•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 37
  • 38
  • 39(current)
  • 40
  • 41
  • ...
  • 44
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viljaringid
Kui sa oled lugenud läbi need viljaringide lingid, siis oled seda ju korduvalt märganud, et seal mainitakse just nende ringide väga kiiret tekkimist.
Vasta
Ma ei mõelnud seda mida räägitakse, vaid seda mille kohta on ka mingit tõestust. Jutuga ei ole mõtet lagedale tulla, kui ei ole tõendeid selle tagamiseks...

Tsiteerin:

(14-08-2012, 18:52 )Chaos Kirjutas:
(16-06-2009, 20:54 )Müstik Kirjutas: Kuulsaima viljaringide uurija Colin Andrew veebisait:

http://www.colinandrews.net/
Colin Andrews räägib The eyewitnesses I've interviewed in many countries over the years have all agreed with me on one point: when they claim to have seen circles form, they appear in 10 to 15 seconds.

Ükskõik millist tema pilti vaadates näeme me neid viljaringide eyewitnesseid varustatud kaameratega. ON fakt, et on raske leida ükskõik millist pilti kus pole need eyewitnessed varustatud kaamera, binokli või veel millegi kolmandaga. Nii, et mina küsiks Colin Andrewsilt "Egas sa ju ometi ei unustanud küsida nendelt viljaringide eyewitnessitelt kes näevad oma silmaga nende tekkimist pealt. Et miks igal korral, nad ebaõnnestuvad tegemast ühtainust pilti, kaadrit või videot mis näitaks seda imelist tekkimist" Kui mina oleks Colin Andrews, siis pole need küll inimesed kelle sõnumit ma kuulutaks kogu maailmale, mina ütleks neile, et nad on oma uurimustöö untsu keeranud või süüdistaks neid koguni pettuses. Kuidas nad saavad istuda ööd ja päevad põlluääres näpp kaamera päästikul. Ja nähes viljaringi moodustumist mitte ükski kord nupule vajutada.

"Loota, et inimesed aktsepteerivad su juttu tõesena, ilma, et sa suudaks toota ükskõik millist tõendit selle kinnitamiseks, on ebarealistlik...kuitahes frustreeriv võib see sulle isiklikult tunduda."

Vasta
@Jõhvikas: Tõestusmaterjali olemasolu ei ole uskumise küsimus. Küsimus on kas sa usud millessegi kuigi tõestusmaterjali selle kohta ei eksisteeri või jääd skeptiliseks.
@Dana: nende väidete tõesuse kohta tõestusmaterjali pole ma kuskil näinud.
Vasta
Kuule Nielander. Selle suhtumisega võiks selle saidi ja paljud teised ka kinni panna. Pooli maailmas toimuvaid sündmusi ei saa tõestada, sest need pole mõne juhusliku kaameramehe ette sattunud.
Kui sa oled teemat lugenud, siis vist oled märganud, et keegi ei tea kuidas neid tehakse, millel järgmine tekib ja kuhu tekib. Kogu selle teema võib kirjutada alapealkirja MÜSTIKA. Mis dokumenteeritud tõestusi sa otsid.
Kui sa arvad, et kõik on suur jama ja kellegi haige nali, siis jäägu sulle see arvamus. Mina usun, et see pole kellegi haige nali ja mulle jääb minu arvamus. Seda seni, kuni tõesti ei teki korralike dokumenteeritud materjale, mis midagi võiks tõestada. Igasugu lavastatud UFO materjalid ei lähe minu puhul arvesse. Neid liba-ufosid on kõik kohad täis.
Vasta
Ma astusin täna teemasse vaid seetõttu, et sa pistsid oma postitusse väite, mille esitamiseks oleks vaja tõestust...

Pealegi ma ei arva, et tegemist oleks naljaga...

Vasta
Huvitav, et "kõik on võimalik" korrutamise juures tuleb inimesed füüsiliselt põllule ajada või mingi tehnikaga jändama panna. Aga näiteks mõttejõul inimes(t)e poolt selliste asjade tegemine? Kui kõik on võimalik, siis miks see võimatu peaks olema?
Vasta
Dana - meie postitused 954 ja 955.

Vaata uuesti - ma EI - ma ei väida, et siin käivad ainult need kes "sobivad".
Aegade jooksul on kirjeldatud igat sorti elukaid, kuid pikalt ja põhjalikult siin
toimetavad siiski teatud sorti välimusega "elukad" keda ka nähakse rohkem.
Eriti äärmusliku välimusega elukaid kas ei nähta - ei suudeta neid eristada
või nad lihtsalt ei käi siin ja kui siis külastavad näiteks delfiine...
Vasta
Kellele mis on tõestusmaterjal. Kui ma vaatan viljaringide filmi, kus räägitakse, et 2007 a. juulis olid kaamerad väljas põllul ja öeldakse, et 1.30 ei olnud mingeid kujutisi, siis sähvatas ere valgus. Ja 3.30 oli põllul suur piktogramm. 4.30 olid nad esimesed inimesed, kes astusid kujutise sisse. Sellest õnnestus neil teha 16 tundi filmi. Siis see asi jääb mulle meelde ja ma ei hakka siin rääkima, et viljaringid on kunstiteosed.

Küsimus ei olegi uskumises, vaid selles, et mõni võib vaadata sadu huvitavaid viljaringide kohta tehtud filme ära, aga ajab ikka oma joru edasi.
Antud eestikeelsete subtiitritega viljaringide film siin:
http://174.129.245.65/videos/maiade-ette...iljaringid

Küsimus on selles, kas uskuda 16 tundi põllul filminute juttu.
Vasta
Buddismi sümbolitega viljaring:
Intricate crop circles of Buddhist symbol for infinite time and wisdom appears in crop field By Amy Oliver « we must know
Vasta
Viljaringil paistavad vastavad tunnused silma - How to work out a crop circle is man made GUARANTEED!

Lühidalt: ülalt vaadates paistavad jäljed välja mis viitavad inimtegevusele.
Vasta
(23-08-2012, 12:49 )Müstik Kirjutas: Olen juba kõiki neid uuemaid näinud, aga ilmselgelt ei ole mõtet neid foorumis tutvustada, kuna jutt läheb siis taas sellele, kes teevad, mitte sellele, mida neil kujutatakse.

Olen sinuga 100% nõus ja peale ka. Viljaringidest on siin nii palju juttu ja kuhjade kaupa linke. On ka erinevaid teooriaid jne. Keda asi vähegi huvitab võib nädalase puhkuse võtta, et kogu materjal läbi töötada.
Ütlen ausalt, et olen püüdnud kõik läbi lugeda, mis siin asjaliku öeldakse (need on/ ei ole - targematest targemad välja jätta) ja pole veel siiani lõppu jõudnud.
Paljalt selle lehekülje http://www.cropcircleconnector.com/anasa...tsnew.html läbi lugemine, vaatamine ja ka läbi seedimine võttis omajagu aega.

Ma ei taha nüüd öelda, et Sa Müstiks peaks loobuma siia uudiste lisamisest. Seda kindlasti mitte. Lihtsalt, veidi kahju on vaadata kuidas üks inimene süveneb teemasse, loeb ja uurib nii palju kui tal selleks võimalusi on. Tänuks saab enamalt jaolt solvanguid.
Minu poolt suured tänud Sulle tehtud töö ja vaeva eest!
Vasta
Kui allikas pole antud nähtuse puhul primaarne, siis võiks ju teha teema, kus ühed meisterdavad paintis geomeetrilisi kujundeid ja siis teised filosofeerivad nende kujundite üle. Paradigmasid sedasi vast ei nihuta, samas kui analüüsida, et kuidas üks või teine sümbol meid mõjutab, siis õpib vahest ennast isegi paremini tundma.
Teinekord on huvitav vaadata kasutajate avatare, et mida trollim kasutaja, seda suurem tõenäosus, et tema avataril ka üks troll ennast peidab lol.
Vasta
Nende jaoks, kes tahaks füüsiliselt neid viljakunstiteoseid külastada pakutakse ka kenasid ringreise:
http://www.magicalmysterytours.com/index.html

Samal lehel on muid põnevaid reisivõimalusi. Nii, et saab põnevaid ja huvitavaid kohti näha ning kindlasti on giididel ühteist huvitavat ka rääkida.
Vähemalt kirja teel olen aru saanud, et tegemist on inimesega, kes tunneb oma maad hästi, kellel on mida rääkida. Lehel on toodud välja konkreetsed ringreisid kuupäevadega, kuid kui inimesed panevad kenakese grupi kokku, siis saab planeerida just sellist reisi nagu sa ise tahad. Pikemat, lühemat jne.

Vasta
Ott Sama, mida sa jahvatad, paku parem midagi sisulist teemasse. Praegu toimus lihtsalt niisama läbustamine. Hoia oma alaväärsused endale, muidu on jälle nii, et "skepitkud" diagnoosivad avatud maailmapildiga inimesi ja vastupidi.

Selle asemel, et siin rääkida tõestamisest ja mitte tõestamisest, tooge hoopis poolt ja vastu argumente. See, et pole käega katsutavat tõestust, ei ole inimtekkelisuse tõestus. Leppike sellega, et kui te ise viljaringe ei tee või viljaringe uurimas ei käi, siis te ei saagi mingit tõestust, vaid vahendatud jutte. Teeks nii, et on poolt ja vastu argumendid, mitte tõestus läbi tõestuse puudumise.
Vasta
Nende viljaringide juures esinevad alati kombainide sõidujäljed, mille kaudu ringide tegijad ilusti kohale marsivad - ise vaimusilmas nägin, kui Õhuelemendi tulnukad seda näitasid. Ehk siis mina nägin Õhutulnukaid samaaegselt, kui inimesed ise viljaringe tegid. Teised usklikud jälle ei näinud Õhutulnukaid, kui tulnukad justkui viljaringe tegid. Seletus: usklikud ei näe iseennast.
Vasta
Ei, rohkem ma siia teemasse ei kirjuta. Ei läbusta, ei jahu. Pole vajadust - minu varasemad postitused hakkavad
siin "tööd" tegema. Ph34r2
Vasta
(16-08-2012, 19:50 )Nielander Kirjutas:
(15-08-2012, 09:45 )Dana Kirjutas: Arvestades, et asi toimub sekunditega, siis on see ju ilmvõimatu.

Misasja sa räägid?
Kuskohast sa võtad, et need sekunditega tekivad?
Kui tõesti sekunditega asi toimuks, oleks see tugevaim argument inimtekkeliste viljaringide vastu eales, kuna asi väljuks autormaatselt meie praeguse tehnoloogilise võimekuse piiridest. Igasugused keeristormid ja looduslikud plasmapöörised võid nagunii ära unustada - need ei ole kunagi tõeliselt arvestav variant praeguste viljaringide keerukuse juures olnud.
On siis tõestusmaterjali sekunditega tekkinud vilajringi kohta?
Ma hästi ei tahaks uskuda, kuna näib, et selleasemel, et igasugustes vaidlustes sellele tõestusmaterjalile(kui see eksteeriks) viitamise asemel käivad targad "teadlased" tsereoloogid juba tekkinud viljaringides ringi ja üritavad asja viljakõrsi nuusutades "tõlgendada"...

Ei ütleks, et ka sekunditega valminud viljaringid väljuks 100%-liselt inimvõimete piirest. Kindlasti on olemas tehnoloogiajaid millest meil aimugi pole või siis õige õrnalt. Näiteks kui HAARP suudab väidetavalt tekitada maavärinaid, siis peaks viljaringi tegemine olema suisa käkitegu.
Vasta
Õigus. Kuid asi selles ongi, et reaalselt me ei tunne sellist tehnoloogiat. Meie all pean silmas just neid inimesi, kes siin foorumis sõna võtavad. Seni kuni viljaringide looja endast märku ei anna ega oma kunstiteoste kohta selgitusi ei jaga jääb asi arvamuste/teooriate tasandile.
Täitsa usun, et nad ei teki kellegi igavusest ja peidavad endas sõnumeid. Küsimus aga on, milliseid sõnumeid ja kelle jaoks. Seda saaks teada, kui selguvad autorid ja nende endi selgitused.

PS. Minul vahet pole. UFOd, inimesed, loomad, linnud, mingi mr X.
Vasta
Vaatamata sellele mida ma varem olen Oti (tekstide) kohta siia kirjutanud pean tunnistama, et aina rohkem olen hakanud temaga nõustuma. Ja minu arvates on Ott siin kirjutanud palju rohkem mõtlemapanevat teksti, just sellel teemal, et need on inimeste tehtud, kui Müstik ja teised tulnukate vmt pooldajad on enda linkidega ja muu taolisega kokku suutnud toota enda vaatekohtade kasuks. Ja tõstaks esile Oti esimest postitust kui head ja (praegult) arusaadavat esitust enda arvamusest toimuvast ja Müstiku vastust mis käib otseselt reeglite punkti 2.8 vastu:
(17-11-2010, 18:10 )Ott Sama Kirjutas: Viljaringid v. kujundid on muutunud kunstiks. Ja kunst on see ainuke sõnum, mida need kujundid meile püüavad edasi anda. Ärge küsige kuidas, viljaringe luuakse,... ju nende loomine on osa sellest oskusest, mis muudab kogu selle loomisloo müstiliseks. Liigagi aimatav, on ka erinevate autorite omavaheline võistlemine; hinnatakse kujundi esteetilist keerukust. Lisaks hinnatakse kujundi "puhtust", st. geomeetrilist õigsust, joone teravust, selgust ja... tootmisjälgede puudumist! Lõpuks: tehakse ülelennuga aerofoto ja lastakse pilt netiavarustesse. Ratsionaalne küsimus, et mis nad selle eest saavad?... jääb meile ilmselt vastuseta. Ehk ainult - puhas lõbu!? Ja samas me teame - inimvõimetel pole piire! Tasuks olla ettevaatlik: kui on teemaks tulnukate viljaringid, siis keegi sinu kõrval, võib väga vaikselt pihku naerda.
(17-11-2010, 18:17 )Müstik Kirjutas: Sa võid ju naerda, aga sa vaata see film vähemalt enne ära, mis telekast tuli ja mis nüüd youtubes kõigile näha on ja mille lingi eespool tõin!
Naljatilk oled!

Mina naeran hoopis sinu üle, kui rumal sa oled!Bleh
Mitte midagi viljaringidest ei tea ja tuled siin sõna võtma!


Kõigepealt viljaringe palju uurinud ja nendega hästi kursis olevatele isikutele (eelkõige Müstik) mõned küsimused. Kuna ise olen pealiskaudselt nendega tuttav, siis kursis olevatel võiks vähemalt olla mingid viited/tsiteeringud käepärast. Kui just kursis olemine ei tähenda ainult piltide vaatamist ja teooriatega tutvumist.
1. Kas on kusagil analüüsi leviku kohta? Millal ja kus hakkas ning kuidas levis, kuskohas ja kui sagedalt neid esineb, viljaringid võrreldes muude ringidega (lume- , rohu- ja muud ringid, nt kas talvel tekib samasse kohta midagi kus suvel oli) aastate lõikes? Või kas on seoseid geograafiliste kohtadega, inimasustusega, igasuguste energiatega jne?
2. Kas kusagil on infot selle kohta palju on inimeste tehtud, palju on kaheldavad ja palju on kindlalt autorluseta?
3. Kas farmerid saavad ka tegelikult rahalist kahju viljaringide tegemisest? Kuidas on kindlustusega lood või maksmisega kahju eest tegija või kellegi teise poolt? Kui suur on turism, raamatud, filmid jmt äri mis viljaringidega kaasneb ja kes sellest kasu saavad?

Ise hakkasin natuke otsima inimeste osalust mille juurest jõudsin kindlustuseni ning lõpuks huvitavale lugemisele (mis küll ülalolevatele küsimustele otsest vastust ei andnud):

Crop Circles–Debunked!
Võetud ette alusetu lähenemine viljaringide tekkepõhjusele Thrive's ja selle kaudu viidatud puudustele selles hüpoteesis. Põhipoint on minu arvates on selles, et tulnukad ja UFO'd tuuakse kaljukindlate osalistena mängu ainult kaudsete tõendite põhjal samas kui inimeste kohta on kindlad tõendid olemas.

Crop Circles: The Human Angle
Interviuu Matthew Williams'iga, st kuidas ta tegijate jahtimisest tegemiseni jõudis.

Crop Circle Wisdom
Isik(ud) kes tulnukatest ja paranormaalsetest nähtustest inimesteni jõudsid. Värskendav lugemine selle kohta mis tegelikult toimub (ei ole saidi tegijat/tegijaid ja seal olevat infot mujalt kontrollinud seega "tegelikult" tuleb ise üle kontrollida). Paar artiklit eraldi "Crop Circle Diaries" alt välja toodud (neid ei ole praegu palju ja seega jõuab kõik läbi lugeda).

For Heavens Sake - Its MAN MADE !!!!
Artikkel väljendab seisukohta, et kõik tunnused viitavad inimtegevusele vs CCC rõhutamine, et ei viita. CCC field report - The Ridgeway, Nr Overton Hill, Wiltshire. Reported 5th September.

The Case of Mrs. Monique Klinkenbergh
Kuidas üks inimene häirib CCC tööd kus on teatud reeglid: kunstnik teeb pildi, teatab CCC-le, sealt keegi pildistab ja siis postitatakse suvalise nime all pildid CCC-sse.
Vasta
Minu meelest on asi lihtsam.Kõik oleneb ikkagi uskumisest.Ja loomulikult on seda materjali,mis tõestab,et kõik on inimeste tehtud.Sina Kage kulutad oma aega sellise materjali peale, mida teisitimõtlejal oleks isegi pealkirja lugemine liiast.See teine pool aga enamasi ei väida,et kõik on ühest august.On aga välja toodud,kes vōivad olla nende autorid.See on siis tulnukad,emake maa,teatud inimgrupp oma varjatud tehnoloogiaga,no ja siis laua-nööri vennikesed.
Küsiks sinult Kage,millele aga ei pea vastama,et teada saada mis puust üldse oled.Kas sa usud elu meie ümber,mis on varjatud meie viie meele eest?
Kui tõlgendasin kuidagi pahasti,siis halvaga ma midagi ei mõelnud.
Vasta
(09-09-2012, 19:47 )Ken Kirjutas: Sina Kage kulutad oma aega sellise materjali peale, mida teisitimõtlejal oleks isegi pealkirja lugemine liiast.See teine pool aga enamasi ei väida,et kõik on ühest august.On aga välja toodud,kes vōivad olla nende autorid.See on siis tulnukad,emake maa,teatud inimgrupp oma varjatud tehnoloogiaga,no ja siis laua-nööri vennikesed.
Sa tood aja kulutamise välja nagu see oleks halb, kui ma kulutan enda aega selle peale mille peale soovin kulutada, ainuüksi sellepärast, et teisitmõtlejad niikuinii minu moodi mõtlema ei hakka. Ärgu hakaku, aga kui keegi (vahepeal olev) soovib tegijate seisukohast asja vaadata, siis selleks on see täiesti sobiv materjal.

Ja variante on küll erinevaid, aga millise variandi jaoks ainukesena tõestusmaterjali leiab? Inimeste variandi jaoks. Ütlus, et see peab olema tulnukate või muu taolise tehtud kuna mina ei oska niimoodi teha või mina ei tea kuidas niimoodi saab teha ei tõesta mitte kuidagi teisi variante vaid esitab küsimuse "kes/mis tegi?" (mis ei välista inimest vastuseks). Ja selliste teooriate välja toojad on vist kõik inimesed kes pole tegelikult tegijatega suhelnud vaid uurivad ainult väliseid tunnuseid eeldusel, et need viljaringid ei ole inimeste tehtud.
(09-09-2012, 19:47 )Ken Kirjutas: Küsiks sinult Kage,millele aga ei pea vastama,et teada saada mis puust üldse oled.Kas sa usud elu meie ümber,mis on varjatud meie viie meele eest?
Ei usu. Samas teiste kogemused ja teadmised viitavad, et midagi võib kusagil veel olla ja selleks see praegu jääbki - teiste kogemuseks/teadmiseks.
(09-09-2012, 20:55 )Müstik Kirjutas: Ja endiselt olen seisukohal, et Oti postitused on/olid teemas provotseerivad.
Mõtlemist provotseerivad.
(09-09-2012, 20:55 )Müstik Kirjutas: Enamusele su küsimustele olen teemas juba vastanud kas siis otse või linkide abil.
Vaatasin teema läbi. Võimalik, et lohakalt, aga ei leidnud enda küsimustele vastuseid sellest ka küsimused. Seega kui sul on midagi käepärast viitamiseks mis on minu küsimustega seotud, siis palun viita.

Lisa: Vaatasin korralikult läbi ja mitte üheski sinu postituses ei ole mitte ühelegi minu küsimusele vastust. Lähim mille leidsin on Nielanderi poolt viidatud Geography Online: Volume 6, Number 2. Fall 2006 - Spatial distribution of England's crop circles. Tehnoloogi toodud link kajastab ainult Inglismaal ilmunud viljaringide asukohti kaardil seetõttu analüüsiks seda pidada ei saa. Seega kas sa ikka said aru mida ma oma küsimustega mõtlesin?

PS! Ja lõpetuseks: mis su postituse mõte on? Jätkad sellega ainult sama suhtumist mis ma eelnevas postituses Oti näitel välja tõin - „vale“ arvamus on vaja tingimata „õigeks“ korrigeerida. Edasi veel vaja natuke suvalist teksti vahele lükkida, et postitus informatiivne välja näeks (koos kohustusliku "mine loe raamatuid ja veebilinke" väljendiga), aga mitte ühtegi uut infokildu ja mitte ühtegi vastust - ainult enda õigustamine (huvitav miks?) ja Oti ning inimeste teooria "mahategemine".
Vasta
Crop Circles Interview: Charles Mallet 2012 (Interviuu Charles Malletiga. Kokku u 29m)

How to tell if a crop circle is genuine or man-made? (Kuidas kindlaks teha kas viljaring on ehtne või inimeste tehtud?)
Lahkab teemat, toob välja erinevusi inimeste tehtud viljaringide ja ehtsa nähtuse vahel. Räägib, et inimeste tehtud ringide puhul ei jõua info ja uuringud füüsilistest tunnustest laiema publikuni kuna paljud uurijaid ei uuri viljaringe, st ei vaata kas neis on inimeste poolt tekitatud jälgi või mitte, vaid neid huvitab ainult see milline kujund tehtud on. Lisaks pannakse tema arvates kõik viljaringid nö ühte patta kokku ja käsitletakse neid kui mingit müstilist nähtust kuigi on võimalik inimeste loomingut kergelt eristada. Oletab, et umbes 20a tagasi võeti teema üle teatud inimeste poolt kes ei olnud huvitatud müsteeriumile vastuste otsimisest vaid on rohkem huvitatud enda esiletõstmisest ja kujunditele müstilise aura tekitamisest ning selle tõttu on paranormaalne osa viljaringide poolelt välja jäetud ja arvab, et see on planeeritud tegevus. St, et kui ei saa peita ehtsat fenomeni, siis tekitatakse laiaulatuslik hoax loomaks segadust, arusaamatust jne mis lahjendab tegeliku nähtuse olemust.

Different interpretations of the Crop Circles (Viljaringide erinevad tõlgendused)
Räägib enda viljaringide uuringutest. Tema arvates tuleks eristada inimeste tehtuid ja selliseid millele seletust ei oska leida ning viimaseid uurida ning oletab, et põhjuseks võib olla mingi interdimensionaalne nähtus. Räägib, et peamine vajadus oleks selgitada kuidas need võivad tekkida, aga enamus uurijad ei soovi seda teha kuna see tõestaks, et paljud viljaringidest on inimeste tehtud (u 80-90%) ja mainib, et ehtsad on pigem lihtsa disainiga ja väiksemate hulgas millele suurt tähelepanu ei pöörata.

Is the government involved in the Crop Circle phenomenon? (Kas valitsus on seotud viljaringide nähtusega?)
Arvab, et valitsus ja sõjavägi tegelevad ka viljaringide uurimisega ja oletab, et kui meedia hakkas rohkem tähelepanu pöörama, siis toodi hoaxing sisse. St eesmärgiga infot segada.

Why are there so many problems to investigate the Crop Circle phenomenon? (Miks on nii palju probleeme viljaringide uurimisega?)
Leiab, et põhiprobleem on esmase uurimise eiramises, st füüsiliste tunnuste uurimise puudumises. Räägib CCC-st kus tema arvates ei ole korralikku informatsiooni viljaringide kohta. Talle tundub, et viljaringid pööratakse millekski religiooni sarnaseks kuna segatakse inimeste tehtuid paranormaalsetega ja räägib sellest, et kui on soov viljaringe uurima hakata, siis ära usu raamatuid, filme ja teisi inimesi kes sulle neist midagi räägivad, sest enamasti võib see valeinfo olla. Kui tema alustas uuringutega, siis alguses luges ta ka raamatuid ja artikleid, vaatas filme ning lõi peas nende alusel pildi viljaringidest, aga kui reaalselt neid kohapeale uurima läks, siis leidis, et kõik eelnev ei kajastanud nähtust korralikult ning oli palju valeinformatsiooni ja suunamist mingi müstilise uskumisele. Räägib enda paranormaalsetest kogemustest ehtsa fenomeni uurimisel.

Why most of the Crop Circles appear in Wiltshire, England? (Miks enamus viljaringe ilmub Inglismaal, Wiltshire's?)
Arvab, et see on seotud müstiliste kohtadega ja sealses piirkonnas on midagi erilist.

History of the Crop Circles around the world (Viljaringide ajalugu maailmas)
Räägib, et neid on esinenud ka palju varem, näiteks 2 MS lendurid on lihtsaid viljaringe näinud. Ja ajab üldist juttu sellest kuidas inimesed kõrsi kahjustavad ja ehtsatel ei ole selliseid kahjustusi jne.
Vasta
Ei oska öelda, kas see info on siit juba läbi käinud, aga igaks juhuks panen üles. Kui kellelgi vaatamata siis võib näha siit - http://www.youtube.com/watch?v=erUUAnPxs...creen&NR=1
eestikeelsete subtiitritega. (tuleb ise sisse lülitada)
Viljaringidest.
Vasta
Jah, on läbi käinud. Samas kuna maiad olid inimesed ja info nendest ning ettekuulutustest on avalikult kättesaadav, siis võib järeldada, et inimesed on need ka põldudele joonistanud. Eriti hästi võib sellisele järeldusele jõuda kui otsida lihtsamaid inimtegevuse jälgi kujunditelt.
Vasta
http://www.space.com/17892-cincinnati-uf...stery.html
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 37
  • 38
  • 39(current)
  • 40
  • 41
  • ...
  • 44
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat