Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meie planeedi viis iidset inimrassi
Autor Sõnum
loom
Vana kala

Postitusi: 455
Liitunud: Nov 2003
13-02-2004 19:42
Postitus: #1
Meie planeedi viis iidset inimrassi
Meie planeedi 5 inimrassi.

Vene füüsikutest abielupaar Tihhoplavid on võtnud vaevaks vahendada laiale lugejaskonnale arusaadavas keeles teoreetilise füüsika edusamme Venemaal jm, samuti üpris intrigeerivaid teooriaid mille tõsiteadsulikkuses võib esmapilgul küll kahelda, kuid mis hüpoteesidena ometigi pealuvad uuele avatud vene teadlaskonda. Ka järgnev lugu uulub sedasorti teaduse ja kujutluse piirimaile.

Palju aastaid kestnud teaduslikud uuringud kinnitavad, et nii Maa, Päike kui ka üldse kõik planeedid on inimesest märksa kõrgema inellektuaalse tasemega elusolendid. Geoloogiamineraloogiadoktor I.I Janitski kirjutab, et Maa kannatab meid samamoodi, nagu meie kannatame mikroobe oma kehal, sh kahjulikke. Kui aga meie purustav toime loodusele ületab teatud piiri, võtab maa tarvitusele abinõud - nagu on seda teinud juba ennemgi. Nagu näiteks ülemailmse veeuputuse näol 850 000 aastat tagasi - mille toimumist tõestas Ameerika Geograafia Selts juba 1950-1952.a. (selle seltsi kosseisu kuulus ka Albert Einstein)

Peenmateriaalne inimene ja intellekutaalselt arenenud Maa loodi üheaegselt. Kuidas Maa asustamine kunagi võis olla toimunud, sele kohta saame andmeid pühendunutelt, kes on olnud võimelised lülituma Ülemaailmsesse informatsioonivälja. Näiteks teosoofia ühe rajaja J . Blavatskaja, tuntud selgeltnägija Edgar Keysi.... jpt.


MAAL ON OLNUD VIIS INIMRASSI
Pühendunute väitel on Maal olnud ühtekokku viisi inimrasi (tsivilisatsiooni). Akadeemik A. E. Akimov kirjutab: " Evolutsioonilise arengu käigus Väljalised Olendid kandusid üle Maale. Need "esimese rassi" inimesed kujutasid endast tohutut kasvu kuuvalgust kiirgavaid kehatuid olendeid." On hämmastav, et sarnaseid olendeid on tänapäeval korduvalt kohanud kosmoses nii ameerika kui vene kosmonaudid. Näiteks "Saluut-7" meeskond, läbides 1985 a suurt oranžisist gaasist pilve, mis täitis kogu kosmosejaama, pimestades kõiki kuut meeskonnaliiget, nägi sellest väljudes seitset tohutusuurt kuju - mida kõik kõhklematult pidasid taevaingliteks. Peamine erinevus inimestest polnud mitte ainult tohututes tiibades ja pimestavates oreoolides nende peade ümber, vaid nende näoilmes. "Nad naeratasid," meenutasid kosmonaudid. "See ei olnud mitte tervituse, vaid vaimustuse ja rõõmu naeratus. Meie NII ei naerata." Kümne minuti möödudes taevalikud olendid kadusid. Kadus ka oranž pilv, jättes kosmonautide hinge seletamatu tunde millegi kaotusest. Ameeriklased on neid olendeid ka pildistanud orbitaalteleskoobi abil: Meenutadies Vana Testamiendi ingleid, oli nende kõrgus ca 20 meetrit, tiivalaius võrreldav kaasja lennukite omaga. Tundus et nad tahtsid, et neid pildistataks! Nimetatud fotodest huvitas ka Vatikan. Mõned teadlased arvavad, et meie hinged saabusid Maale Phaetonilt - planeedilt, mida tabas täielik enesehävitus.


ESIMENE RASS - "KOTITAOLISED MOODUSTISED"
Võib arvata, kui raske oli esimese rassi elu tiheda füüsilises maailmas. Nad olid Peenmaailma täieliku kontrolli all - mis varustas neid telepaatiliselt kogu vajaliku teabega. Max Händel kirjeldab neid kui "suuri kotitaolisi moodustisi" avaga ülaosas, kust eristus mingi orienteerumis- ja juhtorgan. Keha tihenedes taandarenes see käbinäärmeks, mida mõnikord on nimetatud ka "kolmandaks silmaks" (mis aga pole täpne). Paljunemine toimus pooldumise teel otsekui rakkudel, kusjuures kumbki pool säilitas oma esialgse kuju.


Keha tihenedes ja vähenedes kujunes Maal teine rass - kes samuti oli juhitud Peenmaailmast tänu hästi arenenud "kolmandale silmale". Teise rassi lõpul ilmnesid hermafrodiidid. Ent inimese teadvus oli tollal kujuteldamatult ähmane, kaugel isegi tänapäeva loomade arukusest. Esimeseks sammuks olukorra parandamisel oli aju ülesehitamine selle rakendamiseks tööriistana füüsilises maailmas. Händeli arvates "saavutatii see inimkonna lahutamisega kaheks sugupooleks"

KOLMAS RASS - LEMUURLASED
Kolmandat rassi nimetati "lemuurlasteks". Mateeria tihenemine oli jõudnud järku, kus ilmus luustik. Hermafrodiidid jagunesid meesteks ja naisteks ning algas suguline paljunemine. Lahenes DNA loomise probleem. Varajaste lemuurlaste keel koosnes helidest, mis sarnanesid loodushäältega, mis olid nende jaoks jumalate häälteks, kellest nad teadsid end pärinevat. Lemuurlased rakendasid üsna edukalt Peenmaailma energiat: iga lemuurlane oli loodusest antuna maag. Ta tunnetas end jumalate järglasena, kelle arenguliiniks oli mitte vaimsete vaid materiaalsere teadmiste omandamine läbi materialistliku teaduse arengu.
Omades Maal väga häid elutingimusi ning rakendades Peenmaailma energiat ning ääretuid teadmisi, saavutasid lemuurlased, eriti hilised lemuuro-atlandid väga kõrge arengutaseme. Akadeemik A.E. Akimov kirjutab: "kui Maa peale tekkis aineline ihu, ilmusid ja hakkasid arenema silmad, siis hakkas välja surema kolmanda silma funktsioon. Teiste sõnadega, evolutsiooniliselt me kaotasime võime suhelda Kõrgemate Entiteetidega, Ent Maal olid terved Kuldsed Aastatuhanded, mil inimesed polnud veel kaotanud oma fantastilisi võimeid ja neil oli veel side Kõrgemate Kosmiliste Olemuste, Absoluudiga. Inimkond elas küllalt kaua harmoonias ümbritseva keskonnaga".
Lemuuro-atlandid ehitasid tohutuid linnu, rajasid esmaklassilise teaduse, rakendasid laialdaselt psüühilist energiat. Oletatakse, et nende saavutuste hulka kuuluvad mõningad monumendid Lõuna-Ameerikas, Stone Henge Inglismaal, Egiptuse Sfinks. Arenenumad lemuurlastest õppisid dematerialiseeruma ja materialiseeruma, omandasid levitatsiooni- ja teleportatsioonivõime. Iga lemuurlane omas otsesidet Peenmaailmaga, olles võimeline sisenema seisundisse, milles hing võis lahkuda kehast kui tahes pikaks ajaks -, jättes keha aastaks, sajandiks, miljoniks aastaks "konserveeritud olekusse" ja olles võimeline sellesse mis tahes hetkel tagasi pöörduma, pärast mida keha elustub uuesti. Lemuurlaste eluiga küündis tuhande ja enama aastani. Ligikaudu sellist eluiga omasid inimesed Maa peal ka märksa hilisemal, Vana Testamendi ajajärgul: Eeneok elas 905 aastat, Mafusak 969 aastat, Lameks 777 aastat jne.

Lobsang Rampa oma raamatus" Doktor Lhasast" väidab, et lemuurlaste ajal paiknes maa Päikesesele märksa lähemal orbiidil, omades kaksikplaneeti. Kliima oli troopiline ja taimeriik lopsakas. Maal valitsesid super-intellektuaalsed lemuuro-atlandid, kes ei sarnanenud kehalt inimestega, kuid kelle sekka imbus juba järgmise tsivilisatsiooni esindajaid- varaseid antlante. Olles kaks korda suuremad tänasest inimesest, olid nad lemuurlastega võrreldes kääbused. Lemuurlased valitsesid atlantide üle ja õpetasid neile mõndagi. Elu maal oli mõõdukas ja rahulik, kuni lemuurlased läksid omavahel sõtta. Kaugnäkelikumad neist lahkusid Himaalaja koobastesse, lahkudes oma kehast ja luues niimoodi inimkonna Genofondi, mis mõni aasta tagasi avastati professor Muldashevi poolt tema ekspeditsioonil Himaalajasse.


Ühel päeval toimus hirmus plahvatus, mille tulemusel Maa muutis orbiiti - pärast mida toimus kokkupõrge lähenenud planeediga. Üliinimeste rass lahkus planeedilt oma kiirgavatel lennumasinatel ja lemuurlaste tsivilisatsioon hävis.


NELJAS RASS - ATLANDID
Osa siiajäänutest, peamiselt atlantidest, kui neljanda rassi esindajaist jäi ellu, kuid pidi jätkama kõige raskemates tingimustes: Linnad olid purustatud ja kliima külmenes. Pealegi - nagu oletab Professor Muldashev - katkestas Kõrgeim Intelligents atlantide sideme Üldise Infoväljaga (võimalik, et see juhtus juba Lemuuria sõdade ajal, mil üha enam ilmnes Võimu kultus). Professor E.K. Borozdin aga oletab, et inimene pidi läbima materialistliku maailmanägemise etapi, mil inimteadvus oli jäetud tema enda hooleks, ootamata enam abi vaimsest maailmast, vaid olema sunnitud looma elutingimused materiaalsete vahendite abil, milleks oli vajalik materialistliku teaduse areng. Ent arheoloogiliste leidude ja vanade ürikute abil õnnestus atlantidel siiski omandada eelmise tsivilisatsiooni teadmisi ja arendada teadusi. Võidutses Teadmise kultus. Informatsioonikeeld Peenmaailmast tühistati ja atlandid rajasid arenenud tsivilisatsiooni, mille jäänukeid võime leida veel tänapäevalgi. Selle suurimaks rajatiseks oli ilmselt Jumalate Linn Tiibetis, millest kirjutab prof. Muldashev. Kergus, millega oli võimalik saavutada mida tahes, viis uuesti võimuvõtluseni - misjärel informatsioon "kõrgemalt" taas tõkestati. Küpses katastroof. Kaugnägelikud preestrid otsustasid talletada kuldplaatidel tsivilisatsiooni ajaloo, maailma tähekaardi tollest ajast ning samuti hoiatada ohtude eest, mis ähvardab neid, kes kuritarvitavad oma teadmisi. Need plaadid on peidetud Himaalaja kivikoobastesse.


VEEUPUTUS
850 000 aastat tagasi tabaski Maad veeuputus. 1994 ilmus S.I Barashi raamat "Kosmiline "dirigent" Maa kliima ning elu üle Maal", milles autor usaldusväärsete teadusandmete analüüsi põhjal järeldab Kosmose vahetut mõju kõigile Maal toimuvatele protsessidele. Juba 1950.a arvutasid astronoomid..sh Sharaf ja Budnikova välja Maa tiirlemisellipsi keskpunkti kõikumised viimase 30 miljoni aasta jooksul, Selgus, et see kõigub perioodiga 100 000 aastat. Kuid iga 400 000 aasta järel langeb see kokku mitmete teiste Maa orbiidi äärmusnäitajatega - ja sünnib resonanss. Globaalsed kliimamuutused põhjustavad ennenägematuid kataklüsme, mis viivad taime- ja loomariigi peaaegu täieliku uuenemiseni.
Ameeriklased, modelleerides arvutil seda sündmust, said fenomaneelse tulemuse: allesjäänud inimesed pidid sajandi kestel alustama uuesti koobastes ja metsades. Füüsik-matemaatik, Brill, uurides veeuputust, tuli järeldusele, et selline veemass, mis küündis isegi kõrgemate mäetippudeni, sai paiskuda sinna vaid ookeanidest - läänest itta. Ja tõepoolest - Hiina ürikud pajatavadki Vaikse ookeani läänekalda mõõnast. Sellega on seletatav ka, miks hiinlasi ja hindusid on rohkem kui teisi rahvaid: nad asusid tõusulainele vastaspool (kui Atlandi ookeani veed nendeni ulatusidki, siis palju nõrgemal kujul) ning mõõn hoiatas neid, tagasivool aga oli märksa aeglasem kui alglaine. Tiibet ja Himaalaja aga jäid uputamata. Sestap algaski uue, aaria rassi laienemine Tiibetist, alustades algelisest olelusest.


Kuid atlantide tsivilisatsioon ei hukkunud mitte korraga - nende viimaseks tugipunktiks oli legendaarne Atlantis, mis hukkus ca 12 000 aastat tagasi. Sellest võimsast saar-mandrist ja riigist pajatas maailmale ka Platon, kes oli saanud selle kohta teavet oma esivanemalt Solonilt, kes omakorda oli sellest kuulnud Antiik-Kreeka preestritelt.
Kui varemalt peeti Atlantise huku põhjuseks tema "pommitamist" tohutu meteoriidiga, siis pärast gravitatsiooni kineetilise teooria ja mateeria ühtse teooria loomist sai asi hoopis teaduslikuma seletuse. Nimelt planeedi tuumad, neelates suurt foonienergiat (füüsikalise vaakumi energiat), kipuvad laienema kiiremini kui Maa koor, See viib kas globaalsete lõhede tekkeni (kanalid Marsil ja Jupiteril), kaaslase väljapaiskamiseni (kuu, Fobios jt) või isegi planeedi täieliku õhkulendamiseni (Phaeton). Kusjuures lõhkeb maa koor just seal kus ta on õhem - ookeanides. Ja viimane suur katastroof juhtus arvutuste kohaselt 12 000 aasta eest (need korduvad 1000 000 aasta tagant). Tekkis globaalne lõhe, millesse langeski Atlantis vähem kui ööpäevaga.VIIES RASS - AARIALASED
Viies rass - aarialased - aga omamata sidet Informatsiooniväljaga, arenes äärmiselt aeglaselt. Ja seda vaatamata sellele, et Himalaja ja Tiibeti koobastes asusid erilistes, somathi seisundis möödunud tsivilisatsioonide kõige arenenumad esindajad, kelle Hinged, asudes Peenmaailmas, ilmeslt jälgusud Maa elanikke, püüdes ära hoida globaalset katastroofi, mis võiks purustada planeedi. Teavet Peenmaailmast said vaid üksikud, näiteks Hermes Trismegistos. Märksa ektiivsemalt hakkas inimkond saama teavet maailma ja inimese olemusest läbi prohvetite alates 5. sajandist e.m.a. Kristus, Buddha, Zoroaster, Mooses, Muhammed, tegid kõik, et kiskuda planeedi rahvaid välja nõmedustest ja metsikustest. Nende tegevus oli edukas: loodi religioonid.


Sellegipoolest: Kui kaua veel kannatab Kõrgem Intelligents meie purustavat tegevust planeedi suhtes, mida Jumal ja Peenmaailm lõid miljardeid aastaid? Et meie surematul hingel oleks, kuhu naasta.
-----------------------------------------------------
Kuna seda polnud kusagilt digitaalsel kujul saada siis kirjutasin selle ajakirjast, (3hBleh) ärge kirjavigu tähele pange Smile
-----------------------------------------------------
V.P Tihlopavi ja T.S Tihlopavi raamatust "Fizika verõ"

Artikkel:
PÄIKESETUUL

[Teadet on muutnud 13-2-2004 postitaja loom]

[Teadet on muutnud 13-2-2004 postitaja loom]

[Teadet on muutnud 8-4-2004 postitaja loom]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tutanhamon
Veteran

Postitusi: 1,615
Liitunud: Oct 2003
13-02-2004 20:00
Postitus: #2
 
Tõepoolest huvitav artikkel ja täname sind, et viitsisid selle ka meile lugemiseks ümber trükkida!

Ühele asjale ei saanud päris täpselt pihta.. Kui lemuurlased ehitasid Sfinksi ja alles pärast seda tuli veeuputus.. mis toimus 850000 aastat tagasi..? Siis Sfinks on peaaegu miljon aastat vana? Kõlab veidike kahtlaselt minule..

Ma olen absoluutselt nõus sellega, et meie ei ole esimene tsivilisatsioon Maal, millele viitavad ka näiteks Maajade pärimused (5 Päikest) ja üleüldse terve Maakera pärimused (ja mida teadlased vägagi sihilikult ignoreerivad). Olen nõus ka sellega, et veeuputus toimus, küll aga ei ole ma selle ajapaigutusega nõus.

Minu arvates toimus veeuputus millalgi maakoore nihkumise ajal, mis hoopiski kaotas muistse Atlantise, mis tänapäeval on näha Antarktisena. Maakoore nihkumine, mille võis tekitada ka Maad tabanud meteoriit, paigutas Atlantise põhjapoolusele, seal varem olnud jääkilp liikus kõvasti lõuna poole ning hakkas tohutul kiirusel sulama. Tekkis veeuputus, millele lisas hoogu veel ka Maad tabanud meteoriit.

Maakoore nihkumisest rääkis juba Einstein. Temal oli teooria, et Jää ei kogune poolustele sümmeetriliselt, vaid lisab massi näiteks ühele poolele (kas itta või läände väga piltlikult), pikapeale muutub see mass nii suureks, et maakera on lihtsalt sunnitud jõudude toimel nihkuma, maakoor nihkub.. Mandrid liiguvad teise kohta (poolused paiknevad ümber). Sellega on seletatavad jääajad ja veeuputused, millest ühed on lihtsalt mandri paiknemised poolusele lähemale ja teised mandri nihkumised poolusest kaugemale.

http://en.wikipedia.org/wiki/Truth
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
fyb
Vana kala

Postitusi: 493
Liitunud: Dec 2003
13-02-2004 20:04
Postitus: #3
 
both thumbs up. väga huvitav tekst. Good Job!

10 punkti

fyb
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
reserv-administraator

Postitusi: 4,921
Liitunud: Nov 2003
14-02-2004 11:07
Postitus: #4
 
Ma lugesin kunagi ajakirjast 'Avanemine' midagi sarnast, et kunagi olid inimesed nii 30 m pikkused jne. Seal on ka palju juttu Muldashevist. Vandenõudest, ufodest jne.
Soovitan kõigile.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
loom
Vana kala

Postitusi: 455
Liitunud: Nov 2003
15-02-2004 13:13
Postitus: #5
 
Ispireerituna tohutusuurtest kujudest:


[Pilt: olendid.jpg]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
joosu Eemal
ναύτης

Postitusi: 79
Liitunud: Jan 2004
16-02-2004 15:13
Postitus: #6
 
muide, on jah, justkui kogu aeg tunne või igatsus, et tahaks kuskile TAGASI...

ei tea, et kas just "kotitaoliseks" : ) aga samas... miks ka mitte.

inspireeriv artikkel.

lihtsalt veel 1 arvamus.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Aztecca
Tavaliige

Postitusi: 222
Liitunud: Oct 2003
18-02-2004 17:34
Postitus: #7
 
Kusjuures puht biofüüsiliselt on võimatu, et inimene on 30m pikk, sest siis toimuks lihtsalt keha ülekuumenemine. Smile Nii lihtne see ongi, aga kui sellest miskitviisi mööda hiilida, siis nüüd on selge, kust said alguse kõik müüdid ja legendid - Homeros ja Ilias ja samamoodi ka Kalevala. Ning need sõjad on kuidagi kahtlaselt sarnased Sõrmuste Isanda raamatutele ja filmidele. Ka need ei ole välja mõeldud. Kõik on tegelikult juhtunud. Smile Peace...

Air Intelligence still feels, flying saucers are optical illusion or atmospherical phenomena, but some Military officials are seriously considering the possibility of interplanetary ships.
United States Government. October 27, 1952.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
loom
Vana kala

Postitusi: 455
Liitunud: Nov 2003
18-02-2004 19:23
Postitus: #8
 
Krt* loe tekst läbi vähemalt.

Inimrass... see ei tähenda seda, et meie koopiad on suurendatud paarkümmend korda or something...
Selgesõnaliselt öeldud, et polnud veel füüsilist keha tekkinudki Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
shorty244
Uustulnukas

Postitusi: 7
Liitunud: Oct 2004
13-10-2004 02:41
Postitus: #9
 
seda kivikoobaste värki olen varem ka kuulnud (inmkonna ajaloo kuldplaadid) ja neid on üritatud ka sealt välja tuua aga nende koobaste läheduses inimene läheb sassi, sest seal pidavat olema infraheli mis on tekitatud nö looduslikest viledest (needsamad koopad) teadupoolest võib infraheli tekitada ka südame seiskumist ja kes veel ei tea siis inimese kuulmis lävi jääb kusagile 20Hz ja 20000hz vahele ja infraheli jääb alla 20Hz järelikult inimene ainult tajub seda häält ja muide see võib seletada ka muid kohti kus inmesel hakkab paha (kultuse kojad jne) kus võib toimuda aktiivne info vahetus "Kõrgemaga" (tekstist)


lisage ja parandage kui midagi valesti on
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
13-10-2004 08:36
Postitus: #10
 
oot ma ei saa aru... kõik teadlased nii varmalt väidavad et kui inimene oleks 30 meetri pikkune siis kuumeneks ta üle...
kas keegi on siis juba ühe 30 meetrise volaski sünnitanud? kus on tõestatud faktid kallid teadlased????????

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
shorty244
Uustulnukas

Postitusi: 7
Liitunud: Oct 2004
13-10-2004 12:30
Postitus: #11
 
ma arvan et fakte polegi see on ilmselt nö oletuslikult välja pakutud (aga kes seda nii täpselt teab peale nende teadlaste endi)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Metafor
Veteran

Postitusi: 2,840
Liitunud: Apr 2004
13-10-2004 14:43
Postitus: #12
 
oletus, või siis mingid teadlased on hakanud looma mingit frankensteini projekti, ainult et mitte sellist nagu raamatus on
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ent
Uustulnukas

Postitusi: 34
Liitunud: Oct 2004
27-10-2004 15:31
Postitus: #13
 
Väga- väga huvitav. Sellist värki loeks veel ja veel. Kena oleks kui see kaante vahele ka saaks. Haudu-jõudu!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
12-02-2005 10:19
Postitus: #14
 
muide... eestlased olid ühed esimestest aaria rahvastest kes sia läänemere kanti ilmusid.
üldse on üks huvitav tähelepanek. rahvasteränne algas kuskilt grimmi kandist... musta mere põhjakaldalt.
need olid nagu noa ja tema kolm poega... kõik läksid nelja ilmakaarde laiali.

noa oli neist vanim... seega vananev rahvas, siirdus lõunasse ning pani aluse kaananlaste suguvõsale.
muide... enne neid elas eenok... kes on tegelikult mitte isik... vaid terve rahvus. eenok pole miskit muud kui muistsed aestid... kes läänemerekallastele saabusid koos peaingel urieliga ning olid kaali meteoriidi langemise tunnistajateks.

tol ajal müttasid mööda maad ringi veel hiiglased... needsamad jumalapojad kes olid sündinud maistest naistest.
üks neist oli ka kalevipoeg

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
loom
Vana kala

Postitusi: 455
Liitunud: Nov 2003
12-05-2005 18:23
Postitus: #15
 
Noa ja tema kolm poega teatavasti olid tavalised inimesed..
Aga palun kas keegi valgustaks mind... kas ellu jäid ainult need olevused kes laeva peal olid?
Ja miks ainult Aadamast ja Eevast alanud inimrass kõik mingi geneetilise puudega ei ole (või on) inbreeding eksole.

Ja kas mitte Kalevipoeg kohe raudselt ikkagi siiski ikkagi väljamõeldis pole?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
12-05-2005 22:44
Postitus: #16
 
1. pole tõestust noa ja tema poegade inimeseks olemise kohta.
2. veeuputus oli arvatavasti lokaalne
3. aadam ja eeva polnud kaks isikut vaid kaks sugupõlve inimesi...
4. ei ole.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Metafor
Veteran

Postitusi: 2,840
Liitunud: Apr 2004
13-05-2005 21:45
Postitus: #17
 
Miks sa arvad, et Aadam ja Eeva olid kaks sugupõlve, piibli järgi küll tundus, et nad olid esimesed, geneetilisi puudeid ei olnud ilmselt sellepärast, et nende DNA oli liiga puhas sellisteks asjadeks. Piibli järgi elasid nad alguses paradiisis, kust keegi kõrgem olevus nad välja viskas, kuna viimased ei täitnud tema ootusi.
Noa laeva kohta niipalju, et inimestele meeldib väga omistada võõraid tegusid, niiet miks ka mitte, nn. kõrgemad olevused marsilt tulid ja võtsid loomad linnud ja värgid pardale ning tekitasid täieliku hävingu, samas jällegi mäletan, et kuskilt leiti arvatav Noa laev.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
13-05-2005 21:53
Postitus: #18
 
Vana Testament annab tänapäevases tõlgenduses üsna selgesõnaliselt teada, et inimene valmistati ühe päevaga jumala poolt ja kogu inimkond oligi alguse saanud.
Julgen selles siiski kahelda.
Esiteks räägitakse, et jumal lõi inimese oma näo järgi ja lõi tema meheks ja naiseks. Tegemist oli hermafrodiitse ehk kahesoolise isikuga, kes paljunedes andis järglasi, kes jumala soovil valitsesid "kalade üle meres, lindude üle taeva all ja kõigi loomade üle, kes maa peal liiguvad." (1 Mo. 1:28)
Veidi hiljem aga loob seesama jumal uue inimese (seekord põrmust), kellele paneb nimeks Aadam (Ad-am tõlkes tähendab üks rahvas). Seekord pole inimene enam jumala nägu, kuna oleks liiga alandav avalikult kujutada jumala näoga olendi valmistamist põrmust ehk mullast. See oleks sama, mis jumala enese valmistamine mullast!
Tähelepanuväärne on Eeva valmistamine Aadama küljeluudest kuna teda võeti kui Aadama osa (muide, üks Tiibeti müütidest räägib, et kunagi ammu, kui jumalad maa peal elasid, olid nad kõik mehed, kuni üks neist oma suguelundid küljest rebis ning seeläbi naiseks muutus). Seega oli Aadam elav, bioloogiline olend, kes nägi välja kui inimene, ent paljunes samasooliselt, kuna Eeva polnud mitte eraldi isik, vaid Aadama naiselik pool.
1 Mo. 5:5 "Nõnda oli kõiki Aadama elupäevi, mis ta elas üheksasada kolmkümmend aastat, siis ta suri."
Aadam/Eeva sai kolm erinevat järglaspõlvkonda, kelledest üks hukkus. Alles jäi "trobikond" Kaine ja Sethe. Huvitav on asja juures see, et neil sugupõlvedel olid olemas juba erinevad sugupooled, erinevalt nende eellastest. See ilmneb nimest Kain, mis heebrea keeles kirjutatakse kui Ka-j-n, kus -j- (jod) tähendab meest.
Alles järgnevad põlvkonnad, Kainil Hanok ja Sethil Enos, olid nn. "pärisinimesed."
Selline on inimese evolutsioon Genesise järgi, seda usuvad (olgugi, et teadmatult) miljonid inimesed üle maakera.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
loom
Vana kala

Postitusi: 455
Liitunud: Nov 2003
25-05-2005 20:23
Postitus: #19
 
1. pole tõestust noa ja tema poegade inimeseks olemise kohta.
2. veeuputus oli arvatavasti lokaalne
3. aadam ja eeva polnud kaks isikut vaid kaks sugupõlve inimesi...
4. ei ole.
_______________________________________________________

Pole tõestust ... järelikult on nii nagu sina mõtled - ok
arvatavasti... ok... järelikult on sul õigus.
aadam ja eeva... siin on sul ilmselgelt õigus
ja kalevipoeg... yep... ju siis peab nii olema.

Aga... ei... lahedad argumendid sul. Sinu probleem on selles et sa usud ainult seda mida sa arvad. Et... sorri siis : ) ma ei kahtle enam sinus.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
25-05-2005 22:39
Postitus: #20
 
on kolme sorti uskujaid.

1. need kes usuvad mis neile öeldakse ja mida üldiselt aksepteeritakse
2. need kes usuvad et see üldtunnustatu on jama ja tegelikult on hoopis teistmoodi...
3. need kes usuvad et on teistmoodi ja me ei saa kunagi teada kuna alati on teistmoodi.

üldiselt... 1 ja 3 vihkavad 2. seega tee järeldused loom...

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Stolypin
Uustulnukas

Postitusi: 20
Liitunud: Sep 2006
15-09-2006 19:45
Postitus: #21
 
Nende koobaste kohta oskan öelda nii palju kui on kirjas E. Mulda¹evi raamatus "Kellest me põlvneme?".

Mulda¹evi sõnul on Tiibeti ja Nepaali koobastes somadhi (loe: somati) seisundis "konserveeritud" inimesed, kelle kehad võivad säilida miljoneid aastaid. Somadhi koobastes on kolme viimase rassi lemuurlaste (mõeldud on hiliseid lemuurlasi e. lemuur-atlante), atlantide ja aarialaste (meie tsivilisatsioon) kehad. Somadhi koopad moodustavad "inimkonna geenifondi" (gene pool of humanity), mis on loodud juhuks kui maad tabab globaalne katastroof või inimkond hävitab iseennast. Kui inimkond on hävinud siis ärkavad mõned "konserveeritud" vennikesed üles ja taastavad inimkonna maakeral. Inimkonna geenifondis on tähtsaim osa lemuurlastel (mitte arvuliselt, vaid tähtsuselt), kes olid kõige arenenum tsivilisatsioon: meie tsivilisatsiooni inimesed on lemuurlaste kõrval arutud lapsed. Lemuurlaste kõrval on ka atlantid ja aarialased.

Somadhi koopad on peidetud. Isegi kui need koopad üles leida ei ole võimalik sinna siseneda, sest koopas olevad lemuurlased loovad psühhoenergeetilise barjääri, mille eiramine tekitab lõpuks nii võimsa psüühilise pinge, et inimene sureb. See on geenifondi kaitsmissüsteem. Somadhi seisundis inimesed võivad asuda ka meres. Mõnede inimeste arvates leidub somadhi seisundis inimesi ka püramiidide all.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kurk
Vana kala

Postitusi: 484
Liitunud: Feb 2007
04-03-2007 17:37
Postitus: #22
 
täpsustan postitust seal ees pool et inimene kuuleb heli mis on 16 Hz kuni 20 000Hz. eriti ohtlik on inimesele heli mis on 8 - 12 Hz. keegi teab miks? ma siin arvasin selle jutu peale et äkki see ajabki hulluks.

ja siis veel et nimetatakse ju vooremaa voore kalevipoja künnikvagudeks. voorede päritolu on teaduslikult igati loogiline, ja lindakivi ka. samas võis ju keegi suurt kasvu lahke mees vabalt kõiki aidata aga kui võtta arvesse see et peipsi järv talle põlvini oli (parandage mind kui valesti mäletan) ja peipsi järve keskmine sügavus kolm meetrit (võis ju kunagi ka madalam olla), siis oleks pidanud ta olema : põlvedeni - 3m + põlvedest puusadeni 4m (koos põlvede endaga) + 4/5 tallast puusadeni (3+4=7, 7:5*4=)5,6 m + pea 1m = 3+4+5,6+1=13,6
ta oleks pidand olema 13,6 m pikk. kõrged need voored on? käisin seal, ei olnud väga madalad. liiga kõrged et olla 13,6 m pikkuse mehe küntud. no jh. varieerub see pikkus tal.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
04-05-2007 15:23
Postitus: #23
 
Tsitaat:Algselt postitas: Stolypin
Nende koobaste kohta oskan öelda nii palju kui on kirjas E. Mulda¹evi raamatus "Kellest me põlvneme?".

Mulda¹evi sõnul on Tiibeti ja Nepaali koobastes somadhi (loe: somati) seisundis "konserveeritud" inimesed, kelle kehad võivad säilida miljoneid aastaid. Somadhi koobastes on kolme viimase rassi lemuurlaste (mõeldud on hiliseid lemuurlasi e. lemuur-atlante), atlantide ja aarialaste (meie tsivilisatsioon) kehad. Somadhi koopad moodustavad "inimkonna geenifondi" (gene pool of humanity), mis on loodud juhuks kui maad tabab globaalne katastroof või inimkond hävitab iseennast. Kui inimkond on hävinud siis ärkavad mõned "konserveeritud" vennikesed üles ja taastavad inimkonna maakeral. Inimkonna geenifondis on tähtsaim osa lemuurlastel (mitte arvuliselt, vaid tähtsuselt), kes olid kõige arenenum tsivilisatsioon: meie tsivilisatsiooni inimesed on lemuurlaste kõrval arutud lapsed. Lemuurlaste kõrval on ka atlantid ja aarialased.

Somadhi koopad on peidetud. Isegi kui need koopad üles leida ei ole võimalik sinna siseneda, sest koopas olevad lemuurlased loovad psühhoenergeetilise barjääri, mille eiramine tekitab lõpuks nii võimsa psüühilise pinge, et inimene sureb. See on geenifondi kaitsmissüsteem. Somadhi seisundis inimesed võivad asuda ka meres. Mõnede inimeste arvates leidub somadhi seisundis inimesi ka püramiidide all.
Tänane Õhtuleht vahendab:Himaalajas avastati koopad kaljujoonistega.

Rahvusvaheline arheoloogidest ja alpinistidest koosnev uurimisrühm avastas Lo Mantangi linna lähedalt Himaalajas 12 koobast, mille seintele on joonistatud budistlikud pildid. Koopad paiknevad 4300 meetrit merepinnast kõrgemal ning joonistused pärinevad arvatavasti 13. sajandist.

Seintel on ka tiibetikeelseid fraase. Joonised ja kiri on tehtud tindi, hõbeda ja kullaga. Kuid seintel leidub ka jooni, mille päritolu ulatub Kristuse sünni eelsesse aega.

Mõned koopad asetsevad üksteisest mõne tunni tee kaugusel.

Praegu on veel mõistatus, kes nendes koobastes elas ja kuidas nad mööda kaljusid koobastesse pääsesid, vahendab Gazeta.ru.

Nii et ehk ongi tegemist koobastega, kus peituvad eelmiste tsivilisatsioonide inimesed? Mida arvate? Ma mõtlen eelmiste tsivilisatsioonide inimestest?

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Scofield
Uustulnukas

Postitusi: 12
Liitunud: Aug 2007
15-08-2007 09:36
Postitus: #24
 
Mul on kodus 3 raamatut mis seletavad ka leemurlastest atlantlastest ja koobastest, need raamatud on venekeelsed ehk ma ei saa nendest aru aga mu isa seletas lühidalt. Nende raamatute autor käis nendes koobastes millel on see heli, neid koopaid valvas tiibeti munk vist ja ta lubas sellel inimesel minna aint lvl1 aga see inimene tahtis veel teada saada, seal oli igasugu asju seal koopas, ta läks edasi lvl2 ja siis ta nagu telepaatiliselt oli talle keegi öelnud et kui ta edasi läheb sureb ta ära, ta läks edasi lvl3 ja sealt vist ta mitte ei kuulnud vaid tunnetas et tal on väga paha ta läks ~10 meetrit veel edasi ja ta kukkus kokku munk teadis seda kuidagi ja tõi ta sealt välja, see mees jutustab nendes raamatutes nendest asjadest mida ta seal nägi, millest ma kahjuks aru ei saa. Seal seletab ka sellest kuidas maa end pöörab ja selle tõttu poolused vahetuvad. Seletab veel saladusi lihavõtesaartest ja püramiididest stonehengest ja paljust veel. Nendes raamatutes seletab ära kõik mida te iidsetest kultuuridest teada tahate.
Muideks himaalaja koobastest on leitud iidne arvuti. Leiti ka puust suur laev sealt mida arvatakse et see on Noa Laev.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
elis
roheline

Postitusi: 938
Liitunud: Jul 2004
15-08-2007 11:14
Postitus: #25
 
Tsitaat:Algselt postitas: Scofield
Mul on kodus 3 raamatut mis seletavad ka leemurlastest atlantlastest ja koobastest, need raamatud on venekeelsed ehk ma ei saa nendest aru aga mu isa seletas lühidalt.

Äkki jagad raamatute pealkirju ka meile? Sest mõned meist jagavad vene keelt ja saaks need üles otsida ja läbi lugeda....

http://spaceweather.com/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kümme saladuslikumat iidset leidu vinki 95 26,529 01-10-2010 08:52
Viimane postitus: Müstik
  Teadlased panevad meie kaugete esivanemate rännutee paika. villu 16 4,628 02-02-2009 10:39
Viimane postitus: Aerling

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog