Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tartu Para-webi uurimisgrupp
#51
Tervitused!
Olen para-webi tagasi sattunud umbes peale aastast eemal olekut. Jutud ja muud teooriad on ära tüüdanud nüüdseks, tahaks ise midagi kogeda. Ei mõtlegi vaime näha või et miskit juhtub. Huvitab rohkem uurimine ise, need hiiekohad ja ohvrikivid, pendeldamine ning muud energiatunnetamised. Endal selliseid võimeid pole, kuid oleks soov liituda teiega, et midagi koos teha.

Märkasin et viimane post siin on veel eelmisest aastast, kas on foorumis ajamasin seisma jäänud või on see koht suisa välja surnud??

[Muudetud: 11-9-2009 blinkz]
Vasta
#52
Jah, paraku see koht on ajutiselt välja surnud. Kui keegi viitsib tuuri korraldada ja sind kaasa võtta, on hea.
Vasta
#53
Arvestades seda, et endal on kuu lõpus arki sõidueksam ning load käega katsuda, siis oleks plaan ise kuhugi minna. Auto on mul juba suvest saati olemas. Muretsesin omale ka eesti kaardi ning mõtlen nüüd kuhu minna. Olen para-webis palju uurinud ning maju ja kohti on palju kuhu minna, kahjuks tartu lähedal eriti mitte. Need vähesed mis on, on ka igas suunas laiali. Eks tuleb mingi valik teha..
Vasta
#54
Aga anna teada kui midagi välja valid Bleh. Ise olen mõelnud, et võiks kunagi seal Kaiu rabas ära käia, seal olevat igast ufosid ja stuffi nähtud Bleh.
Vasta
#55
Minu esimene sõit viib mind vist otepääle, energiasamba juurde ning vaatan ka kiriku üle. Kaiu poole liiguks rohkem talve poole kui vesi on külmunud, kardan et seal praegu liiga vesine.

Huvi pakuvad ka vanad matmispaigad/kalmed ning hooned kus väidetavalt kummitab ja mahajäetud sõjaväebaasid. Hetkel tegelen info otsimise ja kaardistamisega.
Vasta
#56
Kaiu raba
Ufo, Energia, Ajanihe

"Sensitiivid on hinnanud Mohni saare üheks Eesti kõige võimsama ebamaise energiaga piirkonnaks


Mustvee ja Tamsalu vahel on
Simuna, Laekvere ja Avinurme vahel suur soine metsa-ala.
Sellel alal on paik nimega Luusika .

Sellest lõuna poole jääbki energeetiline tsenter nr. 1.
Jõult ca 9 korda tugevam kui Valga tsenter.
Ca 7 ruutkilomeetrit.
Rajatud ca 8000 aastat tagasi.

Kaks tsentrit:
Ca 18 km Tallinnast, kus Pirita jõkke siseneb seda teiste jõgede veega varustav kanal; ca 0,5 km kanalit mööda ülesvoolu, paremal kaldal.
Siis energiakosk või energiasammas?
Koht on metsik ja osaliselt soine, rohi kasvab väga kõrgeks
2. Valgast ca. 27 km Võru poole, Läti piiri ääres.
Lõuna-Eesti sensitiivid käivad sealt ravitoimega kive kaevamas.

Samblamäe

Kuna Vigala vallast Avastest on teateid kummalistest UFO-laadsetest nähtustest, käisid mõne aja eest seal asja uurimas Eesti Meteroloogia ja Hüdroloogia Instituudi juures tegutsev geopaatia selts ja tuntud ufoloog Igor Volke. Avastes on astangu piirkond, kus kahtlustasime nn maakiirguste olemasolu ja hoopis nendest tulenevaid valgusnähtusi atmosfääris. On erilisi piirkondi, kus esinevad teatud plasmaprotsessid, millel on seos paiga geoloogilise aluspõhjaga. Need kohad on nn taevaväravad või portaalid, kus ilmneb ka visuaalseid objekte. Need paigad mõjuvad inimeste psüühikale, nii et tekib kontakt nn teise reaalsusega. See on meie ümber igal pool, aga kontakti saab just portaalides.


Raplamaal avaneb värav paralleelmaailma
“Nädaline” 29.09.05
http://www.nadaline.ee/index.php3?lookup...is&ID=3061


kui tagasi oled, anna teada kuidas läks
Vasta
#57
Kuidas edenevad Tartu uurimisgrupi para-kohtade uuringud?
Vasta
#58
Kas keegi teab, kus asub üks kahest Tartus olevast ( illusoorse liikuva kirjaga), vanast hauaristist?
Ühe risti asukohta ma tean, mille keskkoht (ristumise kohal asuv ümar plaat) liigub, aga teine (?)..vot enam ei mäleta..lapsena nägin seda Tartus kusagil valge kirikumoodi hoone aias.... eemalt vaadates risti horisontaal haaral olev kiri liigub... .
Vasta
#59
Miks uurida, kui saab näiteks ise teha?
Vasta
#60
(24-01-2011, 01:32 )albert6014 Kirjutas: Miks uurida, kui saab näiteks ise teha?

Nii... et sa oskad ise teha risti, mille horisontaal haara sees olevad sõnad,
5 meetri pealt vaadates, liiguvad? Liiguvad haaralt maha ja ikka päripäeva, tähed alustavad liikumist uuesti risti vertikaalhaara algusest.
Ja kui asetada risti haarale käsi jms, siis eemal olija näeb ikkagi liikumist, aga nüüd juba koos käega ...ja nii toimub liikumine lõpmatuseni....

Kui oskad analoogset valmistada...tore (!) Hea äriidee... hakka aga tegema..arvan et ostjaid oleks üle maailma...Anna andmed, kuidas sinult midagi sellist saab tellida...Smile
Vasta
#61
(24-01-2011, 06:11 )Eithea Kirjutas: Hea äriidee... hakka aga tegema..arvan et ostjaid oleks üle maailma...Anna andmed, kuidas sinult midagi sellist saab tellida...Smile

Äriidee, raha, raha, raha... Kõike peab ju müüma ja selle eest peab saama raha, et siis osta palju-palju asju...
Vasta
#62
(24-01-2011, 07:03 )Jõhvikas Kirjutas: Äriidee, raha, raha, raha... Kõike peab ju müüma ja selle eest peab saama raha, et siis osta palju-palju asju...

Eksole ja mitte sõnagi tublist inimesest, kes oskab midagi sellist teha....
Ei ole mõtet iriseda siin, kui midagi muud öelda ei ole.....ja kui oled leidnud mooduse elada ainult õhust ja armastusest..ole kena ja jaga meiega neid teadmisi siis ... järgiks häälmeelel .....Bleh
Vasta
#63
Ma ei ole ise õhust ja armastusest unistanud elada, seepärast ei oska selles osas kaasa rääkida. Kui süüa tahad, siis hangi omale peenramaa ja kasvata mida heaks pead. Kui oled linnamees, siis viimane aeg maale kolida. Võib juhtuda, et varsti suurest ja uhkest marketist OSTA ei saagi valmis keedetud/praetud, pakendatud ja maitsesks säilitusainetega üle puistatud toidu moodi asja.

Anna andeks, ilmselt vale jalaga tõusin voodist, aga kuidagi häiriv oli lugeda, et igast asjast tahetakse aga raha teha ja/või ollakse kohe nõus ostma. Mis sa teed selle ristiga siis? Paned nurka seisma ja vaatad lõpmatuseni kuidas tähed liiguvad? Või müüd vaheltkasuga maha? Aga kui juba osta, siis osta kohe kaks-kolm tükki, nagu targad majandusspetsialistid teavad rääkida. Selline ületarbimine pidavat elavdama meie turgusid ja saab veel mõne aastakese seda lõputut õudust edasi lükata.

Jutt on küll Tartu parauurijatest üsna kauge, aga tundub, et seal keegi nagunii ei tegutse või ei ole huvitatud uutest nägudest.
Vasta
#64
Kui tellimist meelevaldselt ostmiseks pidasin, siis vabandan, aga kus minu tekstis Sina jälle katastroofi nägid, seda ma ei tea Smile

Aga hetkel on hommikusöök söödud ja maailm on jälle värviline. Vabandan, kui oma sõnavõtuga liiga tegin.
Ausaltöeldes tahaks ise ka seda kummalist risti näha. Aga ainult näha. Kui Sa Eithea peaksid infot saama, siis jaga seda ka siin foorumis.
Vasta
#65
Eithea, tegelikult võid vast tõesti kirjeldada selle risti asukohta. Kõlab nagu oleks tegu huvitava vaatamisväärsusega.
Vasta
#66
(27-10-2010, 09:11 )Eithea Kirjutas: Ühe risti asukohta ma tean, mille keskkoht (ristumise kohal asuv ümar plaat) liigub, aga teine (?)..vot enam ei mäleta..lapsena nägin seda Tartus kusagil valge kirikumoodi hoone aias.... eemalt vaadates risti horisontaal haaral olev kiri liigub... .

Nii. Proovime meelde tuletada kõik Tartus asuvad valged hooned, mis on seotud meil eksisteerivate religioonidega.
Esimene, mis mulle pähe tuleb, on kabelid kalmistutel. Aga see vist pole see, kuna kalmistu pole siin kirikuaed.
Üks, mis pähe tuli, on Uspenski kirik Haridusministeeriumi kõrval. See on küll rohelise-valgekirju, mitte päris valge. Kas selle territooriumil on riste, ma ei tea - pole seal kunagi käinud.
On veel Sõbra tänavas asuv Aleksandri kirik. Selle ümbrus on lage, kuid kuna ma piirdeaiast sissepoole pole seni astunud, ei tea ma, kas kiriku taga midagi olla võib.
http://www.karlovakirik.ee/

Uuematest kirikutest pakuvad ehk huvi Vallikraavi tänaval asuv metodistide oma ( http://tartu.metodistikirik.ee/www/ ) ja Veski tänavas asuv koht, mille andmed ei tule hetkel meelde. Mõlemas olen ma kunagi käinud, aga kuna ma pole kiiganud majade taha ja varjatud nurkadesse, siis ma ei tea, et seal riste oleks.

Tartumaal on aga valgeid, aiaga ümbritsetud kirikuhooneid üksjagu.
Vasta
#67
Tähendab meil on 3 kandidaati?
Kuna pole mainitud surnuaeda siis on need tõesti head variandid.
PS. Kuna räägitakse kirikumoodi hoonest, siis ehk on tõesti tegu Vallikraavi kirikuga, oma disaini poolest hakkab silma Tartus.
Vasta
#68
Vabandan väga, aga see kabel või mis ta ka iganes ei ole.. ei asu surnuaia lähedal.
Samuti on meeles. et ta asub kusagil... Narvamäest üles minna ja sealt hoida vasakule, mitte keerata vasakule vaid diakonaalis hoida vasakule ja peaaegu kusagil linna ääres.
Vasta
#69
See tähendab, et otsitav koht peaks jääma lausa Vahi või Põllu tänava kanti (kui ikka tõesti linna ääres asub). Ma olen sealkandis ikka üksjagu ringi tuustinud (s.h. ka tupiktänavates) ja seni ei tea seal kiriku moodi ehitisi olevat. Kas on seal mõni eriti varjatud nurk või on tegu hoopis mingi eluhoonega, mille omanik on endale ristilaadse aiakaunistuse püsti pannud.
Kusagil seal on ühes eramajas firma, kes teeb hauaplaate jms manti. Äkki seal nägid seda risti?
Mööda Puiestee tänavat linnast välja minnes jääb paremat kätt küll Elu Sõna koosolekusaal, mis on samuti valge, aga see ei meenuta kuidagimoodi kirikut ning vähemalt maja ees riste ei ole.

Narva maanteest paremale (sõjaväekasarmute poole) jääb juudi kalmistu, kus vist valgeid ehitisi võib leida (territooriumi piirav müür on küll valge).
Vasta
#70
(27-01-2011, 20:27 )paadikapten Kirjutas: See tähendab, et otsitav koht peaks jääma lausa Vahi või Põllu tänava kanti (kui ikka tõesti linna ääres asub).

Vot ei oska öelda..olen seda ainult korra veel näinud..bussiga tulin, kas Rakverest või Tallinnast ( ajad tagasi) buss ei sõitnud otse TARTUSSE sisse vaid keerutas linna sisenedes (mingi tee remont jms oli) ja siis nägin uuesti ...sõitsin sellest kohast mõõda.
Nojha, muidugi... peab tunnistama, et eramut ja aeda ma ei ole tõesti varem kunagi näinud...
ja kui nüüd natuke mõelda, siis vaevalt ma siiani mõistan ja tean, mis tähendab aiakaunistus..Bleh
Vasta
#71
(27-01-2011, 20:27 )paadikapten Kirjutas: See tähendab, et otsitav koht peaks jääma lausa Vahi või Põllu tänava kanti (kui ikka tõesti linna ääres asub). Ma olen sealkandis ikka üksjagu ringi tuustinud (s.h. ka tupiktänavates) ja seni ei tea seal kiriku moodi ehitisi olevat. Kas on seal mõni eriti varjatud nurk või on tegu hoopis mingi eluhoonega, mille omanik on endale ristilaadse aiakaunistuse püsti pannud.
Kusagil seal on ühes eramajas firma, kes teeb hauaplaate jms manti. Äkki seal nägid seda risti?
Mööda Puiestee tänavat linnast välja minnes jääb paremat kätt küll Elu Sõna koosolekusaal, mis on samuti valge, aga see ei meenuta kuidagimoodi kirikut ning vähemalt maja ees riste ei ole.

Narva maanteest paremale (sõjaväekasarmute poole) jääb juudi kalmistu, kus vist valgeid ehitisi võib leida (territooriumi piirav müür on küll valge).

Miski mus ütleb, et tegu võis olla Raadi kalmistu peaväravast sisseminnes vasakule jääva kabeliga. Seal lähedal on üsna huvitavaid raudriste. (Vana-Jaani kalmistu) Tundes seda ümbruskohta üsna hästi on muud võimalused nullilähedased.
Vasta
#72
Kui keegi oskab värskele Tartlannale nõu anda või seltsiks tulla linnasiseste energeetiliselt huvitavate objektide - kivide, puude, sammaste leidmisel, oleks mõnus.

Ma tean, et suvel gruppi välja naljalt ei aja, kuid kui on keegi, kes oskab osutada, kasvõi üks - siis on see juba saavutus.

Bleh

Nuustik tervitab ja on valvel! =))
Vasta
#73
Kuidas sa neid kive, puid või sambaid leida mõtled?
Vasta
#74
Lihtsalt - Inimesega, kes oskab neid mainida.
Ma tean, et selliseid häid kohalikke on ja tuleb vaid küsimus välja hõigata.

Plussiks on see, et ongi hea, kui grupiviisiliselt ei tripi - vähem stressi igasuguste asjade orgunniga ja samas maksimaalne kogemus.


Hiljuti... see on vist Raadi kandis, sattusin esimest korda kontakti paplipuuga. Ütlesingi oma sõbrale, et enne me edasi ei lähe, kui ma pole saanud seda puud lähemalt tajuda.

Läksin, tervitasin ja tunnetasin...
VÕIMAS. See puu oli jäiselt külm!
Uskumatu, põlvist võttis nõrgaks lausa!

Ühesõnaga, olen vaimustunud Puu jõulisusest ja too elamus on top 2 hulgas.

Niisiis - ma ei arva, et on palju paluda, et neid elamusi juurde tekiks Bleh
Vasta
#75
(28-01-2011, 08:42 )Leena Kirjutas: Miski mus ütleb, et tegu võis olla Raadi kalmistu peaväravast sisseminnes vasakule jääva kabeliga. Seal lähedal on üsna huvitavaid raudriste. (Vana-Jaani kalmistu) Tundes seda ümbruskohta üsna hästi on muud võimalused nullilähedased.

Jep,seal kandis ta asub.Aastaid tagasi tuttav n2itas mulle seda risti.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uurimisgrupp PRT 23 7,927 22-01-2019, 12:46
Viimane postitus: Addy
  Tallinna ja Tartu grupi koostöö vol. 1 "Kirna" Nazz 123 86,061 06-10-2014, 16:10
Viimane postitus: hulkuv hing
  Pärnu Para-Uurimisgrupp 2 katse! Psühholoog 2 8,953 20-05-2013, 18:11
Viimane postitus: Tharapita
  Kesk-Eesti uurimisgrupp Cassiopeia 69 55,066 15-05-2013, 17:30
Viimane postitus: schleuninger
  Pärnu Para-Uurimisgrupp I katse pjp 26 24,695 14-05-2013, 20:28
Viimane postitus: Thorondor
  Saaremaa Para-webi uurimisgrupp tribalangel 67 53,333 02-03-2013, 01:41
Viimane postitus: tribalangel
  Tallinlaste uurimisretk Tartu mnt. koobastesse InDemand 15 17,679 18-12-2011, 20:50
Viimane postitus: Müstik
  Tallinna Para-webi uurimisgrupp Tom 8 14,295 05-12-2011, 11:44
Viimane postitus: lahendused
  Para-hullude-öö vol.1 Kaiu 06.12.08 Tom 21 10,984 24-08-2009, 17:00
Viimane postitus: VironShaman
  Para-Web'i Uurimisgrupp KaptenTrumm 73 23,711 01-04-2008, 20:47
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat