Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24. november Rahumäe kalmistu
#1
encore, Sa unustasid lisada, et oodatud on meie kõrval eelkõige ka liikmed, kes ei julge ehk muidu meiega ühineda.
Elik, kõik kurgid ja Orhideed jms, võtke aga julgus kokku ja ühinege - ootame teid kõiki hea meelega ühinema ja ülevaadet saama Smile.
Vasta
#2
Oijah, tuleks isegi kohale, aga võrreldes ülejäänud seltskonnaga on vanust natuke vähevõitu ja vaevalt, et väga soovitakse võib-olla teie mõistes isegi jõnglasi sinna.

Aga encore, kui vanalt sina hakkasid üritustel käima?
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas: Andromeda
vaevalt, et väga soovitakse võib-olla teie mõistes isegi jõnglasi sinna.


(Seekord?!) ei ole vanus probleem ja kõik on soovitud/oodatud, nii et tule aga, ootame!
Vasta
#4
No sel juhul ehk ilmun isegi kohale, ainult et ma kaldun arvama, et mul ei oleks eriti meeldiv, kui hakataks näpuga näitama ja omavahel rääkima umbes sedaviisi, et ph, pubekas kohale ilmunud, tuli vist mingi meelelahutust otsima või umbes nii, kuid kardan, et just nii see läheb.

Aga siiski, tulen kohale, ehk on siin ka ülejäänud mõistvad.
Vasta
#5
Kookyl tõesti kahju,et ei saa seekord kaasa tullaSad
Aga ma loodan,ehk järgmine kord tuleb see võimalus uuesti seal ära käia.

Edu seal surnute aias ja ootan huviga teie raportit...Smile

Muudetud: 21-11-07 kell 07:06:17 kooky
Vasta
#6
Vanuse pärast ei ole vaja muretseda. Kui mina ja Tom esimest korda Eesti Muinasteaduste Seltsi kokkutulekule sattusime. Arvasime mõlemad, et oleme natuke noored selle koha jaoks. Seal oli vanuse vahe kohe väga suur. Seega, kui me siin oleme 18-24, ja keegi uus 14-17, siis ei anna seda kohe kuidagi võrrelda EMS-iga. Seega, kui me tulime EMS-ist elusana ja palju targemana välja, siis tähendab, et Rahumäele tulijatel on ka lootust ellu jääda, ja targemaks saada wink
Vasta
#7
Mina proovin ka ikka kohale jõuda, kuigi igaksjuhuks ei luba veel midagi.
Vasta
#8
Ma üritan ka kohale tulla aga ma ütlen Stenile kui ma juhuslikult tulla ei saa!

Muudetud: 21-11-07 kell 14:19:53 Hope
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: InDemand
encore, Sa unustasid lisada, et oodatud on meie kõrval eelkõige ka liikmed, kes ei julge ehk muidu meiega ühineda.
Elik, kõik kurgid ja Orhideed jms, võtke aga julgus kokku ja ühinege - ootame teid kõiki hea meelega ühinema ja ülevaadet saama Smile.

Ohh, kas mind on mitu? Lahe. Aga ma ei tule.
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Miks ma näen nii väikest vastukaja?
Tallinnlased?
Lähiümbruskondlased?
Kaugemalt tulijad?

Me ei hammusta! Laugh

Ja Hõup, häbi sul olgu, et sa ei tule.
Paneme järgime kord sind pinki. Annad aru, kes läheb keset talve rediseid istutama maale. Ma saaks veel aru, kui kasvuhoone ja puhurid sees. Aga...

:o

Ähh ei lähe läbi redistega! Ma tahan kurke!
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Tsitaat:Algselt postitas: Hope
Ähh ei lähe läbi redistega! Ma tahan kurke!
Kurgid ei tule.
Neil pole praegu hooaega. Suvel nad küpsemad, siis ehk võib uuesti proovida.
Deem õigus kurkidel ju see probleem, et nad ei tule :/ ootame siis nende hooaega!

Muudetud: 23-11-07 kell 20:58:53 Hope
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: Hope
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Tsitaat:Algselt postitas: Hope
Ähh ei lähe läbi redistega! Ma tahan kurke!
Kurgid ei tule.
Neil pole praegu hooaega. Suvel nad küpsemad, siis ehk võib uuesti proovida.
Deem õigus kurkidel ju see probleem, et nad ei tule :/ ootame siis nende hooaega!

Muudetud: 23-11-07 kell 20:58:53 Hope

Hmm, tunnen end puudutatunaAngry(hyes)
Vasta
#13
Aga kui nüüd tõsisemalt rääkida, kui korraldajad mujalt ka rahvast kutsunud, või vähemalt tuttavaid kutsunud, siis palju sinna õige rahvast kokku tuleb?
Vasta
#14
DaamValges ei tule.
Vasta
#15
Nii. Teatan, et meie käik Rahumäele jääb teatud asjaolude tõttu ära. Kõik, kes tahtsid tulla ja siin märku ei andnud, saatke nt encore'ile u2u.
Või siis, liituke meiega järgmine kord Smile
Vasta
#16
Oot ma ei saa siis aru nüüd kas käik toimus või ei toimunud?
Üks ütleb et jäi ära, teine räägib et oli lahe...
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat