Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas mul on needus peal?
#1
Viimase aasta jooksul on juhtunud väga kummalisi ja halbu asju, et kahtlustan omale needuse pealepanekut. Mitte ükski asi mida ette võtan ei õnnestu...kõigel on mingi ületamatu takistus ees. Leidsin selle foorumi ja proovingi nüüd siit mingit infot needuse teemal saada. Võibolla liigub siin ringi keegi, kes ehk oskaks mulle öelda, et kuidas aru saada, kas mul on needus peal või mitte. Ja kui mu kahtlused tõeks osutuvad, siis kuidas sellest kõigest vabaneda. Ehk on mu soovid liiga suured...igatahes küsija suupihta vist ei löödaSmile Abi oleks isegi sellest kui saaksin mingeid viitasid, mille kaudu ise teemat natuke uurida.
Vasta
#2
Sinu elus on hetkel mõjusad kaks jõudu - sensuaalne meesenergia, mis mõjub joovastavalt ja ligitõmbavalt naisenergiatele ning samas ka dominantne ja edasipürgiv "mehekuju"

Needust sul peal ei ole. Tavaliselt tekivad meie probleemid sellest, et ei soovita endale tunnistada oma olemust või situatsiooni millesse oleme sattunud. Kui keegi minu käest küsiks, siis on sinu sisemised soorollid paigalt loksunud. See on aga tingitud mõnest vägivaldsest sündmusest, ehk isegi vaimsest või füüsilisest vägistamisest. Vähemalt sellise tunde jätavad energiad mis sind ümbritsevad. Ja niikaua kuni need jõud meie ümber liiguvad, niikaua mõjutavad nad ka kõike mida me teeme või kõiki kellega suhtleme.
Vasta
#3
Võid end nõidadel uurida lasta, aga ei tee paha ka arstlik kontroll, nagu perearst, psühholoogid, psühhiaatrid - ei, ma ei mõtle halvaga, aga see ei pruugi olla needus, sa võid ka lihtsalt läbi põlenud olla või on sul mingi tervislik jama tekkinud, mis jõu või tahte ära röövib. Räägin muuseas ka enda kogemuste põhjal (olen ise psühhiaatriakliiniku abi vajanud).
Vasta
#4
Aitähh Celtic, tegid mu hinge natuke rahulikumaksSmile Ja sinu jutus on tõeiva sees: segastel asjaoludel suri kevadel mu isa. See aeg oli tervele mu perele väga raske katsumus ja veel praegugi on olukorraga raske leppida ja mõista. Suvel kolisin elama välismaale enese jaoks täiesti võõrasse keskkonda. Sõbrad ja pere jäi maha Eestisse. Ise ma lohutan ennast nii, et olen juba tasapisi uue olukorraga kohanenud ja küll kõik asjad vaikselt paigale loksuvad ajapikku. Ja eks iga algus ole raskeSmile Samas tekkis mul nüüd sinu vastust lugedes uus küsimus: kuidas oma pagalt loksunud soorolle tagasi paika saada? Kas ma üldse saan ise midagi enda heaks teha?
Paadikapten, ka sinu soovitus ei ole üldsegi paha. Ma olen ka seda meelt, et raskel ajal võib meditsiinist abi otsida. Sõnad nagu psühhiaater ja psühholoog ei tekita minus hirmu Smile
Vasta
#5
Ehk on asi lihtsalt selles, et peale isa surma võtsid sa omamoodi tema ülesande enda tarbeks iseendale üle. Ehk siis lihtsamalt öeldes - see energia mida said oma isalt, lood sa nüüd ise endale. Seega sa võtsid üle mehe, autoriteedi ning õpetajakuju rolli iseenda peale kanda.


Meie esivanemad on need kes kannavad meie alateadlikku tarkust. Nad on justkui lüli ajaloo ja meie vahel. Kui see lüli katkeb, katkeb ka aja kulg meie jaoks ja me loome ise oma uue aja kulu. Sina aga järelikult oled võtnud selle esivanemate lüli enese kanda, sa ei taha sellest lahti lasta. Seetõttu vast ongi sinu ümber meesenergiaid näha. Samas aga mõjub sinule, kui naissoost inimesele halvasti see, kui sa levitad ligitõmbavat ja sensuaalse tooniga meesenergiat. Selle tõttu võivad su ellu sattuda inimesed, kes seal olema ei peaks ning kellega klappi ei teki.

Kui lubad siis ma võin midagi ära teha ja seejärel õpetada, kuidas oma uut jõudu rakendada.
Vasta
#6
Luban küll Celtic, mul oleks selle üle hea meel ja uued teadmised ning oskused on alati teretulnudSmile
Vasta
#7
Kindlasti oled kuulnud väeloomadest. No väeloomad ongi erinevad jõud, erinevate poolustega, mida sa enda ligi hoiad ja siis vastavalt vajadusele rakendad. Väeloom on tolle energeetilise moodustise shamanistlik väljund. Mujal kutsutakse neid vägesi teisiti - kaitseingel, valgus jne. Sinul hetkel ei ole ühtegi väelooma ligiduses, seega pole ka üleliigset jõudu, et tarvitada seda näiteks uuteks ettevõtmisteks.

Lihtsaim viis oma looma leidmiseks on sulgeda silmad ning kujustada ennast ette rohelisele niidule. Päikesepaiste ja sinise taeva alla. Proovi vaadelda enese ümber ja tunnetada viimseidki detaile. Katsu näiteks muru ja proovi tunnetada päikesesoojust näol.
Kui suudad juba seal niidul ringi vaadata, siis lase lihtsalt oma mõttel lennata ja vaata ringi või siis kõnni ringi - ehk leiad mõne looma. Neid võib olla ka mitu. Seda parem siis. Mine selle looma juurde ning paita teda... seejärel küsi, kas ta soovib tulla sinu väeloomaks. Tavaliselt soovivad, sest muidu poleks nad ennast sulle ilmutanud Laugh Aga mõned loomad on ka lihtsalt uudishimulikud ja sa pead nad kinni püüdma. Kui oled saanud looma nõusse, siis palu, et see loom saaks sinuks. Tavaliselt selle peale too loom võtab kätte ja hüppab sinu sisse. Ta saabki vaimselt üheks osaks sinust.

Mis see looma otsing siis tegelikult on? Tegelikkuses on loom lihtsalt mingi energiapoolus, mille sa leiad ja siis enesega liidad. See energia jääb sinu külge ja sa saad seda kasutada nagu oma isiklikku väge. Mida rohkem on inimesel väge, seda enam tema toimingud korda lähevad, sest inimesel on nüüd jõudu kõike teha ja lõpuni viia.

Vaimses plaanis on näiteks näha et mingid probleemid võivad esineda vasaku puusa ja reie piirkonnas. Võivad ja ei või kah, igal juhul on too piirkond kahtlane. Samuti näen sind pikkade juustega. Tavaliselt on ka siis probleeme, kui näiteks inimene ise on lühikeste juustega, ent tema vaimne pilt on pikkadega... sel juhul tuleb juukseid kasvatada.

Mis siis veel... ühe looma ma sul juba leidsin, ent neid võib veel olla. Ma ise teda ei kutsunud ja ma nüüd ei teagi kas öelda sulle kes ta on. Igal juhul on ta uudishimulik ning tema poolused sobivad sinu omadega.

Miks on oma looma leidmine vajalik just SULLE? Sest kui leiad endasse uut jõudu ja uusi energiaid, siis on lihtsam lasta lahti vanadest - nendest mis sind piiravad ja sulle ebavajalikke kontakte loovad. Anna siis teada, kui oled kedagi leidnud ja pajata mis nende loomade otsused olid.
Vasta
#8
Ma vaatan, Celtic, et sa oled kohe väga kursis asjadega.

Kas sa alustasid päris nullist või oli sul juba mingisugune potensiaal või omadus, millest hakkasid arendama kohe olemas?

Ja sa rääkisid endale väelooma kutsumisest. Sa rääkisid, et ma kujutan endale seda niitu ette ja siis tekib seal ise see väeloom. Aga kas see väeloom ei ole mitte puhtalt minu enda fantaasia vili ja see võib olla ükskõik mis loom? Ja kas see pole mitte minu fantaasias kinni, kas väeloom tuleb mu sisse või mitte. Ma tahaksin hea meelega endale ka väelooma, aga ma pole kindel, kas väeloom, kelle ma kutsun on õige..

Muudetud: 13-11-07 kell 22:02:44 Andromeda
Vasta
#9
Sa võid teda ju fantaasiana võtta, ent samas on tore mõelda ka nii, et inimene ei suuda midagi välja mõelda. Kõik müütilised olevused või sündmused, millest mõtleme on tegelikult kuskil, mingil eksistentsi tasandil olemas. Me lihtsalt häälestame ennast sinna ja näemegi neid asju mida fantaasiaks peame.

Väga lihtne on tegelikult eristada fantaasia juhitud mõtterännakut oma väelooma otsingutest. Nimelt fantaseerides inimene ise juhib sündmuste jada, shamaanirännakul on inimene aga nö. pealtvaataja ning sündmused toimuvad tema ümber.

Sa võid väelooma kutsuda, ent see loom kes sinuni jõuab on alati õige. See tähendab siis seda et kui tahad et tuleks hunt aga tuleb karu, siis järelikult karu on õige.

Iga looma kantav jõud leiab sedamoodi ise sind üles, kui sa end tema jõu jaoks avad. Ning erinevatel eluperioodidel on meie kanda erinevad jõud - seetõttu vahetuvad ka loomad. Seda aga ainult siis, kui eelmine etapp on läbitud ja inimene end järgmise ülesande lahendamiseks ümber häälestab.
Vasta
#10
Väga huvitav. Tegin ühe lühikese seansi ja loom, kes minu teele tuli oli valge jänes. Jänes.. hmm, justkui oleksin ma arg või midagi? endameelest ma nüüd arg või tagasihoidlik küll ei ole, tihti pigem vastupidi. Kas sina, Celtic, oskad seletada, mida sümboliseerib jänes?
Vasta
#11
see küsimus tegelikult Celtic'ule
tundub tõesti et Te tunnete nii öelda asja.
kardan et ka minul on needus peal.
nägin eile öösel luupainajat:S
ja ma nii väga kardan et äkki on ka minu pisikesel 4 kuusel pojal.

Kas Te saaksite meid aida. Kasvõi sellega,et öelda kas meie puhul on needusega tegu?
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: Andromeda
Väga huvitav. Tegin ühe lühikese seansi ja loom, kes minu teele tuli oli valge jänes. Jänes.. hmm, justkui oleksin ma arg või midagi? endameelest ma nüüd arg või tagasihoidlik küll ei ole, tihti pigem vastupidi. Kas sina, Celtic, oskad seletada, mida sümboliseerib jänes?

Ma pole küll kaugeltki mitte Celtic, kuid kuna loen praegu Aado Lintropi "Shamaaniraamatut", siis sealt lõik Tuva shamaanide kohta: "Väga populaarne abivaim oli jänes, kelle kujutis aidanud liigeste- ja kõhuvalu puhul. Jänesekujulist iidolit võisid omada ka lihtsurelikud, seda nimetati üldiselt valgeks iidoliks."
Vasta
#13
Kas keegi oskab aidata? Mida siis teha, kui kõige parema tahtmise juures läheb ikka halvasti? Kas võib olla tegemist needusega? Viimane aasta on tööd teha raske, mitu haigust on läbi põetud ja kohutav väsimus on peal, millest ei saa lahti. Nüüd hakkavad kodumasinad üksteise järel ülesütlemise märke näitama. Lõpuks tabasin ennast mõttelt, et selline asi ei saa olla õige, et siin võib olla kellegi paha mõte olnud hädade algatajaks (võib-olla olen ise kellelegi liiga teinud).
Vasta
#14
Ei tasu iga viltuvedamist kohe needuste ja "halva õnne" kaela ajada...
Vahepeal lihtsalt ei lähe asjad hästi...selleasemel, et põhjusi otsida mingites segastes välismõjutajates ja teistes(kuigi see on üdini inimlik) proovi vastavat probleemi ise ja vanal hea enese kokku võtmise moel lahendada...
Vasta
#15
Jutt täiesti õige, siiamaani ei olegi viltuvedamistest numbrit teinud, proleemi ilmnemisel hakkan kohe lahendusi otsima. Lihtsalt probleeme tekib tühistest asjadest ja meeleheide tuleb peale. No, et kaua võib... langusele peab ju tõus järgnema, aga kuhu tõus on jäänud? Või, kui pikalt veel langeda saab.
Vasta
#16
Kuidas on? Kas kaalutult kõrgustes või kaalutult vabalangemises?
Vasta
#17
Murphy seadus:
https://en.wikipedia.org/wiki/Murphy%27s_law

Kui midagi saab untsu minna, siis ka ta läheb.


Murphy seaduse tuletused:

1. Schnatterly tuletus Murphy seadusest:
Kui midagi ei saa untsu minna, siis midagi ikka läheb.

2. Miski pole nii lihtne kui ta paistab.
Kõik võtab kauem aega, kui te arvate.

3. Kui on võimalus, et mitu asja läheb untsu, siis tegelikult läheb untsu see, mis toob kõige rohkem kahju.

4. Kui te aimate, et on 4 võimalust millegi untsuminekuks, ja te suudate need välistada, siis ilmneb otsekohe viies võimalus.

5. Harilikult lähevad asjad omapäi sandist veel sandimaks.

6. Mida te ka teha ei kavatse, ikka tuleb enne midagi muud ära teha.

7. Iga lahendus sünnitab uusi probleeme.

8. Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.

9. Emake loodus on lipakas.

Murphy filosoofia:

Naeratage ... homme on veel hullem.

Murphy konstant:

Asjad purunevad võrdelises seoses nende väärtusega.

O'Toole'i kommentaar Murphy seadusele:
Murphy oli optimist.

Bolingi postulaat:
Kui te tunnete end hästi, ärge muretsege. See läheb mööda.

Ehrmani kommentaar:

Asjad lähevad enne hullemaks, kui nad paremaks lähevad.
Kes ütles, et asjad lähevad paremaks?
Vasta
#18
Marilyn Kerro märkus Murphy seadusele:
Murphyl on needus peal.
Vasta
#19
Ärge rääkige rumalusi. Mina tahaks küll teada, kuidas ja kas Olensiin oma asjad korda sai.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas needus või lihtsalt veab viltu? loviis 7 4,572 18-10-2018, 16:28
Viimane postitus: isemaag
  Needus? lilleke 9 8,154 11-06-2018, 20:37
Viimane postitus: kalldunn
  Kas see on võimalik... Megas2ga 4 2,966 17-02-2014, 01:35
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Ei suuda otsustada kas olla wicca pisiketotoo 20 8,276 16-10-2013, 04:09
Viimane postitus: hulkuv hing
  Needus Tiiuke 3 3,025 27-03-2013, 11:02
Viimane postitus: positiivne
  Needus? Triin123 27 25,160 22-02-2013, 19:36
Viimane postitus: Vesilik
  Üksilduse needus? Marii 9 5,110 25-12-2012, 18:20
Viimane postitus: excubitoris
  Kas lahkunu andis märku või oli kokkusattumus? PMK 3 2,837 10-08-2012, 21:56
Viimane postitus: brandy
  kas võib olla needus? gerli 8 5,909 04-05-2012, 23:13
Viimane postitus: kk2ku-
  Kas see oli tulnukaröövi katse? lahendused 6 3,483 19-03-2012, 16:19
Viimane postitus: euroruubel

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat