•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 44
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viljaringid
#51
hmmm, võibolla tõesti on see mingi värav teise dimensiooni. Äkki tulevad sealt ilma mateerja ja füüsilise kujuta "kehad" meie dimensiooni. Äkki on tegu nende nn ruumiinimestega.
Vasta
#52
to wolfgirl:
sina arvad muidugi, et ainuke võimalus reisimiseks on nii nagu kuskil filmis näidatud suurte kosmoselaevadega hübernatsioonis olles sada aastat. Sina ei kujuta ette dimensioone, sina elad niiöelda seebimulli sees ja tahad/usud, et kõik on nii nagu sinu elukohas. Ausaltöeldes ajab selline suhtumine lausa vihale. Kuskil keskajal ei kujtatud ka televisiooni ja elektrit ette, arvati, et kõik on nii nagu nende maailmas parasjagu oli, st mida nemad näinud olid.
sorry, et kaks posti järjest aga ma lihtsalt pidin selle postitama.
Vasta
#53
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
To kal: Kas sa ei saa aru, et ma tegin nalja.
Kust sa seda võtad,et ma mõtlen ainult meie planeedile. Ma mõtlen koguaeg sellele, et kui suur meie universum on ja, et kui palju siis ikka elu leidub maailmaruumis. Ma usun täiesti, et tulnukad on olemas ja, et nad käivad meie planeedil. Dimensioonide juttu ma jah ei usu, arvan, et on lihtsalt üks universum kus ühes mikroskoopilises osas meie elame. Seda mina ei tea kuidas see tekkis ja kuidas eksisteerib ja, et mis on väljaspool meie universumit või on seal lihtsalt tühjus. Midagi peab ju olema. See on veits imelik, et tuleb lihtsalt selline koht kus pole midagi- aega, ruumi jne.
Kes ütles, et ma usun ainult seda, et mingid ufo-d käivad siin lendavataldrikuga vahtimas.
Mida need nn ruumiinimesed siit otsivad siis?

[Teadet on muutnud 23-10-2004 postitaja Wolfgirl]
Vasta
#54
Sinna ei ole midagi parata, kui me suudame uusi asju näha ainult seinini kogetu baasil.
Ma ei usu, et te ette kujutate dimensioone ja anorgaanilisi eluvorme ja mine tea, mis asju.
Nagu auto oli ka mingi imelik tõld, obeseid ei olnudki vaja enam, väga imelik.
Sedasi me tahamegi asju ette kujutada endale jube loogilistena. Universiumi otsas ei peagi midagi olema. Äkki seal ei ole aega, ruumi ega midagi. Võib-olla on kunagi meie lastelastelaste jaoks paljud sellised asjad elementaarsed. Loevad meist ja naeravad, et head lollid arvavad, et universum on lõpmatu, vms.

[Teadet on muutnud 11-4-2004 postitaja Thorondor]
Vasta
#55
jaa....kaldun arvama,et tegu on mingite kiirtega, mis satuvad viljapõldudele. saadedakse kusagilt väljas pool meie maad...huvitav on see küll tegelikult...
Vasta
#56
ja tahtsin veel küsida,kas kellegil on õnnestunud leida mõni video selle tekke kohta?ei usu,kuid küsida ju ikka võibSmile
Vasta
#57
Ma mõtlen, et väga lihtne oleks teha neid viljaringe Maa orbiidilt, kiiritades sealt mingi kahuriga. Ainult, et viljaringid on suti vanemad kui meie sateliidid.
Vasta
#58
Tsitaat:Esialgne postitaja Thorondor
Ma mõtlen, et väga lihtne oleks teha neid viljaringe Maa orbiidilt, kiiritades sealt mingi kahuriga. Ainult, et viljaringid on suti vanemad kui meie sateliidid.
Kust sa tead??? Äkki olid juba inimesed aastal 1826 kosmoses ära käinud oma tehnikaga... Lihtsalt asi mingil imelikul põhjusel salajas hoitud...
Ja miks mitte ei või viljaringid tulnukate tehnikaga meie orbiidilt tehtud olla?

Ja wolfgirl, palun vabandust siis. Ma ei tahtnud kedagi riivata, eriti kui nalja tehakse lihtsalt.
Vasta
#59
Äkki tuleb püksi oopis.
Muidu olid mingid keskaegsed gravüürid vms, kus on viljaringe kujutatud.
Äkki tegid alguses käsitsi ja siis USA kodusõja ajal hakkasid sateliidiga tegema.
Vasta
#60
Muuseas iidsetel Sumeri savitahvlitel oli detailne tähtedevahelise masina ehitus- ja juhtimisõpetus.
Ehk siis kõva ports eKr sündi. Miks maailm seda ei tea, miks pole ehitanud veel tähtedevahelist kosmoselaeva?

Aga kui midagi märkimisväärset leitakse, jäetakse kõik YLI salajaseks. Sest on ikka vaja saada sõjaline eelis ja muu haige pask.
Vasta
#61
Ma arvan kui see nii olex olnud siis olex inimesed juba ammu teisi galaktikaid tundma õppinud.
Kuid võibolla on üritatud seda ehitada aga midagi pole välja tulnud seetõttu asi maha vaikitud.
Vasta
#62
Kas sa ei olnud mõttega üldse asja juures?

Meil ei lasta näha kõike mis TEGELIKULT toimub.
Ajalugu on nii mitmes tuhandes kohas täiesti valesti tõlgitud ning 10 000 aastat eKr oli meie planeedil kõrgelt arenenud (k.a tehnoloogiliselt) kultuur.

Põhjus, miks me pole ühtegi tõendit leidnud... leitud on neid küll ja küll, neist vaadatakse lihtsalt mööda (püramiidid, nazca, Cydonia, stonehenge, baalbeck). Meid tahetakse panna uskuma, et stonehenge kivid tõesti toodi 240 miili kauguselt mägedest, üle soode ja mülgaste ainult lohistades ja rullikutel vedades.

Mis saaks meie "arenenud" tehnoloogilisest ühiskonnast kui tuleks mingi globaalne katastroof? Me langeksime jälle kiviaega. Igaüks oleks iseenda eest väljas. Ajapikku ununeksid tänapäevased tehnoloogilised teadmised, või elaksid edasi müütides ja pärimusjuttudes.

Peruus, Marca Huasi platool Limast kirde pool leidsid teadlased rohkem kui 10 000 aasta vanuseid kivist tahutud inimeste ja loomade kujukesi, enamikku neist loomadest peruus ei kohtagi. Ekspeditsioon leidis jääkaru, jõehobu, Aafrika lõvi, pingviini ning stegosauruste hulka kuuluva dinosauruse skulptuuri. Ent dinosaurused identifitseeriti alles 1901. aastal

1885 leiti Austriast söekamaka seest peenelt töödeldud ja täpse vormiga metallkuup. Söekihi vanuse järgi otsustades pidi kuup olema valmistatud 300 000 aastat tagasi.

1844 aastal leiti Rutherford Millsist Inglismaal kaheksa jala sügavuselt kaljust tükike kuldtraati ning selle kalju vanuseks määrati hinnanguliselt 60mln aastat!

Iidsetest Egiptuse hauakambritest on päevavalgele toodud elektripatareisid.

On avastatud eelajalooliste loomade luid, milles on kuulid.

Ametlik ajalugu on jama.
Vasta
#63
On ju veel palju asju, mis on ca. 500 miljonit aastat vanad. Naelad, ja inimese jalajäljed, savinõud jne.
Vasta
#64
Nende miljonite aastate vanuste asjade kohta on võimalik vist ainult ajamasin või midagi.
Vasta
#65
Ega ma ei imestak, kui meile meelega räägitakese, et inimkond on nii ja nii vana.

Enne on olnud need Atlantise tsivilisatsioonid jne. Nemad pidi ka kuskilt ju arenema hakkama. Äkki on nood leitud esemed nende tööriistad.
Vasta
#66
Nuh, vanasti oskasid egiptlased ajuoperatsiooni teha aga keskajal ei teadnud mitte keegi sellest midagi.
Vb on elu arenenud vahepeal kõvasti ja siis on mingi õnnetus juhtunud ja enamus elusolendeid ära surnud. Inimesed unustasid endise kultuuri ja läksid metsa elama tagasi.
Arvatakse, et elu on peaaegu välja surnud umbes 20 korda (täpselt ei mäleta).

::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Kas kosmoseaparaatidega saab mingit vägevat kiirgust välja lasta, et suudab isegi vilja maha lükata ja kujund jääb matemaatiliselt täpseks.

[Teadet on muutnud 24-10-2004 postitaja Wolfgirl]
Vasta
#67
say what?
Laugh
Mingit kiirgust minuteada ei saa lasta.
Egiptlased ajuoperatsioone kah ei teinud, nad lihtsalt imesid nad mumifitseerimiseks välja, et aju mädanema ei hakkaks ja keha kauem säiliks.

Ja keskajal ajuoperatsioonidega tegeleti ka. Lihtsalt tol ajal ei teanud arstid, mida nad teevad, lihtsalt opereerisid - midagi.
Vasta
#68
See värk, et egiptlased tegid küll mingeid operatsioone. Nad lõikasid kolju ära ja panid sinna metallplaadi. Otsest ajuoperatsiooni tehti ka.
Vasta
#69
Lõikasid kogu kolju ära? Ma teadsin et nad valdasid küll hästi meditsiini - tundsid organeid läbi ja lõhki - aga ajuopist pole tõendeid leitud.

Kuulaku ma nyyd ennast Laugh leviteerisid kive ja ei teadnud mis aju on Laugh
Vasta
#70
minu teada isegi tegeldi ajuoperatsioonidega. Kasutati primitiivseid tuimestusviise nagu herbid jms. Siis "saeti" koljult tükk välja teravate vahenditega. Muidugi võis sattuda sinna natuke mustust ja paljud lihtsalt surid sellesse.

Põhiliselt tehti neid operatsioone rõhu ja verevalumite eemaldamiseks.

[Teadet on muutnud 17-4-2004 postitaja sildude]
Vasta
#71
kuule, ma lugesin seda ajalooraamatust mille oli üks ajalooteadlane valmis teinud. Arvan, et ta teab ajaloo kohta rohkem kui sina.

Selle kiirjuse kohapealt nii palju: Üks arvas siin, et keegi saadab sateliidiga mingi kiirguse maale ja siis tekivad kujundid. See tundus imelik ja ma küsisin, et kas kujundid jäävad niimoodi kiirgusega maasse või siis viljapõldudele.

[Teadet on muutnud 17-4-2004 postitaja Wolfgirl]
Vasta
#72
noo nii, minu arvamus oleks vastupidine rha omaga, et miks mitte just nii nagu filmis "The Signs", nägin kah lõpuks selle ära.....Bleh
et otseselt jah, et nad preagu veel ei ürita rünnata või midagi, nad teevad nagu nendega eeltööd nagu luuravad meid jne......

lugesin teema korra veel algusest lõpuni läbi muide ning nüüd sellest nö. Setyst...et sellisel juhul see tõestaks veelkord, et nii me ei saa mingeid signaale kätte.....kui need kujundid oleks tehtud nende poolt mingite oma signaalidega...siis arusaam signaalist võib olla meie kahe nö. kuidas nüüd öelda, rahvuse? elanikkonna? vahel hoopis teistsugune....

nüüd siis vaja varsti võtta käsile teine Tutanhamoni poolt kirjeldatud film wink

[1. muudatus] Lisasin lõppu ühe lause.

[Teadet on muutnud 28-4-2004 postitaja hiidlane]
Vasta
#73
Tsitaat:Esialgne postitaja Nawak
ja tahtsin veel küsida,kas kellegil on õnnestunud leida mõni video selle tekke kohta?ei usu,kuid küsida ju ikka võibSmile
Dok-filmis Crop Circles: Quest for the Truth on näha lõike, kuidas põllu peal, kuhu on tekkinud või on hiljem tekkinud ring, tiirutab ringi mingi põlev tuluke. See liigub ringi ja tundub, et see hõljub põllu peal, soovitan välja kaevata see video kuskilt.
Tsitaat:Esialgne postitaja loom
Muuseas iidsetel Sumeri savitahvlitel oli detailne tähtedevahelise masina ehitus- ja juhtimisõpetus.
Sellest tahaks küll üht teist veel kuulda Smile

Su teisele postitusele lisan veel juurde inimese jalajäljed dionsauruste omade sees (seal on kergem astuda), teatavasti jalajäljed jäävad kestma miljoneid aastaid, kui need ruttu "vormi valada", mis ilmselt pidi juhtuma ka Paluxy Riveris, kus need jalajäljed on. Loomulikult on see müstiline, kui inimese jalajäljed pidid dinosauruste omade sisse tekkima kohe pärast esimeste tekkimist, et säiliks jälje kuju.....

Aga äkki kõik need asjad, mis on minevikust leitud, on tekkinud sellest, et ütleme 100-200 aasta pärast ehitatakse ajamasin, millega liigutakse miljonite aastate tagusesse perioodi, kaotatakse kuldkette, kuupe ja muid vidinaid, äkki tahab meie tulevik meile öelda sellega, et nad suudavad aega kontrollida..? Äkki on siit pärit ka püramiidid, Stonehenge, Cydonia, Nazca, Teotihuacan jt
Vasta
#74
ma arvan,et UFOd on need ringid teinud..ma ei saa aru kuidas inimesed selliseid ringe teeks:S?kui teeks sis tahaks n2ha.Ega ma selles ka nyyd t2itsa kindel pole,et UFOd on need ringid teinud...........aga see on minu arvamus:d
Vasta
#75
ja miks sa arvad et ufod neid teevad? kas neil pole tõesti muud teha kui miljoneid valgusaastaid lennata selleks et maa peale kritseldada mingeid kujundeid?
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 44
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat