Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes on reptiloidid? Inuaki - reptiil minu sees
#26
Nende videote puhul vast oleks reporterid ise ka seda näinud, kui miskit imelikku nende nina all juhtub. Ning kui mingi muutumine ka videole oleks jäänud, siis mis hea pärast poleks mingid võimuorganid taolisi ülesvõtteid ära konfiskeerinud või neid reptiloide endeid nagu ei koti kui tõesti kuskil videos peaksid peale jääma?
Vasta
#27
see'p see point ongi. kui reptidel niivõrd palju võimu on, nagu väidetakse, siis on lihstalt imekspandav, et meieni üldse mingid sellised klipid jõuavad (eeldusel, et need on ehtsad)
Vasta
#28
Vaatasin siis isegi selle video üle ja ei saanud samuti aru, mis kamm on?

99% youtube reptiloidide videodest on sellised, mida on suisa häbi vaadata... kahjuks seda ülejäänud 1% ma polegi veel leidnud Laugh
Vasta
#29
Väga informatiivne reptiloide kajastav lehekylg, inglise keelne kahjuks. Siin on juttu kontaktidest reptiloididega, pikk nimekiri inimestest, keda kahtlustatakse olevat reptiloidid, maa alustest linnadest jne. Siin on välja toodud ka mõned vapid, märgid, jms., mis viitavad reptiloididele ja illuminaatide mõjutustele. Nt. Alfa Romeo logo 1910 - 1999, Itaalia peaministri aias olev "huvitav" kujund jne. http://www.freewebs.com/reptoids/reptili...uences.htm

Muudetud: 7-6-08 kell 13:57:06 Mopslane

Muudetud: 7-6-08 kell 14:20:10 Mopslane
Vasta
#30
Mnjah see et paljude lahingkompaniideembleemidel reptiile on, ei ole IMO eriti kummaline. Ega sinna pannakse ikka tavaliselt mõni tugev loom: karu, hunt, lõvi, tiiger, kotkas. Nii et lohe või madu seal mind ei üllata. Samas see Itaalia peaministri aias olev kujund on jah kummaline, kasvõi juba sellest külest, et see lihtsalt ei sobi sinna.
Vasta
#31
Tsitaat:Algselt postitas: Lotharius
Samas see Itaalia peaministri aias olev kujund on jah kummaline, kasvõi juba sellest külest, et see lihtsalt ei sobi sinna.
See vend teeb hullmaidki zheste (kas keegi teab, mida see tähendab?), kui Mopslase allikas kujutatud corna, mis siis veel sellest aiadraakonist rääkida!
Vasta
#32
Väga huvitav leid Leonardo Da Vinci maalilt " Püha õhtu söömaaeg" seoses reptiloididega http://www.youtube.com/watch?v=6PUjIud50...re=related
Vasta
#33
Tsitaat:Algselt postitas: Mopslane
Nt. Alfa Romeo logo 1910 - 1999, Itaalia peaministri aias olev "huvitav" kujund jne. http://www.freewebs.com/reptoids/reptili...uences.htm

Valgustame seda Alfa Romeo asja (ja ka seda madu seal aias):

Milano lipuks on Püha Jüri lipp (punane pikirist valgel taustal).

24. juunil 1910. aastal moodustati Milano autoentusiastidest investorite 500 000 liiriga Portellos asuva Darraqi monteerimistehase ruumides uus mark Anonima Lombarda Fabbrica Automobili, ehk siis A.L.F.A

See osa on nüid selge.. edasi mao juurde..

Selle inimest õgiva mao näol on tegemist Visconti perekonna vapiks oleva biscione-ga. (Visconti perekond siis valitses Milaanot nii 200 aastat..) Selle mao pärimusi on erinevaid, kuid tegelikuks päritoluks loetakse nimetatud perekonna esiisa tegevust Püha sõja ajal...kus ta olevat selle ühe saratseeni turviselt varastanud.. Bleh

Alati ei tasu kõiges tonti otsida!
Vasta
#34
Loomulikult on sellele inimest õgivale maole avalikkusele "sobiv" seletus olemas...vaevalt hakkaks keegi asjapulk avalikult pajatama mingist maokultusest, reptiloidide tulnukrassist, kes inimest orjastavad... Aga kui vaatasid seda Leonardo Da Vinci maali, kus oli pandud kokku maalid, yks neist peegelpildis, siis millega seda seletada, et Leonardo seal madu kujutab? Kas ta 2kki teadis, kes tegelikult maailma valitseb?

Muudetud: 9-6-08 kell 19:12:58 Mopslane
Vasta
#35
Tsitaat:Tehnoloog:
Aryana Havah (Ariana Hawa) raamat "Inuaki – reptiil minu sees",
mille on (vene keelest) eesti keelde tõlkinud Aigar Säde:
http://www.aigarsade.com/Inuaki.pdf (64 lehekülge lugemist).

http://romaniaesoterica.blogspot.com/200...ryana.html

Venekeelne (kolmes osas):
http://www.soznanie.info/st_inuaki.html
http://www.soznanie.info/st_inuaki2.html
http://www.soznanie.info/st_inuaki3.html
Vasta
#36
Huvitav materjal kuigi mina näen seda ka teiselt seisukohalt milleks on võimalus võita see planeet endale läbi inimeste teadvuse mõjutamise. Kui kõik on nõus nende elulaadiga siis annabki see võimaluse neil meile oma maailm koos nende hingede kehastumisega maa kehadesse maailm üle võtta.
1945 aastal olid mõned kuud võimalus, et maa läheb üle Aldebarani samasuguse arvuti alla nagu neilgi seaduseid hoiab ja genereerib ja maa kaob nende käest teise stringi kuid tänu aatompommide lõhkamisele nad või nende kehastused maal võitsid ja nüüd loodetakse et saab maa kehastuste maatriksi üle võtta lähemal ajal kuid kui juttu 5Dst siis kas kõik võetakse kehadest välja et sinna üle viia, paljude erinevate materjalide põhjal näidatakse maad pidevalt elutu taimede loomade ja eluta planeedina.
Milline oleks siis ülevõtmine ja kuhu viiakse.
Huvitav maailmakirjeldus, kus huvilised.
Vasta
#37
Lugemist väärt on kindlasti mõlemad, aga "Inuaki – reptiil minu sees"
lugesin "ühe hooga" läbi (mida minuga iga raamatu puhul ei juhtu).
Rohkem sellega ehk võikski teemat jätkata, kuna esimesest on eesti
keeles vaid lühikokkuvõte.
Vasta
#38
Tehnoloog, kui oled palju erinevaid maailmakirjeldusi läbi lugenud ja lisaks veel erinevate inimeste kogemuskilde kuulanud siis nii mõnigi asi Inuaki kirjeldustes tundub mitte ainult tuttav vaid kattub teiste kirjeldustega, hetkel kehastuste kontroll ja meie mõistes akasha raamatukogu kehastuste valvurid, seda on vähemalt üks inimene jutustanud et on nendega kriitilises seisundis kohtunud ja talle näidati eri võimalusi kehastumise jätkamiseks, tema valist tagasituleku.
Samuti on huvitav nende väravate kasutamine, mis mul avataris näha on, ainuke ebakõla jutus on ülemineks 5 kihti. Tegelikult räägiti helesinistest 5 sageduse maailmadest juba 90ndate alguses, siis nimetasid vene ekstrasensid neid psüühikute maailmadeks. Seal võivad tõepoolest kehtida kõik need reeglid millest räägitakse Inuakkides.
Samas klapivad jutud ka Jupiteri kuu seltskonna juttudega tänasest üleilmsest kriisist ja selle tulemustest.
Keda siis vuntsi seltskond oma poolusele minekuga rikkamaks tegi, annuakid ju toituvad inimestest innuakkide jutu järgi.
Needsamad väävlilõhnalised, kusagil on midagi tagurpidi keeratud, keegi esineb vale pildi all, kas natsid läksid kõik annuakkidele söögiks, nagu kusagilt on Orioni seltskonna kohta öeldud, et pistsid need valged nahka kuna olid nii maitsvad.
Vasta
#39
(04-03-2011, 22:59 )Tehnoloog Kirjutas: Lugemist väärt on kindlasti mõlemad, aga "Inuaki – reptiil minu sees"
lugesin "ühe hooga" läbi (mida minuga iga raamatu puhul ei juhtu).
Rohkem sellega ehk võikski teemat jätkata, kuna esimesest on eesti
keeles vaid lühikokkuvõte.

Jah ka minuga juhtus sama, et lugesin ühe rapsuga raamatu läbi, mida tavaliselt minuga just tihti ei juhtu. Smile
Kindlasti võiks ka teemat jätkata uudisega seonduva teemaga, kui leiab midagi selle kohta.
Vasta
#40
Inuaki kirjeldused inimkonna situatsioonist haagivad üsna oluliselt Lacerta nimelise reptiloidi kirjeldustega. Kui inuaki viitab võimutsevatele annunakidele, siis Lacerta räägib Ilojimide tulnukrassist, kes inimest seitsmel korral uuesti üles buustinud. Kas annunakidel ja Ilojimidel ka mingit seost võiks aimata?
Vasta
#41
Kõik need Lacertad ja Inunakid tekitavad minus teatud kribelust hinges. Nagu Jan mainis eelpool siis kõigil
neil on teatud sarnasused üldises ajajoones. See võib tähendada laias laastus kahte asja - kas Muinasjutu
vestja peab seda liiki liini meile peale suruma või siis Vanajumal niimoodi selle asja paika panigi.
Vasta
#42
keerutaks veel teemat. äkki vironshamanil on mingit infi selles osas. Voladosed ja annunakid - kas üks ja sama eluvorm?
Vasta
#43
Sama jutt nagu Jupiteri kuu seltskonnal, kogu maailma tsivilisatsiooni alus rahasüsteem kukub kokku ja tulevad väga ebameeldivad ajad, tavaliselt inimesed sel ajal ju loomastuvad?
D: Noh, me kõik ei sure. Surevad paljud kuid mitte kogu elanikkond. Ja need, kes
jäävad, saavad nende orjadeks. Midagi elusate nukkude sarnast. See on see, mida nad
tahavad kuigi teavad täpselt, et see ei realiseeru.

A: Aga mis siis tuleb?
D: Kõik tuleb suurepärane ja lahe. Praegu töötab Maaga isegi Maatriks. Meil tulevad
probleemid maakoorega, atmosfääri ja kliimaga; samamoodi majanduslikus plaanis.

A: Tean, sa rääkisid mulle. On vaja osta mehhaanilised tööriistad, seemned… maja
maale…
D: See oleks hea.

A: Kuid kas võib raha arvele koguda ja seda sealt vajadusel võtta?
D: Majandussüsteem variseb lähiajal kokku. Kõikjal. Raha kaotab varsti oma energia/
väärtuse.

A: Kuidas mõista "varsti"?
D: Kusagil 2009. aasta lõpus, 2010 alguses.

A: Nii kiiresti?
D: Mida kiiremini, seda parem. Vaja on, et Maa puhastuks raha vibratsioonist ja
kõigest, mis puudutab "rahalist manipulatsiooni". Me oleme anunnakkide võimu all
liiga kaua olnud.

A: Aga mida me sööma hakkame?
D: Seda, mis on või seda, mida kasvatame. Meil on kindlasti vaja veidi toitainete
varu. Seda on tähtis teada.
A: See ei kõla just eriti hästi!
D: See on väga hea! Ootan kannatamatusega 2012. aasta möödumist. Tegelikult
stabiliseerub kõik 2013. aasta veebruaris ja me alustame uut ajastut. Maa ja selle
elanike ajastut. Headuse ja rahu ajastut. Tead, maalased on väga head. Kõik, kes on
täiendatud inuakkide DNAga, on erilised. Peaaegu kõik lähevad edasi.

A: Aga palju neid on?
D: Väga palju. Ma ei tea täpset arvu, kuid ma näen neid tänavatel. Ma tunnen nendes
ära vennad. Tegelikult on Rumeenia selles suhtes väga puhas maa. Siin pole nii palju
anunnakkide vered. Seda on kuid väga vähe.

A: Aga kuidas sa seda teada saad?
D: Oma vennad tunnen ära vibratsiooni järgi. Vaatan neid ja tean. Ja sina võid sama
teha.

A: Ja halvad tunned samuti ära?
D: Tahad, ma räägin sulle ühest mängust? Vaata silma inimesele, kellega sa räägid.
Ainult silma. Ära vaata naeratust ega liigutusi. Küsi, kas oled inuaki või anunnakki –
kõrgem sina vastab.
Ka siis tuldi ära korjama oma hingi kes kehastunult on unustanud selle kust nad pärit ja kuhu peaks peale kehade mahajätmist minema.
Mis puutub voladostesse siis kirjelduspildi kohaselt küll eriti sarnased ei olnud, pigem sarnanesid voladose kirjelduspildid indiaanlaste nägemuspildiga neist kes kosmosest tulid ja nüüd on meis kõigis, mõttepildis olid suured mustad vaalakujulised olendid, aga nad on ju kujumuutjad.
Aga tolle ameerika farmeri kirjeldus 12 kilpkonnanäoga väävlilõhnalisest tegelasest kes teda omale koolituseks tirisid, on küll asjakohane, eriti kui võtta inuakide juttu, et nn anuakkide lõhna saab vastava tehnika abil inimese meeltest kõrvaldada, järelikult keegi ei tunne lõhna sest see on keelatud.
Nii mõnedki asjad klapivad ju ka Lacerta jutuga.
Vasta
#44
mitte ainult lõhn ei ole ju kõrvaldatud vaid kogu liigi kirjeldus ja olemasolu. kas juhe kuklas võib pärineda ka reptiloididelt või on siin neid liike rohkem inimteadvust noolimas?
Vasta
#45
Miks te siis siia video linki pole lisanud ? Ma leidsin venelastelt terve loo koos piltide ja videoga ,
http://paranormal-news.ru/news/malchik_p...03-06-3243
Vasta
#46

http://www.youtube.com/watch?v=jf_V_0ij_sU

Peggy Kane, EVP helide lindistaja mängib neid tagurpidi ja on saanud selliselt otselingi reptiloididega. Ja räägib ilustamata ära kogu inimtsivilisatisooni pseudoajaloo, religioossed manipulatsioonid, öise pidusöögi astraalprojektsioonis inimteadvusest, rääkimata sõdadest, mõrvadest ja muust rõvedast, mis kõik kannab üht eesmärki - toita võõra liigi lõputut nälga. Hea tugimaterjal David Icke uurimustele
Vasta
#47
Tere parakad,

Siin siis minu esimene postitus. Olen mõnda aega lugenud teemasid siin ja peab ütlema et on nii mõndagi huvitavat. Siiski peaks märkima, et on ka palju neid kes pimesi kõike uskuda tahavad ja igat infotükki sulatõena võtavad. Näiteks eriti jäi mulle meelde eesti ufovaatluste teema all pildid kus on pildistatud metsa, ning objektiivis peegeldunud valguse täpp on kohe UHVO. Sellistel teemadel diskuteerides tuleks kasutada teatavat metoodikat et loogilise tõestusega enda jaoks järelduseni jõuda. Sama kasutavad kõik paranähtuste uurijad. Selletõttu ei võta ka sõna Igor Volke iga teema kohta, vaid ta pigem üritab kõigepealt eraldada olulise ebaolulisest ning alles siis kui on PIISAV kahtlus, et midagi sealt tõesti võib olla, ütleb ta midagi Smile

Lugesin ka huviga läbi "reptiil minu sees" ja peaks ütlema et see tekitas minus teatavaid kahtlusi, et tegemist on siiski väga elava fantaasiaga kirjanikuga Smile. Ma küll ei viitsinud lugeda seda läbi tehes märkmeid, kus vasturääkivuse liinid jooksevad kuid nii mõndagi jäi meelde. Näiteks: kirjeldab poiss kuidas nende planeet on juba sellel järgmisel tasandil kuhu siis peaks liikuma ka planeet maa aastal 2012 ning ta kirjeldas elu seal nii et seal ei ole aega. Siiski mainib ta seda et nad valivad enda seast juhid kes valitsevad 260 päeva mis ju viitab aja olemasolule. Ka vihjab ta sellele. et toitu kasvatavad nad seemnetest mis kasvavad hüperkiirusega saladusliku vedeliku abil taimeks kuid sedagi mitte kohe vaid peab ootama, see ju tähendab seda et on olemas aeg.

Lisaks on mul tunne, et lugu on kokku klopsitud erinevate mainstream lugude põhjal, ehk siis david icke maatrixi lapsed, kust tuleb maatrixi idee, kahtlane on selle juures just see, et maatrixiks nimetab seda david icke, ma usun et inimene kes ei ole tema teoseid lugenud nimetaks seda millekski muuks tõenäoliselt, seega pidi olema kirjanik tutvunud davivi loominguga. Järgmiseks on seal näha Drunvalo M. erinevaid suundasid kus kirjeldatakse merkaba väljasid. Lisaks räägib ta selle planeedi juhtimisest 260 päevaste tsüklitena kus juhid vahetuvad, see 260 päeva on jällegi ju maiade kalendris oluline number ehk siis üks aasta.

Ma ei väida, et minu enda analüüs nüüd õige on kuid siiski tekitab see teatavaid kahtlusi Smile Mulle meeldis filmis inglorious bastards Brad Pitti repliik sellekohta: "seal kus mina pärit olen ,öeldakse, et kui miski tundub liiga hea, et tõsi olla, siis ta ei ole." Alati tuleks jätta ruumi ka kergele kahtlusele Smile
Vasta
#48
Tegelilkult on Inuakides lillede sisse peidetud katastroofipilt maailma hukust ja mõnede õnnelikust pääsust, kuigi väidetakse, et üleminek hõredamasse eetriuniversumisse toimub kehadega, inuakidel see ei õnnestunud, miks peaks siin õnnestuma.
Sama ähvardust on viimasel ajal kuulda kõikidelt kanaldajatelt, kõik tahavad oma maailma kedagi vedada aga teadmiseks et kehast välja minek peale ümbersündide lõppu ongi nendesse eetermaailmadesse mida varem nimetati psüühilisteks maailmadeks. Ja need on ühe kihi maailmad erinevalt maa inimese seitsmest kihist. Aga see on juba teine teema kes on inimene.
Vasta
#49
Nagu ka raamatus rääkis, et aastal 2011. haavad toimuma katastroofid seoses veega ja hakkavad purskama vulkaanid, millest ei osata oodatagi purskamist. Elav näide on Islandi vulkaan ja Jaapani katastroof, mis hõlmas endas suuri maavärinaid ja tsunaamisi. Ise arvan, et seal raamatus on tõtt sees.
Vasta
#50
Huwitaw, et mõned materjalid korjatakse hämmastawa kergusega peawoolu meedia poolt yles...
...Planeet sooritab hüpet.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Gaasitoru. Kes õhkis? Punahabe 23 4,074 04-04-2023, 10:33
Viimane postitus: vasamasa
  Tuntud isikud ajaloost: kes ütles, mida ütles excubitoris 2 5,903 24-07-2021, 05:56
Viimane postitus: Tyto Alba
  Terrorismi ajalugu, ehk kes on terrorist ja mis on terror? xcad 33 6,776 17-06-2020, 12:35
Viimane postitus: jeekim
  Reptiloidid ja hübriidid Eesti poliitikas taavetitk 26 9,257 20-04-2019, 11:24
Viimane postitus: zzz34
  Kes ja miks päästis valla Esimese maailmasõja Dr. Smith 14 7,866 30-12-2017, 19:39
Viimane postitus: Punahabe
  Augustiputš 1991 - kes pidi saama Moskvas võimu haaranud hunta asevalitsejaks Eestis? Pohlatohlakas 7 5,952 23-08-2014, 12:19
Viimane postitus: Thorondor
  Kes tegelikult kirjutas "Mein Kampf"i ? Albert 5 5,739 03-05-2011, 15:57
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Minu prohveteeringud jooshik 15 5,587 14-01-2011, 22:19
Viimane postitus: Jõhvikas
  Tõeotsijate tõde-kes on tõeline? protsent 7 3,474 24-10-2008, 21:45
Viimane postitus: Thorondor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat