• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 44
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viljaringid
#1
Et kas need on maaväliste olendite nö. kätetöö. Kui jah, siis miks nad neid teevad jne.

Ise ei oska jällegi midagi arvata selle kohta, sest on igasugused imekujundid jne. kus pole ühtegi jälge, et sinna oleks mõni kombain, traktor sõitnud, et need jäljed sinna teinud, et ütleme nii, et on ilus täiesti terve viljapõld, ühtegi jälge ei vii kuskile, aga siis on järsku keskel mingi täiesti seletamatu kujund.
Vasta
#2
Usun, et kindlasti vähemalt pooled on neist tehtud nö turismi eesmärgil, inimeste poolt. Ülejäänu kohta ei oskagi midagi loogilist oletada. Äkki mingid lennukikatsetused? Äkki mõni :i2:, äkki hoopis :vaim: Selle kohta on päris hea film, olete näinud? The Signs
Vasta
#3
Discovery pealt tuli kunagi mingi saade. Seal näitas, kuidas üks vend üritas helikopteriga üle nende viljaringide lennata ja mingit välja(magnetvälja vist) mõõta ning pidi peaaegu sodiks kukkuma, kuna kopteri elektroonika ütles üles.
Aga ei tea, kas see on ikka tõsi või tahtis ta niisama asja müstilisemaks ajada...
Vasta
#4
Laugh Eriti ei usu et asi nagu filmis the Signs on (ma ei pea kartma ma elan vee lähedal)Bleh

Ise arven et need võivad olla mingid magneetilised vms. signaalid kosmosest, mis maaga kokkupõrgates sellised kujundid järgi jätavad. (irw praegu labist tuli selline idee:djSmile
Vasta
#5
Äkki on lambi kujundid mille on tekitanud tuulekeeris või väike torm.
Lihtsalt taime varre ära murdnud ja inimsilmale tunduvad sihukesed asjad kohe müstilised ja tundmatud.
Vasta
#6
Tsitaat:Esialgne postitaja z3r0 c001
Äkki on lambi kujundid mille on tekitanud tuulekeeris või väike torm.
Lihtsalt taime varre ära murdnud ja inimsilmale tunduvad sihukesed asjad kohe müstilised ja tundmatud.
Siis kerkiks kohe küsimus, et esiteks: miks on tuul joonistanud sümmeetrilised, matemaatiliselt korrektsed mustrid. Teiseks: miks tuul pole tervet põldu ära murdnud, vaid ringikujuliselt, kahe meetri laiuselt mööda põldu mustreid joonistanud.
Eks ta müstiline ole ikkagi.

Soovitan sellist lehte:
http://www.cropcircleconnector.com/anasazi/connect.html
Sealt näha, et tegemist ei ole ei tuule, ega ka maapeal rulliga ringilendava vanamehega. Need on liiga täpselt matemaatilised ning liiga ......
Vasta
#7
sellel lehel olev pilt, näitab ka tegelikult, kui müstilised need on.

Minu arusaam muidu nii palju, kui mu aju võimaldab üldse midagi arvata sellest on siis sihune: Et siis UFO, ma mõtlen maavälist lennumasinat (sest 1 liige rääkis meile vahepeal, et UFO tähendab üldse tundmatud lennuobjekti), et siis, et temal see valguskiir ta all on siis igasuguse erineva kujuga, ja ta näiteks mitte ei maandu maale, vaid hõljub, sest mingeid maandusmijälgi pole, et ta millegi peal oleks maandunud, ja seal kohas ta hõljus või nii õelda pesitses, kus sihune jälg jäi ja need on erinevad, näiteks, et iga kosmoselaev, mis nende käpa all on, on ise tähistusega ja selle pärast ka erinevad kujundid.

See oli minu ulmeline arusaam nendest, sest need sihused värgid ei vasta ju inimeste kättetööle.

--------------

Noo ma lihtsalt ei oska enam midagi öelda, jälle oli kaks üldse viga sees, aga ma loodan, et jõudsin need enne ära parandada kui keegi nägiBleh

[Teadet on muutnud 10-2-2004 postitaja hiidlane]
Vasta
#8
Selline teooria on küll ajukas, et need on miskid maasisesed jõud või maa sisene kiirgus. Bla noh.
Miskid USA onud sateliitidega ka neid ei tee, kuna viljaringid on mitu sajandit vanad juba.
Ja keeritormidest ka ärme räägi.
'true' viljaring pole ka tehtud mõne külamehe poolt, kuna on nähtud, lissalt kuidas 20 sekundiga vajub vili lihtsalt maha.
Vasta
#9
1. mõned kindlasti ei ole need inimese poolt tehtud, sest vili ei ole mitte maha tallatud vaid teatud sõlme pandud nii, et kõik ringis olev vili on omavahel ühenduses. Mingis saates rääkis kunagi
2. Teen suvalise Hüpoteesi- ma pole kuskilt kuulnud, et enne viljaringi ilmumist on selle juures UFOsi nähtud. Võibolla ei ole need ringid maapeale UFO tekitatud vaid tulnud kuskilt kaugelt signaaliga´, nagu maalased kasutavad Setit maavälise elu otsinguks. Nemad aga saadavad välja teatud sorti kiiri vms.
Kahju, et me neist midagi välja ei oska lugeda:i2:
Vasta
#10
Tsitaat:Esialgne postitaja yodalr
2. Teen suvalise Hüpoteesi- ma pole kuskilt kuulnud, et enne viljaringi ilmumist on selle juures UFOsi nähtud. Võibolla ei ole need ringid maapeale UFO tekitatud vaid tulnud kuskilt kaugelt signaaliga´, nagu maalased kasutavad Setit maavälise elu otsinguks. Nemad aga saadavad välja teatud sorti kiiri vms.
Kahju, et me neist midagi välja ei oska lugeda:i2:

täitsa huvitav arvamus paneb mõtlema et
sul võib täitsa õigus olla
Aga samas et nüüd mõelda, et UFO -d maale tulnud neid tegema seda ma eriti ei usu kus point on? Ja kui mõni on isegi UFO -de poolt tehtud siis enamus on ikka tehtud inimese poolt turismi pärast nagu siin juba eel kõnelejad on maininud
Vasta
#11
Äkki nad tulid sellepärast neid tegema, et need annavad neile näiteks energiat. Need on äkki nende jaoks nagu kaevandused.
Inimeste tehtud need ka pole, sest kunagi mingis saates näitas, et taimede kiudusid on nendes ringides muudetud ja et inimene ei suudaks nii teha.
Vasta
#12
Võibolla on tegu suhtlemisvahendiga. Kui need põllukirjutajad nägid, et inimesed vastu joonistasid, siis seda rohkem nad neid tegema hakkasid. Võibolla on need lihtsalt mingi teiste olevuste kirjakeel ehk nende tähed/hieroglüüfid vms. Lihtsalt on peast läbi jooksnud selline mõte.
Muidugi võib ka tegu olla ju mingi lihtsalt energiaga ju aga ikkagi imelik natukene see värk.
Vasta
#13
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
Võibolla on tegu suhtlemisvahendiga. Kui need põllukirjutajad nägid, et inimesed vastu joonistasid, siis seda rohkem nad neid tegema hakkasid. Võibolla on need lihtsalt mingi teiste olevuste kirjakeel ehk nende tähed/hieroglüüfid vms. Lihtsalt on peast läbi jooksnud selline mõte.
Muidugi võib ka tegu olla ju mingi lihtsalt energiaga ju aga ikkagi imelik natukene see värk.

mul oli täpselt sama mõte, sellepärast regasingi ära endLaugh pmst. võib olla küll, et viljaringide abil annavad nad meile endast märku, et nad on olemas vms. või siis kirjakeel vms. ? kui viljaringid on juba aastasadu (!) vanad, siis oleks tegelt juu maavälised olevused pidanud aru saama, et me ei mõista nende keelt, või midagi sellist. aga äkki puudub ka nende jaoks selline asi nagu "aeg". maybe elavad nad lihtsalt kaua-kaua ja nende arvates on see normaalne, et me neist veel paarisaja aasta jooksul aru ei saa

agh juhe koos, loodan et keegi sai aru midagi
Vasta
#14
njaa huvitavad ja müstilised on need küll, ise arvan kah et mingite maaväliste :i2::it: tehtud märgid, üritavad midagi meile näidata/teada anda...skeeri{gr
Vasta
#15
Paljud viljaringid tekivad järsku üleöö, ilma, et keegi midagi näeks... Kombainiga ei usu, et on tehtud... Nendes viljaringides on just omapärane see, et kõrred on ära painutatud (mitte murtud). Ja hästi maa lähedalt painutatud. See painutamine polegi nii ''kerge'' töö, eriti veel kui me räägime märkidest mille läbimõõt ulatub kümnete meetriteni. Siis, eem, paljud märgid on väga täpsete mõõtmetega ja väga spetsiifilised, selliseid jooniseid ühe ööga on väga raske välja töödelda. Ja on ka vahejuhtumeid, kus viljaringide kohal tehnika keerab ära ja palju muud...
Vasta
#16
Siiski on palju viljaringe puhas võltsing
Vasta
#17
ma arvan et enamus on fake turistide jaoks, aga mõni ka õige...
Vasta
#18
njah... annavad märku... äkki hoopis lajatavad 'kujundi' maha, et vaadata, kui kaugele me (siis inimesed) oleme arenenud, et kas saame aru neist... äkki kirjutavad nendes märkides mingeid nilbusi ja siis irvitavad, et millised lambad... Laugh
...või ok tõsisemalt - vaatavad, et need pikad ja peenikesed (siis jällegi inimesed) saavad asjadest aru (no näiteks vastame neile) ja kui näevad meis tõsist ohtu, siis kabõmm ja ... experiment otsast peale...
Vasta
#19
olen lugenud, et paljud teadlased peavad neid mingiteks kaartideks, millest tulnukad midagi kaarti taolist näevad, aga ma ise usun, et see selgitus ei pea paika, neil on arvatavasti sellised masinad ja arvutid tänu millele ei ole neil rohkem abilisi vaja..
Vasta
#20
Tegelt on selline kamm, et neid ringe on leitud ka jää, liiva ja kivi pealt... jepp tegelt minu arust täitsa võimalik, et tulnukad ehitavad omale kaarti, sest kui neist märkidest ka mingit energiat kiirgab, siis neid saaks ju mingi kaardina ikka kasutada. Laugh
Vasta
#21
Ma arvan et need mingid sõnumid...
kuid usun et enamus on ma arvan et „fake turistide jaoks"
Erinevatel märkidel erinevad tähendused....Bleh
Vasta
#22
Kusjuures mingis saates rääkis, et enamasti on lihtsamad viljaringid tehtud tulnukate poolt ja keerulisemad fake'id. Kunagi TV3-s oli see saade.
Vasta
#23
Paneks siis paar trumpi lauale, mis välistab inimeste osaluse viljaringide tekitamises.
Teatavasti on suvalisel viljakõrrel nö sõlmepunktid. Kui nüüd võtta joonis mingist viljaringist nö paberile ja määrata selle tsentrum ehk keskkoht, siis kui hakata keskkohast kaugemale liikuma, siis need viljakõrre sõlmpunktid muutuvad järjest lühemaks ja lühemaks. Need ei ole mõne üksiku viljapõllu uuringud. Teadlased, kes viljaringidega tegelevad on kogunud sadadelt, võib-olla ka tuhandetelt ringidelt kõrsi uuringuteks, tuhandeid kõrsi ühelt viljaringilt ja selle ümbrusest ning tendents on kõikjal sama.
Bioloogid selgitavad seda fenomeni võimsa elektromagneetilise energiaga, et mida lähemal selle allikale, seda pikemaks muutuvad need viljakõrre sõlmed. Kuidas saab mingi farmer simuleerida elektromagneetilist energiat? Nii võimsat, et mõjuks vilja kasvule..
Kusjuures on leitud ka jooniseid, kus on küll eelpool kirjeldatud tendents, kuid täiesti keskkoht on jäänud selle energia poolt puutumata.
Lisaks on pandud kasvama joonise pealt võetud seemneid ning võrreldud nende kasvu normaalsete seemetega, viljaringilt võetud taimed kasvavad märgatavalt kiiremini ja märgatavalt suuremaks.....
Kas need matemaatiliselt korrektsed kujundid on märk mõnelt teiselt intelligentsilt ning meie ei ole lihtsalt võimelised seda mõistma?
On välja pakutud ka teooria, et Stonehenge on lihtsalt viljaring, mille kuju on jäädvustatud kividega..
Vasta
#24
Kujutised viljapõldudel on kahtlased neid võisid inimesed teha. Ja veel räägitaxe et on nähtud sfinksi.vms ( nu see kassi kehaga ja naise näoga kuju ) mingi planeedi peal aint mingi teise nurga alla.
Isegi pilte näidati kuskil saates. Nu need kõik on saladused. Ma präägu neisse hästi ei usu aga kui nii juhtux minu põllul siis ma juba hakkax midagi uskuma Laugh
Vasta
#25
Aga tekkis mõte, et prooviks ise kuskile põllule mingi märk suvel maha panna, juurde võiks mingi märgi lisada, et inimese tehtud.
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 44
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat