Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meie planeedi viis iidset inimrassi
#76

Konksninad pole mitte tulnukad, vaid ühe intelektipuudega tulnuk-rassi poolt maalastega ristandite saamise produkt, mis on geneetiliselt identifitseeritav spetsiifiliste vaimuhaiguse markerite abil, mis on omased vaid konksninadele.

Vasta
#77
Nielanderile siis, nagu wiki kirjutab:" Inimese mitokondri genoom koosneb 16 569-st aluspaarist, [23] mis esindab kõigest murdosa kogu raku DNAst. Erinevalt tuuma DNAst, mis päritakse mõlemalt vanemalt ning mis rekombinatsiooni käigus ümber korraldatakse, pärandub järglasele tavaliselt samasugune mtDNA nagu vanemal. Kuigi ka mtDNA rekombineerub, teeb ta seda iseenda koopiatega ühe mitokondri piires. Tänu sellele, ning faktile, et mtDNA mutatsioonikiirus on suurem kui tuuma DNA-l, [24] on mtDNA võimas töövahend, millega saab uurida põlvnemist naisliine pidi (matrilineaarsus). Seda töövahendit kasutades on teadlastel õnnestunud kindlaks määrata paljude liikide esivanemad sadu põlvkondi tagasi".
Iva siis selles, et suht kiiresti ja odavalt saaks põlvnemist uurida, kui keegi ainult tahaks(sic!), siis luude uurimisel on sellest vähe kasu, sest proovid võetakse üldjuhul lootevedelikust.
Endiselt suur respekt Müstiku lugemuse suhtes.
Blavatskaja kirjutas tsivilisatsioonidest, tänu Muldaševile(olen kõiki lugenud) on need vaadatuna tema mätta otsast mulle tuttavad. On püütud mingi anorgaaniline programm kokku panna, selle jätkuks on Drunvalo loomiselugu koos juutide müstilise saabumisega Atlantisele (rõhutamaks nende erilisust). Teooria selle kohta: http://www.para-web.org/showthread.php?t...ht=ELULILL .
Rohkem selle teemaga nagu minu teemal ühist pole, aga kuna ta on siia toodud siis vaataks edasi. Jällegi vanglaplaneedi toimimise skeem: ISA(hing), POJA(keha) ja PÜHA VAIMU(süsteemihaldur)nimel. Loomulikult on see populistlik lähenemine nii sensitiivsele teemale, aga lihtsalt paljud ei saaks keerulisemast jutust aru.
Hing(ISA) on osake Kõiksusest ja on süsteemihalduri(PÜHA VAIM) tellimusel loonud keha(POJA). Paradoks on selles, et PÜHA VAIM on ISA POJA sisse toppinud ja ekspluateerib seda piiramatult. PÜHA VAIM oskab ja suudab ISA programmeerida ja juhtida nagu tahab. Vastavalt vajadusele saab POEGA(keha) muuta näppides selle DNA-d, üldjuhul tegelevad sellega profid(ISAD) vastavates universumi laborites, tuleb odavam ja tulemus kindlam. Jama on tekkinud sellest, et varem või hiljem ISA hakkab esitama nõmedaid küsimusi, a`la miks mul selline POEG(keha) on jne. Ja PÜHA VAIM tellib kataloogist järgmise POJA, et ISA natuke aega tegeleks uue POJAGA, kuni järgmise spiraali keeruni. Tuleb tõdeda, et evolutsioonist ei saa rääkida, pigem re-evolutsioonist kui võrrelda meie keha-võimeid vastavalt atlantlastega. Tähtis on, et oleks võimalikult palju bioenergiat sellest süsteemist(ISA-POEG) võimalik kokku korjata.
Täiendavat huvitavat lugemist: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6557

Päikest.
Vasta
#78
(14-03-2012, 23:18 )Chaos Kirjutas:
(14-03-2012, 23:09 )lahendused Kirjutas: a) Konksninadel olid inimesteks vaid Eva ja Adama järglased - selle liini "ajalugu" ongi juuditar Blavatsky poolt kirja pandud "Salateadused", kus "Eva ja Adam" figureerisid juba 3. juur-rassi lõpus - ega mul midagi Blavatsky "Salateaduste" vastu pole, kuid sinna tuleks selgituseks peale lüüa tempel "ajalugu läbi konksninade vaatevinkli".

Oot, oot, oot mis teiearust on juudid siinplaneedil tulnukad? (Ma mõtlen kõigi jaoks, et se nagu üldtunnustatud mõttemall?)
Ei provotseeri tahan lihtsalt mõnes asjas selgusele jõuda!

Chaos - sul on siin veel palju lugeda ja õppida aga pole hullu - sa meil noor ka veel alles.
Personaalselt ei ole konksninad tulnukad - nende juhtiv klikk on loodud ja juhitud tulnukate poolt.
Need samad (ja ka mõned teised) tulnukate rühmad on siin planeedil loonud mitmeid kontrollitavaid
rühmi ja rühmitusi keda on aidatud informatsiooni (peamiselt) abil, et need suudaksid võimu haarata
ja muuta see planeet tõeliseks vanglaplaneediks. Hetkel on seis selline "ei liha ei kala" - midagi nagu
oleks, kuid totaalsest kontrollist on asi kaugel. Juudid kui rühm on vaid üks haru kontrolli mehhanismist.
See aga, et inimest suunatakse propaganda teel tegema kuritegusi ei vabasta teda kui ISIKUT
vastutusest teiste inimeste ees. Neile/meile on antud informatsioon mis on õigem ja mis mitte nii õige
ja valik käituda korralikult on meie kõigi isiklik valik. See, et kuuletudes vale poole propagandale valime
destruktiivse käitumise ei vabasta meid vastutusest - ka konksninasi mitte.
Vasta
#79
(15-03-2012, 06:51 )tapsix Kirjutas: Blavatskaja kirjutas tsivilisatsioonidest, tänu Muldaševile (olen kõiki lugenud) on need vaadatuna tema mätta otsast mulle tuttavad. On püütud mingi anorgaaniline programm kokku panna, selle jätkuks on Drunvalo loomiselugu koos juutide müstilise saabumisega Atlantisele (rõhutamaks nende erilisust).

Kuda ja millal need juudid siis Atlantisele saabusid?
B l a v a t s k y (1831-1891) nimetas Atlantiseks kaht peamist mandrit: üks Vaikses, teine Atlandi ookeanis. Vaikse ookeani jäänusteks on Madagaskar, Sumatra, Jaava, Borneo ja polüneesia saared. Nüüdseks teame, et Vaikse ookeani osa on hoopis Lemuuria mandri jäänuk.
Ma ikka siiani "Elulillest" lugenud, et kui Atlantis, hukkus, siis Atlantise iidne preester Thoth läks Egiptusesse. Thothist on foorumis aga pikad teemad. Pole see Drunvalo seda Thothi välja mõelnud. Ta ju toetub raamatutes Edgar Cayce nägemustele.
Lisaks sellele ulatub Thothi lugu tagas Atlantise algusaegadesse. Drunvalo kirjutab, et 52 000 aastat tagasi avastas Thoth, kuidas jääda ühes kehas katkematult teadvusele ning saavutada surematus. 1991.a. liikus ta uuele olemistasandile, mis ületab meie praeguse mõistmisvõime.
Thoth oli Atlantisel 16 000 aastat kuningas.
Kui Atlanis merre vajus, siis pidi tema ja teised kõrgelt arenenud olendid ootama peaaegu 6000 aastat, et taas luua tsivilisatsioon. Ja nad lõid selle Egiptusesse.
Ja siis tuli mängu taas see interdimensiooniline viljastumine, mille kohta meil eraldi teema. "Elulille iidsest saladusest" postitus 17 seletab Drunvalo mõttekäigu lahti:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ljastamine

Drunvalo räägib, et Thothi ema ja tema abikaasa kuulusid äsja loodud rassi hulka, kes olid aretatud kulla kaevandamiseks.
Kui Thoth üles kasvas, siis tema isa lahkus ja läks Maalt Veenuse neljanda dimensiooni tasandile, sulandus sealsesse evolutsiooni ning temast sai HATOR.
Sellele viidatakse ka egiptuse lugudes ning müütides. Ikka ja jälle räägivad nende lood, kuidas nad surevad ning tõusevad üles veenuslaste teadvustasandile.
Huvitav on ka Drunvalo hiiglaste jutt Egiptuse valitsejatest. Sellest kirjutasin vist Hiiglaste teemasse kunagi.
Muuseas, "Elulille" kohta on ka teine teema:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ht=Elulill
Mina juute ja Atlantist küll seostada ei oska.
Ma ei oska isegi orionlasi ja juute seostada. Piibli muistne teave on ju sumeritelt osaliselt maha viksitud.
Muldašev kirjutas: "Atlantidel olid veealused istandused ja nad viibisid palju vees. Seda soodustasid teistsugused silmad ja ninaöös. Võisid oma kolmanda silma abil edasiantava energia abil liigutada suuri raskusi ja püstitada monumentaalseid ehitisi. Suutsid mõjutada gravitatsiooni ja oskasid suunata ka psüühilist energiat."
Ainus viide juutidele tuleb siit:
Atlantide rass koosnes seitsmest alamrassist:. 1) rohmahls, 2) tlavatlis
3) tolteegid, 4) esimesed turaanialased, 5) algupärased semiidid, 6) akaadid. 7) mongolid. Muuseas, kirjanduses leidub viiteid sellele, et ka
B u d d h a oli atlant.
Mis aga sellesse puutub, et Blavatskaja kirjutas tsivilisatsioonidest, siis tema "Saladoktriin" I osa selgitab hinduistliku ajaarvestust (juugad) alusel Universumi päritolu ja maailma arengut. Seal ta kirjutab, et "materialistliku" teaduse leiutised on iidsete elutarkade kirjutistes juba ammu ette ennustatud ja et materialistlikud seisukohad tunnistatakse maailmas peagi valeks.
II osa Antropogenees kirjeldab inimkonna ajalugu juurrasside põhjal miljonite aastate jooksul.
Sai vist väga keeruline jutt nüüd, aga näiteks pikliku kujuga Ehnatoni ja Nofretetet ma algupäraste semiitidega seostada ei oska.
Hiljuti sai vaadatud filmi, kus olid kõrvutatud piklikud Peruust leitud ja nende egiptlaste koljud. Küllap olid need iidsed rassid muistsete Atlantide järeltulijad. Niisuguseid koljusid on leitud ka Tiibetist.
Vabandust, kui tekst liiga keeruline tuli.
Vasta
#80
(15-03-2012, 06:51 )tapsix Kirjutas: Nielanderile siis, nagu wiki kirjutab:" Inimese mitokondri genoom...

Tegelikult ma küsisin, et kuidas Sina sellest aru saad, aga olgu. Probleem oli su lauses "Mitokondrilise DNA uuringud viitavad tänaseni, et oleme alguse saanud(bioloogilised kehad) ühest munarakust."

Jättes kõrvale ilmselge, et me oleme saanud alguse ühest munarakust(ja ühest seemnerakust), väljaarvatud haruldased kimäärid, siis väide, nagu teaduslikud uuringud oleksid näidanud, et kõik me oleme algue saanud ühest munarakust, läheks samasse kategooriasse vana hea "muna või kana" dilemmaga. Kõlab, nagu sa räägiksid mitokondrilisest Evast, kes pole mitte kõigi praegu elavate inimeste ühine (ainus) esiema, vaid kõige hilisem ühine esiema.

Otsidest "mitokondrilist evat" eesti keelsetelt saitidelt, leidsin ma vaid pahna ja klassikalisi väärarusaamu(enamus loomulikult kristliku teemaga lehtedel) - ka eesti keelne vikipeedia artikkel pole asjas adekvaatne ja toidab oma sõnastusega seda sama arusaama, millest näiteks usklikud oma kalli Aadam ja Eeva hüpoteesi valguses kinni haaravad...

Tegemist on väga huvitava teemaga, aga mingil juhul ei tähenda mitokondrilise Eva otsingud, et teadlased otsivad mingisugust esimest inimest - ka mitokondrilisel eval oli ema, kes aga, erinevalt oma tütrest, ei seganud oma mtDNA'd teiste tänapäeva ulatuvate sugulusliinidega.

Lisalugemiseks soovitan Richard Dawkinsi raamatut "Jõgi Eedenist", mis muuhulgas räägib mitokonrilise Eva otsingutest ja tähendusest.
Vasta
#81
(15-03-2012, 07:39 )excubitoris Kirjutas:
(14-03-2012, 23:18 )Chaos Kirjutas:
(14-03-2012, 23:09 )lahendused Kirjutas: a) Konksninadel olid inimesteks vaid Eva ja Adama järglased - selle liini "ajalugu" ongi juuditar Blavatsky poolt kirja pandud "Salateadused", kus "Eva ja Adam" figureerisid juba 3. juur-rassi lõpus - ega mul midagi Blavatsky "Salateaduste" vastu pole, kuid sinna tuleks selgituseks peale lüüa tempel "ajalugu läbi konksninade vaatevinkli".

Oot, oot, oot mis teiearust on juudid siinplaneedil tulnukad? (Ma mõtlen kõigi jaoks, et se nagu üldtunnustatud mõttemall?)
Ei provotseeri tahan lihtsalt mõnes asjas selgusele jõuda!

Chaos - sul on siin veel palju lugeda ja õppida aga pole hullu - sa meil noor ka veel alles.
Personaalselt ei ole konksninad tulnukad - nende juhtiv klikk on loodud ja juhitud tulnukate poolt.
Need samad (ja ka mõned teised) tulnukate rühmad on siin planeedil loonud mitmeid kontrollitavaid
rühmi ja rühmitusi keda on aidatud informatsiooni (peamiselt) abil, et need suudaksid võimu haarata
ja muuta see planeet tõeliseks vanglaplaneediks. Hetkel on seis selline "ei liha ei kala" - midagi nagu
oleks, kuid totaalsest kontrollist on asi kaugel. Juudid kui rühm on vaid üks haru kontrolli mehhanismist.
See aga, et inimest suunatakse propaganda teel tegema kuritegusi ei vabasta teda kui ISIKUT
vastutusest teiste inimeste ees. Neile/meile on antud informatsioon mis on õigem ja mis mitte nii õige
ja valik käituda korralikult on meie kõigi isiklik valik. See, et kuuletudes vale poole propagandale valime
destruktiivse käitumise ei vabasta meid vastutusest - ka konksninasi mitte.

Aga minugi poolest, ma olen nõus oma seisukohti muutma, kui sa suudaksid esiteks tõsiseltvõetavalt argumenteerida. Teiseks esitada (pika tiraadi asemel) enda seisukohti toetavaid konkreetseid allikaid ja kergesti leitavaid viiteid ning ehk suudan ma, siis allikakriitiliselt teha vahet tõsielt võetavatel materjalidel ja tühikargamisel. (kirjeldasin enda teed tõeni)
Vasta
#82
Nielander kirjutas:
Jättes kõrvale ilmselge, et me oleme saanud alguse ühest munarakust(ja ühest seemnerakust), väljaarvatud haruldased kimäärid, siis väide, nagu teaduslikud uuringud oleksid näidanud, et kõik me oleme algue saanud ühest munarakust, läheks samasse kategooriasse vana hea "muna või kana" dilemmaga. Kõlab, nagu sa räägiksid mitokondrilisest Evast, kes pole mitte kõigi praegu elavate inimeste ühine (ainus) esiema, vaid kõige hilisem ühine esiema.
Selles on Sul tuline õigus, siis selles "dilemmas". Sorisin pikalt mõtetes, et kus kohast see tuli ja oh imet oligi jälle üks " jälg" ELULILLEST, siis see EEVA lugu.
Minu vihje oligigi siis sellele, et kas keegi teab sellest rohkem.
Olen igati tänulik kõigi vihjete eest ja "JÕGI EEDENIST" ootab lugemist, kui raamatu kätte saan.
Vesi juba vuliseb ja aega kulub siis juba üha rohkem töistele tegevustele ja järelikult vähem jääb aega vaimsele huvile.

Päikest.
Vasta
#83
Eile oli ETV-s saade "Püramiidi tipus", aga midagi põrutavat ei olnud sealgi, kuigi oli hoopis uus ja huvitav aspekt mängu toodud - kanaluud. Soust on endiselt veel kaunis vedel, EEVA RUULIB IKKA VEEL. Aga äkki ongi kõik pärit ühest Universumi laborist.....Ph34r2
http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=126142

Päikest.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kümme saladuslikumat iidset leidu vinki 95 36,200 01-10-2010, 08:52
Viimane postitus: Müstik
  Teadlased panevad meie kaugete esivanemate rännutee paika. villu 16 7,003 02-02-2009, 10:39
Viimane postitus: Aerling

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat