära ja lahendad oma tühja kõhu probleemi. Ja et inimkonnal siin maamuna peal pole probleemi, seda võib väita ainult päris ignorantne inimene.

Inimesed on erinevad, erinevad selles osas, millised meetodid-vahendid-seletused-praktikad nende peal töötavad. Võibolla skeptikud arvavad, et "tulnukate mudel" tekitab hirmu ja vihkamist. Hullumeelseks nimetamine tekitab sedasama negatiivsust aga juurde. Kellel aga see mudel töötab, andku minna. Kellel töötab mingi teine mudel, andku samamoodi minna. Seletage ära, miks inimkond suures plaanis käitub nagu ahv, kellele on kalašnikov kätte antud, aga üksikuna võttes iga inimene on ju täitsa mõistlik, kena ja arusaaja (üksikud pervod välja arvatud).

Lahenduste viie punkti a ja b alajaotused on väga hea seletus. Tulebki mõjutus ahvina käitumiseks kuskilt ühisväljast, mida teadlikumad inimesed juba teadvustavad, ebateadlikumad mitte. Näide selle ühisväljast tuleneva mõjutuse suhtes: korteri planeering. Ühel hetkel (millalgi 90nendatel???) hakkasid eestis inimesed järsku arvama, et korterites on vaja vaheseinad maha võtta. Põhjuseid leiti palju, miks see hea on. Aga kas nad juba väikse lapsena igatsesid, et oi küll oleks hea, kui WC ja vannituba oleks üks ruum, vot selles ma kahtlen. Niiet see mõte tuli kuskilt "väljast".

Ja nüüd on see küss, kas inimkonna kui terviku mastaabis on see "väljas" oma otsaga kuskil teises maavälises tsivilisatsioonis või ikkagi inimkonna enda iseseisvat elu elama hakanud sisemine kuradike.

Mina vastust ei tea, aga olen igasuguste seisukohtade suhtes avatud ja kriitiline ühel ajal. Võibolla on see lahenduste "katuse liigutamise" variant minu puhul selline.
Vasta
(31-01-2019, 20:21 )Minaelan Kirjutas:
(31-01-2019, 19:48 )Nofretete Kirjutas: Mina loen tekstist välja, et jutt on hallidest. Samuti Galaktika Nõukogust. Kuna ta kõike ei osanud küsida, siis kuidas ja mida küsida, saab ta teada raadiosaatest Kristiina Raielt.

https://r2.err.ee/662574/hallo-kosmos-kristiina-raie

Tunnistan ausalt, et ei mäletagi, millega ... keegi naut siin välja tuli, sest ei loe viimasel ajal kõiki postitusi. Loen vaid teatud isikute omi, keda hindan.

Kas Naut on uus ebajumal? Siiras ja aus küsimus.

Pigem jäjekordne para-foorumi trikster. Sellele vihjab nii tema avatar kui sõnadega tembutamise oskus. Oma juttu palus eespool võtta ulmena.
https://et.wikipedia.org/wiki/Trikster





Vasta
UFO-nähtus kui selline on olemas. Mõnede jaoks seletub 100% maiste-lähitaevaste füüsikaliste seletustega, teise äärmuse jaoks on need maavälised, ja tulnukad jalutavad muundunud kujul meie keskel ringi. Võib nii ja võib naa, kuid kõige tõenäolisemalt on tõesem variant kuskil vahepeal.

Et UFO nähtus paikneb kuskil füüsilise reaalsuse ja kahekõrvavahelise reaalsuse vahepeal, seda ütles ka füüsikust Hallucigenia viimasel PW kokukal isikliku vestluse käigus. Et UFO nähtus on sures osas kultuuriline nähtus, seda näitab UFOnähtuste läbitöötamine ajaloolises plaanis, vt teema http://www.para-web.org/showthread.php?t...light=1897 ja terve Jaques Vallee "Võõrkontakti juhtumiraamat". Seda käsitleb kultuurilise fenomenina ka Carl Gustav Jung, kuid tema raamatut ei ole ma ise lugenud. Esimene netileid sel teemal: http://www.cgjungpage.org/learn/articles...and-aliens

Ja kultuur on juba asi, mis mõjutab meid rohkem või vähem igaüht. Seega mingi seos nagu oleks ka lausa maavälisusega. Inimkonna-poolset "otsa" vaadates aga otseselt mõjutab inimkäitumist meie perekond, sõpruskond, tööandja, riiklik poliitika, maailmapoliitika. Keda rohkem, keda vähem, kes allub rohkem massimeelele, kes vähem, aga mõju on olemas, eks? Seesama WC ja vannitoa näide. Sama mudel kehtib ka nt "peded on niiiii lahedad!" mõttesüsti puhul. Sellised trendid on aga küll riiklike tippude kujundada; mida nad paiskavad massimeediasse ja mida mitte. Seega oleks nagu seos olemas sealtpoolt ka.

Juudid on sattunud sinna mängu minu meelest aga juhuslikult. See oleks võinud vabalt olla ka mõni teine Viljaka Poolkuu rahvas. Sest seal piirkonnas umbes 10 000 aastat tagasi midagi toimus. Kas see on seletatav puhtalt maiselt (lugege raamatut "Püssid, pisikud ja teras" (hetkel ma ei jõua lühikokkuvõtet teha) või olid asja segatud mingid maavälised (nii palju folkloor kõneleb selles üle kogu maakera) - jällegi mina vastust ei tea.
Vasta
UFO nähtused on muidugi olemas. Ka Saturn on olemas, millest Naut eespool teavitas. Miks seda aga juhtmete teemas käsitleda? Selleks on ju UFO-teemad ja Saturni teemad.
Olen kunagi kirjutanud, et Saturni rõngad on helivõnked. Ja seadmed, mis tiirlevad ümber Saturni, on tehtud ilmselt kristallidest. Meie võtame nende rõngaste signaale vastu just tänu meie geneetilisele koodile, mida on manipuleeritud selliselt, et me neid signaale vastu võtaks. Ja Kuu, mis ümber Maa tiirleb, on selle signaali võimendi.
Küsimus on selles, et kas selleks, et midagi teada saada või uskuma hakata, peab ilmtingimata vaimolendi või infoväljaga suhtlema? Ja lisama juurde, et mulle anti universumist see teave? Näiteks, et galaktika nõukogu andis teada?
Vasta
Galaktika Nõukogu antud kontekstis on küll vägagi inimlik folkloorne lähenemine wink
Ja seos UFOdega on minu jaoks selle ahela kõige nõrgem lüli. Selles mõttes, et ma kahtlen, kas inimkonna peal ikkagi mingit õelat ja tahtlikku lüpsi harrastatakse. Looduses on küll nii, et minu sõnnik on sinule toiduks (meie hingame taimede väljaheidet wink ), ja tõenäoliselt emotsioonud, mida me toodame rohkem kui me ise ära tarbime, on toiduks ka mingitele mittefüüsilistele "elu"vormidele. Kuid kas need "elu"vormid on ikka needsamad, kes-mis meile UFOsid tekitavad, see on minu jaoks küsimärgi all.

Ja juutidest niipalju, et juudi (viimane)marurahvusluse puhang sattus praeguste poliitiliste ja majanduslike struktuuride kujunemise lätte juurde ja see mängis teatud juudi suguvõsadele head kaardid kätte. Rohkem või vähem marurahvuslikku faasi on kõik rahvad põdenud. Rahvuslusega on ka nii, et liiga vähe on halb ja liiga palju on halb. Mingit füüsilist eripära juutidel ei ole. Emaliini tähtsustamine on jäänuk kunagisest matriarhaadist, mida hilisem patriarhaatlik elukorraldus otsesõnu ei lubanud tunnistada. Mitokondriliselt DNAlt on kogu praegune inimkond ühtne; teiste kunagiste esiemade liinid on välja surnud. Ja head kaardid olid juutidel käes juba hilisest Rooma ajast, kui kristlastel oli pähh rahaga tegeleda.

Niiet minu jaoks on "patuoinas" eelkõige "suur raha", vahet pole, kas see on juudi käes või mõnest muust rahvusest tegelase käes. See väike % inimkonnast, kelle käes on suur (kui suur???) protsent rahast-kullast-muudest ressurssidest. Ja see kontingent manipuleerib massidega. Emotsioonid on hoob, millega manipuleeritakse. Sul ei olegi uut aifooni vä? ja sama asi kaudsemalt: panga koodikaartide kaotamine. Mobiil-ID pähemäärimine.

"juhe kuklas" on vast piltlik väljend, kuigi mul on nagu üritatud midagi kuklasse sisestada, aga see võis olla algav peavalu, mida poolunes tajusin. Tglt vahet pole, kustkaudu füüsilises kehas mõjutamine toimub, tähtis on ära tunda omaenda tõelist tahet ja ühiskonnast (väljastpoolt) tekitatud tahet.



Vasta
Millal see galaktika nõukogu valiti? Ja millal järgmised valimised tulevad?
Vasta
(01-02-2019, 14:57 )Aadu66 Kirjutas: Millal see galaktika nõukogu valiti? Ja millal järgmised valimised tulevad?
Sellele küsimusele oskavad ainult kanaldajad vastata. Mäletan, et kunagi Ringvaates Lille Lindmäe rääkis, et ka teda on kaasatud Galaktika nõukogusse.
Vasta
Galaktikas on 200-400 miljardit tähte. Veel rohkem planeete ja ilmselt paljud on asustatud. Elanikke on galaktikas ilmselt loendamatu arv. Siis on seal kuskil üks galaktika nõukogu ja tundub, et neil pole seal muud midagi teha kui suhelda ühe tähtsusetu perifreerias asuva planeet nimega Maa sensitiividega. Vähemalt mulle tundub nii sest neid kanaldajaid on ikka väga palju.
Vasta
(01-02-2019, 11:08 )Mannu Kirjutas: _Pmst ma olen kuulanud ja lugenud üsna palju seda "klassikalist" inimkond--nn eliit (põllekad, juudid, midaiganes)--emotsioonitud maavälised. Mina isiklikult võtan seda ilma hirmuta ja teadmisega, et lootust on.
Sama siin. Ma ei ole näiteks Icke fänn ka eelkõige seetõttu, et nata palju hüsteeriat ja hirmu propagandat niipea, kui teema läheb reppide peale. Mulle ei lähe see lihtsalt peale.

Tsitaat:Idee iseenesest, et inimkond peaks nö "meelt parandama" on ju iseenesest õige.
Aga justnimelt. Ma leian end tihtilugu lappamas neid variante, mille suhtes mul ei jää vaid stamaitset suhu, et "krt, siin pole midagi parata". Saab ikka parata küll. Kui mitte vaid oodata näpp suus. Tavaolmest suuremate mustriteni.
Paljudel maailma lahedamatel visionääridel on need väga konkreetsed perspektiivivõimalused kusjuures ka selgelt kaardistatud (kusjuures juba ammu. nii ühiskonna struktuuride, raha, energia, hariduse ja inimväärse elu suhtes üldse) ja tundub, et mingid mõjud ka kollektiivsel tasandil hakkavad justkui väikestviisi nihkumisi ka tekitama. See, et "miski on mäda" on siiski paljude nn. tavateadvuses kohale jõudmas. Edasi on küss: mida saab igaüks antud seisus ja sisuliselt koheselt nii endas ja enda ümber teha. Ootamata messiast, tulnukaid, ingleid (või noh, osad ka maailmalõppu).
Kuigi kõik teooriad, religioonid ja muud "klubid" korrutavad kui ühest suust, et ega nad enne tulegi, kui inimene "valmis". on.
Siit ka uus küss: mis tähendab "valmis"?

Tsitaat:Võibolla skeptikud arvavad, et "tulnukate mudel" tekitab hirmu ja vihkamist. Hullumeelseks nimetamine tekitab sedasama negatiivsust aga juurde. _ Seletage ära, miks inimkond suures plaanis käitub nagu ahv, kellele on kalašnikov kätte antud, aga üksikuna võttes iga inimene on ju täitsa mõistlik, kena ja arusaaja (üksikud pervod välja arvatud).
Väidetavalt järgmine suur "saba liputab koera" mängu panus ongi sellele, et mingite oma mahhinatsioonide katteks tuuakse sisse "jõlehirmus" tulnukate invasiooni propa. Terrorismikoll on jooksmas mingites regioonides õhust tühjaks ja ei näi toimivat ka pingutustele vaatamata.
Kuigi loogiliselt võttes, et me hakkaks nüüd tulnukatega sõdima (millele ka lobitagune filmitööstus vunki lisab) tundub absurdne. Sama oleks vibudega minna ballistiliste rakettide vastu.
Ja no andke taas andeks minu nn. luulud, kuid ma tõsiselt mõtlen, et siin tuleks teha suhtumise nihe. Et kas nad üldse nii väga hirmsad on. Hallid või reptiloidid või keskurat. Kui oleks, oleks meiega ometi ammu tutuu. Järelikult on miski muu mängus.
Ja kas taktika "surrrge kõik, va värrdjad!" ehk seesama gorillainstinkt ikka annab tulemust.

Tsitaat:Ja nüüd on see küss, kas inimkonna kui terviku mastaabis on see "väljas" oma otsaga kuskil teises maavälises tsivilisatsioonis või ikkagi inimkonna enda iseseisvat elu elama hakanud sisemine kuradike.
Mulle isegi see ei tekita nii suurt peavalu. Kas kollid on meie ümber või meie sees, on mõlemil juhul ühendav sõna "meie". Ehk see "miski" on saanud meie osaks. Olgu uulud või reaalsus. Kui aga see on meie reaalsuse osa (misiganes tasandil), siis on see ka meie võimuses. Rohkem siis või vähem. Võimuses esiteks saada teada, millega tegu. Teiseks seda mõjutada (soovitavalt siis enda kasuks või vähemalt kompromissini).
Kui ma selles kontekstis sellesse kontseptsiooni isiklikult ei usuks, vot siis tuleks küll toki otsas kaltsukubu tundmus, kes teeb ainult "mää" või "muu". Siis ikka oleks nn. juhtmeefekt täiuslik.
Ja isiklikult mulle see näiteks ei sobi.
Seega ma uurin. Sest ma tahan teada. Seda krdi tõde.
Ja minu jaoks on siin kõik vahendid head, nii kaua, kui nad puudutavad mind ennast.
(01-02-2019, 12:19 )Nofretete Kirjutas: UFO nähtused on muidugi olemas. Ka Saturn on olemas, millest Naut eespool teavitas. Miks seda aga juhtmete teemas käsitleda? Selleks on ju UFO-teemad ja Saturni teemad.
Esiteks (kui see nüüd tõesti küsimus oli?), siis jah, elu pole exeli tabel. Elu üldse, mingi sündmus ja ka arutelu voolab tihtilugu spontaanselt. Selles ka asja võlu.
Kuigi osadele, jah, on see valu. Neil jooksebki sellistel juhtudel "juhe kokku".
Kuid ma arvan, et mitte sinul, Nofretete, ega ju?
Kui sa aga ütled, et minule kuulub autorlus Saturni olemasolust, siis esiteks pole su väide tõene, teiseks sa lihtsalt püüad mind maha teha. Ka kõikide muude minu isiku suunas toodud nimetuste, diagnooside ja muude vahenditega. Kas pole?
Küsimus ongi, et miks sa seda teed? Ehk siis mis triksterid kellel peidus on. Ja mis hetkel neist saavad kuradid (kui su enda mõisteid kasutada).

Tsitaat:Küsimus on selles, et kas selleks, et midagi teada saada või uskuma hakata, peab ilmtingimata vaimolendi või infoväljaga suhtlema? Ja lisama juurde, et mulle anti universumist see teave? Näiteks, et galaktika nõukogu andis teada?
Ei, võib lihtsalt läbisegi lugeda kõike ja palju, kopipasteerida, tsiteerida ja lausjorus informeerida. Kõiki kõigest. Ja soovitavalt korrektses sõnastuses.
Võib. Mina isiklikult enam nii ei viitsi. Info üleküllus on nii totaalne, pettused aina osavamad, vana info kohati uues hetkes totaalselt ümber pööratud jne.
Minu poolest võib igaüks suhelda kelle või millega iganes. Kasvõi vanaema kummutiga, kui see talle sobib.
Mis mulle aga ei sobi, on see, kui keegi ametnikuhing(?) tuleb korraldama ja käsklusi jagama, et kuidas peab ja mis on õige. Õige siis TEMA meelest ja minu jaoks. Või kuidas TAL oleks meeldivam mingit teistepoolset "serveeringut" tarbida.
Oled sa selline ametnikuhing, Nofretete?
Ma loodan, et mitte.

Muide, mingi galaktikanõukoguga pole ma suhelnud. Ma ju ütlesin, neil on meieni sama palju asja, kui Universumil teie koera kirbuni (laias laastus).
Ma ei saanud isegi mingeid tunduvalt madalamal tasemel "kokkuleppeid" kätte. Vähe sellest, antud juhul ma suhtlen vabshee lihtsalt mingi fkng juhtmega (sic!).
Et siin näiteks lihtsalt "muljet avaldada" ja edevat furoori tekitada, oleks võinud muidugi tunduvalt nutikama ja "ägedama" tegelase võtta, eks. Või siis välja mõelda. Ehk siis totaalne puusse panek, antud juhul, mis? : )
Igasugused Mentorid, üliteadvused, peainglid ja muud blingbling- tegelased oleks tükk maad šeffimad ehk. (Kuigi ehk jõuab ka neist.)
Aga on nagu on.
Kui praktiseerida näiteks mittevaletamist (sest kuidas muidu saan ma teada Tõde, kui ma ise seda ei viljele?), siis on see automaatselt see, et tuleb praktiseerida ka hirmutust. Kuhu iganes see ka ei viiks või kui palju see teistele meeldib/ei meeldi.
Jah, ilma suurema trikitamiseta.
Asi on siiski minus. Mitte teistes. Alati.
Ja nii on see kõigi puhul.



Vasta
(01-02-2019, 18:06 )Naut Kirjutas: Ja nüüd on see küss, kas inimkonna kui terviku mastaabis on see "väljas" oma otsaga kuskil teises maavälises tsivilisatsioonis või ikkagi inimkonna enda iseseisvat elu elama hakanud sisemine kuradike.

Muide, mingi galaktikanõukoguga pole ma suhelnud. Ma ju ütlesin, neil on meieni sama palju asja, kui Universumil teie koera kirbuni (laias laastus).
Ma ei saanud isegi mingeid tunduvalt madalamal tasemel "kokkuleppeid" kätte. Vähe sellest, antud juhul ma suhtlen vabshee lihtsalt mingi fkng juhtmega (sic!).

Igasugused Mentorid, üliteadvused, peainglid ja muud blingbling- tegelased oleks tükk maad šeffimad, mis (kuigi ehk jõuab ka neist).
Aga on nagu on. Kui praktiseerida näiteks mittevaletamist (sest kuidas muidu saan ma teada Tõde, kui ma ise seda ei viljele?), siis on see automaatselt see, et tuleb praktiseerida ka hirmutust. Kuhu iganes see ka ei viiks või kui palju see teistele meeldib/ei meeldi.
Jah, ilma suurema trikitamiseta.
Siin jutt ilma hirmutuseta. Annab vastuseid ka paljudele sinu poolt varasemalt püstitatud küsimustele. Räägib isik, kes minu arvates on ilma juhtmeteta. Kuivõrd muidugi juhtmeteta isikuid tänapäeval üldse on...Isik on kas kontaktler või siis lihtsalt inimene, kellel on infot.
Mees töötab lennunduse sfääris ja tal on magistrikraad majandusteaduses.
Ta ütleb, et meie tsivilisatsioon on üle ujutatud infoga, kuid ainult pisitilluke osa sellest on levitatud märkamiseks...
Nagu miljardeid teisi meie galaktikates, nii ka meie oleme teadvusega olevused, keda mõned nimetavad tulnukateks...
Palju on punktiiriga lõppevaid lauseid... Seega mõeldud iseseisvaks lugemiseks ja edasi mõtlemiseks...
Lõpusõnad:

Oleme kõik oma saatuse loojad…

Sõnumit Galaktiliselt Nõukogult andis armastusega edasi –

Jean Ederman Prantsusmaalt

https://krayoneesti.wordpress.com/2015/1...ober-2015/

P.S. Krayoni fänn ei ole. Lihtsalt tundus olema antud teemasse lisamiseks täiesti sobiv sõnum.


Vasta
Tänan, Nofretete.
Kuigi ma ei saa aru, mis kohas nendes minu tekstides oli hirmutamine? See, et meil nn. juhtmed taga on, ok, võib tunduda napakas. Aga nii nagu primaatidel, nii ka inimestel tekib sisemine konflikt ja seejärel väline agressioon pigem mitte siis, kui et "miks mul on/ei ole", vaid siis, kui teistel on teistmoodi. Soovitakse õiglust ja võrdsust, olememata sellest, kui illusoorselt see ka ei kõla ja reaalsusele vastab.
Antud juhul juhtmed - kõigil on (väidetavalt).
Otseselt midagi väga eluolulist nad ära ei võta. Vaid nö. ülejääke. Ehk siis negatiivset.
Vastu annavad ohtralt nänni, ilma milleta me siin näiteks ei suhtleks (ja ka nende vastu vandenõud ei saaks haududa. Ha!). See siis kõik läbi arvutite, neti ja muud "vidinad" ja mugavusmänguasjad (autod, lennukid) lisaks.
See, et nad midagi muudavad meie geneetikas - jah, see muidugi sakib.
Samas geneetikat on meil muudetud korduvalt (kui kõiki neid üleuputuseeelseid või veel varasemaid infolekkeid dekodeerida).
Lisaks tegeleme me ise geenmutatsioonidega. Puudutab asi meie toidulauda või siis edevust.
Seega midagi väga "kriminaalset" pole ehk selleski? (ok, siin võib muidugi arendustes mitte kuigi lillelise tulemini jõuda, aga ok).
Pealegi, mis on nende (väidetav) eesmärk? Loobumine iniröövidest, mitte kahjustada ja kindlasti ka mitte suretada inimest välja vaid saada kõrge intellektiga hübriid. Kui nad meid täiesti ümber putitaks tähendaks, et nad ei pruugi saada enam seda autentset "inimfaktorit" oma tulevastele katseklaasibeebidele? Lihtsalt loogiliset arutledes.
Pealegi on neil seal mingid oma järelvaatajad ja suuredbossid kuklas (kelle suhtes nad ise alamseisus on), kes inimest siiski nagu totaalselt ärasolkida või pooletoobiseks retsida ka ei lase. Nende "heade" huvides on lisaks see, et keegi meil mingeid tehnoloogilisi "hüppeid" korraldab, et me ikka areneks, ehitaks sooja kempsuga pilvelõhkujaid, sõidaks Lamborginides ja suhtleks moblaga. Mitte kurvalt koopas ei lõdiseks või keskaegses mudas ei pläterdaks.
Pole nagu väga põhjust ei karta ega kurvastada.
Ainus ärrituskoht on ja jääb meie enda see nn. valitsus. Kes meie naha turule on müünud.
Aa tont toda teab, ehk pandi püssitoru oimule ja öeldi, et kas sedaviisi või ei kuidagi.
Või kas ikka on müünud? Või mida?
Misiganes. Hirmu mul ikkagi pole.

Antud lingi suhtes: tänks. No näed, onu räägib seal ilusat optimistlikku juttu.
Ma püüan hiljem rohkem süveneda.
Väike esialgne info erinevus on minul vaid selles, et pole sellist ühest mõistet nagu UFO ja tulnukas.
Meie ümber on suht paljude erinevate maaväliste laevad ja muud trandullad või luuresõidukeid. Küll kolmnurki, sigarikujulisi, taldrikuid ja kopsikuid. Kõik erinevate "peremeesloomade" omad (mida nad siin kõik tiirutavad nagu kärbsed, ma ei tea).
Hallide enda need pilootsüstikud koos tehisoperaatoritega, mis justkui meie emotside produkte konserveerivad ja edasi saadavad, juba neid on üle saja. Väidetavalt.
Osad "ufod" on lisaks juba ka meie enda militaarüllitised. Taas väidetavalt.
Lisaks kõik nn. tulnukad pole ka ühe vitsaga löödud.
Minu info järgi on nende eri liikide sees samuti erisused. Nagu ka inimestel. Mõni on selline mõnus jope ja mõni paras mölakas. Olgu siis pealegi Plejaadidelt ja sätendav kombekas litritega seljas vms.
Ka nemad on seal isiksused mitte vaid kloonitud biomass, kes kõik pesevad hambaid parema käega ja kannavad seitlit vasakul. (See oli siis näitlikustamiseks mitte tõese infona. : )
Hallide suhtes pole kindel.
Tunduvad kuidagi monogeensemad justkui. No pole ju emotsioone, eksole, mille tõttu eristuda.
Vasta
Õnneks või õnnetuseks ei mäleta enam neid tulnukateemasid kõiki.
Kui aga keegi huvi tunneb, siis ühes Orioni teemas on VS toonud ära intervjuu Lasertaga. Algab selle tõlge postitusest 61.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...laserta%22
Vasta
Miks sa arvad, et nad võtavad meilt ära ülejääki? Energia on ju energia. Võib olla ühe ja teise võnkega. Äkki ikkagi inimene ei teagi mis võimalused tal on, kui tal energiat jagub. Ja ma ei mõtle maiste asjade jaoks Smile?!
Vasta
(01-02-2019, 19:30 )Nofretete Kirjutas: _Sõnumit Galaktiliselt Nõukogult andis armastusega edasi –
Jean Ederman Prantsusmaalt
https://krayoneesti.wordpress.com/2015/1...ober-2015/

Hea Nofretete, kas sa said aru, milles seal sinu antud lingil niiöelda point oli?


(02-02-2019, 12:10 )pila Kirjutas: Miks sa arvad, et nad võtavad meilt ära ülejääki? Energia on ju energia. Võib olla ühe ja teise võnkega. Äkki ikkagi inimene ei teagi mis võimalused tal on, kui tal energiat jagub. Ja ma ei mõtle maiste asjade jaoks Smile?!
See on muide päris tore küsimus. Ka siin püüan väikestviisi pihta saada.
Isegi korra varem jäin selle "juhtmeselliga" (või kellega iganes) samal teemal arutlema.
Esiteks hirm on meil siiski baasinstinkt. Poleks hirmu, oleksime ammu grislide või muude omnivooride kõhus. Kohe huvitav, kuidas oleks võimalik hirmuta nö. primitiivtasandil ellu jääda? Hirmu (või ka erutuse või pinge või stressi) seisundis paiskub kehasse adrenaliin, mille abil võime tõesti omandada sellised supervõimed, milleni nn. normaalolekus kaugeltki ei küündi.
Kaasaegses (tsiviliseeritud) maailmas?
Kui jätta suured foobiad (terror, maailmalõpp jne) välja, siis siin laseme igapäevaselt tõepoolest kõrvad ludusse tihtilugu vaid seetõttu, et ei rünnata mitte otseselt meie elu vaid pigem kinnistunud mugavustsooni harjumusi ja hüvesid. Ärevushäired, paanikahood, depressioon (ja muud moodsa maailma kõrvalproduktid) - destruktiivseid ilminguid pole samas grislidega võrreldes justkui mitte vähem.
Selles mõttes siiski justkui pigem segav kui kaasaaitav nähtus. Mh?

Siis veel viha. Mis tegelikult on justkui tulenev hirmust.
Hirm tundmatu või (meist) erineva ees tekitab tihtilugu just viha.
Samas viha on aidanud meid näiteks kaitsta kodu ja ka ellu jääda. Viha on andnud ajendi ka hüljata hirm, kui miski oluline on kaalul ja vaja on tegutseda.
Mahatma Gandhi vägivallatu vastuhakuga me näiteks ju poleks puht arvuliselt kuidagi siinses ajaloos kõigi võõrvägede vastu välja vedanud.
Ühesõnaga mõtlen siin..

Kuigi 1 vastus samas oli selline, et viha on mõttetu seetõttu, et tema toimemehhanism on väga selge ja ühene.
Viha tekitab alati konflikti. Konflikti eelkõige selles, kes seda tunneb, kuid mingite lainete kandumisel ka (alateadlikult) selles, kelle vastu see on suunatud.
Ma näiteks olin omameelest originaalne ja tõin hoopis proosaliselt olemelise näite ja pärisin, aga kui näiteks südametäiega roose rohides maltsa välja kitkuda, et kas siis on nagu ka jama ja nii.
Olevat jah.
Esiteks laastan ennast ja teiseks saadan viha impulsi maltsale.
Malts oli seni nagu lihtsalt malts aga minu viha ajendil saab temast minu vaenlane.
Vihaga välja tõmmates kasvab ta seega uuesti ja kiiremini tagasi. Või korraldab muudmoodi mingi jama. Näiteks "orgunnib" lehetäid roosidele või viiruse või muu käki.
Vot selline teooria.
Kuigi rohida mulle meeldib. Ja ilma vihata. : )
Vasta
(02-02-2019, 12:10 )pila Kirjutas: Miks sa arvad, et nad võtavad meilt ära ülejääki? Energia on ju energia. Võib olla ühe ja teise võnkega. Äkki ikkagi inimene ei teagi mis võimalused tal on, kui tal energiat jagub. Ja ma ei mõtle maiste asjade jaoks Smile?!

Mitte mingit ülejääki ei võeta vaid ikka arenguks vajalik energia, jäetakse ainult põhiliseks elutegevuseks vajalik: tööle -koju/kooli jms. ja kiirelt saabub vananemine. Võetav energia, (näide auto mõistes) mille tulemusel ei hakka autol tööle elektroonika, konditsioneer jms vidinad, ühesõnaga võetav välistab inimesel teatavate vidinate töötamise ja inimene ei saa kungi teada, mis lisavõimalused/võimed tal on/olid. Taastades mõneks ajaks peaagu täis energiataseme hakkab juhtuma n.ö. imesid (isiklik kogemus), kuid üldiselt nüüd hakkab kiirem energiaimamine lisaks visatakse probleeme ja sa ei jõua võidu...
Ennetavalt ütlen neile n.ö. äratõusnutele, kelle väidetav elu olla parasiidivaba. Te ei ela sugugi ilma haigusteta, mõned teist on väga ülekaalulised ja vananete, samuti eluiga ei ole teil sugugi pikem, ühesõnaga tegelete enesepettusega või siis enesetähtsuse tõstmisega - vajalik äriks.

Vasta
Neid on veel, kes tajuvad, et midagi on valesti st äkki hakatakse "sisse sõitma". A kesse usub kui rääkida ?

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 13
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat