Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes on reptiloidid, tulnukad?
Autor Sõnum
Leena
Bännitud

13-05-2012 19:58
Postitus: #51
RE: Kes on reptiloidid, tulnukad?
(13-05-2012 18:58 )Müstik Kirjutas:  Nüüd alles ütled, et oled "Siiriuse saladuse" läbi lugenud?

Kui jutt käib sellest raamatust, siis ei ole mina suutnud lugeda sealt isegi ridade vahelt välja, et keegi elaks tähel nimega Siirius. Olgu see siis A, B või C. Jutt käib siiski Siiriuse (päikse)süsteemis olevatest planeetidest.
Ma ei ole jauranud päikese kui tähe üle. Päike on täht.
Wiki väljavõte mis väidab, et on tähti kus on maaga taolised elamistingimused on absurdne.
Exu, mul ei ole muinasjuttude vastu midagi. Ilusad lugeda aga kui hakatakse muinasjuttudele valefakte külge pookima siis on see väga ebahariv.

----------------------------
Kui inimene ajab jama ühes pisikeses valdkonnas mida ma täpselt tean, siis miks peaksin arvama, et ta ei aja ka mujal jama?
Einstein oli kindel vaid Universumi ning inimimlike lolluste lõpmatuses. Kusjuures esimeses ei olnud ta lõpuni kindel.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

13-05-2012 20:32
Postitus: #52
Viki täpsem tsitaat oli:
"Astronoomide hinnangul on universumi meile tuntud osas vähemalt miljard triljonit tähte ning sajal miljonil planeedil või tähel on samasugused tingimused nagu Maal."

See on astronoomide hinnang.
On astronoomide hinnag absurdne või mitte - sellest vestle mõne astonoomiga. Mina seda lauset välja mõelnud ei ole, mina tsiteerisin. Ja kui sa selle lause peale tige oled, siis mine ja lärma viki tegijate kallal. Või uuri, mida teistel astronoomia linkidel kirjutatakse.
Ja ma küsisin juba kaks korda: kust said dogonid oma teadmised? Sina aga ei vasta ja ignoreerid täielikult mu küsimust.
On siis nii raske riiulilt raamat võtta ja järgi vaadata kui raamatu läbi lugesid ja enam meeles ei ole?
Raamatus räägitakse dogonitest ja sellest, et nad "väitsid, et said oma teadmised Siiriuse tähtkujust pärinevatelt Maa-välise eluvormi esindajatelt, kes „sarnanevad madudega”.
Seega ei ole ma öelnudki, et selle raamatu järgi elab keegi praegu Siiriusel.
Ära moonuta mu sõnu.
Küll aga kirjutasin eespool:
"Ameerika kirjanik Robert Anton W i l s o n (1932-2007) väitis oma raamatus „Kosmiline päästik: illuminaatide viimane saladus“, et võttis 1973-1974 a. vastu telepaatilisi sõnumeid ühelt Siiriuse kaksiksüsteemi planeedilt."
http://en.wikipedia.org/wiki/Cosmic_Trigger

Kelle sõnumeid see kirjanik vastu võttis, seda saad lugeda sellest raamatust
"Kosmiline päästik." Sama lingi andsin ka varem.
Mina ei ole mingeid valefakte kuhugi pookinud. Vahendan seda, mida olen lugenud.
Soovitan samuti, et võta reptiloide muinasjuttudena, kuna sa ju nagunii isegi Credo Mutwa juttu ei suuda uskuda.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
haneracryth
Vana kala

13-05-2012 22:22
Postitus: #53
(13-05-2012 20:32 )Müstik Kirjutas:  Viki täpsem tsitaat oli:
"Astronoomide hinnangul on universumi meile tuntud osas vähemalt miljard triljonit tähte ning sajal miljonil planeedil või tähel on samasugused tingimused nagu Maal."

See on astronoomide hinnang.
On astronoomide hinnag absurdne või mitte - sellest vestle mõne astonoomiga. Mina seda lauset välja mõelnud ei ole, mina tsiteerisin.

Mõningane allikakriitilisus võiks ju ometi säilinud olla? Ükskõik, millisel tähel ei saa eales olla samasuguseid tingimusi nagu Maal. Üks on täht ja teine on planeet. Olen kindel, et ükski astronoom sellist jura omaks ei võta, seega austet Müstik paneb siin sajaga võpsikusse, kui mingi süüdimatu kirjatsura teksti astronoomidele suhu paneb.
Thorondor
reserv-administraator

15-05-2012 12:12
Postitus: #54
Leena, miks sa mäurad jälle. Said trumpkaardi pakist ja siis saad kiusata palju süda ihkab? Nii ei saa. Selline ebakonstruktiivne lähenemine tundub lihtsalt kuritahtlikuna.
Oleks siis alustuseks küsinud, et kas Müstik mõtleb ikka tähe pinnal või sees kuuma supi sees elamist või teist dimensiooni või tähe ümber olemist. Ja millised tingimused on teises dimensioonis. Äkki on mingi energeetiline väli, kus siis nö vaimolendina hea olla.

Euroruubel, püüa talitseda oma huumorinälga.

Müstik, sina ära segi kui keegi ütleb, et tulnukad tulid Siiriuselt, siis see ei tähenda, et nad tähe enda pealt tulid. Üleolev suhtumine peab lõppema. Seekord korrigeerisin postitusi, järgmine kord võivad tsiteeringud ja lingid terve nakatunud postitusega kaduda.

Müstik Kirjutas:Astronoomide hinnangul on universumi meile tuntud osas vähemalt miljard triljonit tähte ning sajal miljonil planeedil või tähel on samasugused tingimused nagu Maal
See võib ju suvalise inimese halb sõnastus seal olla. Suvalise inimese hinnangul astronoomide hinnangul ei tähenda, et astronoom oleks seda öelnud. Ta mõtles ikka tähe ümber orbiidil.
Võid ju rõhutada seda miljardit trilionit tähte, et mõni neist ikka Maale sarnaneb, aga kui ta Maale sarnaneb, siis see ei ole ju enam täht. See oleks sama, et terves universumis on mõni krokodill, kes on pelikaniga genotüübilt ja välimuselt identne. Siis ta pole enam krokodill ju.

PS. Foorumis jäi aken lahti ja tuul puhus mõned postitused minema.
Müstik
Shambalas

15-05-2012 21:33
Postitus: #55
(15-05-2012 12:12 )Thorondor Kirjutas:  Müstik, sina ära segi kui keegi ütleb, et tulnukad tulid Siiriuselt, siis see ei tähenda, et nad tähe enda pealt tulid. Üleolev suhtumine peab lõppema. Seekord korrigeerisin postitusi, järgmine kord võivad tsiteeringud ja lingid terve nakatunud postitusega kaduda.
Siiamaani pole mulle veel keegi öelnud, et tulnukad tulid Siiruselt.
Küll aga räägivad dogonid, et said oma teadmised Siiriuse tähtkujust pärinevatelt Maa-välise eluvormi esindajatelt, kes „sarnanevad madudega”.
Lisaks lugesin Drunvalo enda retke tähtkujule nimega Siirius.
Ta kirjutab "Elulilles", et see juhtus 1972.a.kui ta parajasti mediteeris.
Inglid tõstsid ta kehast välja ja viisid avakosmosesse.
Kõigepealt nägi ta esimest korda Maa ümber paiknevat kuldset inimteadvuse võrgustikku. Võrgustik koosnes mitmesugustest geomeetrilistest kujunditest.
Nad läbisid sfäärilise membraani, mis asub 708 400 km kaugusel Maast, kuigi teadlased ei ole sellest veel teadlikud. Teiselpool membraabi seisis liikumatult hiiglaslik sõiduk, mis oli u. 80 km pikkune. Sõiduk oli sigarikujuline. Ei paistnud koosnevat detailidest, mida oleks olnud võimalik üksteisest eristada.
Drunvalo nagu imeti selle sõiduki avausesse, kus oli ruum ja selles palju inimesi. Nende seas oli nii mehi kui ka naisi. Kui ta esitas endale küsimuse: "Kes need inimesed on?", kuulis ta enese seest vastust:"Me oleme siiriuslased." Seal oli kaks humanoidset rassi, kellest üks oli väga tume ja teine väga hele. Ta vestles telepaatilisel teel nende siiriuslastega, kes kandsid valget riietust ja ta veetis selles sõidukis kolm päeva, samal ajal, kui ta keha viibis kodus, istudes oma toas. Siiruslased aga tutvustasid talle sealset huvitavat tehnoloogiat.
Ta mainib, et maa peal me alles hakkame sellise tehnoloogia olemust mõistma. Me kutsume seda psühhotroonikaks. Tegemist on tehnoloogiaga, mis vajab toimiseks kontakti inimese (või mõne teise olendi) teadvusega.
Kõike ei jõua kirjutada, aga need siiriuslased armastavat meid väga ja nad
olevat läinud Galaktika nõukogu ette, et päästa inimkond. Probleem oli aga selles, et meie Päike pidi 1972.a. augustis füüsiliselt laienema ja see oleks pannud Maa leegitsema. Inimkond oleks selle ajal aga võinud hävineda viie minutiga. Nad said eksperimendiks loa ja ehitasid just selle eksperimendi jaoks selle suure musta laeva. Nad lõid Maa ümber holograafilise välja, mis kaitses Maad tulemerest, ilma et meie oleks midagi teadnud.
Eksperiment (jätan üksikasjad kirjutamata) osutus väga edukaks. Kõik toimus ning meie, inimesed, olime jätkuvalt elus. Kolm kuud hiljem alustasid siiruslased aga meie teadvuse muutmisega. 1972 a. juunist kuni 1974.a. lõpuni polnud meil vaba tahet. Kõik sündmused olid programmeeritud. Hiljem hakkasid siiriuslased taas võimaldama vaba tahte valikuid. Nad lõpetasid oma töö 1989.a. ja sellest ajast saadik on inimestel reaalselt võimalik järgmisse dimensioonilisse maailma tõusmine.
Ka hakkasime me tohutu kiirusega arenema.
Aga muidugi on sul õigus, küllap elavad need siiruslased seal Siiriusel mingites teistes dimensioonides. Tegelikult mainisin seda ka eespool juba, et tulnukad elavad teistes dimensioonides. Suhtlevad telepaatiliselt kontaktleritega jne.
Loodan ka, et ma ei tundunud üleolevana ja postitus jääb seekord alles.Smile
Teema soovib vastust küsimusele, kes on tulnukad ja mis need siiruslased siis ikka muud on kui maa-välised ehk tulnukad.
Huvitav aga, et Drunvalo ei näinud meditatsioonis olles mitte "madudega sarnanevaid" olendeid, vaid kaht humanoidset rassi. Üksikasju siiski polnud ja nii ma ei tea, kas need heledad ja tumedad olendid olid reptiloidhumanoidid või ei olnud.
Kes seda lugu uskuda ei taha, siis võtke seda Drunvalo unenäona. Ka ei saanud ma teada, kus need siiruslased seal Siiriusel siis täpselt on, sest Drunvalo oli kogu aeg selles mustas sigarikujulises laevas.Smile

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
AgentStarskY
Spetsialist

30-05-2012 16:48
Postitus: #56
Dogonitel on geneetiline esivanemlik suhe Siirius B-lt pärinevate maaväliste olenditega. Siirius B-lt pärit maavälised olendid on pahatahtlikud ning töötavad Reptilianitega ühes. Nad olid ka 1954. aastal seal, kui leping Greyde ja Eisenhoweri vahel sõlmiti. Nad lõid ka viiruse nimega "Ebola" ja andsid selle Salajasele Valitsusele, mida kasutatakse meie vastu. Veel antsid nad Salajasele Valitsusele ajarändamis tehnoloogia nimega "Montauk", mida Salajane Valitsus on juba mitmeid kordi kasutanud ja on selle abiga koloniseerinud mitmeid planeete, mis on meie päikese-süsteemist väljaspool. Nad on ka seotud "Mehed Mustas" tegutsemistega. Seega Siirius B-lased enamjaolt ajuloputavad meid ja valetavad, et on head ja ajavad muid kärbseid pähe.

Herbert Schirmer rööviti 1967 aastal Siirus B-laste poolt:
http://www.ufoevidence.org/cases/case659.htm

"Reality won't change, just because you chose not to believe it!"
Müstik
Shambalas

31-05-2012 10:56
Postitus: #57
Just sedasi. Niisuguseid jutte on ka levitatud. Aga on olemas dogonite pärimused.
Ja leidsin, et ka dogonite endi kirjelduse järgi oli kõrgele maa kohale jäänud tähtedevaheline kosmoselaev IE PELU TOLO, nimetasid seda "kümenda kuu täht."
Nad ütlesid:
"Kui see laev laskus, paiskus selle raskus "Vere" (gaasijoa?) taeva poole."
Robert Temple - "Siiriuse saladuse" autor, oletab, et "kümnenda kuu täht" on Saturni 10.kuu Phoebe, kus võis asuda nommode vahejaam.
Dogonid on jaotanud nommosid mitmesse liiki.
Soomere "Paleokontaktist":
* Nommo Die - "suur nommo", kes jäi baaslaeva
* Nommo Titiyayana - Nommo Die asemik Maal. Piltidel kujutatud kalakujulisena, peas 4 "tundlat" ja veel kaks liiki.
Vees asuvat nommot nimetati "tiigi Nommoks", Vee valitsejaks".
Üks link ka nommode kohta:
http://www.bibliotecapleyades.net/vida_a...n_18zo.htm
(selle postituse viimane muutmine: 31-05-2012 11:04 Müstik.)

as-green
Tavaliige

15-06-2012 07:29
Postitus: #58
(13-05-2012 20:32 )Müstik Kirjutas:  Viki täpsem tsitaat oli:

Mõelda vaid et see sada miljonit on kõigest süsinikubaasil olevad eluvormid.
Üks suurimaid vigasid on inimese kujutlusvõime piirang võõra elu kirjeldamisel.
Kiputakse alati lähtuma tingimustest maal ja et nägemiseks on vajalik silm ja kõndimiseks jalad ja lendamiseks tiivad.

(15-05-2012 21:33 )Müstik Kirjutas:  Kõike ei jõua kirjutada, aga need siiriuslased armastavat meid väga ja nad
olevat läinud Galaktika nõukogu ette, et päästa inimkond. Probleem oli aga selles, et meie Päike pidi 1972.a. augustis füüsiliselt laienema ja see oleks pannud Maa leegitsema. Inimkond oleks selle ajal aga võinud hävineda viie minutiga. Nad said eksperimendiks loa ja ehitasid just selle eksperimendi jaoks selle suure musta laeva. Nad lõid Maa ümber holograafilise välja, mis kaitses Maad tulemerest, ilma et meie oleks midagi teadnud.
Eksperiment (jätan üksikasjad kirjutamata) osutus väga edukaks. Kõik toimus ning meie, inimesed, olime jätkuvalt elus.

Seega siis Apollo 17 missioon oli fake? Päikese laienemisel selliselt et maa leegitseks peaks Merkuur olema aurustunud sellel aastal ja Veenuselt oleks aurustunud igaveseks kogu selle planeedi lämmastikust atmosfäär. jne.
Ma ei ürita midagi ümber lükata aga huvitav oleks teada täpsemat infot et vältida katkise telefoni effekti.
http://en.wikipedia.org/wiki/Apollo_17
(selle postituse viimane muutmine: 15-06-2012 08:21 as-green.)
Müstik
Shambalas

15-06-2012 12:09
Postitus: #59
Just, väga erinevad eluvormid! Mitte kahel jalal kõndivad eluvormid.Smile
Teine sinu ära märgitud tsitaat oli võetud "Elulillest".
Kas Apollo 17 lennust ei ole siin mitte eraldi teema?

as-green
Tavaliige

15-06-2012 12:46
Postitus: #60
(15-06-2012 12:09 )Müstik Kirjutas:  Just, väga erinevad eluvormid! Mitte kahel jalal kõndivad eluvormid.Smile
Teine sinu ära märgitud tsitaat oli võetud "Elulillest".
Kas Apollo 17 lennust ei ole siin mitte eraldi teema?

Pidasin silmas seda et kui maa ümber oli holograafiline väli siis kuidas läbi selle Apollo kuule ja tagasi lendas kui see väli päikese füüsilise laienemise kinni pidas?

Eluvormidest niipalju et olen kohanud mingit tegelast nimega Mammon kes nägi välja nagu suur pärlikarbi valge pilv mille sees mina olin ja temaga suhtlesin. Ühtegi tavapärast elundit ei olnud näha ega ka vokaalset kõne ei olnud kuulda. Suhelda oli üpris raske kuna lähenemised asjadele ei olnud just väga inimlikud.
Müstik
Shambalas

15-06-2012 12:58
Postitus: #61
Küllap need siiriuslased lõid selle holograafilise välja ainult mingiks teatud ajaks.
Ma täpselt enam ei mäleta - see oli päris pikk jutt.
Aga see on huvitav, et oled sihukest olendit või tegelast vaimusilmas näinud. Smile

excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

15-06-2012 13:21
Postitus: #62
Seda juttu olen ma ka kuulnud. Mingi vend uuris salvestusi mis saadud tehiskaaslastelt ja sealt selgus, et andmed ei kattu. Mingi hetk olevat olnud "vahe" sees ja selle vahe olnud just nii ühe orbiidi keeru pikkune. Nagu oleks ajast jupp välja lõigatud. Omast arust panin selle kunagi ka siia mingisse teemasse aga see oli päris ammu - kas 2009 või isegi varem. Kui leian siis toon uuesti esile.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Päikeseinsener
Bännitud

01-07-2012 00:40
Postitus: #63
"Lilled" Müstiku tädile ja muidugi ka teistele tulnuka huvilistele.
Väidetavate tulnukate nimetus ja kirjeldus milline ta välja näeb.
Tekst on inglisekeelne.

The A-Z Of Alien Species

"You're all individuals"
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

01-07-2012 10:02
Postitus: #64
(01-07-2012 00:40 )Päikeseinsener Kirjutas:  "Lilled" Müstiku tädile ja muidugi ka teistele tulnuka huvilistele.
Tekst on inglisekeelne.

The A-Z Of Alien Species

Keegi lõustaraamatus figureeriv isik võiks selle alla laadida ja siis mitte koonerdada wink

*
Celtic
ja sina pead kandma maailma

01-07-2012 10:24
Postitus: #65
Selle lugemiseks pole ju vaja lõustaraamatus olla...

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

01-07-2012 10:29
Postitus: #66
Allalaadimiseks on vaja kas Scribid arvet või lõustaraamatu oma.
Samuti on mõnusam lugeda hiljem näiteks e-lugerist.

*
Preilikass
Vana kala

05-08-2012 19:32
Postitus: #67
(01-07-2012 00:40 )Päikeseinsener Kirjutas:  "Lilled" Müstiku tädile ja muidugi ka teistele tulnuka huvilistele.
Tekst on inglisekeelne.

The A-Z Of Alien Species

Vähemalt minul scribd seda asjandust facebooki abil sisse logides alla laadida ei lubanud. Odavaim moodus tundub olevat maksta 5 dollarit... Aga arvan, et seesama tekst on ka netis tasuta saadaval. Näiteks see peaks olema õige asi, ma arvan: http://www.ufos-aliens.co.uk/cosmicspecies.htm

Iseasi, kas see on pigem kellegi fantaasia või tegelikkus või segu neist kahest.
Chea
Uustulnukas

06-08-2012 16:19
Postitus: #68
Hakkasin siis uurima neid Area 51 inimesi, kes helistavad raadiotesse jne.
http://www.youtube.com/watch?v=xlpZAk0N9rU tundub päris huvitav olevat,kuid. Kas jutt on tõsi,mida ta räägib UFO'dest jms?
Müstik
Shambalas

06-08-2012 16:34
Postitus: #69
Jah, anonüümselt raadios nähtust-kogetust rääkida julgetakse.
Aga vähesed on julgenud tõde rääkida.

Muidu 1988. a. dok .filmis ”UFO – võltsing või tegelikkus” väideti, et selles piirkonnas oli ka kosmosetulnukaid planeet Reticulum 4-lt. Jarod -2 (pseud.) tunnistas, et 51/S4-s püüti järele teha antigravitatsioonimootoreid ja tehniliseks nõuandjaks oli hallis ülikonnas tulnukas Jarod-1.

Elessandra
Tavaliige

05-01-2013 12:33
Postitus: #70
Ma arvan, et ma räägiksin ka anonüümselt, ma kül ei tahaks, et keegi hiljem minu üle nalja teeksvõi ütleks, et peast täitsa segi läinud!!! Eriti, kui ma ei suuda kellelegi tõestada, mida või keda nägin Laugh
(selle postituse viimane muutmine: 05-01-2013 12:34 Elessandra.)
positiivne
.

21-03-2013 15:21
Postitus: #71
RE:
(08-11-2007 06:34 )excubitoris Kirjutas:  Reptiloidid on tulnud jutuks juba 1700 aastatel kui mõned ärksamad teadlased kogusid materjale inimese kujulistest ja tarkadest "maduinimestest". Kui veel täpsemalt kirjutada siis reptiloididest kirjutasid juba vanad sumerid oma kiilkirja tahvlitest. Reptiloidide eeskujuks on madu Piiblist kes keelitas Eevat maitsma üht teatud puuvilja. Seega Jason kui lahmid, et Icke vaatas filmi Matrix ja siis kukkus kirjutama on pehmelt öeldes möla.

Anna andeks kulla excubitoris.

Minu eesmärgiks on ainult tõde - ma seega rakendan meetodit "eluterve skepsis".
Kus sumeri tekstides on reptiloididest juttu?
Ei ole alust arvata et muisteil aegadel tekkisid religioonid teisiti kui tänapäeval. Tekkemehhanism on sarnane. Keegi loob impulsi ja ülejäänud lähevad kaasa.
Vana Testamendi esimeste raamatute põhjal saab teha järeldusi vaid eriti ettevaatlikult. Loomine Vana Testamendis on puhtalt maailmakirjandus - ei midagi rohkemat ega vähemat. Seega mõttekonstruktsioon "Reptiloidide eeskujuks on madu Piiblist..." külvab lihtsalt tarbetut segadust. Vana Testamendi saamislood ja kasvõi need 10 käskugi... eksju natukenegi lugenud inimene teab nende päritolu ja algupära. M;is on mu jutu mõte? Reptiilinäoga jumaluste kultus ei ole mingil juhul varjatud rassi olemasolu tunnus. Seega mainitud rassi olemasolu tõestamiseks sumeritele toetuda ei ole mõtet.
PS! 1700 aastatel ehk siis nn klassikalisel uusajal, kes need ärksamad teadlased olid?
Mu tagasihoidlik eesmärk on selgeks teha skepsise kaudu, kas reptiloidid on/olid olemas või mitte. Ehk siis vaadeldes teemat sellise negatiivse eelarvamusega on mul suurem tõenäosus adekvaatset infot leida.
PS! Küllalt keeruline on reptiloide märgata, kui osa uskujaid "näevad" neid ihusilmaga, osa teleris või fotodel ja osa väidab veendunult et neid ei eksisteeri inimfüüsikalises mõõtmes. Selguse huvides tuleb ilmselt valida esmalt mingi hm mõõde, milles nende olemasolu või mitteolemasolu tõestada üritadaLaugh
(selle postituse viimane muutmine: 21-03-2013 15:45 positiivne.)
Müstik
Shambalas

21-03-2013 15:51
Postitus: #72
RE:
(21-03-2013 15:21 )positiivne Kirjutas:  Kus sumeri tekstides on reptiloididest juttu?

No sellest on küll väga paljudes teemades juttu olnud.
(an.unnak.ki – need, kes tulid taevast Maale).
Piiblis nimetatakse neid anakimid ja Esimese Moosese rmt-u 6. ptk-s ka nefilimideks (nephilimid). Anunnakid õpetasid sumerlastele teadusi ja kirjakeelt ja lõid tsivilisatsiooni. Nende juht oli An (hiljem Anu, keda kujutati šaakali või koerana). Teine tähtsaim juht sumerite järgi oli Enki, kes oli tihedalt seotud veega ja kelle keha katsid soomused.

Nad lõid läbimõeldud orjarassi, keda hiljem hakati kutsuma Homo sapiensiks. Sumeri tekstid jutustavad üksikasjalikult nende kosmoselaevade stardist, nende mootorite tulest ja suitsust. Ühel sumeri keraamilisel figuuril on peajumalanna Istari kujutatud kaitsekiivri ja prillidega ning juhtmete süsteemiga. Nad põgenesid purustuste eest meie planeedilt.
Video anunnakkide ehk tänapäevasemalt reptiloidide tsivilisatsioonist:
http://www.youtube.com/watch?v=zYqXafhGv...re=related

Igatahes seostatakse anunnakid ja reptiloidid, need kes Maalt vehkat ei teinud ja maa alla elama läksid, juba ammust aega.

positiivne
.

21-03-2013 15:59
Postitus: #73
Aitüma Müstik. Küllap kulubki alguses mul materjaliga tutvudes suurem osa ajast usaldusväärse materjeli eraldamisele ebausaldusväärsest.
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

21-03-2013 16:32
Postitus: #74
Positiivne - me kõik otsime tõde - igaüks omamoodi.
Ja siin kohal tasub ka meenutada klassikut kes ütles midagi sellist:
"Täname Jumalat, et ta lasi tõel see kord sedamoodi paista".

wink

Kui vanasti nähti neid rohkem ja ka kirjeldati siis võib tunduda esmalt tõesti
imelik, et miks siis mitte enam nüüd ja praegust. Asjal võib loomulikukult
olla rohkem kui üks seletus, kuid kui süveneda teemasse siis tundub, et kuna
reptiloidid on ajaloo vältel aktiivselt tegutsenud ja see tegevus ei ole just
tunduvalt nagu inimkonna paremat tulevikku silmades pidades olnud siis ei
ole ju imelik kui see seltskond on õppinud end paremini maskeerima.

Ajaloos on olnud mitmeid seiku kus kord olemas olnud asjad on hiljem jäljetult
kadunud. On kaotatud saari ja riike, rahvaid ja loomi. Loomulikult on kõige lihtsam
seletus, et tolleaegsed inimesed olid lollid seikluse ja kuulsuse janused ego maniakid.
Samas ei tohiks unustada, et noil kaugetel aegadel oli AU mõiste hoopis midagi
muud. Mehe sõna maksis rohkem vahest kui kuld ja kard - selge, et mitte just kõik
ei olnud oma sõnade väärilised aga mitmed kadunud objektid said kirjeldatud läbi
aegade mitmete uurijate poolt.
Parim näide ehk oli mingi saar Austraalia juures kus paljud olla käinud ja siis mingi
hetk oli see kadunud. Alles hiljuti käis läbi uudis, et sealt kandist leiti madalik mis
võis vabalt olla selle saare prototüübiks ja (näiteks Krakatau) mingi looduslik
katastroof pühkis selle minema kuna koosnes sisuliselt mõnest meetrist maast mis
kattis koralle.

Selle taustal ei ole meil suurt muud midagi teha kui võimalikud lood kokku koguda ja
siis neid püüda analüüsida. Kui midagi koherentset kätte ei saa siis ei maksaks asja
ka kohe nurka visata aga jätta ta kuhugi "settima" - küll aeg arutust annab.

*
pipp
Bännitud

05-06-2013 20:07
Postitus: #75
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...2z5qk#t=5s
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Oletame, et tulnukad jälgivad meid, mida nad meist tahavad? Tutanhamon 226 66,248 27-05-2019 14:23
Viimane postitus: Q11
  Inglimoodi tulnukad ? jack the ghost 15 45 18,721 21-09-2016 08:37
Viimane postitus: Müstik
  Inimlikud tulnukad Villem 20 11,435 10-01-2015 16:04
  Tulnukad välja mõeldud heajuut 314 95,360 06-11-2014 22:05
  KES teab, MIDA teab ja PALJU teab excubitoris 5 4,921 28-08-2014 12:00
Viimane postitus: kage
  Poliitika ja tulnukad Tom 63 26,928 07-04-2014 20:51
Viimane postitus: Kolmasilm
  Küsitlus "Kes on kosmoses?" Maku256 3 1,743 25-05-2013 22:03
Viimane postitus: Liine
  Kes on ufod? vainka 6 2,992 21-02-2013 14:49
Viimane postitus: Minaelan
  Iidsed tulnukad ümberlükatud qonqure 17 7,262 01-11-2012 09:28
Viimane postitus: kage
  Tulnukad tagahoovis. xawa 8 3,358 27-06-2012 15:45
Viimane postitus: nokitseja

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog