•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 44
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viljaringid
#26
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
Aga tekkis mõte, et prooviks ise kuskile põllule mingi märk suvel maha panna, juurde võiks mingi märgi lisada, et inimese tehtud.
kes sulle üheks hooajaks põldu laenab?Laugh
tänapäeva talumehed on ahned...:o
Vasta
#27
Kusjuures veel tekkis selline mõte. Kui oletada, et talumehed tõepoolest oleks need ise teinud, siis miks ei leidu sellist talupoega, kes ühel hetkel teataks, et kuulge, ma tean, kuidas viljaringid on tehtud.. Ja siis näitaks maailmale, ta saaks samamoodi kuulsaks nagu need talupojad, kes on ringe ise teinud.. Kas pole imelik?
Vasta
#28
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
Aga tekkis mõte, et prooviks ise kuskile põllule mingi märk suvel maha panna, juurde võiks mingi märgi lisada, et inimese tehtud.
kes sulle üheks hooajaks põldu laenab?Laugh
tänapäeva talumehed on ahned...:o
Aga kes ütles, et me laename. Kuskil öösel tsiki briki ära ja...Laugh
irw
Vasta
#29
vilja ringid. hmm, kunagi Saaremaal Leisi vallas olid ka põllul viljaringid (sellest on möödas umbes 5 a.). Seal külas elab mees kes oli läinud sinna öösel, kus juures imelik oli see et ta jäi sinna jõudes kohe magama ja hommikul ei mäletanud sellest midagi, isegi seda kuidas ta sinna saanud oli. nii siis sellest võib järeldada seda et need on mingid energia väljad. Minu arvates võib neid tekkitada ka mingi maa koore sisene protsess, põhimõte nagu püramiidil, eraldab ringi keskkohast energiat, seda peaks nagu saama katsetada ka paber koonuse or some thing that.
Vasta
#30
Maakoore sisene protsess ei tee nii vingeid geomeetrilisi kujundite kombinatsioone ometigi ju.
Vasta
#31
Kas ma olen ainuke kes arvab et abs KÕIK on maaväline?
Vasta
#32
Tsitaat:Esialgne postitaja Ligaya
Kas ma olen ainuke kes arvab et abs KÕIK on maaväline?
Smile Kas sa räägid nagu KÕIGEST või ainult viljaringidest?

Siin on mitmeidki vendi, kes peavad tervet maakera tulnukate loominguks. Nii et ilmselt vastus on: ei ole üksi Smile
Vasta
#33
uurisin ja puurisin igalt poolt ja sain teada mõned võimalikud põhjused kuidas vilja ringid tekkivad:
1. Mingi mulla seenestik (seenestik levib ringi kujuliselt, ning võib lämmatad vilja või taime[seda rääkis biuka õps])
2. kui kitsedel on paaritumis aeg siis nad jooksevad ringi rattast, ning kui see peaks juhtuma keset vilja põldu ongi seal ring[seletus on selles, kitsel on peened jalad ja ta ei tallu mujalt vilja, aga kui ta pidevalt ikka ühes kohas ringirattast jookseb peab lihtsalt sealt ta selle talluma( seda rääkis jahimees)]
Vasta
#34
no, aga kõik kujundid ei ole ju ringi kujulised....eespool ka räägitud, et need on sümmeetrilised, matemaatiliselt korrektsed mustrid....ja siis kuidas saaks seletada seda magnetvälja, juhul kui see on seal...

juhul kui on ringi kujuline mõni, siis peaksin seda 1. varianti rohkem sobivaks, kuna see kitse tallumine tundub ikka päris kahtlane....
Vasta
#35
Tsitaat:Esialgne postitaja cityrabbit
uurisin ja puurisin igalt poolt ja sain teada mõned võimalikud põhjused kuidas vilja ringid tekkivad:
1. Mingi mulla seenestik (seenestik levib ringi kujuliselt, ning võib lämmatad vilja või taime[seda rääkis biuka õps])
2. kui kitsedel on paaritumis aeg siis nad jooksevad ringi rattast, ning kui see peaks juhtuma keset vilja põldu ongi seal ring[seletus on selles, kitsel on peened jalad ja ta ei tallu mujalt vilja, aga kui ta pidevalt ikka ühes kohas ringirattast jookseb peab lihtsalt sealt ta selle talluma( seda rääkis jahimees)]
minu meelest on kujundid liiga keerulised, ent korrektsed, et need selgitused võimalikud oleksid.
Vasta
#36
Varem ma uskusin rohkem seda varianti, et mingi talumees sõidab traktoriga öösel mööda põldu ja hommikuks on kujund valmis. Nüüd veits kahtlen.
Ei tea, mis võiks vilja nii tugevalt maha suruda, et see lihtsalt niimoodi püsima jääb. Siin räägiti magnetväljast. Kahtlen, et magnetväli teeb ilusa korrektse kujundi maasse. Aga maybe teebki. Aga mis neid kõige rohkem viljapõldudel on. Tulnukatel on vist näljahäda praegu ja need märgid tähendavad: Süüa!

Muudetud: 5-5-05 kell 10:00:55 Wolfgirl
Vasta
#37
ei mingi seenestik, kitsekari ega traktor purjus juhiga suuda murda vilja nii nagu see murtud on - ükski vars ei ole katki...
Vasta
#38
Mind huvitavad, need inimesed, kes väidavad, et on ise ringid teinud. Millised nende tehtud ringid on? On vili nii murtud, et üksi kõrs pole katki? On nende tehtud ringe lähemalt uuritud ja võrraldud neid "päris" ringidega? Kui suured need on? Tavaliselt on ringid nii suured, et tervikliku pildi saamiseks peab neid eemalt õhust vaatama. Ja teadupärast tekivad ringid ööga. Kuidas valmistab inimene taolised matemaatiku täpsusega ringid ja seda veel öösel?
Vasta
#39
Mingid üliõpilased tegid katse...neil oli kindel ajalimiit... Tegid täiusliku matemaatilise täpsusega. Isegi vilvavarte kuumenemisel tekkinud paisumine (nagu see tavaliselt on) Suudeti mikrolaineahjuga teha, siis veel mingid ymmargused mikroskoopilised rauakuulikesed laotati ka.

Viljaringil oli magnetiline väli nagu ka teistel viljaringidel.

Yhesõnaga, suudeti teha tõeline viljaring.
Vasta
#40
Mina usun ka, et inimesed teevad neid. Need tulnukad peavad päris segased olema kui kukuvaid mingeid märke meie põldude peale sodima. Mõelge ise kui me läheksime kuskile teisele planeedile tulevikus ja hakkaksime seal kohe vilja maha tatsuma (kui seal üldse seda on). Ufod harrastavad kindlasti meie planeedil grafitit ja sodivad põldudele mingeid märke.

[Teadet on muutnud 24-10-2004 postitaja Wolfgirl]
Vasta
#41
Tegelikult filmis nimega "crop circles - the truth" vms oli üritatud näidata seda, mida need viljaringid meile öelda tahavad. Viljaringid meie vaadates ei tundu mingit sõnumit kandvat, kuid kui vaadata mingis teises dimensioonis, siis oli selgelt arvuti kujutisel näha, et kui üks ja sama kujund panna erinevatest nurkadest erinevat pidi keerlema jms, siis tulemuseks ongi igasugused erineva kujuga ringid.
Selle teooria kohaselt oleks tegemist justkui mingisuguste portaaliväravatega..

Ise pooldan ikkagi seda magnetvälja teooriat, seda pooldab ka looma poolt kirjeldatud katse. Ometi jäi mulle arusaamatuks.. millised üliõpilased panevad metallkuulid mikrolaineahju..?

to Wolfgirl: Arvan, et kui me arvame, et need on talupoegade tehtud, siis võime samahästi öelda, et Nazca maapinnajoonistused on tehtud ilma õhku tõusmata ja egiptuse püramiidid ehitas pisike loll neeger..
Vasta
#42
Tegelikult tehtmi mingi mikrolainemasin...
Kuule ei pandud ahju... rauapuru lasti suruõhuga läbi propaanpõleti, mis nad kuulikesteks muutis.

Aga olen näinud videolõiku kus filmiti viljaringi tekkimist...
Oli teada et seal piirkonnas tekivad viljaringid, pandi kaamera valvesse...
Täitsa määdsik, umbes 3 sekundiga vili lihtsalt langes ulmeliselt maha ning moodustas täiuslikud kujutised.
Peale seda jäi suu küll lahti.
Vasta
#43
Ära jama, mina enam põllule ei lähe.
Aga miks just viljapõldudel neid esineb. Kui vili maha langeb siis tekib mingi energia kohe ja tulnukad hüppavad energia ringi sisse ja reisivad seda mööda maale. Veits kahtlane. Äkki avavad portaali ja siis õhk liigub kokuaeg ringselt seal kohas kus portaal avati ja vili langeb maha ja tekib kujund.
Püramiidid ehitasidki egiptlased valmis ju. Nende asemel oleks mina mingi kamba kokku ajanud ja selle vaarao maha koksanud.

[Teadet on muutnud 23-10-2004 postitaja Wolfgirl]
Vasta
#44
Tsitaat:Esialgne postitaja loom
Aga olen näinud videolõiku kus filmiti viljaringi tekkimist...
Oli teada et seal piirkonnas tekivad viljaringid, pandi kaamera valvesse...
Täitsa määdsik, umbes 3 sekundiga vili lihtsalt langes ulmeliselt maha ning moodustas täiuslikud kujutised.
Peale seda jäi suu küll lahti.
Ega sa ei mäleta kus seda klippi nägid.
Soovix isegi näha :ink:
Vasta
#45
Ei saa aidata, Discovery filmiarhiivi peab sorima minema.
Vasta
#46
ehh...lähme siis Usa-sse ja küsime sealt seda dokumentaalfilmi.
Vasta
#47
Tsitaat:Esialgne postitaja Wolfgirl

Aga miks just viljapõldudel neid esineb.

Ei esinegi ainult viljas, on liiva peal ja mulla peal ka.

Veel üks huvitav fakt:
Tehti katse - 1 viljaring tehti vihaga ja hoolimatusega (edastati halba energiat)
2. Tehti viljaring armastuse ja hoolivusega (edastati head energiat)

1. Viljaringil ei olnud mingit magnetilist välja
2. Oli tugev väli

Go figure.

[Teadet on muutnud 10-4-2004 postitaja loom]
Vasta
#48
loom: kui pikk see ajalimiit oli? Ja kui suur ring oli?
Ning see videolõik peaks küll väga huvitav olema. Samas ei tahaks kirjeldatud enne uskuda kui ise näen Smile
Vasta
#49
Liival ja mullal ei paista nii hästi välja. Ma ei julge enam karjääri minna ja põllule ka. Läheks õue ja prooviks ka vihaga ringi teha, tegelt mul pole nii tugev mõttejõud, et hakkan seal liiva viskama

[Teadet on muutnud 11-4-2004 postitaja Wolfgirl]
Vasta
#50
Tsitaat:Esialgne postitaja etc
loom: kui pikk see ajalimiit oli? Ja kui suur ring oli?
Ning see videolõik peaks küll väga huvitav olema. Samas ei tahaks kirjeldatud enne uskuda kui ise näen Smile

Ajalimiit oli 24h vist (tean tean, liiga pikk Bleh)

Ei syydista ka seda et ei usu. Ise ka ei usuks kui poleks näinud.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 44
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
3 külali(st)ne

Expand chat